Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 02/06/2020)

Jei jau planuojate kelionę į Amsterdamą, bet vis tiek suprasti, geriausias laikas eiti, Tu gali norėsite apsvarstyti apsilankymo metu Restaurant Week 2019 Nyderlanduose.

Restoranas savaitė yra kulinarijos renginys, kuris vyksta kasmet visame pasaulyje 35 didžiųjų miestų, pavyzdžiui, Amsterdame, Niujorkas, ir Honkongas. Pirmasis Restoranas savaitė vyko Niujorke; sukūrė Tim Zagat, įkūrėjas Zagat tyrimo, ir Joe Baum, gerbiamas restorano.

Šią savaitę buvo toks sėkmingas, kad jis išplito visoje į kitus miestus visame pasaulyje. Restorano savaitėje datos skiriasi iš miesto į miestą; tačiau, ši sąvoka yra paprastai tas pats visose vietose. Dalyvaujančios užeigų skatinti per savaitę siūlo pietūs ir vakarienė spec patraukliomis kainomis.

 

Amsterdamas Restoranas savaitė 2019

 

Jei tu myliu maistą ir tavo biudžetas yra ribotas, Restoranas Savaitė siūlo jums galimybę papietauti geriausių restoranų Amsterdamo diskontuota kaina. Grab galimybę valgyti restorano Le Garage, Brasserie La Camelia ne Okura viešbutis, arba ne Amstel viešbutis "Brasserie mažiau!

Geriausia dalis yra ta, kad Nacionalinė Restoranas savaitė atsiranda Amsterdame du kartus per metus, pavasarį ir vėl rudenį. Du kartus per metus, restoranų visame Nyderlandai jau savaitės įvykiai kur jūs galite mėgautis visą kursą patiekalų dalis, ką jie būtų paprastai kainuoti. Mėgaukitės 3 patiekalų vakarienė tik 28,50 €!

Maždaug 135 restoranai visame Amsterdame dalyvauti todėl jūsų pasirinkimas gausus. Du kartus per metus renginys siekiama supaprastinti patirties. Valgyti ir gerti Amsterdame geriausių maitinimo įstaigose, imant mėginius jų meniu už fiksuotą kainą. Nėra geresnio laiko už paragauti restorane parašo patiekalų, kad jums būtų kitaip mokėti visą kainą už per bet kurią kitą metų laiku.

Bet prieš jums gauti pernelyg susijaudinęs, atkreipti dėmesį, kad jūs galite ne tik eiti į šių restoranų ir tikėtis, kad sėdi. Išlygos yra būtina, todėl reikia užsakyti anksčiau kaip galite, nes šios vietos yra linkę užpildyti greitai.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Antverpenas į Amsterdamo traukiniu

Lilis į Amsterdamą traukiniai

 

Kaip patekti į Restaurant savaitę Nyderlanduose

Outdoor sitting during Restaurant Week

 

Nors yra daug galimybių keliauti, kad jums į Amsterdamą Restoranas savaitės renginiai, traukinys kelionės yra viena iš labiausiai puikūs ir įdomių būdų, kaip kelionė. Tai daro visa patirtis labiau įsimintina, kaip jūsų keliauti per Europą, atsižvelgiant į paminklų ir atvyksta į savo Skonio paskirties stiliaus ir komforto.

Vienas iš geriausių dalykų, kai jūs keliaujate Europa yra tai, kad jums nereikia keistis valiutą, visa tai tas pats.

Hanoveris Roterdamas traukiniai

Dortmundas Roterdamas traukiniai

Hamburgas Roterdamas traukiniai

Kelnas Roterdamas traukiniai

 

 

Paryžius į Amsterdamą iki traukinio, yra maždaug 3 ir su puse valandos, o Berlynas į Amsterdamą yra 6-veikia kelionė traukiniu. Užsakyti anksti ir sutaupyti bilietų kainos. Patikrinkite restoranuose savaitės datas 2019 Nyderlanduose, todėl jūs galite rezervuoti traukinio sėdynės iš anksto ir mėgautis didžiulį santaupas. Gauk geriausius tarifus traukinių keliauti su Išsaugoti traukinį

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Frestaurant-week-netherlands%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)