Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 11/04/2022)

Kelionės Europoje dėl biudžeto yra iššūkis! Tačiau, tai įmanoma, kaip ilgai, kaip jūs padaryti savo mokslinių tyrimų ir organizuoti savo kelionę protingai. Tai gali jus nustebinti, kiek galite sutaupyti imantis teisę būdas transportuoti arba pasirenkant pigesnius poilsio. Pasitikėkite mumis; yra biudžeto draugiškas alternatyvos viskas kartu tavo kelionė - nuo atrakcionai transportavimui į maistas į apgyvendinimo.

Prisiminti, Keliautojai dėl biudžeto nėra "prastas:"Jie išminties! Taigi, prieš išvykdami jausmas Atsiprašome už save, pagalvokite apie visus pinigus, kuriuos sutaupysite dar būdami sukuria nuostabius prisiminimus. Jūsų biudžetas yra ribotas ir brangus; todėl, jums reikia dirbti su priežiūros. Čia yra mūsų viršų Patarimai keliaujantiems Europoje dėl biudžeto:

 

Sklypas Jūsų maršrutas

Sukurkite savo maršrutą prieš ką nors. Be abejonės, jūs turite iš sąrašo turi-aplankyti Europos miestai. realiai, Jūs negalite aplankyti juos visus keliaujant Europoje dėl biudžeto, ypač jei jūsų laikas yra maksimaliai apribota jūsų biudžetui. Taigi vietoj stumia juos pamatyti visą, pasirinkti savo viršūnę du ar trys. Dabar patikrinkite žemėlapį norėdami pamatyti, jei esate miestai atsižvelgiant yra lengva prijungti prie, ir ką kitų miestų yra kartu tame maršrute.

Pavyzdžiui, Jums gali būti įdomu aplankyti Paryžius Amsterdamas. Patikrinkite maršrutą, ir pamatysite, kad Briuselis yra miestas įsikūręs tarp dviejų! Rinkdamiesi miestai, kad prisijungti, arba tokių, kurie yra tarp dviejų svajonių kryptys, Jūs galite gauti daugiau sprogimo Jūsų spardytis.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Keliaudami po biudžetą išmintingai pasirinkite „Apgyvendinimas“

Jūs gaunate geriausius tarifus, kai jūs rezervuoti viešbutis ar nakvynės kambariai iš anksto. Kuo anksčiau, geresnis. Pasirinkite savo būstą protingai.

Nors Suites at 5 žvaigždučių viešbučių reiškia visišką komfortą ir prabanga, jie nėra protingas pasirinkimas, kai susiduriame su griežtą biudžeto. Be to, apsistojate brangus kambarių viešbutis būtų savo pinigų švaistymas, daugiausia, jei jūsų maršrutas apima ekskursijos ir tyrinėti Miestas. Tai reiškia, kad patalpą naudosite tik norėdami užgriūti ir didžiąją dienų dalį praleisti lauke.

Jei norite išsaugoti, Jums gali likti su nemokamai vietos apsilankę svetingumo mainai. Kiti pigūs kambariuose yra nakvynės namai kad pasiūlymas bendrabučio stiliaus įrenginiai. Kambarių nuoma internetinių prekyviečių, pavyzdžiui, "Airbnb" yra taip pat idealiai tinka keliaujant Europoje dėl biudžeto.

 

Valgykite kaip vietinis gyventojas keliaujant Europoje dėl biudžeto

think like a local when traveling in Europe on a budget

 

Gastronomija malonumų yra visur Europoje. Bet jei jūs keliaujate Europoje dėl biudžeto, protingiausia yra vengti valgyti brangiose turistinėse vietose. Neleiskite restoranų sąskaitos nutraukti savo maisto biudžetą.

užuot, valgyti kaip vietos ir gauti nekilnojamojo kultūros patirtis. Maisto prekystalių ir gatvės maisto yra visame Europos miestuose, ir jie patogių "Hotspots pirkti autentiškas virtuvė. Ir geriausia dalis yra tai, kad jie bus tik kaina keletą eurų. Jei norite sutaupyti maitinimas, nukentėjo parduotuvės. Jei apsistojate kambarį, kad turi priemonių, virėjas, pirkti ingredientų patiekalas galite lengvai padaryti.

Paryžius Lilis traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

Ženevos į Paryžių traukiniai

 

 

Miegokite traukinyje

Miega ant traukinio tarp priemiesčiuose yra galbūt vienas iš mūsų mėgstamų patarimų žmonėms, keliaujantiems po Europą dėl biudžeto. Užuot eikvoti vertingas šviesiu paros tranzitu, pasirinkti eiti į vienos nakties traukiniu. Tai gali jus nustebinti, kiek pigiau tai nei užsisakyti viešbutį naktį. Žinoma, jums praleisti peizažas, bet jums pabusti gerai pailsėję naują miestą!

 

Pasiruošę pradėti keliauti po biudžetą ir užsakyti traukiniu? Užsakyti traukinių bilietus iš anksto ir gauk geriausius pasiūlymus dėl vietų!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-europe-budget%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)