Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 10/09/2021)

Vlakové tipy na cestovanie po Európe sú nevyhnutné pre cestovateľov. Po prvé, existuje veľa rôznych dôvodov, pre cestovanie do Európy. Možno budete chcieť vidieť krásne mosty, železničná stanica, a rovnako tak dych berúce scenérie. Alebo snáď ste na cestách vidieť úžasnú kultúru Taliansko. Na druhej strane, Ty možeš byť služobne. Alebo všetko vyššie uvedené a podnikanie aj zábavné cestovanie – Aj keď dôvody pre cestovanie je vždy iná nutnosť tipy a hacky pre cesty zostávajú rovnaké.

 

vlakové tipy a hacky
Nezávislý cestovateľ v Európe.

 

Najlepšie tipy Vlak & Hacky pre cestovanie Európou vlakom

rookie chyby

Po prvé, nerobte nováčikovská cestovná chyba pokusu vidieť všetko v Európe na jednej ceste. Okrem toho, že Európa je príliš veľké pre zobrazenie na jednu cestu, mestá v Európe sú tiež príliš veľké pre zobrazenie na jednu cestu. V realite, Je lepšie vybrať si zameranie pre vašu cestu a držať sa ho. V prípade, že toto je vaša prvá cesta do Európy, by ste mali vziať do úvahy populácii, ako je Francúzsko, Taliansko, Španielsko, a Nemecko.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Vlaková tipov pre Európu trás

 

Plánovať a rezervovať dopredu

Tip vlaku na rezerváciu vopred je, že nielen rezervácia lístkov vopred vám pomôže ušetriť rozpočet, ale môže tiež zaručiť, že máte rezervované miesta na celú cestu.. Vo svetle vstupenkami počiatku bytia maximálneho prínosu, doporučujeme prihlásenie do rezervovať vstupenky, akonáhle budú k dispozícii (2-3 mesiacov pred cestou). Okrem toho, plánovanie svojho výlet mimo sezónu vám môže zaistiť, že sa vyhnete davom a získajte ešte lepšie ceny. Nehovoriac o, že rezervácie čoskoro vám pomôže vyhnúť sa davy ľudí a veľké fronty. Ďalej, ak si knihu ísť turistické hotspotov pri vysokých časy sezóny ako júl / august, Ste menej pravdepodobné, že narazíte na miestnych obyvateľov a väčšia pravdepodobnosť, že bude obklopený turistov. Takže aj keď môžu byť stále schopný vidieť všetky pamiatky v týchto časoch, budete prísť o autentických zážitkov. V prípade, že cestujete ako pár alebo v skupine môžete mať zľavnené ceny na vaše cesty. Ale pamätajte si tieto zľavy budú platné iba ak ste zostať spolu ako pár / skupine po celú dobu trvania cesty.

Zurich do Paríža Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

Montpellier je Parížskej Vlaky

Príjemné Paríž Vlaky

 

Cestovné doklady

Prvé tipy na vlak pre cestovné doklady sú také: krajiny v Európe mávajú medzi nimi dosiahla dohoda, ktorá umožňuje turisti ísť cez hranice bez ukazovať cestovné doklady. Krajina v Európskej únii, najmä, aby cestujúci mohli opustiť a vstúpiť, bez toho aby museli ukázať pasy. Avšak, Nie všetky krajiny Európskej únie, ktorí sa zúčastňujú tejto otvorenej hraničnej politiky ako Chorvátsko, Bulharsko, a Rumunsko. na rozdiel, existujú krajiny, ktoré nie sú súčasťou Európskej únie, ktoré sa zúčastňujú v zmluve, ako je Švajčiarsko a Nórsko.

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Bern Ženeva Vlaky

 

 

Použite svoj vlak tipy s našimi vynikajúcimi cenami leteniek

Uložiť vlak chce ušetriť čo najviac peňazí, ako je to možné. Takže náš vyhľadávač vám nájde najlacnejšie vstupenky. Prejdite si našu stránku Save A Train a vezmite si to 3 minúty nájsť vstupenky budúci vlak. Môžete platiť kreditnou kartou, a 10 ďalšie možnosti.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-tips-hacks%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)

  • Ak máte vlastné webové stránky, môžete sa pripojiť k našej RSS zdroj.