Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 08/10/2021)

Ir neskaitāmi ceļveži ar padomiem un ieteikumiem jebkura veida ceļojumiem uz Eiropu, un jebkura veida ceļotāji. Šīs rokasgrāmatas ir lieliski piemērotas vēstures un kultūras izzināšanai, bet viņi jums nestāstīs par Eiropas iekšējās informācijas padomiem. Bezmaksas pastaigu ekskursijas ir fantastisks veids, kā atklāt Eiropu, un jūs atradīsit bezmaksas pastaigu ekskursiju pa pilsētu katrā Eiropas pilsētā.

Valkājiet ērtus apavus, jo mēs dodamies ceļā uz 7 labākās bezmaksas pastaigu ekskursijas Eiropā.

 

1. Prāgas labākā bezmaksas pastaiga pa pilsētu

Angļu valodā runājošs ceļvedis jūs sagaidīs plkst Ananāsu viesnīca vecpilsētā par 2.5 stundu pastaigas ekskursija pa Prāgu. Jūs sāksit pastaigu ekskursiju slavenais Vecrīgas laukums, turpiniet līdz ikoniskajam Kārļa tiltam. No tūrisma centra līdz pilsētas labākajām pusdienu un dzērienu vietām, Prāgas darīt un nedarīt, jūs pabeidzat ceļojumu ar daudziem ieteikumiem un stāstiem, par kuriem nekad nelasīsit ceļvežos.

Prāgas bezmaksas ekskursija pa pilsētu ir viena no 7 labākās pastaigu ekskursijas Eiropā, īpašā ceļveža dēļ. Jūs pametīsit ekskursiju ar sajūsmu, lai atklātu Prāgu, un ar lielisku restorānu sarakstu, kas piedāvā pieejamu pusdienu ēdienkarti. Papildus, jūs uzzināsiet par bāra lēcieniem pēc labākā čehu amatniecības alus, un labākie skati uz satriecošo Prāgu.

Nirnberga uz Prāga Vilciena cenas

Minhene - Prāga Vilciena cenas

Berlīnes un Prāgas vilcienu cenas

Cenas no Vīnes līdz Prāgai

 

Prague city view is the start of the Best free walking tours Europe

 

2. Amsterdama, Nīderlande

Amsterdamas bezmaksas pastaigu ekskursija, pazīstams arī kā FreeDam pilsētas pastaigu ekskursija, viss ir saistīts ar Eiropas liberālākās pilsētas atklāšanu un baudīšanu. Ekskursija katru dienu atiet no tikšanās vietas pie Exchange Stock, lai veiktu 3 stundu ilgas pastaigas ekskursiju, sākot no Vecās Amsterdamas leģendām līdz mūsdienu un modernajiem Amsterdamas stāstiem.

Šo laikā 3 jautras stundas, jūs satiksiet ceļotājus no visas pasaules un uzzināsiet par Amsterdamas liberālo narkotiku politiku, sarkano lukturu rajons, politikā, un vēsture no ceļvežiem’ amizanti stāsti. Papildus, bezmaksas pastaigu ekskursijās, jūs varat saņemt iekšējās informācijas padomus no rokasgrāmatas labākie dienas braucieni no Amsterdamas un visā Eiropā.

 

 

Briseles un Amsterdamas vilcienu cenas

Londonas līdz Amsterdamas vilcienu cenas

Berlīnes un Amsterdamas vilcienu cenas

Parīzes līdz Amsterdamas vilcienu cenas

 

3. Berlīnes labākā bezmaksas pastaiga pa pilsētu

Berlīnes sākotnējā bezmaksas pastaiga pa pilsētu ir labākais veids, kā atklāt pilsētas vēsturi, orientieri, un izceļ pāris stundu laikā. Tā ir lieliska ievadgājiena ekskursija uz vienu no Vācijas hipestīgākajām pilsētām, ar bagātu vēsturi, un politika.

Papildus vēsturiskajiem notikumiem, Berlīne piedāvā dažādas ekskursijas, kas Berlīni parādīs no dažādiem leņķiem; māksliniecisks, ēdājs, vai dzērieni centrā. Berlīnes bezmaksas pilsētas pastaigu ekskursijā, jūs apmeklēsiet 6 no galvenajiem Berlīnes orientieriem, un dzirdēt par stāstiem aiz Berlīnes mūra un kultūras.

Berlīnes sākotnējā bezmaksas pastaiga pa pilsētu dodas divas reizes dienā, no tikšanās vietas plkst “Buds”. Ceļvedis gaidīs oriģinālā bezmaksas pastaigu ekskursijā Berlīnes t-kreklā un labprāt ieteiks labākās ballīšu vietas pilsētā, un kā ceļojiet no Berlīnes uz citām lieliskām Vācijas pilsētām un valsts rezerves.

Vilciena cenas no Frankfurtes uz Berlīni

Leipcigas un Berlīnes vilcienu cenas

Hannoveres un Berlīnes vilcienu cenas

Hamburgas līdz Berlīnes vilcienu cenas

 

Berlin City view from the street

 

4. Venēcija, Itālija

Venēcija ir viena no mazākajām Itālijas pilsētām. Tomēr, ir ļoti viegli pazust, kad jūs klīstat pa tās šaurajām alejām un breathtaking arhitektūru. Venēcijas bezmaksas pastaiga pilsētā iepazīstinās jūs ar vēsturi, kultūra, māksla, un arhitektūru a 2.5 stundu ekskursija. Kaislīgā gide Simona jums visu pastāstīs par pilsētu, virtuves māksla, un romantiskas vietas.

Venēcijas bezmaksas pastaigas ekskursija ir Simona, ceļvedis, un jautrā atmosfēra. Neatkarīgi no lietus, cilvēku skaits, jums būs pasakains laiks un saņemsiet daudz ieteikumu itāļu ēdiens un Eprol dzērieni Venēcijā.

Milānas - Venēcijas vilcienu cenas

Vilciena cenas no Florences uz Venēciju

Boloņas un Venēcijas vilcienu cenas

Treviso līdz Venēcijas vilcienu cenas

 

Venice Canals are the Best free walking tours Europe

 

5. Parīzes labākā bezmaksas pastaiga pa pilsētu

Parīze ir viena no tūristu pilsētām Eiropā, nemaz nerunājot par pasauli. Kad Eifeļa tornis un Elizejas lauki ir pārpildīti ar tūristiem, ir grūti izbaudīt pilsētas ikonu burvību. bet, bezmaksas pastaigu ekskursijā, jūsu ceļvedis nodrošinās vislabāko no šiem orientieriem, un daudz ko citu unikālā stilā veidotā tūrē.

Parīzē dzīvo daudz slēptu dārgakmeņu, tādējādi bezmaksas pastaigu ekskursiju skaits ir bezgalīgs. Ir dienas un nakts ekskursijas, ekskursijas pa katru apkaimi, kulinārijas un mākslas ekskursijas. Tomēr, labākā bezmaksas pastaiga pa pilsētu Parīzē ir slēptie dārgakmeņi un slepenā Parīzes tūre. Ceļvedis jūs aizvedīs pa slēptajām Luvras ejām, ēkas slepenām foto vietām, prom no pūļiem un parīzieša sirdī.

Amsterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Londonas līdz Parīzes vilcienu cenas

Roterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Briseles un Parīzes vilcienu cenas

 

Paris louvre museum

 

6. Cīrihes šokolādes bezmaksas pastaiga pa pilsētu

Papildus lieliskajam un jautrajam ceļvedim, Cīrihes labākā bezmaksas pastaiga pa pilsētu ir kulinārijas debesis. Kāpēc staigāt pa vecpilsētu un Cīrihes ievērojamākajiem elementiem tradicionālā stilā, kad jūs varat to garšot ar dievišķo Šveices šokolādi. Garšo trifeles, uzziniet par kakao ekstrakciju, un apmeklējiet labākie šokolādes lietotāji Eiropā apbrīnojot Lindenhofas un Grosmunsteras baznīcu.

Cīrihes bezmaksas pastaigu ekskursija ir 2 stundu garumā un katru sestdienu atiet no Paradeplatz, un nav jāreģistrējas.

Interlakena līdz Cīrihe vilcienu cenas

Lucernas un Cīrihes vilcienu cenas

Lugano - Cīrihe vilcienu cenas

No Ženēvas uz Cīrihi vilcienu cenas

 

Zurich canal is one of the Best free walking tours Europe

 

7. Vīne, Austrija

Labākais veids, kā sākt izpētot Vīni atrodas Welcome to Vienna bezmaksas pilsētas pastaigu ekskursijā. Aptuveni 2 stundas jūs saņemsiet īsu Vīnes vēsturi un tās galvenos orientierus, kur pusdienās no Marina var nobaudīt Vīnes virtuvi, viens no labākajiem ceļvežiem Vīnē.

Divas reizes dienā, gids gaidīs jūs Albertina laukumā uz vēsturisku ekskursiju pa Vīni.

Zalcburga - Vīne Vilciena cenas

Minhene - Vīne Vilciena cenas

Grācas līdz Vīnes vilcienu cenas

Prāgas - Vīnes vilcienu cenas

 

Vienna, Austria view from above

secinājums

Vislabākais par bezmaksas pastaigu ekskursijām ir ceļvedis. Kaut arī lielākā daļa ekskursiju notiek angļu valodā, ceļvedis sniegs visu nepieciešamo par pilsētu lieliskā angļu valodā. Uz katru jautājumu tiks atbildēts, un jūs noslēgsiet ekskursiju ar pārsteidzošiem ieteikumiem, anekdotes, un informācija par pilsētu. Otra labākā lieta ir tā, ka 7 labākās pilsētas pastaigu ekskursijas Eiropā, ir tas, ka viņi ir brīvi, īsi un precīzi, un saistošs.

 

Bieži uzdotie jautājumi par bezmaksas pastaigām pa pilsētas tūrēm Eiropā

Vai šīs bezmaksas pastaigu ekskursijas tiešām ir bezmaksas?

Bezmaksas ekskursijas pa pilsētu ir balstītas uz padomiem. Nozīme, jums nav jārezervē vieta ekskursijā par samaksu, bet ekskursijas beigās, jums jāpateicas lieliskajam ceļvedim, dodot padomu.

Cik man jādod dzeramnauda?

Padomi dažādās pilsētās ir atšķirīgi, bet vidēji dzeramnauda ir no 5 līdz 15 eiro.

Kā es varu atrast ceļvedi?

Bezmaksas pilsētas pastaigu ceļveži jūs sagaidīs centrālajos tikšanās punktos, un jūs tos atpazīsit pēc krekla. Papildus, visticamāk, viņi nāks klajā un sveiks tevi.

Vai ir pastaigu ekskursijas citās valodās, izņemot angļu valodu?

Lielākā daļa bezmaksas pastaigu ekskursiju Eiropā piedāvā ekskursijas angļu un vietējā valodā, ar nedaudzām ekskursijām citās valodās. Tas atšķiras dažādās pilsētās, un ceļojumu rīkotāji.

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot ceļojumu uz labākajām Eiropas pilsētām un pastaigu ekskursijas ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “7 labākās bezmaksas pastaigu ekskursijas Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-free-walking-tours-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)