Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 18/12/2022)

Hollanda'da Kral Günü Kutlamaları iyi Hollanda'da en iyi parti olabilir. Açık 27 Nisan, Onlar müzikle Kral Willem-Alexander'ın doğum günü kutlamak, sokak partileri, bitpazarları, ve eğlenceli fuarlar. Kralın kendisi ile ülke üzerinden geçecek onun aile. Kral Günü öncesinde gecesi, Kralın Gecesi müzik şovları Lahey'de ve diğer şehirlerde ve ülkenin en büyük pire ('ücretsiz') Utrecht pazar. tüm hakkında ne olduğunu öğrenmek için hazır? senin neden burada Hollanda'da Kral Günü Kutlamaları.

*Not! Kral Günü sadece bir ay var. Şimdi Hollanda'da Kral Günü Kutlamaları için Amsterdam otel rezervasyonu zamanı. Hollanda'daki gelen ziyaretçiler, ve giderek yurtdışında kitaptan erken odalar mevcuttur sağlamak için.

 

Bir İsmin ne önemi var?

Aslında, Prenses Günü Wilhelmina'nın doğum gününde Hollanda'da kutlandı (31 Ağustos), Hala bir prenses olunca. Parti kendisine birkaç parça vardı, dahil olmak üzere; Birçok çocuk oyunları ve dekore sokaklar. Wilhelmina babasının ölümünden sonra yeni kraliçe olunca, Kraliçenin Günü olarak değiştirildi.

Juliana, Bir sonraki kraliçe ve Wilhelmina'nın kızı, üzerinde ünlü Kraliçe Günü 30 Bir geçit üzerinde Nisan Soestdijk. beatrix Ayrıca üzerinde kraliçenin Günü'nü kutladı 30 Nisan (kendi doğum günü Ocak ayında) ama annesi aykırı, o bütün ailesini alıp ülke dolaşmış çok sayıda belediye ziyaret etmek. Kral Willem Alexander bu geleneği takip etti. O doğdu 27 Nisan ve bu resmi Günü oldu 2014 Hollanda'da Kral Günü Kutlamaları için.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

 

Hollanda'da King'in Günü Kutlamaları TURUNCU HER!

Hollanda kraliyet ailesi adını taşıyan: Orange Evi. Bu anlamıyla renk turuncu demektir. Sonuç olarak, o Hollanda'nın ulusal rengi haline gelmiştir. King'in Gününde, Eğer bir şekilde veya formda herkes giyen turuncu bulacaksınız. Böyle, elde etmek alışveriş yapmak!

Utrecht Trains Brüksel

Antwerp Utrecht trenleri

Berlin Utrecht trenleri

Paris Utrecht trenleri

 

bitpazarları

Hollanda'da Kral Günü Kutlamaları ederken, insanlar izin gerektirmeden sokakta şeyler satmak için izin verilir. Ücretsiz Bit pazarları parklarda ve sokaklarda tutulur, birçok kişi istenmeyen eşyalarını sunan, müzik, veya satılık diğer eğlence. Bir garaj satışı olarak düşünün, ancak çok daha büyük ölçekte! Utrecht, bitpazarları bile King'in Günü gece önce başlamak. Yani üzerinde yürüyüş ayakkabısı almak.

Rotterdam Trains Brüksel

Antwerp Rotterdam trenleri

Berlin Rotterdam trenleri

Paris Rotterdam trenleri

 

 

Hollanda'da Kral Günü Kutlamaları için tost LET!

Her bayram Kadeh gerektirir! Sağ? King'in Gününde, insanlar Orange Bitter ile kralına bir tost yapmak, parlak turuncu bir likör. Tabii ki, Bu giyen portakal geleneği tutar, çok! içki yaratıldı 1620 Prens Fredrick Henry'nin zaferi kutlamak için. başlangıçta, o iyi bilinen fakat Orange William sonra ilk kral oldu değildi, bir kez daha üretildi. O zamandan beri, Acı Portakal yakından Hollanda kraliyet ailesi ile ilişkilendirilmiştir.

Tilburg Trains Brüksel

Antwerp Tilburg trenleri

Berlin Tilburg trenleri

Paris Tilburg trenleri

 

Ne içiyoruz? BİRA, TABİİ Kİ!

Hollanda kendi içki sever ve Heineken tarafından akıllı pazarlama yıl sonra, Hollandalı ticari gururu, Herkes King'in Günü sırasında tanrıların köpüklü tatlı nektar bağımlısı olan.

Yok hayır bira bardağı Tam bırakılır, Hiçbir aklı berrak bırakılır. Gerçekten aşağı saçını izin günde hiç varsa, bu olurdu! Ve sadece Kral Günü değil, King'in Gece önce yarım eğlenceli. Otel, King Günü eksi çocuklar ve aileleri olarak genellikle meşgul. Bu senin bira dökmek için bile az tutuculuk demektir, ve dili iyice dolaşarak.

Maastricht Trains Brüksel

Antwerp Maastricht trenleri

Maastricht Trains için Liege

Charleroi Maastricht trenleri

 

Aile eğlencesi

Hollanda'da Kral Günü'nü kutlamak sadece yetişkinler için değil. için şehir genelinde gerçekleşen faaliyetleri bol vardır genç ve yüz boyama dahil genç kalp, oyunlar, ve Spor Dalları olaylar. Daha fazla bilgi için Kral Günü aile eğlence sayfasını kontrol.

Lahey Trains Brüksel

Antwerp Lahey trenleri

Berlin Lahey trenleri

Paris Lahey trenleri

 

Kral Gece & Gün Partileri

Hollanda'da Kral Günü Kutlamaları kesinlikle bir gün dinlenme değil resmi tatildir ama. Hollandalı, gurbetçiler, ve turistler bir kutlama günü için Amsterdam'a akın ediyor. eğlenceli geleneksel olarak büyük gün arifesinde başlar (Kral Gece) karnaval atmosferi King'in gününde şehir boyunca devam ile. DJ'ler meydanlardaki partiler oynamak, parlak dekore edilmiş tekneler kanalları doldurur, ve canlı müzik sokaklara dökülür. kafe avlu. Kral Günü etkinlikleri hakkında daha oku.

 

Kanalları'nda Hollanda'da Kral Günü Kutlamaları

gridlock trafik olmuştur çok eğlenceli vardır Asla! King'in Gününde, aydınlık bir şekilde dekore teknelerin binlerce dar Amsterdam kanallarına paketi. Sıcak İpucu. Önceden bir tekne yapın!

Celebrating King's Day in the Netherlands on the canals

Şehir merkezinden geçerek inanılmaz bir 1,5 saatlik kanal gezisi Amsterdam'da yıllık Kral Günü katılın. aydınlık bir şekilde dekore tekneler hayran kalın ve sınırsız Teknede içeceklerin tadını.

Bu faaliyet Hakkında:
– Süre 90 dakika
– Çizgiyi geç
– Baskılı veya mobil kupon kabul
– Anında Onay
– Kolay iptal

 

Hollandalı, gurbetçiler, ve turistler Hollanda'da Kral Günü Kutlaması için Amsterdam'a akın ediyor. Eğlenceye emin kaçırmayın olun, ve kullanarak artık kitap Bir Tren Kaydet Hiçbir gizli ücret ve kolay 1, 2, 3!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrating-kings-day-netherlands%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)