زمان خواندن: 3 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 28/01/2022)

زندگی در مورد سفر به جای مقصد, و در مورد این ایستگاه های راه آهن زیبا ترین – که گفت: واقعا درست است. در حالی که اکثر مسافران نزدیک ایستگاه قطار به عنوان نقطه شروع برای خود سفر, خواهید دید که این ایستگاه های قطار هستند واقعا فراموش نشدنی. بنابراین, چرا شما یک نگاهی به سه نفر از ایستگاه های راه آهن اروپا زیبا ترین?

 

ایستگاه راه آهن زیبا انتخاب شماره 1 – استراسبورگ به Gare, استراسبورگ, فرانسه

ایستگاه راه آهن فرانسه استراسبورگ
ایستگاه راه آهن فرانسه استراسبورگ

 

نزدیک مرز شرقی فرانسه با آلمان, واقع در استراسبورگ است ایستگاه قطار استراسبورگ. این دومین در کشور بزرگترین است, و مسلما زیبا ترین.

ایستگاه قطار یک ساختمان شیشه ای مدرن در خارج است. بنابراین, به محض اینکه وارد شوید, شما در نور خواهید دید, فضای هوا, و زیبایی تاریخی ایستگاه در داخل کبوتر. این ایستگاه قطار تا به بسیاری از تاریخ. در باز شد 1846 و بازسازی در 1883. عنصر شیشه ای گرد زرق و برق دار شما خواهید دید در اضافه شده است 2007 برای حفاظت از پایگاه های نمادین.

در موردش چی فکر می کنی? است استراسبورگ به ارزش یک دیدار?

پاریس به قطار استراسبورگ

لوکزامبورگ به قطار استراسبورگ

نانسی به قطار استراسبورگ

بازل به قطار استراسبورگ

 

ایستگاه مرکزی آنتورپ, آنتورپ, بلژیک

بلژیک آنتورپ ایستگاه های راه آهن زیبا
ایستگاه راه آهن بلژیک آنتورپ

 

کلمه بزرگ می کند و حتی شروع به توصیف ایستگاه قطار مرکزی آنتورپ. شگفت انگیز نئو باروک بیشتر شبیه به یک است کلیسای جامع نسبت به یک مرکز مسافرتی. ایستگاه قطار نیز از ویژگی های یک اتاق انتظار بزرگ ساخته شده از سنگ مرمر و سنگ, دارای یک ساعت بزرگ, و با گنبدی بزرگ پوشانده شده است.

این زیبایی بلژیکی به درخواست پادشاه لئوپولد دوم ساخته شده بود و برای بیش از است با ما 110 سال ها. این در حال حاضر میزبان قطار رفت و آمد, قطارهای بین شهری, و تالیس قطار با سرعت بالا. این است که قطعا یکی از شما می خواهید به دست!

بسیاری از مردم فکر آنتورپ ایستگاه راه آهن زیباترین ایستگاه راه آهن از همه آنها باشد.

بروکسل به قطار آنتورپ

آمستردام به قطار آنتورپ

لیل به قطار آنتورپ

پاریس به قطار آنتورپ

 

ایستگاه راه آهن سائو بنتو, پورتو, کشور پرتغال

ایستگاه راه آهن پرتغال پورتو
ایستگاه راه آهن پرتغال پورتو

 

این ایستگاه قطار به سادگی زرق و برق دار است در اصل سائو بنتو د خیابان ماریا صومعه و از خارج, مسافران خواهید دید که ساختمان دارای یک پاریسی به سبک نمای سنگ زیبا.

داخلی جایزه واقعی این است! وجود دارد 20,000 کاشی که داستان از پرتغالی بگو تاریخچهy, مانند نبرد Valdevez و فتح سئوتا. هنرمند خورخه Colaço کاشی رنگ برای 14 سال و نقاشی های دیواری در تکمیل کردم 1916. شما نمی خواهید به دست این اثر هنری یا قطار خود را! 😉

 

آیا شما بازدید هر یک از این ایستگاه های راه آهن زیبا? این صفحه را ایمیل ما عکس های خود را @SaveATrain آماده رزرو ماجراجویی بعدی خود هستید? پس از آن بازدید www.saveatrain.com

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟, سپس اینجا را کلیک: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropes-most-beautiful-railway-stations%2F%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/ja_routes_sitemap.xml و شما می توانید / JA به / د یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.