سفارش بلیط قطار شرکت

بلیط قطار ارزان قیمت Eurostar و قیمت سفر

در اینجا می توانید تمام اطلاعات مربوط به آن را پیدا کنید بلیط قطار ارزان یورواستار و قیمت سفر Eurostar و مزایا.

 

موضوع: 1. Eurostar توسط Train Highlights
2. درباره یوروستار 3. بینش برتر برای دریافت بلیط قطار ارزان قیمت Eurostar
4. قیمت بلیط یورواستار چقدر است؟ 5. چرا بهتر است قطار Eurostar را طی کنید, و با هواپیما سفر نکنید
6. تفاوت بین استاندارد چیست؟, برتر استاندارد و برتر تجاری در یوروستار 7. آیا اشتراک یورواستار وجود دارد؟
8. چه مدت قبل از عزیمت برای رسیدن 9. برنامه قطار یورواستار چیست؟
10. یوروستار با کدام ایستگاه ها سرو می شود 11. سؤالات متداول یورواستار

 

Eurostar توسط Train Highlights

  • شرکت Eurostar در تاریخ 14 نوامبر به بهره برداری رسید 1994
  • یوروستار یکی از سریعترین قطارهای اروپا است, سرعتی که یورواستار به آن می رسد 320 کیلومتر در ساعت است
  • تونل کانال Eurostar است 50.45 کیلومتر طول یا 31.5 مایل. این معادل است 169 برج های ایفل در بالای هم جمع شدند
  • 2ساعت 15 مسافرت بین پاریس و لندن در یوروستار
  • هنگام مسافرت با یورواستار از انگلیس به اروپا, گرفتی 1 ساعت برگشت به وقت
  • عبور از کانال تونل طول می کشد 35 دقایق

 

درباره یوروستار

قطارهای پر سرعت Eurostar خدماتی است که اروپا غربی را به لندن و کنت در انگلستان وصل می کند, اتصالات اروپا از پاریس و لیل در فرانسه است, بروکسل, و آنتورور در بلژیک, روتردام و آمستردام در هلند. همچنین, می توانید با قطار از لندن به دیزنی لند پاریس بروید (ایستگاه قطار Marne La Vallee Chessy) و همچنین مقصد فصلی در فرانسه مانند مارسی و موتیه در آلپ فرانسه. همه قطارهای یورواستار از طریق کانال تونل از کانال انگلیسی عبور می کنند.

در سرویس قطار یوروستار قطارها تا آنجا سفر می کنند 320 کیلومتر در ساعت در خطوط قطار پر سرعت. از زمان شروع فعالیت Eurostar در 1994, خطوط جدیدی در بلژیک و انگلیس ساخته شده اند تا زمان سفر را بین مقصد یوروستار کاهش دهند. پروژه راه اندازی کانال راه آهن دو مرحله ای کانال تونل در چهاردهم آبان به پایان رسید 2007, وقتی پایانه لندن یورواستار از واترلو بین المللی به آنجا منتقل شد لندن سنت پانکراس بین المللی ایستگاه قطار.

 

Eurostar train

قابل اعتماد و متخصص ذخیره صفحه اصلی قطار یا از این ابزارک برای جستجو استفاده کنید بلیط های یوروستار را قطار می دهد

ذخیره برنامه آیفون قطار

ذخیره برنامه قطار Android

 

ذخیره یک قطار

اصل و نسب

مقصد

تاریخ عزیمت

تاریخ بازگشت (اختیاری)

بزرگسالان (26-59):

جوانان (0-25):

ارشد (60+):


 

بینش برتر برای دریافت بلیط قطار ارزان قیمت Eurostar

عدد 1: بلیط های Eurostar خود را از قبل بخرید تا جایی که می توانید

بلیط قطار یوروستار بین موجود است 3 ماهها 6 چند ماه از عزیمت قطار. از قبل بلیط بلیط قطار رزرو کنید و مطمئن شوید که ارزانترین بلیط را دریافت می کنید و ارزانترین بلیط قطار یورواستار بسیار محدود است. با نزدیک شدن به روز سفر ، قیمت بلیط قطار یورواستار در قیمتها بالا می رود, بنابراین به منظور در خرید بلیط قطار خود صرفه جویی کنید, تا حد امکان از قبل سفارش دهید.

عدد 2: سفر با یورواستار در دوره های غیر اوج

یورو استار, قیمت بلیط در ساعات خارج از اوج ارزان تر است, در آغاز هفته, و در طول روز. سفرهای قطار وسط هفته (سهشنبه, چهارشنبه و پنج شنبه) اغلب ارزانترین قیمت را ارائه می دهد. با بهترین قیمت ها, در اوایل صبح و اوایل عصر در طول هفته یورواستار مصرف نکنید (به دلیل بسیاری از مسافران تجاری), همچنین از مسافرت های یورواستار در شب های جمعه و یکشنبه خودداری کنید (مطلوب برای استراحت آخر هفته), در حین تعطیلات عمومی و همچنین در تعطیلات مدرسه قیمت های بزرگ یورواستار.

عدد 3: بلیط هواپیماهای خود را در هنگام اطمینان از برنامه سفر خود به Eurostar سفارش دهید

سرویس قطار یوروستار در حال حاضر تقاضای زیادی دارد, تنها شرکت راه آهن یورو استار قطارها را در تونل مانش راه اندازی می کند, از این رو, هیچ رقابتی وجود ندارد. یوروستار به عنوان تنها اپراتور قطار در مسیرهای بین انگلیس و اروپای غربی محدودیت های بلیط قطار را تعیین کرده است. فقط بلیط قطار Business Premier Type قابل تعویض است, بلیط قطار دیگر قابل مبادله یا استرداد نیست, اما انجمن هایی در اینترنت وجود دارد که می توانید بلیط قطار خود را دست دوم بفروشید. بنابراین, ذخیره توصیه قطار برای سفر Eurostar رزرو زمانی است که از برنامه سفر خود اطمینان دارید.

عدد 4: بلیط های Eurostar خود را در Save A Train خریداری کنید

Save A Train بیشترین پیشنهاد بلیط قطار در اروپا و جهان را دارد, و به دلیل قدرت ما, ارزان ترین بلیط های یورواستار را می یابیم. ما به بسیاری از اپراتورها و منابع راه آهن متصل هستیم و الگوریتم های فناوری ما همیشه ارزان ترین بلیط های یورواستار و گاهی اوقات با ترکیبی از دیگر اپراتورهای قطار به مقصد دیگر را به شما می دهد.. ما همچنین ممکن است گزینه های دیگری برای یوروستار پیدا کنیم.

 

بلیط قطار آمستردام به لندن

بلیط قطار پاریس به لندن

بلیط قطار برلین به لندن

بلیط قطار بروکسل به لندن

 

قیمت بلیط یورواستار چقدر است؟?

قیمت بلیط می تواند در زمان تبلیغ از 35 یورو شروع شود اما می تواند در آخرین لحظه به 310 یورو برسد. قیمت یورو استار بستگی به کلاس شما انتخاب می کنید. در اینجا جدول خلاصه ای از میانگین قیمت هر کلاس برای لندن - پاریس آورده شده است / لندن-بروکسل / سفرهای لندن - آمستردام:

بلیط یک طرفه رفت و برگشت
استاندارد 35 € – 190 € 68 € – 380 €
استاندارد برتر 96 € – 290 € 190 € – 490 €
کسب و کار برتر 310 € 600 €

 

لندن با بروکسل با قطار

لندن به پاریس با قطار

با قطار لیل به لندن

لندن با آمستردام با قطار

 

چرا بهتر است قطار Eurostar را طی کنید, و با هواپیما سفر نمی کنید?

1) مزیت سفر Eurostar این است که می روید و به طور مستقیم به مرکز شهر در هر یک از شهرهایی که از آن سفر می کنید می رسید, این چیزی است که برای قطارها بسیار منحصر به فرد است, اگر سفر از پاریس را آموزش می دهید, بروکسل, آمستردام, روتردام, آنتورپ, لیل یا لندن این مهمترین مزیت یوروستار است. وقتی که می آید قیمت گذاری Eurostar, معمولاً متفاوت است. برخی از تبلیغات به شما امکان می دهند بلیط ارزان یوروستار را بدست آورید. اما در روزهای آخر قبل از عزیمت, قیمت ها بالاتر می رود. اگر سفر صاف را دوست دارید, یوروستار برای شما مناسب است!

2) سفر با هواپیما مراحل امنیتی فرودگاه را دارد, و این بدان معنی است که شما باید حداقل باشید 2 ساعت قبل از عزیمت برنامه ریزی شده شما, با یورواستار باید عادل باشید 1 ساعت قبل. همچنین, شما باید از مرکز شهر به فرودگاه بروید. بنابراین اگر کل زمان سفر را حساب کنید, یورواستار همیشه در کل زمان سفر برنده است.

3) بعضی اوقات قیمت قطار نسبت به قیمت بلیط از هواپیما بالاتر است, اما مقایسه باید شامل شود, چقدر هزینه دارد که هر وسیله حمل و نقل را به فرودگاه برسانید, علاوه بر این در بعضی موارد وقت آزاد می کنید مسافرت با یوروستار, و آخر اینکه با یورواستار هزینه چمدان ندارید.

4) هواپیماها یکی از دلایل آلودگی بیشتر سیاره ما هستند, در سطح مقایسه ای, قطارها هستند بسیار دوستانه محیط زیست, و اگر هواپیما را با قطار مسافرت مقایسه کنید, سفر قطار 20 برابر آلاینده کربن نسبت به هواپیماها است.

easyjet vs eurostar

 

بلیط های لوکزامبورگ به لندن

بلیط های آنتورپ به لندن

بلیط های روتردام به لندن

بلیط لیون به لندن

 

تفاوت بین استاندارد چیست؟, استاندارد برتر, و نخست وزیر تجارت در یوروستار?

قطارهای یورواستار چندین سرویس کلاسی دارند که با هر بودجه ای ساخته می شوند, و هر نوع مسافرتی, چه یک مسافر کاری یا تفریحی یا هر دو باشید 🙂

بلیط های استاندارد یورواستار:

در بلیط استاندارد Eurostar ارزان ترین قیمت تمام کرایه های موجود است. بهتر است این بلیط قطار را از قبل رزرو کنید, به دلیل قیمت بلیط های استاندارد – آنها به سرعت می فروشند. مسافرانی که بلیط استاندارد دارند می توانند سفر کنند 2 چمدان + 1 حمل چمدان به صورت رایگان. مسافرینی که در بلیط های استاندارد یورواستار وجود دارند نیز می توانند از وای فای و انتخاب صندلی رایگان استفاده کنند. بلیط استاندارد معمولاً قابل استرداد نیست.

بلیط های برتر یورواستار استاندارد:

این کلاس بلیط از نوع بلیط استاندارد Eurostar گران تر است, را بلیط استاندارد برتر خدمات اضافی ارائه می دهد. علاوه بر مزایای بلیط استاندارد که در بالا نوشتیم, بلیط های برتر استاندارد کرسی های زیبایی با فضای سالن بیشتری را ارائه می دهند, انتخاب گسترده ای از مجلات و روزنامه ها به صورت رایگان داده می شود, و شما یک وعده غذایی سبک و نوشیدنی را به صندلی خود در هیئت مدیره Eurostar می نوشید. بلیط های برتر استاندارد بسته به مقصد شما با هزینه ای قابل تغییر است.

بلیط های برتر کسب و کار Eurostar:

در بلیط برتر Eurostar Business Premier خریداران می توانند از تمام مزایایی که در بالا نوشتیم ، استفاده کنند, مسافران شرکت Eurostar Business Premier از این مزیت بهره مند می شوند 3 جای کیسه های چمدان 2, یک منوی داغ لوکس که توسط سرآشپز معروف ریموند بلان طراحی شده است, مسافران Business Premier می توانند قبل از سوار شدن به قطار در مسیر لندن یا از لندن ، از یک سالن تفریحی لذت ببرند, علاوه بر این فقط یک چک چک ویژه در 10 دقیقه و سرویس رزرو تاکسی فقط برای آنها. مهمتر از همه, این نوع بلیط بلیط قطار Eurostar Business Premier امکان سفر انعطاف پذیر را فراهم می کند: می توانید سفر خود را تغییر داده و لغو کنید, قبل از عزیمت یا تا 60 روزها بعد از عزیمت, همه بدون هزینه اضافی.

 

آیا اشتراک یورواستار وجود دارد؟?

خیر, و برعکس, یورواستار فقط با بلیط های نقطه به نقطه پشتیبانی می شود و از هیچ پاس مسافرتی پشتیبانی نمی شود, اما اگر با یورواستار زیاد مسافرت کنید می توانید به یوروستار کلوپ بپیوندید, این یک برنامه وفاداری است که به شما امکان می دهد تا نقاط سفر با قطار را جمع کنید تا بتوانید این امتیاز را به بلیط یا تخفیف بازخرید کنید. تو به دست آوردی 1 برای هر 1 پوندی که صرف کردید امتیاز دهید و این امتیازات به شما امتیازات ویژه می دهد:

– از جانب 200 نکته ها: بلیط های یورواستار را با کاهش قیمت دریافت می کنید.

– اگه گرفتی 500 نکته ها: میتونی به دستش بیاری 1 ارتقاء خدمات قطار.

– و اگر توانستید برسید 1,000 نکته ها: شما می توانید بازخرید کنید 1,000 با اشاره به سفر دور یوروستار به لندن از هرجای اروپا غربی.

 

چه مدت قبل از عزیمت برای رسیدن?

برای دریافت یورواستار خود و به موقع درست بودن, راه آهن توصیه می کند حداقل شما وارد شوید 1 ساعتی قبل از حرکت قطار Eurostar شما. ما در Save A Train از آنجایی که با قطارهای یورواستار زیاد سفر کردیم، این زمان کافی است و اگر صف کنترل پاسپورت طولانی نباشد., شما همچنین می توانید از فروشگاه ها لذت ببرید و از آن وسایل مورد نیاز خود استفاده کنید سفر قطار تا حد ممکن صاف باشد.

 

لندن به قطارهای مارسی

لندن به قطارهای موتییر

لاهه را به قطار لندن

قطارهای لندن به بورگ سن موریس

 

برنامه قطار یورواستار چیست؟?

این یک سوال دشوار است و سوالی که Save A Train می تواند در زمان واقعی به آن پاسخ دهد, به صفحه اصلی ما بروید و مبدا و مقصد خود را تایپ کنید, و شما می توانید دقیق ترین برنامه قطار Eurostar وجود دارد, از قطارها وجود دارد 7 صبح تا 9 عصرانه به هر یک از مسیرهای یورواستار و در اشغال ترین مسیرهایی مانند پاریس به لندن یا لندن به پاریس, شما قطارهای یورواستار دارید که هر ساعت نیم ساعت کار می کنند, شما فقط باید بلیط صحیح Eurostar را انتخاب کنید که برای برنامه سفر شما راحت باشد.

 

بلیط قطار لندن به آنتورپ

بلیط قطار لندن به روتردام

بلیط قطار دیزنی لند Marne-la-Vallee به لندن

بلیط قطار لندن به لیل

 

یوروستار با کدام ایستگاه ها سرو می شود?

ایستگاه قطار پاریس برای یوروستار نامگذاری شده است پاریس Gare رقیق Nord, ایستگاه قطار در منطقه 10 پاریس واقع شده است, که است +-30 چند دقیقه پیاده از کلیسای جامع نوتردام. برای گرفتن یورواستار, باید وارد ایستگاه شوید و بالا بروید 1 طبقه داخل Gare du Nord با استفاده از پله برقی های واقع در وسط ایستگاه.

در دیزنی لند پاریس, یوروستار وارد ایستگاه می شود مارن لا واللی چسی, که واقع شده است 5 چند دقیقه با هتل های دیزنی لند Resort و هتل های دیزنی لند فاصله دارید. یک مرکز ذخیره چمدان در داخل ایستگاه وجود دارد و می توانید بدون نگرانی در مورد محموله گرانبها خود از پارک لذت ببرید.

در لندن, امروزه قطارهای یورواستار حرکت می کنند و وارد می شوند ایستگاه بین المللی سنت پانکراس, واقع در شمال مرکز شهر لندن. قبل از 2007, قطارهای یوروستار برای رسیدن به ایستگاه واترلو در لندن استفاده می کردند.

در بروکسل میدی زید (بروکسل جنوبی) ایستگاه در وسط بروکسل واقع شده است, اما مطمئن شوید که می فهمید که شما نیاز دارید بروکسل میدی زید و نه ایستگاه مرکزی بروکسل, ایستگاه قطار Midi-Zuid بروکسل است 22 سکوهای قطار, و دفتر بلیط یورواستار در نزدیکی سکو قرار دارد 8. بلیط قطار Eurostar به شما امکان می دهد تا آزادانه بین میدی زید بروکسل و بروکسل مرکزی سفر کنید.

آمستردام Centraal (ایستگاه مرکزی آمستردام) در مرکز شهر آمستردام درست کنار رودخانه واقع شده است, وقتی ایستگاه قطار را ترک می کنید, خیابان اصلی آمستردام را می بینید که پر از جاذبه هایی مانند مادام توسو است و از آنجا نیز منطقه چراغ قرمز نیست. مانند بسیاری از ایستگاه های بزرگ راه آهن در اروپا, شما انبارهای چمدانی دارید که زود باز می شوند و اگر می خواهید فقط برای بازدید از آن بازدید کنید دیر بسته می شوند 1 روز یا قبل از اینکه بتوانید در هتل خود ثبت نام کنید.

در لیل, شما دارید 2 ایستگاه های قطار نه چندان دور از یکدیگر, اما شما باید به یاد داشته باشید ترمینال یورواستار در لیل, است لیل اروپا و نه لیل فلاندرس, اما حتی اگر این کار را به راحتی انجام دهید اشتباه است, ایستگاه های قطار هستند 5 دقایقی از هم فاصله دارند.

ایستگاه مرکزی آنتورپ جایی است که سوار Eurostar در آنتورپ ، دومین شهر بزرگ بلژیک می شوید, اگر از Antwerp سفر می کنید, ما توصیه می کنیم که در واقع بیش از حد توصیه شده به ایستگاه قطار بیایید 1 ساعت قبل از عزیمت زیرا این ایستگاه راه آهن برای تزئین جوایز کسب کرده است و معماری و آن را دارد 5 طبقه و مکان های آن بسیار زیبا برای حرکت در آن است.

هنگام مسافرت از و به روتردام, شما با استفاده از ایستگاه مرکزی روتردام یا به نام هلندی روتردام مرکزی, این ایستگاه قطار مانند یک مرکز خرید کوچک از داخل به خارج ساخته شده است, بنابراین می توانید قبل و بعد از خرید خود از خرید خوب لذت ببرید سفر Eurostar.

 

سؤالات متداول یورواستار

چه چیزی را باید با من در یورواستار بیاورم?

آوردن خود به سفر Eurostar امری ضروری است, اما در بالای آن باید اطمینان حاصل کنید که سند سفر خود را با Eurostar دارید, یک گذرنامه معتبر دیگر است و همیشه است خوب داشتن بیمه مسافرتی.

چه شرکتی صاحب یوروستار است?

شرکتی که صاحب یوروستار است, به طرز شگفت آور Eurostar International Limited نامگذاری نشده است, 55% متعلق به SNCF, 30% CDPQ کانادا, 10% هرمس فدرال و مابقی متعلق به راه آهن بلژیک است, SNCB.

سؤالات متداول درباره Eurostar در کجا می توانم با یورواستار بروم?

جدا از پاریس, لندن, آمستردام و بروکسل, روتردام, و لیل, Eurostar خطوط فصلی نیز دارد. در طول دوره تابستان, بین ماه ژوئیه و سپتامبر, برخی از قطارهای یوروستار مستقیماً به آوینیون و مارسی می روند, در حالی که در ماه های زمستان, بین دسامبر و آوریل, قطارهای یورواستار می توانند مستقیماً به مناطق اسکی در کوه های آلپ مانند Moutiers یا Bourg St Maurice که از شهرهای اصلی برای رفتن به استراحتگاههای اسکی مانند La Plange هستند ، بروند., انتخاب موارد, Tignes و Val Thornns.

روش های شبانه روزی یوروستار چیست؟?

وقتی به ایستگاه قطار و منطقه مشخص شده می رسید, بلیط Eurostar خود را اسکن می کنید, امروزه مردم ترجیح می دهند از کد QR استفاده کنند, اما می توانید یک کپی سخت از بلیط قطار خود را نیز با خود داشته باشید و آنرا اسکن کنید, سپس باید یک چک امنیتی را انجام دهید (که خیلی سریعتر از فرودگاهها هستند), به کنترل گذرنامه بروید و از مرز عبور کنید و سپس به قطار خود بروید و به روشی که چندین مغازه یا سالن یورواستار دارید, در فیلم زیر می توانید کل مراحل را از زمان رسیدن به ایستگاه راه آهن تا زمانی که سوار قطار یورواستار خود شوید ، مشاهده کنید.

HTTPS://www.youtube.com/watch?v = Jtx0k4Jw7f4

چه سرویس هایی در یورواستار?

مکانی در قطار یورواستار وجود دارد که به قطارهای نوشیدنی و غذای سبک در قطارهای یوروستار اختصاص دارد, این منو شامل ساندویچ است, تراشه های شکلات, تنقلات, میله های شکلات, قهوه, شکلات یا چای داغ. سپس می توانید در این اتومبیل ریلی رستوران بخورید و بنوشید یا آنچه را که خریداری کرده اید به صندلی خود برگردانید. می توانید از قطارهای قدرت کنار قطار خود در قطارهای Eurostar استفاده کنید.

چگونه می توانم به خیابان لندن بروم. پانکراس بین المللی برای قطار یورواستار?

مانند هر نیاز حمل و نقل در لندن, استفاده از زیرزمین لندن برای رسیدن به ایستگاه بین المللی St Pancras ساده ترین راه است. شش خط زیرزمینی مختلف به ایستگاه پادشاهی پادشاهان می رسد و از آنجا می توانید تنها با چند دقیقه پیاده روی به خیابان Pancras International بروید.. اگر از جنوب لندن آمده اید ، فقط چند دقیقه با ایستگاه قطار Euston فاصله دارید.

آیا می توانید قطارهای یورواستار را بین لندن و آمستردام طی کنید?

از ماه آوریل 2018, با تشکر از یوروستار, می توانید تقریباً بین لندن و آمستردام سفر کنید 3-4 ساعت ها, و نیازی به تغییر قطار در بروکسل نیست اگرچه برخی از قطار یورواستار از لندن به آمستردام حرکت می کنند, توقف در بروکسل, اما این بستگی به بلیط های یورواستار که خریداری می کنید بستگی دارد.

بیشترین سؤالات متداول در مورد Eurostar – آیا من مجبور هستم از قبل در یورواستار یک صندلی رزرو کنم?

هنگام خرید بلیط قطار Eurostar, هنگامی که رزرو خود را انجام می دهید ، یک صندلی به طور خودکار به شما اختصاص می یابد. و اگر در قطار صندلی های رایگان وجود دارد, شما مجاز به حرکت در اطراف هستید تا فضای متفاوتی داشته باشید.

آیا اینترنت یوای فای در داخل یوروستار وجود دارد؟?

شما می توانید لذت ببرید اینترنت وای فای رایگان در همه قطارهای یورواستار و تمام کلاسهای مسافرتی را که از قبل بلیط بلیط Eurostar را خریداری می کنید.

 

اگر به این حد رسیده اید, شما می دانید که همه چیز در مورد قطار Eurostar خود می دانید و آماده خرید بلیط قطار Eurostar خود هستید SaveATrain.com

 

بلیط های قطار برای این اپراتورهای راه آهن داریم:

DSB Denmark

DSB دانمارکی

Thalys railway

تالیس

eurostar logo

یورو استار

sncb belgium

SNCB بلژیک

intercity trains

قطارهای بین شهری

SJ Sweden Trains

SJ سوئد

NS International Cross border trains

NS بین المللی هلند

OBB Austria logo

OBB اتریش

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF اویگو

NSB VY Norway

NSB در مقابل نروژ

Switzerland Sbb railway

SBB سوئیس

CFL Luxembourg local trains

CFL لوکزامبورگ

Thello Italy <> France cross border railway

عمیق تر

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE آلمان

European night trains by city night line

قطار شب

Germany Deutschebahn

دویچه بان آلمان

Czech Republic official Mav railway operator

ماو چک

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

به Trenitalia

آرم eurail

Eurail

 

آیا می خواهید این صفحه را در سایت خود جاسازی کنید? اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-eurostar%2F%0A%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن), یا فقط می توانید مستقیماً به این صفحه پیوند دهید.

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml و می توانید زبانهای / pl را به / nl یا / fr و بیشتر تغییر دهید.
کپی رایت © 2021 - ذخیره یک قطار, آمستردام, هلند
هنوز بدون حضور را ترک کنید - دریافت کوپن و اخبار !