Čas čítania: 3 minúty
(Aktualizované: 21/02/2021)

Vlakové tipy na cestovanie po Európe sú nevyhnutné pre cestovateľov. za prvé, existuje veľa rôznych dôvodov, pre cestovanie do Európy. Možno budete chcieť vidieť krásne mosty, železničná stanica, a rovnako tak dych berúce scenérie. Alebo snáď ste na cestách vidieť úžasnú kultúru Taliansko. Na druhej strane, Ty možeš byť služobne. Alebo všetko vyššie uvedené a podnikanie aj zábavné cestovanie – Aj keď dôvody pre cestovanie je vždy iná nutnosť tipy a hacky pre cesty zostávajú rovnaké.

 

vlakové tipy a hacky
Nezávislý cestovateľ v Európe.

 

Najlepšie tipy Vlak & Hacky pre cestovanie Európou vlakom

rookie chyby

za prvé, nerobte nováčikovská cestovná chyba pokusu vidieť všetko v Európe na jednej ceste. Okrem toho, že Európa je príliš veľké pre zobrazenie na jednu cestu, mestá v Európe sú tiež príliš veľké pre zobrazenie na jednu cestu. V realite, Je lepšie vybrať si zameranie pre vašu cestu a držať sa ho. V prípade, že toto je vaša prvá cesta do Európy, by ste mali vziať do úvahy populácii, ako je Francúzsko, Taliansko, španielsko, a Nemecko.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Vlaková tipov pre Európu trás

 

Plánovať a rezervovať dopredu

Vlak tipov pre rezerváciu dopredu je, že nielen s vstupenkami dopredu vám pomôže rozpočtu môže tiež pomôcť zaručiť ste si zarezervovali miesta pre celú cestu. Vo svetle vstupenkami počiatku bytia maximálneho prínosu, doporučujeme prihlásenie do rezervovať vstupenky, akonáhle budú k dispozícii (2-3 mesiacov pred cestou). ďalej, plánovanie vašej cesty mimo sezónu vám zabezpečí, že sa vyhnete davom, a získate ešte lepšie ceny. Nehovoriac o, že rezervácie čoskoro vám pomôže vyhnúť sa davy ľudí a veľké fronty. okrem toho, ak si knihu ísť turistické hotspotov pri vysokých časy sezóny ako júl / august, Ste menej pravdepodobné, že narazíte na miestnych obyvateľov a väčšia pravdepodobnosť, že bude obklopený turistov. Takže aj keď môžu byť stále schopný vidieť všetky pamiatky v týchto časoch, budete prísť o autentických zážitkov. V prípade, že cestujete ako pár alebo v skupine môžete mať zľavnené ceny na vaše cesty. Ale pamätajte si tieto zľavy budú platné iba ak ste zostať spolu ako pár / skupine po celú dobu trvania cesty.

Zurich do Paríža Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

Montpellier je Parížskej Vlaky

Príjemné Paríž Vlaky

 

Cestovné doklady

Prvý tipy vlaku pre cestovné doklady, že: krajiny v Európe mávajú medzi nimi dosiahla dohoda, ktorá umožňuje turisti ísť cez hranice bez ukazovať cestovné doklady. Krajina v Európskej únii, najmä, aby cestujúci mohli opustiť a vstúpiť, bez toho aby museli ukázať pasy. však, Nie všetky krajiny Európskej únie, ktorí sa zúčastňujú tejto otvorenej hraničnej politiky ako Chorvátsko, Bulharsko, a Rumunsko. na rozdiel, existujú krajiny, ktoré nie sú súčasťou Európskej únie, ktoré sa zúčastňujú v zmluve, ako je Švajčiarsko a Nórsko.

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Bern Ženeva Vlaky

 

 

Použite svoj vlak tipy s našimi vynikajúcimi cenami leteniek

Save A Train chce ušetriť čo najviac peňazí, ako je to možné. Takže náš vyhľadávač vám nájde najlacnejšie vstupenky. Browse to our Save A Train site now and take 3 minúty nájsť vstupenky budúci vlak. Môžete platiť kreditnou kartou, a 10 ďalšie možnosti.

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-tips-hacks%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite k kód pre vloženie)

  • Ak máte vlastné webové stránky, môžete sa pripojiť k našej RSS zdroj.