Objednať cestovný lístok na vlak TERAZ

Príspevok v blogu

10 Tipy, ako spať vo vlaku

Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 13/11/2021)

3 hodiny príp 8 hodiny – Výlet vlakom je ideálne prostredie pre relaxačný spánok. Ak zvyčajne máte problémy so zaspávaním na cestách, náš 10 tipy, ako spať vo vlaku, vás prinútia spať ako dieťa. Od základov cestovania vlakom až po zasvätené tipy na najlepšie miesto pre sladké sny v každom vlaku, vydávame sa na cestu za sladkými snami!

Železničná doprava je najšetrnejší k životnému prostrediu spôsob, ako cestovať. Tento článok bol napísaný vzdelávať o cestovaní vlakom a bol vyrobený ušetriť Train, Najlacnejšie lístky na vlak v Európe.

 

1. Tipy, ako spať vo vlaku: Prineste si deku

Počasie vo vlakoch býva čili, a ak mas dlhu resp nočný výlet vlakom vpred, byť pripravený. Mali by ste sa cítiť úplne uvoľnene a odpočinúť si na svojej ceste, a ľahká prikrývka môže byť odpoveďou na najpohodlnejšie cestovanie vlakom vôbec.

Aby ste sa vyhli prebdeným nociam a triaškam na ceste z očakávania alebo len zo striedavého prúdu, vždy by si si mal zabaliť deku. Bez ohľadu na sezónu vonku, vo vlakoch je vždy blízko k zime. Takže, prinesenie deky je jedným z našich top 10 tipy, ako spať vo vlaku. Maznanie sa pod dekou vás pošle priamo do krajiny snov.

Lyon do Nice vlakom

Paríž do Nice vlakom

Cannes do Paríža vlakom

Cannes do Lyonu s vlakom

 

Tips How To Sleep On A Train: Bring A Blanket

 

2. Vytvorte si relaxačný zoznam skladieb v službe Spotify

Upokojujúce melódie v ušiach sú ako uspávanka, keď je kabína hlučná alebo preplnená. teda, mali by ste si na Spotify pripraviť niekoľko zoznamov skladieb, aby ste zaistili, že počujete iba hudbu. Takto budete v bezpečí pred chrápaním alebo chatovaním so spolujazdcom vedľa vás.

Zvuky prírody, relaxačné vibrácie zoznamy skladieb, alebo melódie od vášho obľúbeného interpreta, sú najlepšie možnosti zoznamu skladieb pre dobrý spánok vo vlaku. Hudba je jedným z 10 najlepšie spôsoby, ako zaspať vo vlaku, krátke alebo dlhý výlet.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

3. Tipy, ako spať vo vlaku: Prineste si nafukovací vankúš na krk

Nie je nič horšie ako sa zobudiť so zakysnutým a stuhnutým krkom. teda, nafukovací vankúš na krk je cestovanie nevyhnutné pre vlaky. Tadiaľto, krk máte podopretý, a zobudíš sa zo sladkého spánku, s úsmevom na tvári.

Inak, riskujete, že začnete nové dobrodružstvo s stuhnutým krkom, a žiadny spôsob, ako obdivovať všetky nové miesta a zachytiť najlepšie výhľady.

Dusseldorf do Mníchova vlakom

Drážďany do Mníchova vlakom

Norimberg do Mníchova s ​​vlakom

Bonn do Mníchova s ​​vlakom

 

4. Prineste si slúchadlá

dobrý, zvukotesné slúchadlá alebo slúchadlá do uší sú na každom cestovný kontrolný zoznam. Slúchadlá sú nevyhnutné pre skvelú cestu vlakom, a tieto zoznamy skladieb Spotify pre dobrú plavbu.

Ak ste si zabudli slúchadlá doma alebo v hoteli, na vlakovej stanici je veľa obchodov. Z centrálneho a rušné vlakové stanice na malé a mimo cesty vyšliapané stanice, slúchadlá sú tou komoditou, ktorú nájdete kdekoľvek.

Benátky do Bologne s vlakom

Florencia do Bologne s vlakom

Rím do Bologne s vlakom

Miláno do Bologne s vlakom

 

Bring Headphones for your train journey

 

5. Tipy, ako spať vo vlaku: Pohodlne sa oblečte

Vrstvy, bavlna, a ekologické látkové oblečenie je pre jazdu vlakom nevyhnutné. predstaviť si 8 hodiny vo vlaku v svrbiacom svetri alebo tenkej košeli, prísľub bezsennej noci a bolesti hlavy ráno.

Možno sa nebudete cítiť pohodlne vo pyžame vo vlaku, ale trenažéry a pulóver sú perfektné oblečenie na spanie do vlaku. Pohodlné obliekanie je jedným z vrcholov 10 ako spať vo vlaku, a mať najlepšiu cestu.

Z Frankfurtu do Berlína vlakom

Lipsko do Berlína s vlakom

Hannover do Berlína s vlakom

Z Hamburgu do Berlína vlakom

 

https://youtu.be/Bkzfm2R1_BI

 

6. Prineste si masku spánku

Ďalším nevyhnutným predmetom na cestovanie je samozrejme dokonalá maska ​​na spánok. Ležať späť, zakryte si oči a chráňte pred svetlom všetko, čo potrebujete pre dobrý spánok. Je známou skutočnosťou, že ak sa chcete dobre vyspať, musíte odstrániť všetky dráždivé rušivé prvky, a odstráňte sa z akéhokoľvek druhu svetla.

V prípade, že necestujete v súkromnej kajute, a nebude mať kontrolu nad spínačom svetiel, určite si pribaľte spánkovú masku. Potom, nebudete sa mať čoho obávať, ak sa spolujazdec vedľa vás rozhodne čítať celú noc alebo je svetlo vo vlaku príliš jasné.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

7. Tipy, ako spať vo vlaku: Majte svoje veci v bezpečí

Malá kabelka alebo taška cez plecia a pod vrstvy je najlepším spôsobom, ako udržať svoju príslušnosť v bezpečí. Uistite sa, že je dostatok miesta pre váš pas, peňaženku, mobilné, a všetky ďalšie pomôcky, ktoré so sebou plánujete vziať.

Takto budete môcť mať dobrú a bezstarostnú cestu vlakom, skôr ako spať s jedným otvoreným okom.

Z Milána do Benátok s vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Bologna do Benátok s vlakom

Treviso do Benátok s vlakom

 

Tips How to Sleep on A Train: Keep Your Belongings Safe

 

8. Zarezervujte si miesto uprostred koča

Najlepšie miesto pre sladké sny je priamo v strede kočíka. Dôvod je ten, že stred je dostatočne ďaleko od každého vchodu, v prípade na ceste sú zastávky. Navyše, budete v bezpečí a mimo kúpeľne a akýchkoľvek vôní.

Avšak, ak cestujete spacím vlakom, s najväčšou pravdepodobnosťou nebudete čeliť žiadnej výzve. Je to dané skutočnosťou, že lôžkové vlaky sú vlaky A-B, po ceste bez zastávok, a preto, žiadne prerušenia.

Z Milána do Ríma vlakom

Z Florencie do Ríma vlakom

Pisa do Ríma s vlakom

Neapol do Ríma s vlakom

 

Book A Place In The Middle Of The Carriage

 

9. Odložte telefón

V dnešnej dobe je celý svet na vašom mobilnom telefóne. s nekonečné aplikácie a hry, najväčšou výzvou je odhlásiť sa a odložiť telefón. Je to obzvlášť ťažké, keď ste na ceste na dlhé vzdialenosti, na vlaku, s nikam ísť.

Avšak, jedným z našich najlepších tipov na spanie vo vlaku je vloženie telefónu do tašky, alebo dokonca v letovom režime.

Miláno do Neapolu s vlakom

Florencia do Neapolu s vlakom

Benátky do Neapolu s vlakom

Pisa do Neapolu s vlakom

 

10. Tipy, ako spať vo vlaku: Prineste si materiál na čítanie

Nič neurobí myseľ v pohode ako dobrý príbeh, a je to presne to, čo potrebujete pre skvelý spánok vo vlaku. Prinášame vám obľúbený časopis, alebo rezervovať na a cesta vlakom je jedným z najlepších tipov na spánok vo vlaku.

Keď čítate svoju myseľ, cestuje do iného priestoru, nastavenie, a všetky celodenné starosti zmiznú. Skvelé čítanie je vynikajúce relaxačné cvičenie, odtrhnete svoju myseľ od akýchkoľvek pedantných detailov. Na hodinu alebo dve, odplávate preč, a to stačí na to, aby ste zaspali a snívali.

Amsterdam do Brugg s vlakom

Z Bruselu do Bruggy vlakom

Antverpy do Brugg s vlakom

Gent do Brugg s vlakom

 

Bring Reading Material

 

Tu pri Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať nezabudnuteľnú cestu vlakom, s najlepšími sedadlami a najlepšími cenami za skvelý spánok vo vlaku.

 

 

Chcete vložiť na svoj web príspevok „10 tipov, ako spať vo vlaku“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-how-sleep-on-train%2F%3Flang%3Dsk Zloženie: 100% bavlna.– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)

Copyright © 2021 - Uložiť vlak, Amsterdam, Holandsko
Nenechávajte bez prítomnosti - Dostať kupóny a novinky !