Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 26/05/2021)

Avrupa'da Trenler büyük bir şey vardır; Bizim rayları seviyorum, ve biz başka boyunca onları seçeceğim ulaşım türü her zaman. Dışında hızlı bir A noktasından B noktasına gitmek dan, konforlu ve güvenilir bir şekilde, Çoğunuz hakkında tren taşımacılığının bile farkında değildir çok şey var. Bu kayda göre, Biz tecrit ediyor ediyoruz Avrupa'da trenler hakkında birkaç şaşırtıcı gerçekler Eğer şimdiye kadar farkında olmamıştır:

 

Avrupa'da Trenler Çevre Dostu Are

Tabiat Ana ve planlayıcımızın sonsuza dek yaşamasına yardım etmek isteyen bilinçli herkese seslenin: uçak veya otobüs bileti yerine tren bileti alırsan, ve sadece yapıyor olacağım. biz öğrenmek gibi, “Yüksek hızlı trenler daha fazla enerji tasarrufu 3x edilir Bölgesel trenler daha”, “Hatta yavaş ise tren 20% Bir araba daha verimlidir”. Nasıl müthiş olmasıdır?

Londra Brüksel trenleri

Londra Paris trenleri

Londra Trains Lyon

Londra Amsterdam trenleri

 

 

Tren ile seyahat Yerliler Seyahat Nasıl mı

Tren seyahati Avrupa'da masif olduğu, ve biz her zaman yakında değişen olmayacak bir his var. trenler Avrupalılar arasında popüler olan birkaç nedeni vardır, ve hepsi vardır 100% yasal: süper hızlı, maliyetli, ve mümkün olan her şekilde rahat. Artı, Avrupa sürmek de Trenler vardır otantik seyahat tecrübesi, hangi Bütünü sadece başka bonus!

Cenevre Trains Lyon

Zürih Cenevre trenleri

Paris Cenevre trenleri

Lucerne Cenevre trenleri

 

Avrupa'da Trenler konforlu

 

Tren Seyahat Bir Otel Odası On tasarruf edebilirsiniz

Bekleyin, ne? Evet, bu doğru! “Denen bir şey sayesindeAvrupa'da gecede Trenler”Gezginler üzerinde kimin geçirmek 10 A noktasından B noktasına giden bir trende saatler, Avrupa'da bir gece Trenine binmenin avantajlarından yararlanabilir ve Para biriktirmek Bir otel odasında üzerinde. “Gece boyunca trenler içinde sunulan konaklama birkaç farklı türleri vardır,” Herkesin gezici tercihlerini uyacak şekilde tasarlanmıştır ve bunların bütçe. Böyle, Biz sahibiz:

  • Yatar koltuk
  • Daha küçük uyku bölmeleri, yatma yeri
  • Tek veya çift yolcu uyku bölmeleri

tekliflerin Bu tip genellikle ülke ve tren şirkete göre değişir, ancak genellikle benzer teklifler içerme.

Berlin Trains Bremen

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Uzun bir süre için seyahat ediyorsanız o zaman Raylı Pass ile Avrupa'da Trenler You İndirimler alın Could

Hayır, çoğunlukla - rüya görmüyorsun, demiryolu geçtiği gibi minör hediyeler bir şey olabilir hangi ikramiye ile gelen tekne gezintisi ve otellerde indirimlere otobüs taşımacılığı ve yürüyüş turları. Ara sıra, Hatta sizi özgür dahil tamamen ücretsiz aktiviteler sunan ödülleri alabilirsiniz nehir yolculukları, yemekler, ve benzeri.

Amsterdam Trains Brüksel

Amsterdam Trains Lille

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Sen Genellikle olanlar Bagaj Ücretleri veda ederim

Biri en iyisi Tren seyahati hakkında şeyler Neredeyse gerçek olamayacak kadar iyi geliyor. ummm, Bunun için bekle, evet, bunu tahmin ettik: Avrupa'da en trenler bagaj ücreti yok! Emin, Aslında trenle seyahat ederken hiçbir kontrol yok dolayı öyle, anlam - Mecbur tüm Bagaj taşımak seninle. Bazı trenle gezmek isteyenler için bir dezavantajı olarak görüyoruz olsa da, biz etkileyici buluyorum: en azından biz ışık seyahat olacak biliyorum, sağ? Artı, bagaj arabası bavul iyi bir anlaşma taşıyoruz yolculara yardım için bir yere her zaman vardır, böylece dizildi oluyor.

 

Trenle seyahat etmek olsun ya da olmasın hakkında tereddüt edilir dahaki sefere - biz ... cevabı oldukça açık olduğunu düşünüyorum değil mi? git Kaydet-a-Train hedefinizi kitap 3 dakika, En ucuz fiyatla, ve iğrenç rezervasyon ücretlerinin rahatladım!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-surprising-facts-you-should-know-about-trains-in-europe-fun-times%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)