Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 10/09/2021)

Ak hľadáte uniknúť do špičkových jogy ustúpi v Európe vašu budúcu dovolenku, máte šťastie. Niektoré z najkrajších európskych krajín má veľa čo ponúknuť, pokiaľ ide o joge a relaxáciu. Aj napriek tomu, že India je považovaná za najviac joga miesto na svete, Európania skutočne prenesie do praxe a prijali ju za svoju. Tu sú niektoré z najlepších jogy ustúpi v Európe, ako aj spôsoby, ako sa tam dostať vlakom:

 

Jóga ustúpi v Taliansku

krásne, upokojujúce scenérie môže určite zvýšiť svoj jogy - nehovoriac o čistý vzduch a slnečný svit. Ak to je to, čo hľadáte, potom Taliansko je miesto pre vás. Zo všetkých krásnych jóga ústup miest na výber, uprednostňujeme tie, Toskánsko. Dalo by sa vziať scénické vlakom krajom a na konci cesty na jogu ustúpiť in Chianti. teší slnko, víno, a byť všímavý a prítomný - čo môže byť lepšie?

Miláno Chianti Castellina Vlaky

Florence na Chianti Castellina vlakov

Perugia do Castellina in Chianti Vlaky

Rím Chianti Castellina Vlaky

 

Jóga ustúpi vo Francúzsku

Yoga Retreats with mattress

 

Pre tých z vás, v láske s hory, Francúzske Alpy sa bude príležitosť si nemôžete nechať ujsť. Iné ako pravidelné jogy, v Francúzske Alpy, jóga ustúpi by ste mohli urobiť turistika, jóga, rafting na divokej vode, a dokonca aj paragliding. Annecy je veľký mesto k návšteve na tento účel, a dostanete sa vlakom z Paríž. Je to určite dobrodružstvo vhodný pre ľudí, ktorí dávajú prednosť aktívny životný štýl.

Paris do Annecy Vlaky

Geneva do Annecy Vlaky

 

Jóga ustúpi vo Veľkej Británii

Spojené kráľovstvo má veľa scén, dych Miesta ustúpiť do, ako Glastonbury, Devon, kent, Škótsko, a ďalšie. Avšak, stále preferujú Londýn pre svoju jedinečnú atmosféru a ducha. Ak máte záujem o viac mestskej jogy ustúpiť vás skúsenosť, potom Londýn je dobrá voľba. Počet variantov bude vaša hlava točiť - je tu niečo pre každého vkus jogy. Môžete ľahko dostať do mesta vlakom z väčšiny veľkých miest v Európe, takže to je ďalší bonus.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Nemecko

Nemecko svoje wellness berie vážne a zvyčajne spája jogovú prax s úplným kúpeľným zážitkom. Je ideálnym miestom pre dovolenku, ak chcete načerpať nové sily a ustúpiť od hektického životného štýlu. Nemecko dokonca ponúka úplne tichý ustúpi, s množstvom všímavosť meditačné praxe a niektoré skvelé kúpeľných procedúr. Umožnenie ticha a pokoja prírody odplaviť stres je vynikajúcim receptom na relaxáciu. Ak to znie ako niečo, čo by ste mohli potrebovať,, môžete si vlak do bavorského Alpy.

Berlín do Mníchova Vlaky

Frankfurt do Mníchov Vlaky

Vienna do Mníchov Vlaky

Stuttgart do Mníchov Vlaky

 

Rakúsko

relax mode while doing yoga

 

Rakúsko miluje svoje zimné jogy ustúpi, čo z neho robí ideálnou destináciou Počas tejto ročnej dobe. Prečo nie zažiť sezóna v celej svojej kráse? Aj keď budete nenávidieť zimu, ste povinní oceniť, ako jogy ustúpi v Rakúsku, aby to blaženej. Berú za studena počasie a premeniť ju na mechanizme zdravie podporujúce, zahŕňajúce rôzne štýly jogy, túry, a mierumilovný spánok ktoré zvýšia váš imunitný systém. Salzburg je jedným z rakúskych miest, kde môžete zažiť, a dostanete sa vlakom.

Vlaky z Viedne do Salzburgu

Mníchov do Salzburg Vlaky

Graz Salzburg Vlaky

Praha do Salzburg Vlaky

 

Pripravení na svoje vysnívané jogy pobyt v jednom z najlepších miest v Európe? Rezervovať lístky na vlak Pre jedného z najlepších jogy ustúpi v Európe začiatkom najlepšie ponuky na sedadlách!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fyoga-retreats-europe-train%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)