Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 27/08/2021)

Dėl visų norinčių keliautojų ten, kurie ieško vietų Europoje pasiekiamas traukiniu, nes jūs mieliau perimti iš geležinkelių kelionių suvirpinti džiaugsmus nei lėktuve, čia yra labai žinia jums patiks. Europos traukinių keliones važiuoti kasdien į didžiųjų miestų širdyse, leidžia jums patirti Europos stebuklus nesulaužant bankas mėgaudamiesi unikalią patirtį iš traukiniu.

 

Štai keletas puikus vietų Europoje pasiekiamas traukiniu:

Strasbūras (Prancūzija)

Ši traukiniu truks apie 5 valandos ir jums kainuoti maždaug £ 168 už bilietą grąžinimo. Jei persigalvojote apsilankymą Prancūzija, štai kodėl jums turėtų sumažėti, kad neigiamas požiūris. Gaukite traukinys bilietas rūšiuojami ir važiuokite link šio prabangaus šalyje. Pirmiausia, Prancūzijos moterų miela. antra, maistas yra puikus, ir vyno yra viskas, ką jie sako, kad tai - brangus, bet verta. Šalis, sėkmingai išteka galo ir vokiečių įtaka yra bene vienas iš įspūdingiausių patirtis Jūs gausite pamatyti gyvenime. Iš visų Europoje pasiekiamas traukiniu vietos, Strasbūras bus jums alpuliuoti, ir jums bus imtis Asmenukės priešais super dramatiškas Strasbūras katedra.

Paryžius Strasbūras traukiniai

Liuksemburgo į Strasbūrą traukiniai

Antverpenas į Strasbūrą traukiniai

Bazelis į Strasbūrą traukiniai

 

 

Kelnas (Vokietija)

Grab knyga jūs norite skaityti apie 5.30 valandas, nes tai, kaip ilgai jis bus jums gauti Kelnas. Atsakyti į jūsų klausimą iš karto: taip, jums bus keičiant traukinius Briuselyje. Bilietas puses kainuoja £ 177, bet ji verta. Kodėl? Kadangi tai yra, be abejonės, patraukliausia miestas Vokietijoje; regally sėdi ant Reino bankų, Kelnas atrodo nuostabus ištisus metus. Ar jūs smaguris? Jums patiks užeigų palei The Waterside vilkite Am Frankenturm! Taip pat, Tikrinti out muziejus Liudvikas už ne puikus šiuolaikinio meno žvilgsnio.

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Briuselis Kelnas traukiniai

Viena Kelnas traukiniai

Štutgartas Kelnas traukiniai

 

Kelnas yra tarp mūsų 4 Neįvertinti vietų Europoje pasiekiamas traukiniu

Roterdamas (Nyderlandai)

Roterdamas yra vienas iš geriausių vietų Europoje pasiekiamas traukiniu. Jūs važiuoti maždaug keturias valandas, ir turės traukinių pakeitimą Briuselyje. Jūs neturėtumėte praleisti daugiau nei £ 185 ant bilieto grąžinimo. Roterdamas jau seniai vyksta neigiamų reputacijos natūra, nes jos smėlinis uoste su nieko, bet kranų ir jūrinių konteinerių. neseniai, ji purtant išjungti, kad reputacija ir gauti turistai pamatyti jį visiškai naujoje šviesoje. Šį kartą, jums patinka ramiai dėl savo meninės lobis, Boijmans Van Beuningen muziejus, apimantis nuo Brueghelio vyresniojo iki Salvadoro Dali. Yra tiek daug pamatyti ir patirtį čia, ir tai, kad Roterdamas yra pasiekiami geležinkeliu yra tik dar vienas pliusas.

Papildomai, kelyje ten pamatysite garsiąją tulpių laukai, tai tikrai nuves jus į miestą su puikia nuotaika.

Briuselis Roterdamas traukiniai

Antverpenas Roterdamas traukiniai

Berlynas Roterdamas traukiniai

Hanoveris Roterdamas traukiniai

 

 

Mūsų paskutinis pasiimti “Europos vietovės pasiekiamas traukiniu” yra – Antverpenas (Belgija)

Greičiausias būdas gauti Antverpenas keliauja maždaug keturias valandas traukiniu ir keičiant traukinius Briuselyje. Už neįtikėtiną atgalinį bilietą nemokėsite daugiau nei £ 87. Nežiūrint į savo keistą padėtį (miestas yra ant sienos tarp Belgijos ir Olandijos), Antverpenas yra, kad ir keista, Super prieinama traukiniu. Jūs netgi galite nusipirkti "Bet Belgijos stotis" bilietą per "Eurostar" ir gauti bet kurioje šalyje, Antverpenas įtraukti - už tą pačią kainą, kaip važiuoti į Briuselį. Antverpenas bus labai įdomu visiems deimantų mėgėjams: Antverpenas, Belgija didžiuojasi savo Diamond District, kuri gali pasigirti yra miestas, kuriame kai kurie iš labiausiai išskirtinių pjovimo, poliravimas, ir prekyba deimantais / brangakmeniai vyksta.

Briuselis Antwerp traukiniai

Breda Antwerp traukiniai

Lilis Antwerp traukiniai

Kelnas Antwerp traukiniai

 

Susisiekite Išsaugoti traukinys užsisakyti traukinio kelionę į vietas Europoje pasiekiamas traukiniu ir mes atleisti jus nuo bet kokių brangių rezervavimo mokesčių, sudėtingų Užsakymo tvarka, ir neįmanoma kursai. Mes Jums padėsime kiekvieną žingsnį kelyje. Ir, kai viskas rūšiuojami – Įsitikinkite, kad jums mėgautis savo traukinys važiuoja ir paskirties, padaryti daug nuotraukų, ir praneškite mums, kaip viskas vyko!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-underrated-places-in-europe-reachable-by-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)