Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 11/12/2020)

Nemecko má majestátne hory, dychberúci vidiek, a kozmopolitné mestá, vďaka ktorým je tam cestovanie vlakom podmanivým zážitkom. Existujú veľa nádherných miest vidieť vrátane Berlín, Mníchov, hamburg, kolínska, a Frankfurt, a veľa ďalších. Tieto hotspoty a menších miest sú prepojené dobre organizovanej Hi-Speed železničný systém. To robí cestovanie vlakom v Nemecku tak ľahké. Tu je sprievodca pre turistov pre cestovanie vlakom v Nemecku aby zabezpečili máte najviac zábavná cesta možný.

 

Jednotlivé vlaky k dispozícii

Nemecký vlak sieť prevádzkuje spoločnosť Deutsche Bahn. To poskytuje celú radu typov vlakov vás transportovať vo dne iv noci. Hlavné železničná sieť v Nemecku sa skladá z regionálnych vlakov (ako je regionálna expres) a medzimestské vlaky. Medzimestské vlaky jazdia v tuzemsku iv zahraničí medzi kľúčovými mestami.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Cesta vlakom prírody v Nemecku

 

Existujú aj iné spôsoby, ako cestovanie vlakom v Nemecku, ako je domáce vysokorýchlostné vlaky, Na ICE (InterCity Express). To je najviac populárne vlak v Nemecku, spájajúcej hlavné mestá s vysokou rýchlosťou. Títo vysokorýchlostné vlaky jazdiť rýchlosťou až 200mph (320 km / h).

 

Musím urobiť miestenky na nemeckých vlakoch?

Najlepšie využitie železničnej dopravy v Nemecku v priebehu dňa, vrátane rýchleho intercityexpress, nevyžadujú miestenky. Avšak, Ak plánujete svoju cestu nie je nič zlého v rezervácie svoje miesta v predstihu. Zaistite si miesto pri okne na krajinu, alebo stačí si vybrať svoje miesto, aby vám zažiť maximálne pohodlie.

niektorí medzinárodné vlaky a cez noc trasy ako napríklad do Paríža, Brusel, Benátky, alebo Kodaň si vyžadujú, že máte výhrady pred nástupom do lietadla. Pri použití Save vlaku webu rezervovať lístky na vlak, bude uvádzať, či ste alebo nie ste povinný vykonať rezerváciu.

Kolín nad Rýnom do Frankfurtu Vlaky

Mníchov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

Použite skrinky stanice – Cestovanie vlakom v Nemecku

Väčšina nemeckých vlakových staníc má viacero bánk skrinky v rôznych veľkostiach. Jedná sa ubytovať malé i veľký batožinový. Ak máte tak hodinu pred vašimi spojovacích vlak opustí, daj tvoj batožinu do skrinky, Choď na drink, alebo majú krátku rozhliadol po okolí.

Frankfurt na Hanover Vlaky

Brusel do Hannoveru Vlaky

Vienna do Hanover Vlaky

Kolín nad Rýnom do Hanover Vlaky

 

Cestovanie vlakom v Nemecku, vlaková stanica, bahnhof

 

V cene skrinky určuje ich cenu. To znamená, že ak budete potrebovať menší úložný priestor pre batožinu, budete platiť menej a naopak. Cenovom rozpätí staníc skrinky v Nemecku sa pohybuje v rozmedzí 1 € – 5 € na 24 použitia hodín.

 

Deti sa môžu Vlak cestovanie v Nemecku zadarmo

Nemecko je skvelým miestom pre cestovať s rodinou. Na nemeckých železničných vlakoch, deti mladšie šiestich cestovanie zadarmo bez cestovného lístka potrebného. deti staršie 6 ale mladší 15 tiež cestovať zadarmo akonáhle sú sprevádzané dospelou platiacich.

 

 

Premýšľate o prijatí vlak okolo Nemecka? Ísť zachrániť vlaku Online aby ste si pozreli všetky naše exkluzívne tarify a začali plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo! Sledujte nás na Facebook, Twitter, a Ušetriť vlaku Instagram Stránka tiež vidieť naše najnovšie ponuky a ďalšie!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-germany%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)