Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 02/03/2023)

Pavasaris ir labākais laiks ceļošanai pa Eiropu, kā arī valsts svētku sezona. Ja plānojat ceļot uz Eiropu no aprīļa līdz augustam, jums jāzina par banku brīvdienām. Lai gan banku brīvdienas ir svētku un festivālu dienas, šīs ir arī dienas, kad eiropieši ņem brīvu laiku, lai ceļotu. Tādējādi, tas var ietekmēt vietējo uzņēmumu darba dienas, oficiālās vietnes, un sabiedriskais transports.

tāpēc, jums vajadzētu iepriekš izpētīt savu brīvdienu galamērķi. Tas jo īpaši attiecas uz brīvdienām mēnešos, kas sākas no aprīļa, Lieldienu laikā, līdz augustam. Uzmanīgi izlasiet visu, kas jums jāzina par ceļošanu uz Eiropu valsts svētku laikā.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

Braucot ar vilcienu valsts svētku laikā

Valsts svētku dienās Eiropā vilcieni kursē kā parasti. Tomēr, jo banku brīvdienas Eiropā ir brīvdienas, vietējie izmanto iespēju ceļot valsts svētku laikā. Tātad, ja jūsu ceļojuma datumi iekrīt valsts svētku dienās, pēc tam labāk izvairīties no ceļošanas 10 AM cauri 6 PM. Turklāt, minētajās stundās, var pietrūkt vilciena biļešu, tāpēc labāk ir iegādāties vilciena biļeti jau laikus.

Tomēr, valsts svētku dienās notiek nozīmīgākie festivāli Eiropā. Piemēram, augusta valsts brīvdienās, krāsainais Notinghilas karnevāls Londonā, un Gone Wild festivāls Devonā, ir 2 no labākajiem banku svētku festivāliem Apvienotajā Karalistē.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Travelers Couple Admire View of Mountain Lake

Būtiskas banku brīvdienas Eiropā

Karaļa diena Nīderlandē, aprīlis 27

sākotnēji King diena gadā tika pieminēta princeses Vilhelmīnas piektā dzimšanas diena 1885. Kopš tā laika, Holandieši piepilda ielas, īpaši Amsterdamā, kanālu krāsošana oranžā krāsā, Karaļa dienas oficiālā krāsa. Tātad, pirms došanās uz Amsterdamu, iepriekš rezervēt vilciena biļetes, un laivu biļetes, lai maksimāli izmantotu savu laiku.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Bastīlijas diena Francijā, jūlijs 14

Nozīmīgākie valsts svētki Francijā, Bastīlijas Diena, kopš tā laika ir bijis iemesls iziet Parīzes ielās 1789. Ceļotāji no visas Francijas un ārpus tās Bastīlijas dienā dodas uz Parīzi, lai apbrīnotu Eifeļa torņa gaismas. Šīs dienas plāni sākas mēnešus iepriekš. Ja domājat, ka Valentīna dienā vai Ziemassvētkos Parīze ir pārpildīta, tad Bastīlijas diena ir pavisam citā līmenī.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

Beļģijas nacionālie svētki, jūlijs 21

Beļģijas Neatkarības diena ir banku brīvdiena, viens no 10 valstī. Kamēr vietējie iedzīvotāji svin visā valstī, jūs varat sagaidīt aizraujošākos svētkus Briselē, kur militārie gājieni, Beļģijas estakāde, un notiek uguņošana. Tādējādi, ja plānojat ceļot uz Beļģiju jūlijā, 21. datums ir jāatceras un jārezervē vilciena biļetes uz Briseli jau laikus.

Luksemburga uz Briseles Vilcieni

Antverpenes Vilcieni

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Parīzes uz Briseli Vilcieni

 

Amsterdam Open Boat Tours

Vasaras brīvdienas Eiropā

Jūlijs-augusts ir aktīvākais ceļojumu sezonas laiks Eiropā. Kopš skolas beigšanas, lielākā daļa cilvēku dod priekšroku ceļojot uz Eiropu ar bērniem vasaras brīvlaikā. Tātad, Eiropa kļūst ļoti pārpildīta, un tas notiek neskatoties uz to, ka eiropieši izmanto šo laiku arī ceļošanai. Pēdējais var strādāt jūsu labā. Viens no labākajiem veidiem, kā izjust Eiropu, ir vietējam, kas nozīmē, ka varat izmantot iespēju ceļot radoši. Lai precizētu sīkāk, viens no visvairāk radoši ceļošanas veidi ir, mainot mājas ar Eiropas ģimeni, kas ceļo uz ārzemēm, un tas darbojas gan tad, ja esat no Eiropas un ārpus tās. Tomēr, tas prasa iepriekšēju plānošanu un izpēti, lai atrastu savu māju ārpus mājām.

 

Labākie galamērķi svētku dienās

Lielākā daļa cilvēku dodas uz Eiropas galvaspilsētām vai piejūras galamērķiem. Tomēr, Eiropai ir daudz skaistu un īpašu vietu, kas ir ārpus ceļa. Tātad, labākie brīvdienu galamērķi ir Eiropas apslēptie dārgakmeņi, kurus varat apmeklēt garā vai īsā vilciena braucienā. Piemēram, Dutch ciemati, viduslaiku pilis Vācijā, un leknās Francijas ielejas ir dažas vietas, kur varat izkļūt no pūļa.

Papildu lieliski banku brīvdienu galamērķi ir Alpu nacionālie parki. Atšķirībā no nacionālajiem parkiem ASV vai Āzijā, jūs varat sasniegt jebkuru nacionālo parku ar vilcienu. Vai jūs izlemjat par Šveices, franču, vai Itālijas Alpi, atcerieties, ka valsts svētku laikā apkārt ceļo arī vietējie. Tātad, plānojiet savu vilciena braucienu iepriekš.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

 

Būtiski padomi, plānojot savu pirmo bankas brīvdienu ceļojumu

Kā jau iepriekš minēts,, plānojot uz priekšu, jūs varat nokļūt lieliskās vietās Eiropā. Tātad, pirmā lieta vispirms ir apsēsties un sastādīt ceļojuma plānu, tostarp visas vietas, kuras vēlaties apmeklēt un darīt. otrkārt, padarīt a pirmsizbraukšanas saraksts visiem ceļojumu pamatprincipiem, kurā ir apkopots viss, kas jums jādara pirms ceļojuma. Tas var ietvert vilciena biļešu rezervēšanu un izmitināšanas veida izvēli.

Pēc šo divu svarīgo darbību veikšanas, Nākamais solis, plānojot savu pirmo banku brīvdienu ceļojumu, ir pārbaudīt, vai lielākajiem objektiem ir īpašs darba laiks svētku dienās. Lai gan pastāv neliela iespēja, ka dažas vietas tiks slēgtas, lielākā daļa orientieru ir atvērti kā parasti vai darbosies tāpat kā svētdienās. Šī informācija palīdzēs jums plānot ceļojuma maršrutu.

Noslēgumā, banku brīvdienas Eiropā ir valsts svētku dienas. Kamēr sabiedriskais transports, kā vilcieni, darbojas kā parasti lielākajā daļā valstu, vilcieni kļūst ļoti noslogoti, jo arī eiropieši pavada laiku, lai ceļotu. tāpēc, iepriekšēja plānošana ir labākais veids, kā nodrošināt fantastiskas Eiropas banku brīvdienas.

 

Neticams brauciens ar vilcienu sākas ar labāko vilciena biļešu atrašanu visbrīnišķīgākajā un ērtākajā vilciena maršrutā. Mēs plkst Saglabāt vilcienu ar prieku palīdzēs jums sagatavoties braucienam ar vilcienu un atrast labākās vilciena biļetes par labākajām cenām.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņu “Ceļošana uz Eiropu banku brīvdienu laikā”?? Varat vai nu uzņemt mūsu fotoattēlus un rakstīt tekstu, vai arī sniegt mums atzinību, izmantojot saiti uz šo emuāra ziņu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/traveling-to-europe-during-bank-holidays/ – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)