Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 08/10/2021)

Igasuguse Euroopa reisi jaoks on lugematul hulgal vihjeid ja soovitusi, ja igat tüüpi reisijaid. Need juhendid sobivad suurepäraselt ajaloo ja kultuuri tundmaõppimiseks, kuid nad ei räägi teile Euroopa siseringi näpunäidetest. Tasuta jalutuskäigud on suurepärane võimalus Euroopat avastada, ja leiate tasuta linnaekskursiooni igas Euroopa linnas.

Kanna mugavaid kingi, sest lahkume teekonnale 7 parimad tasuta jalutuskäigud Euroopas.

 

1. Praha parim tasuta linna jalgsiekskursioon

Ingliskeelne giid kohtub teiega aadressil Ananassi hostel aasta vanalinnas 2.5 tundi jalutuskäiku ümber Praha. Alustate jalutuskäiku linnas kuulus vanalinna väljak, jätkake ikoonilise Karli silla juurde. Alates turismikeskusest kuni linna parimate lõunasöögi- ja joogipunktideni, Praha teeb ja ei tee, lõpetate reisi paljude soovituste ja lugudega, mida te kunagi reisijuhtidest ei loe.

Praha tasuta linnaekskursioon on üks 7 parimad jalgsiekskursioonid Euroopas, spetsiaalse juhendi tõttu. Jätate tuuri põnevusega Praha avastamiseks, ja suurepärase restoranide nimekirjaga, mis pakuvad taskukohaseid lõunamenüüsid. Lisaks, saate teada Tšehhi parima käsitööõlle baarihüppamise kohta, ja parimad vaated uimastavale Prahale.

Nürnbergist Prahasse rongide hinnad

Münchenist Prahasse rongide hinnad

Berliinist Prahasse rongide hinnad

Viinist Prahasse rongide hinnad

 

Prague city view is the start of the Best free walking tours Europe

 

2. Amsterdam, Holland

Amsterdami tasuta jalgsiekskursioon, tuntud ka kui FreeDami linna jalutuskäik, on kõike Euroopa liberaalseima linna avastamist ja nautimist. Ekskursioon väljub iga päev Exchange Stocki kohtumispaigast 3-tunnise jalutuskäigu jaoks, alates Vana Amsterdami legendidest kuni moodsate ja trendikate Amsterdami lugudeni.

Nende ajal 3 lõbusad tunnid, kohtute reisijatega kogu maailmast ja saate teada Amsterdami liberaalsest uimastipoliitikast, punaste laternate linnaosa, poliitika, ja ajalugu giididest’ lõbusad lood. Lisaks, tasuta jalgsiekskursioonidel, saate siseringi näpunäiteid juhendist parimad päevareisid Amsterdamist ja kogu Euroopas.

 

 

Brüsselist Amsterdami rongide hinnad

Londonist Amsterdami rongide hinnad

Berliinist Amsterdami rongide hinnad

Pariisist Amsterdami rongide hinnad

 

3. Berliini parim tasuta linna jalgsiekskursioon

Berliini algne tasuta jalutuskäik linnaekskursioonil on parim viis linna ajaloo avastamiseks, maamärgid, ja tõstab esile paari tunni jooksul. See on suurepärane sissejuhatav jalutuskäik Saksamaa ühte kõige hipilisemasse linna, rikkaliku ajalooga, ja poliitika.

Lisaks ajaloolistele tipphetkedele, Berliin pakub erinevaid ekskursioone, mis näitavad Berliini mitmest küljest; kunstiline, söögimees, või jookide keskele. Berliini tasuta linna jalutuskäigul, külastate 6 Berliini peamistest vaatamisväärsustest, ja kuulda lugudest Berliini müüri ja kultuuri taga.

Berliini algne tasuta linnaekskursioon väljub kaks korda päevas, kohtumispunktist kl “Bud”. Giid ootab originaalses tasuta jalutuskäigu Berliini t-särgis ja soovitab hea meelega linna parimaid peokohti, ja kuidas reisida Berliinist teistesse Saksamaa suurtesse linnadesse ja riiklikud reservid.

Frankfurdist Berliini rongide hinnad

Leipzigist Berliini rongide hinnad

Hannoverist Berliini rongide hinnad

Hamburgist Berliini rongide hinnad

 

Berlin City view from the street

 

4. Veneetsia, Itaalia

Veneetsia on üks väiksemaid linnu Itaalias. sellest hoolimata, selle kitsastel alleedel ringi ekseldes on väga lihtne eksida ja hingematvalt arhitektuur. Veneetsia tasuta linnaekskursioon viib teid läbi ajaloo, kultuur, kunst, ja arhitektuur a 2.5 tundi ekskursiooni. Kirglik teejuht Simona räägib teile kõigest linnast, köök, ja romantika kohad.

Veneetsia tasuta jalutuskäigu tipphetk on Simona, giid, ja lõbus õhkkond. Vihmast hoolimata, inimeste arv, teil on suurepärane aeg ja saate palju soovitusi Itaalia toit ja Eprol joob Veneetsias.

Milano - Veneetsia rongide hinnad

Firenze - Veneetsia rongide hinnad

Bologna - Veneetsia rongide hinnad

Treviso - Veneetsia rongide hinnad

 

Venice Canals are the Best free walking tours Europe

 

5. Pariisi parim tasuta linna jalgsiekskursioon

Pariis on üks turismilinnu Euroopas, rääkimata maailmas. Kui Eiffeli torn ja Avenue des Champs-Elysees on turistidest pungil, on raske nautida linna ikooniliste paikade võlu. Aga, tasuta jalutuskäigul, teie juhend tagab, et saate neist vaatamisväärsustest parima, ja palju muud ainulaadse stiiliga tuuril.

Pariisis elab palju varjatud kalliskive, seega on tasuta jalgsiekskursioonide arv lõputu. On päevaseid ja öiseid ekskursioone, ekskursioonid igale ümbruskonnale, kulinaaria- ja kunstireisid. Kuid, parim tasuta linna jalgsiekskursioon Pariisis on varjatud kalliskivid ja salajane Pariisi-tuur. Juhend viib teid läbi Louvre'i varjatud käikude, hooned salajastele fotopiltidele, rahvahulgast eemal ja Pariisi südamesse.

Amsterdamist Pariisi rongide hinnad

Londonist Pariisi rongide hinnad

Rotterdami Pariisi rongide hinnad

Brüsselist Pariisi rongide hinnad

 

Paris louvre museum

 

6. Zürichi šokolaadivaba jalgsi linnaekskursioon

Lisaks vahva ja lõbus juhend, Zürichi parim tasuta linna jalgsiekskursioon on kulinaarne taevas. Miks jalutada vanalinnas ja Zürichi tipphetked traditsioonilises stiilis, kui saate seda vürtsitada jumaliku Šveitsi šokolaadiga. Maitse trühvleid, õppida kakaoekstraktsiooni kohta, ja külastage parimad šokolaadijad Euroopas imetledes Lindenhofi ja Grossmunsteri kirikut.

Zürichi tasuta jalutuskäik on 2 tundi pikk ja väljub igal laupäeval Paradeplatzist, ja pole vaja registreeruda.

Interlakeni ja Zürichi rongide hinnad

Luzernist Zürichi rongide hinnad

Lugano - Zürich rongide hinnad

Genfist Zürichi rongide hinnad

 

Zurich canal is one of the Best free walking tours Europe

 

7. Viin, Austria

Parim viis alustamiseks Viini uurides on tasuta linna jalutuskäigul Welcome to Vienna. Umbes umbes 2 tundi saate lühikese Viini ja selle peamiste vaatamisväärsuste ajaloo, kus saate Marina juurest lõunaks maitsta Viini kööki, üks paremaid giide Viinis.

Kaks korda päevas, giid ootab teid Albertina väljakul ajaloolisele ringkäigule Viini ümbruses.

Salzburgi - Viini rongide hinnad

Münchenist Viini rongide hinnad

Grazist Viini rongide hinnad

Prahast Viini rongide hinnad

 

Vienna, Austria view from above

järeldus

Parim asi tasuta jalgsiekskursioonide kohta on juhend. Kuigi enamik ekskursioone toimub inglise keeles, juhend annab suurepärase inglise keeles kõik, mida peate linna kohta teadma. Igale küsimusele vastatakse ja saate ekskursiooni lõpetada hämmastavate soovitustega, anekdoodid, ja teavet linna kohta. Parim teine ​​asi on see, et 7 parimad linnajalutuskäigud Euroopas, on see, et nad on vabad, lühike ja täpne, ja kaasahaarav.

 

Tasuta jalutuskäigu linnaekskursioonid Euroopas KKK

Kas need tasuta jalutuskäigud on tõesti tasuta?

Tasuta linna kõndimise ekskursioonid põhinevad näpunäidetel. Tähendus, te ei pea ekskursioonil tasu eest broneerima kohta, aga tuuri lõpus, peaksite tänama suurt juhendit jootraha andmisega.

Kui palju pean jootraha andma?

Jootraha on linniti erinev, kuid keskmiselt on jootraha 5–15 eurot.

Kuidas ma juhendi leian?

Kesksetes kohtumispunktides kohtuvad tasuta linna jalutuskäigu giidid, ja tunnete nad ära nende särgi järgi. Lisaks, nad tulevad tõenäoliselt ja tervitavad teid.

Kas on jalutuskäike teistes keeltes, välja arvatud inglise keel?

Enamik tasuta jalutuskäike Euroopas pakub ekskursioone inglise keeles ja kohalikus keeles, väheste teistes keeltes toimuvate ekskursioonidega. See on linniti erinev, ja reisikorraldajad.

 

siin Salvesta rong, aitame hea meelega teil planeerida reisi Euroopa parimatesse linnadesse ja rongiga jalutuskäike.

 

 

Kas soovite oma saidile manustada meie ajaveebipostituse “7 parimat tasuta jalgsiekskursiooni Euroopas”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-free-walking-tours-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)