Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 18/12/2022)

Świętując Dzień Króla w Holandii może okazać się najlepszą partią w Holandii. Na 27 Kwietnia, świętować urodziny króla Willem-Alexander z muzyką, festyny, pchle targi, targi i zabawy. Sam król podróżuje po kraju ze swoim rodzina. W nocy przed King Day, Świętuje się Noc Króla programy muzyczne w Hadze i innych miastach oraz największej pchły w kraju ('wolny') Rynek w Utrechcie. Gotowy, aby dowiedzieć się, co w tym wszystkim chodzi? oto dlaczego warto być Świętując Dzień Króla w Holandii.

*Uwaga! Dzień Króla jest oddalony zaledwie miesiąc. Teraz jest czas, aby zarezerwować hotel Amsterdam na obchody Dnia Króla w Holandii. Goście z całego Holandii, i coraz częściej z zagranicy książki wcześnie, aby upewnić się, pokoje są dostępne.

 

CO JEST W IMIENIU?

Pierwotnie, Księżniczka dzień był obchodzony w Holandii na Wilhelminy urodziny (31 sierpień), gdy była jeszcze księżniczką. Partia miała kilka części do niego, włącznie z; gry dla dzieci i wielu udekorowane ulice. Kiedy Wilhelmina został nowym królową po śmierci ojca, została zmieniona na Dzień Królowej.

Juliana, kolejna królowa i córka Wilhelmina, obchodzony Dzień Królowej na 30 Kwietnia w paradzie na Soestdijk. Beatrix również obchodzony Dzień Królowej na 30 Kwietnia (jej własne urodziny jest w styczniu) ale w przeciwieństwie do matki, wzięła całą jej rodzinę i podróżował po kraju odwiedzić kilka gmin. Król Willem Alexander przestrzegał tej tradycji. Urodził się w 27 Kwietnia i stało się to oficjalny dzień w 2014 na obchody Dnia Króla w Holandii.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

 

ORANGE wszystko na Obchody Dnia Króla w Holandii!

Holenderska rodzina królewska nosi nazwę: Dom Orange. To dosłownie oznacza kolor pomarańczowy. W rezultacie, stało kolor narodowy Holland. Na Dzień Króla, przekonasz się każdemu noszenie pomarańczowy w jakiś sposób lub formę. Więc, dostać zakupy!

Bruksela pociągów Utrecht

Pociągi Antwerpia do Utrecht

Berlin Pociągi Utrecht

Paryż Pociągi Utrecht

 

PCHLE TARGI

Choć Obchody Dnia Króla w Holandii, ludzie mogą sprzedawać rzeczy na ulicy, bez konieczności zezwolenia. Darmowy Pchle targi odbywają się w parkach i na ulicach, z wielu ludzi, oferując swoje niechciane rzeczy, muzyka, lub inną rozrywkę na sprzedaż. Pomyśl o tym jak o sprzedaży garażu, ale na znacznie większą skalę! w Utrechcie, pchlich targów nawet rozpocząć noc przed Dnia Króla. Więc swoje buty do chodzenia na.

Bruksela pociągów Rotterdam

Pociągi Antwerpia do Rotterdam

Berlin pociągom Rotterdam

Paryż Pociągi Rotterdam

 

 

LET'S toast Obchody Dnia Króla w Holandii!

Każdy uczta Wymaga toast! Dobrze? Na Dzień Króla, ludzie toast do króla z gorzkiej pomarańczy, jasny pomarańczowy likier. Oczywiście, ten utrzymuje z tradycją na sobie pomarańczowy, także! Napój został stworzony w 1620 aby świętować zwycięstwo księcia Fredrick Henry'ego. Początkowo, to nie była znana, ale po Wilhelma Orańskiego został pierwszym królem, został wyprodukowany po raz kolejny. Od tego czasu, Pomarańcza gorzka jest ściśle związana z holenderskiej rodziny królewskiej.

Bruksela pociągów Tilburg

Pociągi Antwerpia do Tilburg

Berlin pociągom Tilburg

Paryż Pociągi Tilburg

 

Co my PITNA? PIWO, OCZYWIŚCIE!

Holland kocha ich gorzałę i po dziesięcioleciach inteligentnego marketingu przez Heinekena, Holenderski ich duma handlowa, wszyscy są zaczepione na spienionym słodkiego nektaru bogów podczas Dnia Króla.

Nie szklanka piwa pozostaje pełna, nie umysł pozostaje jasny. Jeśli kiedykolwiek dziennie naprawdę niech włosy w dół, to byłoby to! I to nie tylko Dzień Króla, Króla Noc zanim to połowa zabawy. Jest to zazwyczaj tak zajęty, jak King Day minus dzieci i rodzin. Oznacza to, że nawet mniejsze hamowanie do rozlania piwo, i niewyraźnie swoje słowa.

Bruksela pociągów Maastricht

Pociągi Antwerpia do Maastricht

Pociągi z Maastricht Liege

Pociągi z Maastricht do Charleroi

 

Rodzinna zabawa

Świętowanie Dnia Króla w Holandii jest nie tylko dla dorosłych. Istnieje wiele działań odbywających się na terenie miasta dla młody i młodych duchem w tym malowanie twarzy, Gry, oraz Sport wydarzenia. Sprawdź stronę Family Fun Day Króla więcej informacji.

Bruksela do pociągów Haga

Antwerpia w pociągach Haga

Berlin w pociągach Haga

Paryż w pociągach Haga

 

Kinga Noc & dzień Strony

Świętując Dzień Króla w Holandii jest świętem państwowym, ale na pewno nie jest to dzień odpoczynku. Holender, ex-pats, i turyści przybywają do Amsterdamu na dzień świętowania. Zabawa zaczyna się tradycyjnie w przeddzień wielkiego dnia (Kinga Noc) z karnawałową atmosferę kontynuując w całym mieście na Dzień Króla. DJs grać partie na placach, jaskrawo zdobione łodzie wypełniają kanały, a muzyka na żywo rozlewa się na ulice Cafe patia. Czytaj więcej o wydarzeniach Kinga Day.

 

Świętując Dzień Króla w Holandii na kanałach

Nigdy nie ma ruchu impasu było tak zabawne! Na Dzień Króla, tysiące jasnych łodzi pakować wąskich kanałów w Amsterdamie. gorący temat. Zarezerwować łódkę z góry!

Celebrating King's Day in the Netherlands on the canals

Wziąć udział w corocznym Dniu Kinga w Amsterdamie na niesamowitym 1,5-godzinnym kanałem rejsu przez centrum miasta. Marvel w jasnych łodzi i cieszyć się nieograniczone napoje na pokładzie.

O tej działalności:
– Czas trwania 90 minuty
– Pomiń linię
– Drukowane lub voucher akceptowane mobilna
– Natychmiastowe potwierdzenie
– łatwe anulowanie

 

Holender, ex-pats, i turyści przybywają do Amsterdamu na obchody Dnia Króla w Holandii. Upewnij się, że nie przegapić zabawy, i teraz za pomocą książki Zapisz pociąg bez żadnych ukrytych opłat i proste jak 1, 2, 3!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrating-kings-day-netherlands%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)