Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 08/10/2021)

Istnieją niezliczone przewodniki z poradami i zaleceniami dotyczącymi każdego rodzaju podróży do Europy, i każdego rodzaju podróżnika. Te przewodniki świetnie nadają się do poznawania historii i kultury, ale nie opowiedzą o wskazówkach dla osób z wewnątrz Europy. Darmowe wycieczki piesze to fantastyczny sposób na odkrywanie Europy, a w każdym europejskim mieście znajdziesz darmową wycieczkę pieszą po mieście.

Noś wygodne buty, bo wyjeżdżamy w podróż do 7 najlepsze darmowe wycieczki piesze w Europie.

 

1. Najlepsza darmowa wycieczka piesza po Pradze

Anglojęzyczny przewodnik spotka się z Tobą o godz Hostel Pineapple na Starym Mieście dla 2.5 godzinna piesza wycieczka po Pradze. Wycieczkę pieszą rozpoczniesz w słynny Rynek Starego Miasta, przejdź do kultowego Mostu Karola. Od centrum turystycznego po najlepsze miejsca w mieście na lunch i napoje, Co robić, a czego nie robić w Pradze, zakończysz podróż mnóstwem rekomendacji i historii, o których nigdy nie przeczytasz w przewodnikach.

Bezpłatna piesza wycieczka po Pradze jest jedną z najlepszych 7 najlepsze wycieczki piesze w Europie, ze względu na specjalny przewodnik. Opuścisz wycieczkę podekscytowany odkrywaniem Pragi, i z wielką listą restauracji, które oferują niedrogie menu na lunch. Dodatkowo, dowiesz się o bar-hopowaniu na najlepsze czeskie piwo rzemieślnicze, i najlepsze widoki na oszałamiającą Pragę.

Ceny pociągów z Norymbergi do Pragi

Ceny pociągów z Monachium do Pragi

Ceny pociągów z Berlina do Pragi

Ceny pociągów z Wiednia do Pragi

 

Prague city view is the start of the Best free walking tours Europe

 

2. Amsterdam, Holandia

Bezpłatna piesza wycieczka po Amsterdamie, znany również jako piesza wycieczka po mieście FreeDam, polega na odkrywaniu i cieszeniu się najbardziej liberalnym miastem w Europie. Wycieczka rozpoczyna się codziennie z miejsca spotkania na Giełdzie na 3-godzinną wycieczkę pieszą, od legend Starego Amsterdamu po nowoczesne i modne historie Amsterdamu.

Podczas tych 3 zabawne godziny, poznasz podróżników z całego świata i dowiesz się o liberalnej polityce narkotykowej Amsterdamu, dzielnica czerwonych latarni, Polityka, i historia z przewodników’ zabawne historie. Dodatkowo, na bezpłatnych wycieczkach pieszych, możesz uzyskać poufne wskazówki z przewodnika najlepsze jednodniowe wycieczki z Amsterdamu i w całej Europie.

 

 

Ceny pociągów z Brukseli do Amsterdamu

Ceny pociągów z Londynu do Amsterdamu

Ceny pociągów z Berlina do Amsterdamu

Ceny pociągów z Paryża do Amsterdamu

 

3. Berlin Best Free City Walking Tour

Oryginalna bezpłatna piesza wycieczka po Berlinie to najlepszy sposób na poznanie historii miasta, punkty orientacyjne, i podkreśla w ciągu kilku godzin. To wspaniała piesza wycieczka wprowadzająca do jednego z najmodniejszych miast w Niemczech, z bogatą historią, i polityka.

Oprócz historycznych atrakcji, Berlin oferuje różne wycieczki, które pokażą Berlin z różnych perspektyw; artystyczny, smakosz, lub napoje skoncentrowane. podczas bezpłatnej pieszej wycieczki po mieście Original Berlin, odwiedzisz 6 z głównych atrakcji Berlina, i posłuchaj historii za murami i kulturą Berlina.

Oryginalna bezpłatna wycieczka piesza po Berlinie odbywa się dwa razy dziennie, od miejsca spotkania o “Wola”. Przewodnik będzie czekał w oryginalnej koszulce z bezpłatną pieszą wycieczką po Berlinie i chętnie poleci najlepsze miejsca imprezowe w mieście, i jak to zrobić podróż z Berlina do innych wielkich miast w Niemczech i rezerwy narodowe.

Ceny pociągów z Frankfurtu do Berlina

Ceny pociągów z Lipska do Berlina

Ceny pociągów z Hanoweru do Berlina

Ceny pociągów z Hamburga do Berlina

 

Berlin City view from the street

 

4. Wenecja, Włochy

Wenecja to jedno z najmniejszych miast we Włoszech. Niemniej jednak, bardzo łatwo jest się zgubić, wędrując po wąskich uliczkach i piersiach architektura. Bezpłatna wycieczka piesza po Wenecji poprowadzi Cię przez historię, kultura, sztuka, i architektura na 2.5 godzinna wycieczka. Namiętny przewodnik Simona opowie Ci o mieście, kuchnia jako sposób gotowania, i miejsca na romans.

Najważniejszym punktem bezpłatnej pieszej wycieczki po Wenecji jest Simona, przewodnik, i zabawną atmosferę. Niezależnie od deszczu, Liczba ludzi, spędzisz wspaniały czas i otrzymasz mnóstwo rekomendacji włoskie jedzenie i napoje Eprol w Wenecji.

Ceny pociągów z Mediolanu do Wenecji

Ceny pociągów z Florencji do Wenecji

Ceny pociągów z Bolonii do Wenecji

Treviso do Wenecji Ceny pociągów

 

Venice Canals are the Best free walking tours Europe

 

5. Najlepsza darmowa wycieczka piesza po mieście

Paryż to jedno z najbardziej turystycznych miast w Europie, nie wspominając o świecie. Kiedy Wieża Eiffla i Avenue des Champs-Elysees są zatłoczone przez turystów, trudno jest cieszyć się magią kultowych miejsc w mieście. Ale, na bezpłatnej pieszej wycieczce, Twój przewodnik zapewni Ci najlepsze z tych zabytków, i wiele innych w wyjątkowej stylistyce.

Paryż jest domem dla wielu ukrytych klejnotów, w ten sposób liczba bezpłatnych wycieczek pieszych jest nieskończona. Istnieją wycieczki dzienne i nocne, wycieczki po każdej okolicy, wycieczki kulinarne i artystyczne. Jednakże, najlepsza darmowa wycieczka piesza po mieście w Paryżu ukryte klejnoty i tajna wycieczka po Paryżu. Przewodnik poprowadzi Cię przez ukryte przejścia Luwru, budynków do sekretnych miejsc fotograficznych, z dala od tłumów i do serca paryżanina.

Ceny pociągów z Amsterdamu do Paryża

Ceny pociągów z Londynu do Paryża

Ceny pociągów z Rotterdamu do Paryża

Ceny pociągów z Brukseli do Paryża

 

Paris louvre museum

 

6. Wycieczka po mieście z czekoladą w Zurychu

Oprócz świetnego i zabawnego przewodnika, Najlepsza darmowa wycieczka piesza po Zurychu to kulinarny raj. Po co spacerować po starym mieście i atrakcjach Zurychu w tradycyjnym stylu, kiedy możesz go doprawić boską szwajcarską czekoladą. Skosztuj trufli, dowiedz się o ekstrakcji kakao, i odwiedź najlepsi czekoladnicy w Europie podziwiając Lindenhof i kościół Grossmunster.

Bezpłatna wycieczka piesza po Zurychu to 2 godzin i odjeżdża w każdą sobotę z Paradeplatz, i nie ma potrzeby rejestracji.

Ceny pociągów z Interlaken do Zurychu

Ceny pociągów z Lucerny do Zurychu

Ceny pociągów z Lugano do Zurychu

Ceny pociągów z Genewy do Zurychu

 

Zurich canal is one of the Best free walking tours Europe

 

7. Wiedeń, Austria

Najlepszy sposób na rozpoczęcie zwiedzanie Wiednia jest na bezpłatnej pieszej wycieczce po mieście Welcome to Vienna. Za około 2 godzin otrzymasz krótką historię Wiednia i jego głównych zabytków, gdzie w porze lunchu z Mariny można skosztować kuchni wiedeńskiej, jeden z najlepszych przewodników w Wiedniu.

Dwa razy dziennie, przewodnik będzie czekał na Ciebie na placu Albertina na historyczną wycieczkę po Wiedniu.

Ceny pociągów z Salzburga do Wiednia

Ceny pociągów z Monachium do Wiednia

Ceny pociągów z Graz do Wiednia

Ceny pociągów z Pragi do Wiednia

 

Vienna, Austria view from above

Wniosek

Najlepszą rzeczą w bezpłatnych wycieczkach pieszych jest przewodnik. Podczas gdy większość wycieczek odbywa się w języku angielskim, przewodnik przedstawi wszystko, co musisz wiedzieć o mieście w doskonałym języku angielskim. Odpowiemy na każde pytanie i zakończysz wycieczkę niesamowitymi rekomendacjami, anegdoty, oraz informacje o mieście. Drugą najlepszą rzeczą jest to, że 7 najlepsze wycieczki piesze po mieście w Europie, są takie, że są wolne, Krótko i na temat, i wciągające.

 

Darmowe piesze wycieczki po Europie - często zadawane pytania

Czy te bezpłatne wycieczki piesze są naprawdę bezpłatne?

Darmowe wycieczki piesze po mieście są oparte na napiwkach. Znaczenie, nie musisz rezerwować miejsca na wycieczce za opłatą, ale pod koniec wycieczki, powinieneś podziękować świetnemu przewodnikowi, dając napiwek.

Ile muszę dawać napiwek?

Napiwki różnią się w zależności od miasta, ale średnio napiwek wynosi od 5 do 15 euro.

Jak znaleźć przewodnik?

W centralnych punktach spotkań spotkasz się z bezpłatnymi przewodnikami po mieście, a rozpoznasz ich po koszuli. Dodatkowo, najprawdopodobniej podejdą i przywitają się z tobą.

Czy są wycieczki piesze w innych językach z wyjątkiem angielskiego?

Większość bezpłatnych wycieczek pieszych w Europie oferuje wycieczki w języku angielskim i lokalnym, z kilkoma wycieczkami w innych językach. To zależy od miasta, i organizatorzy wycieczek.

 

Tu na Zapisz pociąg, z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować podróż do najlepszych europejskich miast oraz piesze wycieczki pociągiem.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu „7 najlepszych bezpłatnych wycieczek pieszych po Europie” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-free-walking-tours-europe/?lang=pl W pobliżu– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)