Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 27/08/2021)

Bunun yerine bir uçak daha demiryolu seyahat heyecan sevinçleri kucaklayan çünkü ulaşılabilir trenle Avrupa'da yerlerde arıyoruz orada bütün keskin yolcular için, Burada seveceğiniz harika bir haber var. Avrupa tren gezileri büyük şehirlerde kalplerine günlük binmek, ayırmanıza olanak sağlayan Avrupa'nın güzellikleri yaşamaya Bir tren yolculuğu eşsiz deneyimlerinin tadını çıkaran banka bozmadan.

 

İşte bazı büyük Avrupa'da yerler trenle ulaşılabilir:

Strazburg (Fransa)

Bu tren yolculuğu yaklaşık sürecek 5 saat ve dönüş bileti size yaklaşık £ 168 maliyeti. Fransa'yı ziyaret hakkında tereddüt ediyorsanız, Burada o negatif tutum damla neden var. senin tren bileti sıralanıp bu muhteşem ülkeye karşı baş alın. İlki, Fransız kadınları güzel. İkinci, Gıda mükemmel, ve şarap Pahalı ama buna değer - her şey öyle dedikleri ise. Başarıyla, Galya ve Alman etkileri evlenir ülke gereğidir en muhteşem deneyimlerinden birini Bir ömür boyu görmek için alırsınız. Avrupa Ulaşılabilir By Train tüm yerler dışında, Strasbourg baygınlık olacak, ve süper dramatik önünde Selfie'ler atacağız Strazburg Katedral.

Paris Strasbourg trenleri

Lüksemburg Strasbourg trenleri

Antwerp Strasbourg trenleri

Basel Strasbourg trenleri

 

 

Köln (Almanya)

Bir kitabı tut yaklaşık okumak isteyeceksiniz 5.30 o Köln almak için götüreceğim nasıl uzun saatler çünkü. hemen sorunuzu cevaplamak için: Evet, Eğer Brüksel'de trenler değişen olacağım. dönüş bilet £ 177 maliyeti, ama buna değer. Niye ya? Çünkü bu, şüphesiz, Almanya'nın en cazip şehir; regally Ren nehrinin üzerinde oturan, Köln tüm yıl boyunca mükemmel gözüküyor. A foodie? Sen Am Frankenturm ait sahil Caddesi boyunca atılmış seveceksiniz! Ayrıca, kontrol et Müze süper modern sanat bir bakışta için Ludwig.

Köln Trains Frankfurt

Köln Trains Brüksel

Viyana Köln trenleri

Stuttgart Köln trenleri

 

Köln arasında yer alıyor bizim 4 Avrupa Ulaşılabilir By Train küçümsenen yerler

Rotterdam (Hollanda)

Rotterdam trenle ulaşılabilir Avrupa'nın en iyi yerlerden biridir. Yaklaşık dört saat sürerim, ve Brüksel'deki trenlerin bir değişiklik olacak. Eğer dönüş bilet üzerinde £ 185 üzerinde harcamak gerekir. Rotterdam uzun dolayı vinç ve nakliye konteynerleri ama hiçbir şey onun cesur portuna negatif itibar bir tür düzenledi. Son günlerde, kadar itibar ve elde turist tamamen yeni bir ışık altında görmeye bu kapalı titriyor. Bu zamanlarda, Eğer sanatsal hazinesinin kenti seveceksiniz, Yaşlı Brueghel'den Salvador Dali'ye uzanan gamı ​​​​yöneten Boijmans Van Beuningen Müzesi. görmek için çok ve burada tecrübe var, ve aslında Rotterdam demiryolu ile ulaşılabilir sadece başka artı.

ek olarak, Yolda orada ünlü göreceksiniz lale alanları, bu kesinlikle sizi şehre harika bir vibe ile götürecek.

Rotterdam Trains Brüksel

Antwerp Rotterdam trenleri

Berlin Rotterdam trenleri

Hanover Rotterdam trenleri

 

 

Bizim son çekme “Avrupa Ulaşılabilir By Train Yerler” olduğu – Anvers (Belçika)

almak için hızlı yolu Antwerp Brüksel'de trenler trenle yaklaşık dört saat yolculuk ve değişen gereğidir. İnanılmaz bir dönüş bileti için 87 £ üzerinde ödeme yapmayacaksınız. onun garip konumuna rağmen (şehir Belçika ve Hollanda arasında sınır teşkil eden), Antwerp olduğunu, yeterince garip, trenle süper erişilebilir. Hatta Eurostar üzerinden bir “Herhangi Belçikalı İstasyon” bilet satın almak ve ülkedeki her yerinden alabilirsiniz, Anvers dahil - Brüksel'e yolculuğu ile aynı fiyata. Anvers Bütün elmas severler için çok ilginç olacak: Anvers, Belçika şehir olma sahiptir onun Elmas İlçesi üzerinde duyar nerede en istisnai kesme bazı, cilalama, ve elmas ticaret / taşlar gerçekleşecek.

Antwerp Trains Brüksel

Breda Antwerp trenleri

Lille Antwerp trenleri

Köln Antwerp trenleri

 

Kaydet A Train kurun ulaşılabilir trenle Avrupa'da yerlere tren gezisi kitaba ve herhangi pahalı rezervasyon ücretlerinin sizi rahatlatacak, karmaşık rezervasyon işlemleri, ve imkansız oranları. Size her adımda kaplı var. Ve, herşey sıralanmış kez – emin tren sürmek ve hedef keyfini yapmak, çok fotoğraf çek, ve her şeyin nasıl gittiğini bize bildirin!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-underrated-places-in-europe-reachable-by-train%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)