Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 19/08/2022)

A cesta vlakom nás núti k pozastaveniu, pohľad z okna a oceniť luxus pricestovať náš čas. Cestovanie je vzrušujúce, ale niekedy môže trvať až všetku energiu, dlhý vlak cesta je šanca vypnúť a oddýchnuť si. Vyťažte zo svojej cesty maximum – tu sú naše najlepšie veci, ktoré môžete robiť na dlhých cestách vlakom, aby sme zaručili každému cestujúcemu pohodovú a príjemnú jazdu.

 

Počúvať hudbu pričom dlhej ceste vlakom

Nasaďte si slúchadlá a spomaľte pri počúvaní obľúbenej hudby. Neexistuje lepší spôsob, ako si užiť malebné kulisy. Oddýchnite si a sledujte, ako sa krásna krajina míňa, keď počúvate svojich obľúbených umelcov.

Dijon do Paríža Vlaky

Reims do Paríža Vlaky

Lille je Parížskej Vlaky

Zájazdy do Paríža Vlaky

 

Naučiť sa nový jazyk

Prečo nie vytvoriť nové zručnosti na svojej ceste? Ak cestujete do krajiny, kde sa hovorí iným jazykom, dlhá cesta vlakom ponúka možnosť vybrať si pár slov a slovných spojení.

Milan do Benátok Vlaky

Padua v Benátkach Vlaky

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

 

Čo robiť na dlhých cestách vlakom

Je dobré poznať základy akéhokoľvek jazyka pri návšteve cudzej krajiny. Našťastie, existujú mnoho aplikácií a podcasty si môžete stiahnuť, ktoré ponúkajú kurzy vrátane populárnej španielčine, Nemec, taliansky, a anglickom jazyku.

 

prečítať

Čítanie je ideálny pre relaxáciu a je vždy príjemný spôsob, ako tráviť čas. Dlhá pracovná doba a rušný život môže znamenať menej času na čítanie, tak dlhá cesta vlakom predstavuje príležitosť skočiť do vašej knihy alebo eBook. Ak sa cítite leniví a chcú niekoho urobiť čítanie pre vás, audiokniha je skvelá alternatíva.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

použitie technológie

s notebookmi, iPady, a smartphony máte k dispozícii, je to ľahké nájsť zábavu na palube. Dobehnúť na váš obľúbený televízny seriál alebo sledovať ten film ste boli túži sledovať.

Čo robiť na dlhých cestách vlakom

Či je alebo nie je k dispozícii WIFI, je to dobrý nápad stiahnuť akýkoľvek program alebo film máte v pláne sa pozerať pred cestou. Dobehnúť na svojich milovanými príbehov na obrazovke, a než sa nazdáte,, budete v cieli.

Frankfurt do Prahy vlaky

Mníchov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Viedne do Prahy vlaky

 

Navštívte jedálne

Je ľahké cítiť unavený a pomalý počas dlhej cesty vlakom. Potom, čo sedel vo vlaku celé hodiny, Je dôležité, aby pretiahnuť nohy, ak je to možné. Krátka prechádzka do kantíny vám pomôže využiť čas a mať pocit, nabiť. Prejdite vagónmi na cestu kantína, pozri na krajina, a užiť si nejaký dezert s nápojom podľa vlastného výberu

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Bologna do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

 

Zoznámte sa s novými ľuďmi na dlhej ceste vlakom

Cestovanie vlakom môže byť sociálne skúsenosť. Stretávanie nových ľudí vo vlakoch je to jednoduchšie ako v iných druhoch dopravy dopravy. Na rozdiel od roviny, máte slobodu pohybovať sa a komunikovať s ostatnými cestujúcimi. Je fascinujúce, čo sa môžete naučiť od ostatných ľudí a ich príbehy – hovoriť o živote, práca, a rozširujte svoju sieť. Opýtajte sa osoby vedľa vás na knihu, ktorú číta, ponúknite im sladkosť, alebo jednoducho nadviazať rozhovor o destinácia oni cestujú do. To je okolo konverzácie máte zároveň Cestovanie po Európe vlakom ktorý vytvára trvalé spomienky.

Lyon Marseille Vlaky

Paríža do Marseille Vlaky

Som rád, že Marseille Vlaky

Bordeaux do Marseille Vlaky

 

Pripravte sa na vaše ďalšie dlhej ceste vlakom

Dlhé vlakovej cesty sú niekedy jediné obdobie pokoja počas svojho výlet. Môže to byť pre vás fantastická šanca natankovať a pripravte sa na zvolenú destináciu. Piť veľa vody, jesť nejaké jedlo, a ak je to možné, spánok. Používanie dlhú cestu vlakom múdro vám pomôže cítiť svieži a napätím - pripravený na ďalšie destinácie.

 

Čo robíte pri dlhých cestách vlakom? Dajte nám vedieť tweetovaním na adrese @SaveATrain! , Nájdete naše ďalšie sociálne programy na Saveatrain

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthings-long-train-journeys%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)