Tellimus rongipilet KOHE

Odavad SBB rongipiletite ja reisimarsruutide hinnad

Siit leiate kogu teabe SBB soodsad rongipiletid ja SBB reisihinnad ja eelised.

 

Teemad: 1. SBB rongi tipphetked
2. SBB kohta 3. Parimad teadmised odava SBB rongipileti saamiseks
4. Kui palju SBB piletid maksavad 5. Reisimarsruudid: Miks on parem sõita SBB rongidega, ja mitte reisida lennukiga
6. Millised on erinevused Standardi vahel?, Päevapass, ja Supersaver SBB-s 7. Kas on olemas SBB tellimus
8. Kui kaua enne SBB lahkumist saabuda 9. Millised on SBB rongide sõiduplaanid
10. Milliseid rongijaamu teenindab SBB 11. SBB KKK

 

SBB rongi tipphetked

 • The Šveitsi föderaalne raudtee, SBB, on riiklik raudtee-ettevõte, mis tegutseb Šveitsis.
  • SBB rongid on Euroopa riiklike raudteesüsteemide tipus, ja sisse 2017 teenuse kvaliteedi poolest esikohal, ohutusjärjestus, ja tulemuslikkuse indeks.
  • 25 SBB-ga reisib igapäevaselt miljon reisijat.
  • SBB rongiteenus on üks täpsemaid rongiteenuseid maailmas, vähemaga kui 3 minutiline viivitus keskmiselt.
  • Pikim SBB rongitunnel, Gotthardi baasi tunnel, aastal Šveitsi Alpides, meetmed 57.1 kilomeetrit ja püstitab maailmarekordi.
  • SBB-l on 3 ametlikud keeled: saksa, prantsuse, ja itaalia keel. seega, SBB rongijaamad nimetatakse ja tähistatakse vastavalt asukohale: jaamade nimed ja sildid kakskeelsetes linnades on mõlemas kohalikus keeles, ja miks näete seda nime mõnikord nii SBB CFF FFS.

SBB kohta

SBB on Šveitsi rongiteenus, mis on üks parimaid maailmas.

Šveitsi riiklik raudteefirma SBB tegutseb kogu Šveitsis, koos 798 rongijaamades, ja 721 rongipiletite müügikohad. SBB raudteefirma on alates 1. jaanuarist riigi omanduses, 1999, see tähendab föderaalriigi omamist 100% aktsiatest.

 

Sbb train in the snow

Minema Salvestage rongi koduleht või kasutage seda vidinat otsimiseks rongib SBB pileteid

Salvestage rong iPhone'i rakendus

Salvestage rong Android-rakendus

 

Salvesta rong

Päritolu

sihtkoht

Lahkumise kuupäev

Tagastamise kuupäev (Valikuline)

Täiskasvanud (26-59):

Noored (0-25):

Seenior (60+):


 

Parimad teadmised odava SBB rongipileti saamiseks

number 1: Soetage SBB piletid ette nii palju kui võimalik

SBB rongipiletid on võrgus saadaval kuni 60 päeva enne reisikuupäeva. Kui tellite rongipiletid enne tähtaega, saate kõige odavamaid pileteid ja odavaimad SBB rongipiletid on väga piiratud. Lisaks, SBB rongipiletite hinnad tõusevad kiiresti, kui teie reisipäev läheneb, nii et selleks säästa SBB rongipileti ostmisel raha, hankige oma rongipiletid ette. Et säästa raha SBB rongipiletite arvelt, ostke oma piletid varakult.

number 2: Reisimine SBB-ga tipptunnivälistel perioodidel

SBB rongipiletid on tipptasemel perioodidel odavam, nädala alguses, ja päeval. Võite olla kindel, et saate odavam rongipiletid nädala jooksul. Teisipäeval, Kolmapäev, ja neljapäev, SBB rongipiletid on kõige ökonoomsemad. Mahu tõttu ärireisijatele hommikul ja õhtul tööle minek, rongipiletid maksavad rohkem. seega, palju odavam on reisida igal ajal lõuna ja õhtu vahel. Nädalavahetused on rongide jaoks veel üks tippaeg, eriti reedeti ja laupäeviti. Ka SBB rongipiletite hinnad tõusevad riigipühad ja koolivaheajad.

number 3: Tellige piletid SBB-sse, kui olete kindel oma sõiduplaanis

SBB rongid on suur nõudlus, ja ainult 2 muud raudtee-ettevõtted konkurentsina, praegu jäävad nad Šveitsi rongide parimaks valikuks. Nad saavad endale lubada selliste rongipiletite piirangute kehtestamist, nagu on nende oma, mis keelavad piletite vahetamise või raha tagastamise, välja arvatud juhul, kui tegemist on piletitootmise tüüpiga. Isegi kui on endiselt veebisaite, kus saate oma pileteid inimestele kasutatud kaupa müüa, SBB ei luba kasutatud piletite müüki. Kuidas see aitab teil raha säästa?? Tellige pilet ainult siis, kui olete kindel oma ajakavas, mis säästaks teid ühe pileti kahekordsest broneerimisest, kuna midagi tuli ette ja te ei saanud algpiletit kasutada.

number 4: Osta oma SBB piletid saidilt Save A Train

Salvesta rong on suurim, parim, ja rongipiletite odavaimad pakkumised Euroopas. Meie ühendus paljude raudtee-ettevõtjatega, rongipiletite allikad, ja meie teadmised tehnoloogia algoritmide kohta annavad meile juurdepääsu odavaimatele rongipiletite pakkumistele. Me ei paku ainult SBB jaoks soodsaid rongipiletite pakkumisi; pakume sama ka teiste SBB alternatiivide puhul.

Lyonist Baseli rongide hinnad

Zürichist Baseli rongide hinnad

Pariisist Baseli rongide hinnad

Luzernist Baseli rongide hinnad

 

SBB Train in Switzerland

 

Kui palju SBB piletid maksavad?

SBB piletid algavad 12,50 eurost kuni 125 euroni ühe rongireisi kohta. The SBB rongipileti hind sõltub pileti tüübist, sihtkoht, ja kui otsustate reisida:

Üheotsapilet Edasi-tagasi sõit
Standard 12,50 eurot – 35 eurot 28 eurot – 55 eurot
Esimene klass 50 eurot – 95 eurot 50 eurot – 125 eurot

 

Reisimarsruudid: Miks on parem sõita SBB rongidega, ja mitte reisida lennukiga

1) Saabud Kesklinn. See on SBB rongide üks eelis võrreldes lennukitega. SBB rongid ja kõik muu rongireis kõikjal linnas järgmise linna keskmesse, pole vahet, kas see on a looduskaitseala või küla. See säästab teie aega ja kabiini kulusid lennujaamast kesklinna. Rongipeatustega, lihtsam on jõuda ükskõik kuhu linna, kuhu liigute. Pole tähtis, kuhu reisite, Genfi, Basel, Zermatt, või Zürich, kesklinna peatused on SBB rongide peamine eelis!

2) Lennukitega reisimine eeldab, et olete lennujaamas vähemalt mitu tundi enne oma lennuaega. Enne lennukisse minekut peate läbima turvakontrolli. SBB rongidega, peate lihtsalt jaamas olema vähem kui tund ette ja mõnikord isegi vähem. Kui arvestada ka aega, mis kulub pendeldamiseks lennujaamast kesklinna, saate aru, et SBB rongid on paremad kokku reisi aeg.

3) Pinnal, tundub, et SBB rongipiletite hind on kulukam kui soodsad lennupiletid. Kuid, kui võrrelda kõiki kaasnevaid tasusid, SBB rongipiletitel on soodsam hind. Koos muude kuludega, nagu pagasitasud, mida te ei pea rongides maksma, reisimine SBB-ga on parim.

4) Rongid on keskkonnasõbralikud. Rongide ja lennukite võrdluses, rongid tuleksid alati välja. Lennukid reostavad maad tugevalt eralduva süsiniku ja süsinikdioksiidi kõrge tasemega. Rongid võrdluses palju vähem süsiniku jalajälge kui lennukid.

Chur kuni Suchis rongide hinnad

 

Millised on erinevused Standardi vahel?, Päevapass, Säästja päevapass, ja Supersaver SBB-s?

SBB-l on erinevat tüüpi eelarved ja reisijatele erinevad piletid: olgu see siis äri või vaba aeg. Võite olla kindel, et üks neist piletitest sobiks teile.

Standard SBB piletid:

The SBB Standard pilet on kõigist SBB piletitest kõige paindlikum. See rongipilet on mõeldud punktist punkti 1 või edasi-tagasi. Teisisõnu, SBB standardpilet on klassikaline reisikaart. Kõige tähtsam, see rongipilet kehtib kogu päeva, mille valisite ostmise ajal, ja kuni 5 olen järgmisel päeval. Lisaks, saate osta SBB punkt-punkt pileti 1. ja 2. klassile. Selle punktist punkti piletite teine ​​suur eelis on see, et lapsed on vanuseni 6 reisida tasuta. Teisisõnu, saate reisida kõikjal, kuhu soovite, ja igas klassis, oma teekonnal A-st B-ni.

 

 

SBB Day Pass ja Saver Day Pass Piletid:

Saver Day Pass reisikaardiga, saate maksta nii vähe kui 27 eurot reisi kohta. Päevapassi pilet on saadaval ainult siis, kui saate need ette, neid pole rongijaamas saadaval, nii vara kui 60 päeva enne lahkumiskuupäeva. Seda tüüpi rongipileti saate tellida ka päev enne reisi. enamgi veel, Saver Day Pass pilet kehtib kaatritele, bussid, või trammireisid.

SBB Supersaver Piletid:

See piletiklass ei ole nii paindlik kui Standard SBB rongipilet, kuid odavam kui muud rongipiletid. Supersaveri SBB pilet pakub kuni 70% soodustus tavapiletitele. Erinevalt tavalisest rongipiletist, seda tüüpi pilet pakub konkreetse reisi A-st B-s madalaimat piletihinda. Tähendus, ühestki jaamast ei saa sisse ega välja hüpata, v.a eeljaotatud jaamades.

Day Pass reisikaart annab teile paindlikkuse reisikuupäeva osas. Teisisõnu, võite reisida igal ajal, kui soovite, lahkumiskuupäeva päeval.

Interlakeni ja Zürichi rongide hinnad

Luzernist Zürichi rongide hinnad

Berni Zürichi rongide hinnad

Genfist Zürichi rongide hinnad

 

Kas on olemas SBB tellimus?

GA reisikaardi saavad osta ainult kohalikud kodanikud, mis on põhimõtteliselt üks kaart kõige jaoks. GA reisikaart kehtib kogu ühistransport Šveitsis.

Saate seda osta aadressil:

– SBB piletilettid.

– SBB kohalikus klienditeeninduses 848 44 66 88

– Alates SBB rongide ja busside töötajatest.

Familia GA reisikaart

Lapsed ja noored täiskasvanud kuni vanuseni 16 ja nende vanemad saavad nautida Familia GA reisikaardi allahindlusi. See kaart on saadaval, kui vähemalt ühel pereliikmel on see SBB reisikaart.

Kõigil Familia GA omanikel on teiste GA reisikaartide hinnaalandus oluliselt madalam. Lisaks, pere võib otsustada, kas soovib Familia GA osta 1. või 2. klassiks.

Seitse25 reisikaarti

Kui sa oled 25 see kõik on lõbus, ja nüüd seitsme kaardiga, alates saate reisida piiramatult 7 pm. Tähendus, See reisikaart kehtib vahemikus 7 pm seda 5 olen. Niisiis, kuidas see töötab? Seven25 laaditakse teie Swiss Pass'i reisikaardile ja saate seda kasutada mis tahes peatumiseks.

Baselist Interlakeni rongide hinnad

Genfist Zermatti rongide hinnad

Berni kuni Zermatti rongide hinnad

Luzernist Zermatti rongide hinnad

 

SBB Train Travel in Switzerland

 

Kui kaua enne SBB lahkumist saabuda?

SBB hankimiseks ja õigeks ajaks õigeks saamiseks, raudtee soovitab vähemalt kohale jõuda 1 tund enne teie SBB rongi väljumist. Oleme Save A Train'is, kuna reisisime palju SBB rongides, soovitame saabuda ühtlaselt 30 minutit ette, nii et rongile jõudmiseks pole vaja tohututest rongijaamadest läbi tormata. Lisaks, tund on piisav aeg kaupluste ja toiduputkade nautimiseks ning nende jaoks vajalike esemete hankimiseks rongireis peaks olema võimalikult sujuv.

 

Millised on SBB rongide sõiduplaanid?

Sellest saate reaalajas teada meie kodulehelt saidilt Save A Train. Sisestage lihtsalt oma praegune asukoht ja soovitud sihtkoht, ja me näitame teile ajakohastatud teavet rongide sõiduplaanide kohta.

 

Milliseid rongijaamu teenindab SBB?

On üle 10 jaamad, mida teenindavad SBB rongiteenused.

SBB Zürichi jaam on Zürichi pearaudteejaam (Kohalik nimi on Zurich HB). See on Zürichi suurim SBB rongijaam ja see asub Zürichi südames, lähedal Limmati jõgi.

Bern on Šveitsi pealinn ja Berni ülikoolile lähim rongijaam Langgasse kvartalis.

Genfis tänapäeval SBB rongid väljuvad ja saabuvad Genfi pearaudteejaamast, kesklinnas.

Basel SBB jaam on Euroopa suurim piirijaam. See tähendab, et Šveitsist, võite reisida Saksamaale, Prantsusmaa, Austria, ja Holland SBB rongiteenusega. Kõige tähtsam, seal on 50 kauplused ja restoranid Baseli jaamas, kust saate osta kõike reisiks vajalikku. Näiteks, saate osta suupisteid ja viimase hetke suveniire. Baseli SBB jaamast, ja peamised jaamad, kuhu saab sõita, on Frankfurt, Pariis, ja Salzburg.

Baselist Interlakeni rongide hinnad

Genfist Zermatti rongide hinnad

Berni kuni Zermatti rongide hinnad

Luzernist Zermatti rongide hinnad

 

SBB KKK

Kas pardal on lubatud jalgrattaid SBB rongid?

SBB rongides on jalgrattad lubatud. Jaamast saate neile pileti osta, ja registreerige ratas pagasina või kandke see rongi käsipagasina.

Kas lapsed reisivad SBB rongides tasuta?

Mõnel juhul jah, kaasasolevad alla kuueaastased lapsed reisivad tasuta. Lisaks, lapsed alates kuuendast eluaastast, ja kuni nende 16 sünnipäeva reis poole hinnaga.

Kas lemmikloomi lubatakse SBB rongidele?

jah, koerad on lubatud seni, kuni nad reisivad reisikastis või pakiautos.

Millised on SBB pardale mineku protseduurid?

Sa peaksid jõudma vähemalt jaama 1 tund enne rongi väljumisaega, ja kontrollimiseks näidake piletikontrolörile isikutunnistust.

Kõige nõutud SBB KKK – Kas ma saan SBB-s koha eelnevalt broneerida?

sa saab rongis reserv a Ma teanjuures ette kuni 5 reisijaid hinnaga 5 eurot kohta. Kuid, broneering peab olema reisiva inimese nime all.

Kas SBB-s on WiFi-teenus??

jah. Saate nautida tasuta WiFi teenus kõigis SBB rongides ja kõik reisiklassid kuni 60 minutit.

 

Sbb train in heavy snow

 

Kui olete seda punkti lugenud, teate kõike, mida peate teadma oma SBB rongide kohta ja olete valmis oma SBB rongipileti ostma Salvesta rong.

 

Nendele raudtee-ettevõtjatele on meil rongipiletid:

DSB Denmark

Taani DSB

Thalys railway

Thalysi

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Linnadevahelised rongid

SJ Sweden Trains

SJ Rootsi

NS International Cross border trains

NS International Holland

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lüüria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norra

Switzerland Sbb railway

SBB Šveits

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembourg

Thello Italy <> France cross border railway

täienemisele

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Saksamaa

European night trains by city night line

öö rongid

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Saksamaa

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Tšehhi

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

euraili logo

Eurail

 

Kas soovite selle lehe oma saidile manustada?? Kliki siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sbb%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood), Või võite lihtsalt linkida otse sellele lehele.

Autoriõigus © 2021 - Salvesta rong, Amsterdam, Holland
Ärge jätke ilma käesoleva - Hangi Kupongid ja uudised !