Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 11/12/2020)

Almanya'nın görkemli dağları var, nefes kesen kırsal bölge, ve oraya tren yolculuğunu büyüleyici bir deneyim haline getiren kozmopolit şehirler. Var çok muhteşem yerler Berlin dahil görmek, Münih, Hamburg, Köln, Frankfurt, Ve bircok digerleri. Bu erişim noktaları ve daha küçük kasabalarda tüm iyi organize hi-speed ile birbirine bağlanır tren sistemi. Bu Almanya'da tren seyahat bu kadar kolay yapan. İşte için tatilciler için bir yol göstericidir Almanya'da tren seyahat En çok sağlamak için keyifli yolculuk mümkün.

 

Mevcut farklı trenler

Alman tren ağı Deutsche Bahn tarafından işletilmektedir. Bu gece ve gündüz hem size taşımak için tren türlerinin sayılarını sağlar. Almanya'da ana demiryolu ağı bölgesel trenler oluşur (Böyle bölgesel ekspres olarak) ve şehirlerarası trenler. Şehirlerarası trenler anahtar kentleri arasındaki yurtiçinde ve yurtdışında faaliyet.

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Almanya'da doğa Tren seyahat

 

Böyle yerli yüksek hızlı trenler olarak Almanya'da seyahat Eğitirsin başka yolları da vardır, , BUZ (Şehirlerarası Ekspres). Bu Almanya'nın en popüler tren, yüksek hızda anahtar şehirler bağlayan. Bunlar yüksek Hızlı trenler 200mph kadar hızla hareket (320 km / s).

 

Alman trenlerde koltuk rezervasyon yapmak gerekiyor mu?

Almanya'da Tren seyahat için en iyi kullanım gündüzleri ise, Hızlı Şehirlerarası Express dahil, koltuk rezervasyonu gerektirmeyen. ancak, Eğer yolculuk planlıyorsanız hiçbir zarar içinde yoktur önceden koltuk rezervasyonu. sahne için pencere koltuk Güvenli veya sadece maksimum konfor deneyimi sağlamak için koltuk seçin.

Bazı Uluslararası trenler ve Gece boyunca yolları Paris gibi, Brüksel, Venedik, veya Kopenhag uçağa binmeden önce çekinceleri var olmasını gerektirir yok. senin tren biletleri kitaba kaydet A Train siteyi kullanırken, Eğer rezervasyon yaptırmak gerekli olsun veya olmasın devlet olacaktır.

Köln Frankfurt trenleri

Münih Frankfurt trenleri

Hanover Frankfurt trenleri

Hamburg Frankfurt trenleri

 

İstasyon dolap kullanın – Almanya'da Tren seyahat

Çoğu Alman tren istasyonunda çeşitli boyutlarda dolaplar. Bu hem küçük karşılamak için ve büyük bagaj. Eğer bağlantı tren kalkmadan önce bir saat kadar varsa, dayan bagaj Bir dolabın içine, içki içmeye gitmek, ya da civarda çevresinde kısa göz.

Hanover Trains Frankfurt

Hanover Trains Brüksel

Viyana Hanover trenleri

Köln Hanover trenleri

 

Almanya'da Tren seyahat, tren istasyonu, bahnhof

 

Dolapların fiyatı onların fiyatını belirleyen. Eğer bagaj için daha az depolama gerekirse Bunun anlamı, Eğer daha az ve tam tersi ödeyecek. Almanya'da istasyon dolap fiyat aralığı 1 € arasındadır – € 5 için 24 saat kullanım.

 

Çocuklar ücretsiz Almanya'da seyahat Tren olabilir

Almanya için harika bir yerdir aile ile seyahat. Alman demiryolu trenlerde, gerekmez bilet ile ücretsiz altı seyahat yaşından küçük çocuklar. üzerindeki çocuklar 6 fakat yaşın altında 15 Ayrıca ücretsiz olarak seyahat Onlar ücret ödeyen yetişkin eşliğinde kez.

 

 

Almanya'da etrafında bir tren alarak düşünüyorsunuz? A Train Çevrimiçi kaydet Git tüm özel fiyatlarımıza göz atmak ve bir sonraki maceranızı planlamaya başlamak için! Bizi takip edin Facebook, heyecan, ve A Train Instagram Sayfa kaydet Ayrıca son teklifler ve daha fazlasını görmek!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-germany%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)