Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 08/10/2021)

Existuje nespočet průvodců s tipy a doporučeními pro jakýkoli typ cesty do Evropy, a jakýkoli typ cestovatele. Tyto příručky jsou skvělé pro poznávání historie a kultury, ale neřeknou vám evropské zasvěcené tipy. Bezplatné pěší túry jsou fantastickým způsobem, jak objevit Evropu, a v každém evropském městě najdete bezplatnou procházku po městě.

Noste pohodlnou obuv, protože odcházíme na cestu do 7 nejlepší pěší túry po Evropě zdarma.

 

1. Nejlepší procházka po městě zdarma po Praze

Anglicky mluvící průvodce vás potká na adrese Hostel s ananasem ve Starém městě pro 2.5 pěší procházka po Praze. Pěší prohlídku zahájíte v slavné Staroměstské náměstí, pokračujte na ikonický Karlův most. Z turistického centra do nejlepších míst na oběd a pití ve městě, Praha dělá a nedělá, cestu dokončíte spoustou doporučení a příběhů, o kterých jste nikdy nečetli v průvodcích.

Procházka městem zdarma po Praze je jednou z 7 nejlepší pěší túry v Evropě, kvůli speciálnímu průvodci. Z prohlídky vyrazíte nadšeni a objevíte Prahu, a se skvělým seznamem restaurací, které nabízejí cenově dostupné polední menu. Dále, dozvíte se o bar-hoppingu pro nejlepší české řemeslné pivo, a nejlepší výhledy na ohromující Prahu.

Ceny vlaků z Norimberku do Prahy

Ceny vlaků z Mnichova do Prahy

Ceny vlaků z Berlína do Prahy

Ceny vlaků z Vídně do Prahy

 

Prague city view is the start of the Best free walking tours Europe

 

2. Amsterdam, Nizozemí

Amsterdamská pěší procházka zdarma, také známá jako procházka městem FreeDam, je o objevování a užívání si nejliberálnějšího města v Evropě. Prohlídka odjíždí denně z místa setkání na burze cenných papírů a trvá 3 hodiny, od legend starého Amsterdamu po moderní a trendy příběhy Amsterdamu.

Během nich 3 zábavné hodiny, potkáte cestovatele z celého světa a dozvíte se o liberální protidrogové politice Amsterdamu, červená světla okres, politika, a historie od průvodců’ zábavné příběhy. Dále, na pěší túry zdarma, zasvěcené tipy najdete v průvodci nejlepší jednodenní výlety z Amsterdamu a napříč Evropou.

 

 

Ceny vlaků z Bruselu do Amsterdamu

Ceny vlaků z Londýna do Amsterdamu

Ceny vlaků z Berlína do Amsterdamu

Ceny vlaků z Paříže do Amsterdamu

 

3. Nejlepší procházka městem po Berlíně

Originální berlínská bezplatná prohlídka města je nejlepší způsob, jak objevit historii města, památky, a upozorní na to za pár hodin. Je to skvělá úvodní procházka po jednom z nejmódnějších měst v Německu, s bohatou historií, a politika.

Kromě historických zajímavostí, Berlín nabízí různé zájezdy, které ukážou Berlín z různých úhlů; umělecký, labužník, nebo nápoje na střed. na bezplatné prohlídce města Original Berlin, navštívíte 6 hlavních památek v Berlíně, a slyšet o příbězích za berlínskou zdí a kulturou.

Původní berlínská bezplatná prohlídka města odjíždí dvakrát denně, z místa setkání v “Die Bude”. Průvodce bude čekat v originálním triku pro pěší turistiku zdarma v Berlíně a rád vám doporučí nejlepší party ve městě, a jak cestovat z Berlína do dalších velkých měst v Německu a národní rezervy.

Ceny vlaků z Frankfurtu do Berlína

Ceny vlaků z Lipska do Berlína

Ceny vlaků z Hannoveru do Berlína

Ceny vlaků z Hamburku do Berlína

 

Berlin City view from the street

 

4. Benátky, Itálie

Benátky jsou jedním z nejmenších měst v Itálii. Nicméně, je velmi snadné se ztratit, když se potulujete v jeho úzkých uličkách a dechberoucí architekturu. Bezplatná procházka městem Benátky vás provede historií, kultura, umění, a architektura na a 2.5 hodinová prohlídka. Vášnivá průvodce Simona vám řekne vše o městě, kuchyně, a místa pro romantiku.

Vrcholem bezplatného pěšího výletu po Benátkách je Simona, průvodce, a zábavná atmosféra. Bez ohledu na déšť, počet lidí, budete mít báječný čas a získáte spoustu doporučení italské jídlo a nápoje Eprol v Benátkách.

Ceny vlaků z Milána do Benátek

Ceny vlaků z Florencie do Benátek

Ceny vlaků z Bologny do Benátek

Ceny vlaků z Trevisa do Benátek

 

Venice Canals are the Best free walking tours Europe

 

5. Nejlepší procházka po městě zdarma v Paříži

Paříž je jedním z nejvíce turistických měst v Evropě, nemluvě o světě. Když je Eiffelova věž a Avenue des Champs-Elysees přeplněná turisty, je těžké užít si kouzlo ikonických míst města. Ale, na pěší túru zdarma, váš průvodce zajistí, že z těchto památek získáte to nejlepší, a mnoho dalších v jedinečném stylu prohlídky.

Paříž je domovem mnoha skrytých drahokamů, počet bezplatných turistických túr je tedy nekonečný. K dispozici jsou denní a noční prohlídky, prohlídky pro každou čtvrť, kulinářské a umělecké zájezdy. nicméně, nejlepší procházka městem zdarma v Paříži je skryté drahokamy a tajné pařížské turné. Průvodce vás provede skrytými průchody Louvru, budovy na tajné fotografické spoty, daleko od davů a ​​do srdce Parisien.

Ceny vlaků z Amsterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Londýna do Paříže

Ceny vlaků z Rotterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Bruselu do Paříže

 

Paris louvre museum

 

6. Procházka po městě Curychem bez čokolády

Kromě skvělého a zábavného průvodce, Nejlepší procházka po Curychu po městě je kulinářským rájem. Proč se procházet starým městem a vrcholky Curychu v tradičním stylu, když to můžete okořenit božskou švýcarskou čokoládou. Ochutnejte lanýže, dozvědět se o extrakci kakaa, a navštívit nejlepší čokolády v Evropě jak obdivujete kostel Lindenhof a Grossmunster.

Bezplatná pěší procházka po Curychu je 2 hodin a odjíždí každou sobotu z Paradeplatz, a není třeba se registrovat.

Ceny vlaků z Interlakenu do Curychu

Ceny vlaků z Lucernu do Curychu

Ceny vlaků z Lugana do Curychu

Ceny vlaků Ženeva - Curych

 

Zurich canal is one of the Best free walking tours Europe

 

7. Vídeň, Rakousko

Nejlepší způsob, jak začít poznávání Vídně je na bezplatné prohlídce města Vídeň do Vídně. Přibližně 2 hodin získáte krátkou historii Vídně a jejích hlavních památek, kde můžete na oběd z Marina ochutnat vídeňskou kuchyni, jeden z nejlepších průvodců ve Vídni.

Dvakrát denně, průvodce na vás bude čekat na náměstí Albertina na historickou prohlídku Vídně.

Ceny vlaků ze Salcburku do Vídně

Ceny vlaků z Mnichova do Vídně

Ceny vlaků z Grazu do Vídně

Ceny vlaků z Prahy do Vídně

 

Vienna, Austria view from above

Závěr

Nejlepší věc na bezplatných pěších túrách je průvodce. Zatímco většina prohlídek je v angličtině, průvodce doručí vše, co potřebujete vědět o městě, ve vynikající angličtině. Každá otázka bude zodpovězena a prohlídku zakončíte úžasnými doporučeními, anekdoty, a informace o městě. Druhou nejlepší věcí je, že 7 nejlepší pěší túry po Evropě, jsou, že jsou zdarma, krátké a věcné, a poutavý.

 

Procházky městem po Evropě zdarma - časté dotazy

Jsou tyto pěší výlety opravdu zdarma?

Procházky po městě zdarma jsou založeny na tipech. Význam, pro platbu si nemusíte rezervovat místo na prohlídce, ale na konci prohlídky, měli byste poděkovat skvělému průvodci sklápěním.

Kolik je třeba vyklopit?

Sklápění se liší od města k městu, ale v průměru je spropitné 5 až 15 EUR.

Jak najdu průvodce?

Bezplatní městští průvodci se s vámi setkají v centrálních místech setkání, a poznáte je podle košile. Dále, s největší pravděpodobností přijdou a pozdraví vás.

Jsou pěší výlety v jiných jazycích kromě angličtiny?

Většina bezplatných pěších výletů v Evropě nabízí výlety v angličtině a místním jazyce, s několika prohlídkami v jiných jazycích. To se liší od města k městu, a cestovní kanceláře.

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat cestu do nejlepších evropských měst a pěší výlety vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „7 nejlepších pěších výletů po Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-free-walking-tours-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)