Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 19/02/2021)

A rongisõidu sunnib meid peatada, pilku aknast välja ja hindame luksust võtta meie aja. Reisimine on põnev, kuid mõnikord võib kuluda kogu oma energia, pika rongi reisi on võimalus välja lülitada ja lõõgastuda. Tee kõige välja oma reis - siin on meie top asjad, mida teha pikkade rongireiside tagada iga reisija lõõgastav ja nauditav sõita.

 

Kuula muusikat, võttes samal ajal pika rongi Journeys

Pane oma kõrvaklapid ja aeglustada kuulates oma lemmikmuusikat. Ei ole paremat viis nautida kaunist loodust. Lõõgastuda ja vaadata ilus maastik kiirustada varem kui kuulata oma lemmik kunstnike.

Dijon Pariisi rongid

Reims Pariisi rongid

Lille Pariisi rongid

Tours Pariisi rongid

 

Uue keele õppimine

Miks mitte arendada uusi oskusi oma reisi? Kui olete reisil riiki, räägib teist keelt, pikka rongisõitu pakub võimaluse korja paar sõnu ja väljendeid.

Milan Veneetsia rongid

Padua Veneetsia rongid

Bologna Veneetsia rongid

Rooma Veneetsia rongid

 

Toimige pika rongi Journeys

On hea teada põhitõdesid tahes keeles, kui külastate välisriigis. õnneks, seal on palju rakendusi ja podcastid saad laadida mis pakuvad kursusi sealhulgas populaarsed Hispaania, saksa, itaalia, ja inglise keeles.

 

lugenud

Lugemine on suurepärane lõõgastav ja on alati meeldiv viis läbi aja. Pikad tööpäevad ja kiire elu võib tähendada vähem aega lugemiseks, nii kaua rongisõidu annab võimaluse hüpata oma raamatu või raamatu. Kui teil on tunne laisk ja tahan, et keegi teha lugemist teile, audio-raamat suurepärane alternatiiv.

Bremen Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

kasutamine tehnoloogia

sülearvutid, iPad, ja nutitelefonid teie käsutuses, see on lihtne leida meelelahutus pardal. Jõuda oma lemmik telesarjas või vaadata, et filmi on igatsus vaadata.

Toimige pika rongi Journeys

Kas on olemas WIFI kättesaadav või mitte, see on hea mõte, et laadida ükskõik näidata või Film te kavatsete vaadata enne reisi. Jõuda oma armastatud ekraanil lood ja enne sa tead seda, Teil oma sihtkohta.

Frankfurt sihtkohta Praha rongid

Müncheni Praha rongid

Berlin Praha rongid

Viin Praha rongid

 

Külasta sööklas

See on lihtne tunda väsinud ja loid pikal rongisõitu. Pärast istub rongi tundi, on oluline jalgu sirutada, kui võimalik. Lühikese jalutuskäigu sööklale aitab teil kasutada aega ja tunda laadida. Jalutuskäik vagunite juurde söökla, Vaata maastik ja nautida mõned magustoit joogi oma valikut

Milanost Rooma rongid

Firenze Rooma rongid

Bologna Rooma rongid

Napoli Rooma rongid

 

 

Tutvu uute inimestega pika rongi Journeys

Reisimine rongiga saab sotsiaalse kogemuse. Uute inimestega kohtumine rongides on lihtsam kui teiste transpordiliikide transport. Erinevalt lennuk, teil on vabadus liikuda ja suhelda teiste reisijate. On põnev, mida saab õppida teiste inimeste ja nende lood – rääkida elu, töö, ja laiendage oma võrku. Küsige oma kõrval olevalt inimeselt raamatu kohta, mida ta loeb, paku neile magusat, või lihtsalt alustage vestlust teemal sihtkoht nad reisivad. See möödub vestlused samas Reisimine Euroopas rongiga mis loob püsiva mälestused.

Lyon Marseilles rongid

Pariis Marseille rongid

Meeldiv Marseilles rongid

Bordeaux Marseillehin rongid

 

Valmista oma järgmise pika rongi Journeys

Pikk rongireiside on mõnikord ainus aja rahulik ajal reis. See võib olla suurepärane võimalus teile tankimiseks ja valmistuda oma valitud sihtpunkti. Juua palju vett, süüa natuke toitu, ja kui võimalik, uni. Kasutades oma pika rongisõidu targalt aitab teil tunda end värskena ja pingestatud - valmis oma järgmise sihtkoha.

 

Mida sa teha pika rongi reiside? Anna meile teada, tweeting meile @SaveATrain! , Leiate meie teiste sotsiaalsete kanalite Saveatrain

 

Kas soovite kinnistada meie blogipostitust saidile, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthings-long-train-journeys%2F%3Flang%3Det - (Kerige näha Manustuskood)