Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 26/05/2021)

Pociągi w Europie to wielka rzecz; kochamy nasze szyn, i będziemy wybierać je na dowolny inny rodzaj transportu kiedykolwiek. Oprócz uzyskanie od punktu A do punktu B w sposób szybki, wygodny i niezawodny sposób, jest tyle większość z was nawet nie są świadomi o transporcie kolejowym. W tym pamiętać, jesteśmy wyróżniając Kilka zaskakujących faktów o pociągach w Europie nie byłeś świadomy, aż do teraz:

 

Pociągi w Europie są przyjazne dla środowiska

Krzyczcie do wszystkich świadomych, którzy chcą pomóc naszej Matce Naturze i planistce żyć wiecznie: jeśli kupujesz bilet kolejowy zamiast biletu lotniczego lub autobusowego, i będziesz robił tylko to. Jak się dowiadujemy, „pociągi szybkobieżne są 3x bardziej energooszczędne niż pociągi regionalne”, a „nawet najwolniejszy pociąg jest 20% bardziej wydajny niż samochód”. Jak niesamowite jest to, że?

Pociągi Londyn do Brukseli

Pociągi Londyn do Paryża

Lyon Pociągi w Londynie

Pociągi Londyn do Amsterdam

 

 

Podróżowanie koleją jest jak miejscowi podróży

Podróż pociągiem jest ogromny w Europie, i mamy wrażenie, że nie będzie żadnych zmian w najbliższym czasie. Istnieje kilka powodów, dla których pociągi są tak popularne wśród Europejczyków, i wszystkie z nich są 100% legalny: są super szybkie, opłacalny, i wygodny w każdy możliwy sposób. Plus, Pociągi w Europie są przejażdżki autentyczny doświadczenia z podróży, który jest po prostu kolejnym bonusem do całej sprawy!

Lyon Pociągi Genewa

Zurych pociągom genewskich

Paryż Pociągi Genewa

Lucerna pociągom genewskich

 

Pociągi w Europie są wygodne

 

Pociąg można zaoszczędzić pieniądze na Hotel Room

Czekać, co? tak, to prawda! Ze względu na coś, co nazywa „overnight Pociągi w Europie”Podróżnych, którzy spędzają ponad 10 godzin w pociągu z punktu A do punktu B można korzystać z zalet jazdy nocnym pociągiem w Europie i oszczędzać pieniądze w pokoju hotelowym. Istnieje kilka różnych rodzajów domków oferowanych w ramach „nocnych pociągach,” zaprojektowany, aby dopasować preferencje każdego z nas podróżne a ich budżet. Więc, mamy:

  • Rozkładane fotele
  • Mniejsze przedziały sypialne, leżenia
  • Pojedyncze lub podwójne przedziały sypialne pasażerów

Tego typu oferty zazwyczaj różnić zależnie od kraju i kolejowej spółki, ale zazwyczaj zawierają podobne oferty.

Brema pociągów Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Jeśli podróżujesz przez dłuższy okres następnie Pociągi w Europie Rail Pass Could Get You rabaty

nie, nie śnisz - w przeważającej części, karnety kolejowe pochodzą z premii, która może być wszystko, począwszy od drobnych upominków, takich jak przejażdżki łodzią i przewozy autobusowe do zniżek na hotele i piesze wycieczki. Czasami, można nawet dostać nagrody oferując całkowicie bezpłatne zajęcia w tym wolny rejsy rzeczne, posiłki, i podobne.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Lille Pociągi Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Zazwyczaj można Pocałuj tych opłat Bagaż Goodbye

Jeden z najwspanialszy rzeczy o podróży pociągiem brzmi prawie zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Hmmm, czekaj na to, tak, zgadłeś ją: większość pociągów w Europie nie pobiera opłat za bagaż! Pewnie, to ze względu na fakt, że nie ma kontroli w czasie podróży pociągiem, oznacza - trzeba nosić cały bagaż z Tobą. Choć niektórzy mogą widzieć to jako minusem pociąg podróż, uważamy za imponujące: przynajmniej wiemy, będziemy podróżować światło, dobrze? Plus, zawsze jest wózek bagażowy gdzieś, aby pomóc pasażerom, którzy transportują sporo bagażu, więc to załatwione.

 

Następnym razem masz wątpliwości co do tego, czy podróżujesz pociągiem - uważamy, że odpowiedź jest dość jasne ... nie jest to? Iść do Zapisz-A-Pociąg zarezerwować swój cel w 3 minuty, w najtańszych cenach, i zwolniony od nachalnych opłat rezerwacyjnych!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-surprising-facts-you-should-know-about-trains-in-europe-fun-times%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)