زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 08/10/2021)

تعداد بیشماری کتاب راهنما با نکات و توصیه هایی برای هر نوع سفر به اروپا وجود دارد, و هر نوع مسافرتی. این کتابهای راهنما برای یادگیری تاریخ و فرهنگ بسیار مناسب هستند, اما آنها در مورد نکات داخلی اروپا به شما نمی گویند. تورهای رایگان پیاده روی راهی خارق العاده برای کشف اروپا است, و در هر شهر اروپایی یک تور رایگان پیاده روی شهری پیدا خواهید کرد.

کفش راحتی بپوشید, زیرا ما در سفر به 7 بهترین تورهای پیاده روی رایگان در اروپا.

 

1. بهترین تور رایگان پیاده روی شهر پراگ

یک راهنمای انگلیسی زبان در خوابگاه آناناس در شهر قدیمی برای 2.5 چند ساعت تور پیاده روی در اطراف پراگ. شما تور پیاده روی را در این منطقه آغاز خواهید کرد میدان معروف شهر قدیمی, به سمت پل برجسته چارلز ادامه دهید. از مرکز توریستی گرفته تا بهترین نقاط شهر برای ناهار و نوشیدنی, پراگ باید کرد و نمی کند, شما با تعداد زیادی توصیه و داستان که هرگز در کتابهای راهنما نخوانید ، سفر را به پایان خواهید رساند.

تور رایگان پیاده روی شهر پراگ یکی از تورهای مسافرتی است 7 بهترین تورهای پیاده روی در اروپا, به دلیل راهنمای ویژه. برای کشف پراگ با هیجان تور را ترک خواهید کرد, و با یک لیست عالی از رستوران ها که منوهای ناهار با قیمت مناسب ارائه می دهند. علاوه بر این, شما در مورد جستجوی بهترین آبجو در صنایع دستی چک یاد خواهید گرفت, و بهترین مناظر خیره کننده پراگ.

قیمت قطارهای نورنبرگ به پراگ

قیمت قطار مونیخ به پراگ

قیمت قطار از برلین به پراگ

قیمت قطار وین به پراگ

 

Prague city view is the start of the Best free walking tours Europe

 

2. آمستردام, هلند

تور رایگان پیاده روی آمستردام, تور پیاده روی شهر FreeDam نیز شناخته می شود, همه چیز در مورد کشف و لذت بردن از لیبرال ترین شهر اروپا است. این تور برای یک تور پیاده روی 3 ساعته هر روز از نقطه جلسه در بورس سهام حرکت می کند, از افسانه های آمستردام قدیمی گرفته تا داستان های مدرن و مرسوم ، مد روز آمستردام.

در طول این 3 ساعتهای سرگرم کننده, شما با مسافران از سراسر جهان ملاقات خواهید کرد و در مورد سیاست لیبرال مواد مخدر آمستردام یاد خواهید گرفت, منطقه چراغ قرمز, سیاست, و تاریخچه از راهنماها’ داستان های سرگرم کننده. علاوه بر این, در تورهای رایگان پیاده روی, می توانید نکات داخلی را از راهنما دریافت کنید بهترین سفرهای روزانه از آمستردام و در سراسر اروپا.

 

 

قیمت قطار به بروکسل به آمستردام

قیمت قطار لندن به آمستردام

قیمت قطار از برلین به آمستردام

قیمت قطار به پاریس به آمستردام

 

3. بهترین تور پیاده روی شهر برلین بهترین

تور اصلی پیاده روی رایگان برلین بهترین راه برای کشف تاریخ شهر است, نشانه های دیدنی, و طی دو ساعت برجسته می شود. این یک تور مقدماتی عالی برای پیاده روی به یکی از جالب ترین شهرهای آلمان است, با تاریخ غنی, و سیاست.

علاوه بر نکات برجسته تاریخی, برلین تورهای مختلفی را ارائه می دهد که از زوایای مختلف برلین را نشان می دهد; هنری, آدم خور, یا نوشیدنی ها. در تور پیاده روی شهر رایگان برلین اصلی, شما بازدید خواهید کرد 6 از مکانهای اصلی در برلین, و در مورد داستان های پشت دیوار و فرهنگ برلین بشنوید.

تور اصلی پیاده روی رایگان در شهر برلین دو بار در روز حرکت می کند, از نقطه جلسه در “وصیت نامه”. راهنما با تی شرت برلین تور پیاده روی رایگان و اصلی انتظار می کشد و خوشحال می شود بهترین مکان های مهمانی در شهر را به شما پیشنهاد دهد, و چگونه از برلین به سایر شهرهای بزرگ آلمان سفر کنید و ذخایر ملی.

فرانکفورت به برلین قیمت های قطار

قیمت قطار از لایپزیگ به برلین

هانوفر به برلین قیمت قطار

قیمت قطار از هامبورگ به برلین

 

Berlin City view from the street

 

4. ونیز, ایتالیا

ونیز یکی از کوچکترین شهرهای ایتالیا است. با این وجود, بسیار آسان است که گم شوید وقتی در کوچه های باریک آن گشت می زنید و معماری خیره. گردش رایگان شهر ونیز در تاریخ شما را راهنمایی می کند, فرهنگ, هنر, و معماری در 2.5 تور ساعت. راهنمای پرشور سیمونا همه چیز را در مورد شهر به شما می گوید, غذا, و نقاط عاشقانه.

نکته قابل توجه در تور پیاده روی رایگان ونیز سیمونا است, راهنما, و فضای سرگرم کننده. صرف نظر از باران, تعداد مردم, شما یک وقت افسانه خواهید داشت و توصیه های زیادی برای آن خواهید کرد غذای ایتالیایی و پرول در ونیز نوشیدنی می کند.

قیمت قطار به میلان به ونیز

فلورانس به ونیز قیمت قطار

قیمت قطار بولونیا به ونیز

قیمت های قطار از Treviso به ونیز

 

Venice Canals are the Best free walking tours Europe

 

5. بهترین تور رایگان پیاده روی شهر پاریس

پاریس یکی از توریستی ترین شهرهای اروپا است, به ذکر نیست در جهان. وقتی برج ایفل و خیابان شانزه لیزه پر از گردشگر است, لذت بردن از جادوی سایت های شاخص شهر دشوار است. ولی, در یک تور پیاده روی رایگان, راهنمای شما اطمینان حاصل خواهد کرد که بهترین نتیجه را در این مکان ها کسب خواهید کرد, و بسیاری دیگر در یک تور سبک خاص.

پاریس خانه بسیاری از گوهرهای پنهان است, بنابراین تعداد تورهای پیاده روی رایگان بی پایان است. تورهای شبانه روزی وجود دارد, تورهای هر محله, تورهای آشپزی و هنری. با این حال, بهترین تور رایگان پیاده روی شهری در پاریس است گوهرهای پنهان و تور پاریس مخفی. این راهنما شما را از معابر مخفی لوور عبور می دهد, ساختمانها به نقاط عکس مخفی, دور از جمعیت و به قلب Parisien.

قیمت قطار از آمستردام به پاریس

قیمت قطار لندن به پاریس

قیمت قطار به روتردام به پاریس

قیمت قطار از بروکسل به پاریس

 

Paris louvre museum

 

6. تور شهر پیاده روی رایگان شکلات زوریخ

علاوه بر راهنمای عالی و سرگرم کننده, بهترین تور رایگان پیاده روی شهر زوریخ بهشت ​​آشپزی است. چرا باید به سبک سنتی از شهرهای قدیمی و برجسته های زوریخ عبور کنید, وقتی می توانید آن را با شکلات الهی سوئیسی ادویه کنید. ترافل ها را بچشید, در مورد استخراج کاکائو اطلاعات کسب کنید, و بازدید از بهترین شکلات های موجود در اروپا همانطور که کلیسای Lindenhof و Grossmunster را تحسین می کنید.

تور پیاده روی رایگان زوریخ است 2 ساعتها طول می کشد و هر شنبه از پارادپلاتز حرکت می کند, و نیازی به ثبت نام نیست.

قیمت قطار Interlaken به زوریخ

قیمت قطارهای لوسرن به زوریخ

قیمت قطار از لوگانو به زوریخ

قیمت قطار ژنو به زوریخ

 

Zurich canal is one of the Best free walking tours Europe

 

7. وین, اتریش

بهترین راه برای شروع کار گشت و گذار در وین در تور پیاده روی رایگان در وین به شهر وین خوش آمدید. تقریباً در 2 ساعتها تاریخچه کوتاهی از وین و مکانهای اصلی آن به دست می آورید, جایی که می توانید غذاهای وینی را برای ناهار از مارینا میل کنید, یکی از بهترین راهنماهای وین.

دوبار در روز, راهنما در یک تور تاریخی در وین در میدان آلبرتینا منتظر شما خواهد بود.

قیمت قطار سالزبورگ به وین

قیمت قطار مونیخ به وین

قیمت قطار Graz به وین

قیمت قطار پراگ به وین

 

Vienna, Austria view from above

نتیجه

بهترین چیز در مورد تورهای پیاده روی رایگان راهنما است. در حالی که بیشتر تورها به زبان انگلیسی است, راهنما همه چیزهایی را که باید در مورد شهر بدانید به زبان انگلیسی عالی ارائه می دهد. به هر س willالی پاسخ داده می شود و شما با توصیه های شگفت انگیز تور را به پایان می برید, حکایت ها, و اطلاعات در مورد شهر. دومین بهترین چیز این است که 7 بهترین تورهای پیاده روی شهری در اروپا, هستند که آنها آزاد هستند, مختصر و مفید, و درگیر کننده.

 

س Freeالات متداول تورهای پیاده روی رایگان در اروپا

آیا این تورهای رایگان پیاده روی واقعا رایگان هستند?

تورهای رایگان پیاده روی در شهر نوک تیز هستند. معنی, برای پرداخت نیازی به رزرو مکان در تور ندارید, اما در پایان تور, شما باید با راهنمایی از راهنمای عالی تشکر کنید.

چقدر باید نکات را بیان کنم?

نوک زدن از شهری به شهر دیگر متفاوت است, اما به طور متوسط ​​نوک 5 تا 15 یورو است.

چگونه راهنما را پیدا کنم?

راهنمایان تورهای پیاده روی رایگان در شهر شما را در نقاط اصلی جلسه ملاقات می کنند, و آنها را با پیراهنشان خواهید شناخت. علاوه بر این, آنها به احتمال زیاد بالا می آیند و به شما سلام می کنند.

آیا به غیر از انگلیسی تورهای پیاده روی به زبانهای دیگر وجود دارد?

بیشتر تورهای رایگان پیاده روی در اروپا تورهایی به زبان انگلیسی و زبان محلی ارائه می دهند, با چند تور به زبانهای دیگر. این از شهری به شهر دیگر متفاوت است, و مجریان تور.

 

در اینجا در ذخیره یک قطار, ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم سفر خود را به بهترین شهرهای اروپا و تورهای پیاده روی با قطار برنامه ریزی کنید.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "7 بهترین تور رایگان پیاده روی در اروپا" را در سایت خود قرار دهید? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fbest-free-free-walking-tours-europe٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/ja_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / ZH-CN به / FR یا / زبان د و بیشتر تغییر دهید.