Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 18/12/2022)

Svinam King diena Nīderlandē varētu būt labākais puse Holandē. Ieslēgts 27 aprīlis, viņi svin King Willem Aleksandra dzimšanas dienu ar mūziku, ielas puses, krāmu tirgi, un jautras gadatirgi. Karalis pats ceļo pa valsti ar savu ģimene. Uz nakti pirms King diena, Karaļa nakts tiek svinēta ar mūzikas šovi Hāgā un citās pilsētās un valsts lielākajā blusā ('Free') tirgus Utrehtā. Gatavs, lai uzzinātu, kas tas viss ir par? šeit ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu būt Svinam King diena Nīderlandē.

*Piezīme! Karaļa diena ir tikai viena mēneša attālumā. Tagad ir laiks rezervēt viesnīcu Amsterdamā, lai svinētu Kinga dienu Nīderlandē. Apmeklētāji no visas Nīderlandes, un arvien vairāk no ārzemēs grāmatas sākumā, lai nodrošinātu numuri ir pieejami.

 

KAS ir uzvārds?

sākotnēji, Princese diena tika atzīmēta Holandi Wilhelmina dzimšanas dienu (31 augusts), kad viņa vēl bija princese. Partijai bija vairākas daļas, tai, ieskaitot; daudzu bērnu spēļu un dekorēts ielas. Kad Wilhelmina kļuva par jauno karaliene pēc tēva nāves, tas tika mainīts uz Karalienes diena.

Juliāna, nākamā karaliene un Wilhelmina meita, svinēja Karalienes diena 30 Aprīlī ar parādi uz Soestdijk. Beatrikse svinēja arī Karalienes dienu 30 aprīlis (viņas pašas dzimšanas diena ir janvārī) bet ir pretrunā ar viņas māti, viņa paņēma visu ģimeni un apceļoja valsti apmeklēt vairākas pašvaldības. Karalis Vilems Aleksandrs sekoja šai tradīcijai. Viņš dzimis 27 aprīlis un tas kļuva par oficiālo Diena 2014 svin King diena Nīderlandē.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

 

ORANGE VISU svin King diena Nīderlandē!

Holandiešu karaliskā ģimene nes nosaukumu: House of Orange. Tas burtiski nozīmē oranžu krāsu. Rezultātā, tas ir kļuvis Holandes nacionālo krāsu. On King diena, jūs atradīsiet ikvienam valkājot oranžā kaut kādā veidā vai formā. Tātad, gūt iepirkšanās!

Brisele uz Utrecht Trains

Antverpene uz Utrecht Vilcieni

Berlin uz Utrecht Vilcieni

Parīzes uz Utrecht Vilcieni

 

krāmu tirdziņi

Svinot King diena Nīderlandē, cilvēki ir atļauts pārdot lietas, uz ielas, neprasot atļauju. bezmaksas Krāmu tirdziņi tiek rīkoti parkos un ielās, ar daudziem cilvēkiem, kas piedāvā savus nevēlamos īpašumus, mūzika, vai citas izklaides pārdošanai. Domājiet par to kā garāžas pārdošanu, bet daudz plašākā mērogā! Utrehtā, krāmu tirgos pat sākt naktī pirms King diena. Tātad jūsu kājām uz.

Brisele uz Roterdamu Trains

Antverpene uz Roterdamu Vilcieni

Berlin uz Roterdamu Vilcieni

Parīze uz Roterdamu Vilcieni

 

 

Pieņemsim tostu svinības King diena Nīderlandē!

Katrs dzīres prasa a toast! Pa labi? On King diena, cilvēki padarīt grauzdiņš karalis ar Orange Bitter, spilgti oranža liķieris. Protams, tas uztur ar tradīciju valkājot apelsīnu, pārāk! Dzēriens tika izveidots 1620 svinēt prinča Frederika Henrija uzvaru. Sākotnēji, tas nav labi zināms, bet pēc William Orange kļuva par pirmo karalis, tas tika ražots vēlreiz. Kopš tā laika, Orange Bitter ir cieši saistīta ar Nīderlandes karalisko ģimeni.

Brisele uz Tilburg Trains

Antverpene uz Tilburg Vilcieni

Berlin uz Tilburg Vilcieni

Parīzes uz Tilburg Vilcieni

 

Ko mēs DZERAMĀ? ALUS, PROTAMS!

Holland mīl savu iedzeršanu un pēc gadu desmitiem gudras mārketinga Heineken, to holandiešu komerciālo lepnums, visi ir līks uz putu saldu nektāru dievu King diena laikā.

alus glāze tiek atstāta pilnīgi, nav prāta tiek atstāta skaidrs. Ja ir kādreiz diena patiešām ļautu matus uz leju, tas būtu tā! Un tas ir ne tikai King diena, King Night pirms ir puse no fun. Tas parasti ir tik aizņemta kā Karaļa diena mīnus bērniem un ģimenēm. Tas nozīmē vēl mazāku alus izliešanas kavēšanu, un sašļāc savus vārdus.

Brisele uz Māstrihtas Trains

Antverpene uz Māstrihtas Vilcieni

Liege uz Māstrihtas Vilcieni

Charleroi uz Māstrihtas Vilcieni

 

Ģimenes Fun

Karaļa dienu Nīderlandē var svinēt ne tikai pieaugušie. Ir daudz pasākumu, kas notiek visā pilsētā, lai jauns un pie sirds jauniešiem, tostarp sejas apgleznošana, spēles, un sporta notikumi. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet King's Day ģimenes izklaides lapu.

Brisele ar Hāgas Trains

Antverpene ar Hāgas Vilcieni

Berlīne ar Hāgas Vilcieni

Paris ar Hāgas Vilcieni

 

King Night & diena Puses

Svinam King diena Nīderlandē ir valsts svētki, bet, protams, ne atpūtas diena. holandiešu, bijušie glāsti, un tūristi gan pulcējas uz Amsterdamu svētku dienā. Jautri tradicionāli sākas priekšvakarā lielajai dienai (King Night) ar karaļnama atmosfēru, kas visā pilsētā turpinās Kinga dienā. DJ spēlē pusēm publiskajos laukumos, koši dekorētas laivas aizpilda kanālus, un dzīvā mūzika izplūst ielās no kafejnīcu patios. Lasiet vairāk par Karaļa dienas notikumiem.

 

Svinam King diena Nīderlandē uz Canals

Nekad ir sarežģījumi satiksme bijis tik daudz jautrības! On King diena, tūkstošiem gaiši dekorēti laivu pack šaurās Amsterdamas kanāliem. Hot Padoms. Rezervējiet laivu iepriekš!

Celebrating King's Day in the Netherlands on the canals

Piedalieties ikgadējā Karaļa dienā Amsterdamā, izmantojot pārsteidzošu 1,5 stundu garu kanālu kruīzi pa pilsētas centru. Apbrīno gaiši dekorēti laivu un baudīt neierobežotu borta dzērieni.

Par šo darbību:
– Ilgums 90 protokols
– Izlaist līniju
– Iespiests vai mobilo kupons pieņemts
– Instant apstiprinājums
– Easy atcelšana

 

holandiešu, bijušie glāsti, un gan tūristi pulcējas uz Amsterdamu, lai svinētu King's Day Nīderlandē. Pārliecinieties, ka jums nav garām uz fun, un grāmatu tagad izmanto Saglabāt vilcienu bez slēptām maksām un viegli kā 1, 2, 3!

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrating-kings-day-netherlands%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)