Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 18/12/2022)

Švenčiame King diena Nyderlanduose pat gali būti geriausias šalies Olandijoje. Įjungta 27 Balandis, jie švenčia karaliaus Willem-Alexander gimtadienį su muzika, gatvės šalys, blusturgiai, ir įdomus mugės. Pats karalius keliauja per šalį su savo šeima. Dėl naktį prieš King diena, Karaliaus naktis švenčiama kartu muzikos šou Hagoje ir kituose miestuose bei didžiausias tautos blusas ('Laisvas') rinkos Utrechte. Pasiruošę sužinoti svabiausia? štai kodėl jums turėtų būti Švenčiame King diena Nyderlanduose.

*pastaba! King diena yra tik vienas mėnuo toli. Dabar pats laikas užsisakyti Amsterdam Hotel švęsti King diena Nyderlanduose. Lankytojai iš viso Nyderlanduose, ir vis iš užsienio knygą anksti užtikrinti kambariai yra.

 

KAS VARDE?

iš pradžių, Princesė diena buvo švenčiama Olandijoje ant Wilhelmina gimtadienio (31 Rugpjūtis), kai ji dar buvo princesė. Šalis turėjo keletą dalių su ja, įskirtinai; Daugelis vaikų žaidimų ir dekoruoti gatvėse. Kai Wilhelmina tapo naujos karalienė po tėvo mirties, jis buvo pakeistas į Karalienės diena.

juliana, kitą karalienė ir Wilhelmina dukra, švenčiama Karalienės diena 30 Balandžio mėn paradas apie Soestdijk. Beatričė Taip pat švenčiama Karalienės diena 30 Balandis (jos pačios gimtadienis yra sausio mėn) bet priešingai motina, ji paėmė visą savo šeimą ir keliavo po šalį aplankyti keletą savivaldybes. Karalius Vilemas Aleksandras laikėsi šios tradicijos. Jis gimė 27 Balandis ir tai tapo oficialia diena per 2014 švęsti King diena Nyderlanduose.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

APELSINŲ viskas Švenčiame King diena Nyderlanduose!

Olandijos karališkoji šeima prisiima vardą: Namas Orange. Tai pažodžiui reiškia oranžinė spalva. Kaip rezultatas, jis tapo Olandijos nacionalinio spalva. Apie King diena, rasite everyone dėvi oranžinės spalvos tam tikru būdu ar forma. Taigi, gauti apsipirkimas!

Briuselis Utrecht traukiniai

Antverpenas į Utrechtas traukiniai

Berlynas į Utrechtas traukiniai

Paryžius į Utrechtas traukiniai

 

BLUSTURGIAI

Švęsdami King diena Nyderlanduose, žmonės leido parduoti daiktus gatvėje, nereikalaujant leidimo. Laisvas Blusturgiai rengiami parkuose ir gatvėse, su daug žmonių, siūlančių savo nereikalingus turtus, muzika, ar kitos pramogos parduodamos. Pagalvokite apie tai, kaip garažas pardavimas, bet daug didesniu mastu! Utrechte, blusų rinkose net pradėti naktį prieš King diena. Taigi gauti jūsų vaikščiojimo batus.

Briuselis Roterdamas traukiniai

Antverpenas Roterdamas traukiniai

Berlynas Roterdamas traukiniai

Paryžius Roterdamas traukiniai

 

 

Leiskite tostą Švenčiame King diena Nyderlanduose!

kiekvienas šventė reikia tostą! teisė? Apie King diena, žmonės, kad tostą karaliui Orange Bitter, šviesus apelsinų likeris. Žinoma, Tai saugo su dėvi oranžinės tradicijos, per daug! Gėrimas buvo sukurtas 1620 švęsti princo Fredrikas Henrio pergalę. Iš pradžių, jis nebuvo gerai žinomas, tačiau po William Orange tapo pirmuoju karaliumi, jis buvo pagamintas dar kartą. Nuo tada, Oranžinė Karti buvo glaudžiai susijęs su Olandijos karališkosios šeimos.

Briuselis Tilburg traukiniai

Antverpenas į Tilburg traukiniai

Berlynas į Tilburg traukiniai

Paryžius į Tilburg traukiniai

 

Ką mes GERIAMOJO? aLAUS, ŽINOMA!

Olandija myli savo girtauti ir po dešimtmečių protingas rinkodaros Heineken, jų Olandų komercinės pasididžiavimas, visi užsikabinęs ant putotas saldaus nektaro dievų metu King diena.

ne Alus stiklo liko pilnas, ne protas liko aišku. Jei yra nors per dieną tikrai tegul jūsų plaukai, tai būtų ją! Ir tai ne tik King diena, Karaliaus naktį prieš tai pusė įdomus. Tai paprastai taip užimtas, kaip King diena minus vaikams ir šeimoms. Tai reiškia dar mažiau slopinimo išlieti savo alų, ir legato savo žodžius.

Briuselis Mastrichto traukiniai

Antverpenas į Mastrichto traukiniai

Lježas Mastrichto traukiniai

Šarlerua į Mastrichto traukiniai

 

šeimos Pramogos

Karaliaus dieną Nyderlanduose švęsti ne tik suaugusieji. Yra daug veiklos, vykstančius visame mieste už jaunas ir jaunas širdis, įskaitant veido tapybos, žaidimai, ir sporto įvykius. Patikrinkite Karaliaus diena šeimos įdomus puslapį daugiau informacijos.

Briuselis prie Hagos traukiniai

Antverpenas į Hagą traukiniai

Berlynas Hagos traukiniai

Paryžius Hagos traukiniai

 

Karaliaus Naktinis & dienos Šalys

Švenčiame King diena Nyderlanduose yra valstybinė šventė, bet tikrai ne poilsio diena. olandų, buvę glostymai, ir turistai šventės dieną plūsta į Amsterdamą. Įdomus tradiciškai prasideda nuo didelių dieną išvakarėse (Karaliaus Naktinis) su karnavalas atmosfera ir toliau visame mieste ant karaliaus diena. DJ žaisti šalimis dėl viešųjų aikščių, ryškiai dekoruotos valtys užpildo kanalus, o gyva muzika pasklinda gatvėse iš kavinė Patios. Skaityti daugiau apie karaliaus dienos renginių.

 

Švenčiame King diena Nyderlanduose dėl Canals

Niekada dar aklavietė eismo buvę taip smagu! Apie King diena, tūkstančiai ryškiai papuoštų valčių pakuoti siauros Amsterdamas kanalai. karšto Patarimas. Užsisakykite valtis iš anksto!

Celebrating King's Day in the Netherlands on the canals

Dalyvaukite metinės King diena Amsterdame nuostabų 1,5 valandų kanalo kruizas per miesto centrą. Marvel ryškiai papuoštų valčių ir mėgautis neribotą laive gėrimai.

Apie šios veiklos:
– Trukmė 90 protokolas
– Pereiti linija
– Atspausdinta arba mobili kvitas priimtas
– Momentiniai patvirtinimo
– Lengvas atšaukimo

 

olandų, buvę glostymai, ir turistai buriasi į Amsterdamą švęsti Karaliaus dienos Nyderlanduose. Įsitikinkite, kad jums nereikia praleisti ant įdomus, ir užsakyti dabar naudoja Išsaugoti traukinį Jokių paslėptų mokesčių ir paprasta, kaip 1, 2, 3!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrating-kings-day-netherlands%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)