سفارش بلیط قطار شرکت

قیمت بلیط قطار SBB و مسیرهای سفر ارزان

در اینجا می توانید تمام اطلاعات مربوط به آن را پیدا کنید بلیط قطار SBB ارزان و قیمت سفر SBB و مزایا.

 

موضوع: 1. SBB با نکات برجسته قطار
2. درباره SBB 3. بینش برتر برای دریافت بلیط قطار ارزان SBB
4. هزینه بلیط های SBB چقدر است 5. مسیرهای مسافرتی: چرا رفتن به قطارهای SBB بهتر است, و با هواپیما سفر نکنید
6. تفاوت بین استاندارد چیست؟, روز گذر, و Supersaver در SBB 7. آیا اشتراک SBB وجود دارد؟
8. چه مدت قبل از عزیمت SBB برای رسیدن است 9. برنامه های قطار SBB چیست؟
10. کدام ایستگاه های قطار توسط SBB سرویس دهی می شوند 11. سوالات متداول SBB

 

SBB با نکات برجسته قطار

 • در راه آهن فدرال سوئیس, SBB, یک شرکت راه آهن ملی است که در سوئیس فعالیت می کند.
  • قطارهای SBB در راس سیستم های ریلی ملی در اروپا قرار دارند, و در 2017 برای کیفیت خدمات خود در رتبه اول قرار گرفت, رتبه بندی ایمنی, و شاخص عملکرد.
  • 25 روزانه میلیون مسافر با SBB سفر می کنند.
  • سرویس قطار SBB یکی از وقت گیرترین سرویس های قطار در جهان است, با کمتر از 3 به طور متوسط ​​چند دقیقه تاخیر.
  • طولانی ترین تونل قطار SBB, تونل پایه گوتارد, در کوه های آلپ سوئیس, معیارهای 57.1 کیلومتر و رکورد جهانی را ثبت می کند.
  • SBB دارد 3 زبان های رسمی: آلمانی, فرانسوی, و ایتالیایی. از این رو, ایستگاه های قطار SBB متناسب با محل نامگذاری و علامت گذاری شده اند: نام و علائم ایستگاه ها در شهرهای دوزبانه به هر دو زبان محلی است, و چرا می توانید گاهی اوقات این نام را ببینید SBB CFF FFS.

درباره SBB

SBB یک سرویس قطار سوئیس است که یکی از بهترین خدمات در جهان است.

شرکت ملی راه آهن SBB سوئیس در سراسر سوئیس فعالیت می کند, با 798 ایستگاه های قطار, و 721 نقاط فروش بلیط قطار. شرکت راه آهن SBB از اول ژانویه دولتی است, 1999, به معنی دولت فدرال است 100% از سهام.

 

Sbb train in the snow

قابل اعتماد و متخصص ذخیره صفحه اصلی قطار یا از این ابزارک برای جستجو استفاده کنید قطارها را برای SBB قطار می کند

ذخیره برنامه آیفون قطار

ذخیره برنامه قطار Android

 

ذخیره یک قطار

اصل و نسب

مقصد

تاریخ عزیمت

تاریخ بازگشت (اختیاری)

بزرگسالان (26-59):

جوانان (0-25):

ارشد (60+):


 

بینش برتر برای دریافت بلیط قطار ارزان SBB

عدد 1: تا جایی که می توانید بلیط های SBB خود را از قبل تهیه کنید

بلیط قطار SBB به صورت آنلاین در دسترس هستند 60 روز قبل از تاریخ سفر. وقتی بلیط قطار را زودتر از موعد سفارش می دهید, ارزانترین بلیط را دریافت می کنید و ارزانترین بلیط قطار SBB بسیار محدود است. علاوه بر این, با نزدیک شدن به روز سفر ، قیمت بلیط قطار SBB سر به فلک می کشد, بنابراین به منظور در خرید بلیط قطار SBB خود صرفه جویی کنید, بلیط قطار خود را از قبل تهیه کنید. برای صرفه جویی در هزینه بلیط قطار SBB, بلیط های خود را زود بخرید.

عدد 2: در دوره های کم مصرف با SBB سفر کنید

بلیط قطار SBB می باشد در دوره های خارج از اوج مصرف ارزان تر است, در ابتدای هفته, و در طول روز. مطمئناً می توانید دریافت کنید بلیط قطار ارزان تر طی هفته. روز سه شنبه, چهار شنبه, و پنجشنبه, بلیط قطار SBB مقرون به صرفه ترین است. به دلیل حجم مسافران کسب و کار صبح و عصر برای کار کردن, بلیط قطار هزینه بیشتری دارد. بدین ترتیب, مسافرت در هر زمان بین ظهر و عصر بسیار ارزان تر است. آخر هفته دوره اوج دیگری برای قطارها است, به خصوص در روزهای جمعه و شنبه. قیمت بلیط قطار SBB نیز افزایش می یابد تعطیلات عمومی و تعطیلات مدرسه.

عدد 3: هنگامی که از برنامه سفر خود مطمئن هستید ، بلیط خود را برای SBB سفارش دهید

قطارهای SBB تقاضای زیادی دارند, و فقط با 2 سایر شرکت های راه آهن به عنوان رقابت, در حال حاضر آنها همچنان به عنوان بهترین گزینه برای قطارها در سوئیس باقی مانده اند. آنها می توانند محدودیت های بلیط قطار را مانند مواردی که در آن تبادل بلیط یا بازپرداخت بلیط ممنوع است ، تنظیم کنند مگر اینکه نوع کسب و کار بلیط باشد.. حتی اگر هنوز وب سایت هایی وجود دارد که می توانید بلیط خود را به صورت دست دوم به مردم بفروشید, SBB اجازه فروش بلیط دست دوم را نمی دهد. چگونه این به شما در پس انداز کمک می کند? بلیط خود را فقط زمانی سفارش دهید که مطمئن باشید از برنامه خود شما را از رزرو بلیط دو بار نجات می دهد زیرا چیزی پیش آمد و شما نمی توانید از بلیط اصلی استفاده کنید.

عدد 4: بلیط های SBB خود را از Save A Train خریداری کنید

ذخیره قطار بزرگترین است, بهترین, و ارزانترین معاملات بلیط قطار در اروپا است. ارتباط ما با بسیاری از اپراتورهای راه آهن, منابع بلیط قطار, و دانش ما از الگوریتم های فن آوری به ما امکان دسترسی به ارزان ترین معاملات بلیط قطار را می دهد. ما فقط پیشنهادات بلیط قطار ارزان را فقط برای SBB ارائه نمی دهیم; ما همین گزینه را برای گزینه های دیگر SBB ارائه می دهیم.

قیمت های قطار از لیون به بازل

قیمت های قطار از زوریخ به بازل

قیمت قطار پاریس به بازل

قیمت قطار لوسرن به بازل

 

SBB Train in Switzerland

 

هزینه بلیط های SBB چقدر است?

بلیط های SBB برای یک سفر با قطار از 12.50 یورو تا 125 یورو شروع می شوند. در قیمت بلیط قطار SBB بستگی به نوع بلیط دارد, مقصد, و هنگامی که شما سفر را انتخاب می کنید:

بلیط یک طرفه رفت و برگشت
استاندارد 12.50 یورو – 35 یورو 28 یورو – 55 یورو
اولین کلاس 50 یورو – 95 یورو 50 یورو – 125 یورو

 

مسیرهای مسافرتی: چرا رفتن به قطارهای SBB بهتر است, و با هواپیما سفر نکنید

1) شما وارد می شوید مرکز شهر. این یکی از مزیت های قطارهای SBB در مقایسه با هواپیماها است. قطارهای SBB و همه سایر سفرهای قطار از هر نقطه از شهر تا مرکز شهر بعدی, فرقی نمی کند که باشد ذخیره گاه طبیعی یا روستا. باعث صرفه جویی در وقت و هزینه کابین از فرودگاه تا مرکز شهر می شود. با توقف قطار, رسیدن به هر جای دیگری از شهر که به آن می روید آسانتر است. مهم نیست از کجا سفر می کنید, ژنو, بازل, زرمات, یا زوریخ, توقف در مرکز شهر یک مزیت عمده قطارهای SBB است!

2) مسافرت با هواپیما مستلزم آن است که حداقل چند ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه باشید. قبل از اجازه سوار شدن به هواپیما باید بررسی های امنیتی را انجام دهید. با قطارهای SBB, فقط باید کمتر از یک ساعت قبل و گاهی حتی کمتر در ایستگاه باشید. وقتی زمان مسافرت را نیز در نظر می گیرید ، می توانید از فرودگاه تا مرکز شهر رفت و آمد کنید, متوجه خواهید شد که قطارهای SBB از نظر کل بهتر هستند زمان سفر.

3) روی سطح, به نظر می رسد قیمت بلیط قطار SBB گران تر از بلیط هواپیما بودجه باشد. با این حال, وقتی همه اتهامات موجود را مقایسه می کنید, بلیط قطار SBB قیمت بهتری دارد. با هزینه های دیگر مانند هزینه چمدان که مجبور نیستید در قطارها بپردازید, مسافرت با SBB بهترین است.

4) قطارها سازگار با محیط زیست هستند. در مقایسه بین قطارها و هواپیماها, قطارها همیشه از بالا بیرون می آیند. هواپیماها با مقادیر بالای کربن و دی اکسید کربنی که به آنها می دهند ، زمین را به شدت آلوده می کنند. قطارها در مقایسه استفاده می کنند رد پای کربن بسیار کمتر است از هواپیما.

قیمت قطار Chur به Sois

 

تفاوت بین استاندارد چیست؟, روز گذر, پاس روز صرفه جویی, و Supersaver در SBB?

SBB انواع مختلفی بلیط برای بودجه های مختلف و انواع مسافران دارد: خواه تجارت باشد و یا اوقات فراغت. می توانید مطمئن باشید که یکی از این بلیط ها مناسب شماست.

بلیط های استاندارد SBB:

در بلیط استاندارد SBB انعطاف پذیرترین بلیط SBB است. این بلیط قطار به صورت نقطه به نقطه است 1 راه یا رفت و برگشت. به عبارت دیگر, بلیط استاندارد SBB کارت مسافرتی کلاسیک است. مهمتر از همه, این بلیط قطار برای کل روزی که در هنگام خرید انتخاب کرده اید معتبر است, و تا 5 روز بعد هستم. علاوه بر این, می توانید برای کلاس های 1 و 2 یک بلیط نقطه به نقطه SBB خریداری کنید. یکی دیگر از مزایای بزرگ آن بلیط های نقطه به نقطه ، بچه ها تا سن است 6 سفر رایگان. به عبارت دیگر, شما می توانید به هر مکانی که بخواهید و در هر کلاس سفر کنید, در سفر خود از A به B.

 

 

SBB Day Pass و Saver Day Pass بلیط:

با کارت سفر Saver Day Pass, برای هر سفر می توانید کمی 27 یورو پرداخت کنید. بلیط Day Pass تنها در صورت تهیه پیش پرداخت در دسترس است, آنها در ایستگاه قطار موجود نیستند, همان اوایل 60 روز قبل از تاریخ عزیمت. همچنین می توانید یک روز قبل از سفر این نوع بلیط قطار را سفارش دهید. علاوه بر این, بلیط Saver Day Pass برای قایق ها معتبر است, اتوبوس ها, یا سفر با تراموا.

SBB Supersaver بلیط:

این کلاس بلیط به اندازه بلیط قطار استاندارد SBB انعطاف پذیر نیست, اما ارزان تر از بلیط قطار دیگر. بلیط Supersaver SBB تا حداکثر پیشنهاد می دهد 70% تخفیف در بلیط های استاندارد. برخلاف بلیط قطار استاندارد, این نوع بلیط ها در یک سفر خاص از A به B کمترین نرخ را ارائه می دهند. معنی, در هیچ ایستگاهی نمی توانید خاموش و روشن کنید, به جز ایستگاههایی که از قبل رزرو کرده اید.

کارت سفر Day Pass به شما امکان انعطاف پذیری در تاریخ سفر را می دهد. به عبارت دیگر, شما می توانید در هر زمان که بخواهید سفر کنید, در روز تاریخ عزیمت.

قیمت قطار Interlaken به زوریخ

قیمت قطارهای لوسرن به زوریخ

قیمت قطار برن به زوریخ

قیمت قطار ژنو به زوریخ

 

آیا اشتراک SBB وجود دارد؟?

فقط شهروندان محلی می توانند کارت مسافرتی GA را خریداری کنند, که در اصل یک کارت برای همه چیز است. کارت مسافرتی GA در تاریخ معتبر است حمل و نقل عمومی در سوئیس.

می توانید آن را در:

– پیشخوان های بلیط SBB.

– در خدمات مشتری محلی SBB 848 44 66 88

– از کارکنان قطار و اتوبوس های SBB.

کارت مسافرتی فامیلیا جی ای

کودکان و بزرگسالان تا سن 16 و والدین آنها می توانند از تخفیف های کارت سفر Familia GA بهره مند شوند. این کارت در صورتی در دسترس است که حداقل یکی از اعضای خانواده دارای این کارت سفر SBB باشد.

همه دارندگان Familia GA از قیمت های بسیار کاهش یافته کارت های مسافرتی GA دیگر لذت می برند. علاوه بر این, یک خانواده می تواند تصمیم بگیرد که آیا می خواهد Familia GA را برای کلاس 1 یا 2 خریداری کند.

کارت سفر Seven25

وقتی که هستی 25 این همه در مورد سرگرم کردن است, و اکنون با یک کارت هفت25, شما می توانید سفر نامحدود از 7 بعد از ظهر. معنی, این کارت سفر بین معتبر است 7 بعدازظهر آن 5 صبح. بنابراین, چگونه کار می کند? هفت25 در کارت مسافرتی Swiss Pass شما بارگیری شده است و می توانید از آن برای توقف استفاده کنید.

قیمت قطار بازل به اینترلاکن

قیمت قطار از ژنو به زرمات

قیمت قطار برن به زرمات

قیمت قطارهای لوسرن به زرمات

 

SBB Train Travel in Switzerland

 

چه مدت قبل از عزیمت SBB برای رسیدن است?

تا SBB خود را بدست آورید و به موقع درست باشید, راه آهن توصیه می کند حداقل شما وارد شوید 1 یک ساعت قبل از حرکت قطار SBB شما. ما در Save A Train از آنجا که مسافرت های زیادی با قطارهای SBB انجام داده ایم, توصیه می شود حتی وارد شوید 30 دقیقه قبل, برای گرفتن قطار نیازی به عجله در ایستگاه های قطار عظیم ندارید. علاوه بر این, یک ساعت زمان کافی برای لذت بردن از مغازه ها و غرفه های مواد غذایی و تهیه وسایل مورد نیاز برای شما است سفر قطار تا حد ممکن صاف باشد.

 

برنامه های قطار SBB چیست؟?

این را می توانید در زمان واقعی در صفحه اصلی ما در Save A Train بفهمید. فقط مکان فعلی و مقصد مورد نظر خود را تایپ کنید, و ما اطلاعات به روز شده در مورد برنامه قطار را به شما نشان خواهیم داد.

 

کدام ایستگاه های قطار توسط SBB سرویس دهی می شوند?

وجود دارد بیش از 10 ایستگاه هایی که با خدمات قطار SBB خدمت می کنند.

ایستگاه زوریخ SBB ایستگاه مرکزی زوریخ است (نام محلی زوریخ HB است). این بزرگترین ایستگاه قطار SBB در زوریخ است و در قلب زوریخ واقع شده است, نزدیک رودخانه لیمات.

برن پایتخت سوئیس و نزدیکترین ایستگاه قطار به دانشگاه برن در محله لانگگاس است.

در ژنو این روزها قطارهای SBB حرکت کنید و از ایستگاه مرکزی ژنو وارد شوید, در مرکز شهر.

بازل ایستگاه SBB بزرگترین ایستگاه مرزی اروپا است. یعنی از سوئیس, می توانید به آلمان سفر کنید, فرانسه, اتریش, و هلند با سرویس قطار SBB. مهمتر از همه, وجود دارد 50 فروشگاه ها و رستوران ها در ایستگاه بازل, جایی که می توانید برای هر آنچه برای سفر نیاز دارید خرید کنید. برای مثال, می توانید تنقلات و سوغاتی های لحظه آخری را خریداری کنید. از ایستگاه SBB بازل, و ایستگاه های بزرگی که می توانید به آنها سفر کنید فرانکفورت هستند, پاریس, و سالزبورگ.

قیمت قطار بازل به اینترلاکن

قیمت قطار از ژنو به زرمات

قیمت قطار برن به زرمات

قیمت قطارهای لوسرن به زرمات

 

سوالات متداول SBB

آیا دوچرخه ها روی هیئت مدیره مجاز هستند قطارهای SBB?

دوچرخه سواری در قطارهای SBB مجاز است. می توانید در ایستگاه برای آنها بلیط تهیه کنید, و دوچرخه را به عنوان چمدان ثبت کنید یا آنها را به عنوان چمدان به قطار برسانید.

آیا کودکان در قطارهای SBB به صورت رایگان سفر می کنند?

بله در بعضی موارد, کودکان زیر شش سال را به صورت رایگان سفر می کند. علاوه بر این, کودکان از شش سالگی, و تا آنها 16 سفر تولد با نصف قیمت.

آیا حیوانات اهلی در قطارهای SBB مجاز هستند?

بله, سگها مجاز هستند تا زمانی که در جعبه مسافرتی یا وانت چمدان سفر می کنند.

روشهای شبانه روزی برای SBB چیست؟?

حداقل باید به ایستگاه برسید 1 ساعت قبل از ساعت عزیمت قطار, و برای تأیید شناسه را به بازرس بلیط نشان دهید.

بیشترین درخواست س FAالات متداول SBB – آیا می توانم از قبل در SBB صندلی رزرو کنم?

شما می توان رزرو در قطار یک میدانمدر از پیش برای تا 5 مسافران با قیمت 5 یورو برای هر صندلی. با این حال, رزرو باید به نام شخصی باشد که در سفر است.

آیا در داخل SBB سرویس Wi-Fi وجود دارد؟?

بله. شما می توانید لذت ببرید رایگان وای فای سرویس در تمام قطارهای SBB و تمام کلاسهای سفر تا حداکثر 60 دقایق.

 

Sbb train in heavy snow

 

اگر تا این مرحله خوانده اید, شما همه آنچه درباره قطارهای SBB خود می دانید را می دانید و آماده خرید بلیط قطار SBB خود هستید ذخیره یک قطار.

 

بلیط های قطار برای این اپراتورهای راه آهن داریم:

DSB Denmark

DSB دانمارکی

Thalys railway

تالیس

eurostar logo

یورو استار

sncb belgium

SNCB بلژیک

intercity trains

قطارهای بین شهری

SJ Sweden Trains

SJ سوئد

NS International Cross border trains

NS بین المللی هلند

OBB Austria logo

OBB اتریش

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF اویگو

NSB VY Norway

NSB در مقابل نروژ

Switzerland Sbb railway

SBB سوئیس

CFL Luxembourg local trains

CFL لوکزامبورگ

Thello Italy <> France cross border railway

عمیق تر

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE آلمان

European night trains by city night line

قطار شب

Germany Deutschebahn

دویچه بان آلمان

Czech Republic official Mav railway operator

ماو چک

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

به Trenitalia

آرم eurail

Eurail

 

آیا می خواهید این صفحه را در سایت خود جاسازی کنید? اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sbb%2F%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن), یا فقط می توانید مستقیماً به این صفحه پیوند دهید.

 • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml و می توانید زبانهای / de را به / nl یا / fr و بیشتر تغییر دهید.
کپی رایت © 2021 - ذخیره یک قطار, آمستردام, هلند
هنوز بدون حضور را ترک کنید - دریافت کوپن و اخبار !