Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 18/02/2020)

Ilk şey insanlar Avrupa'da seyahat en hızlı moddur uçuyor nedir acaba ne zaman düşünmek. Ama biz katılmıyorum! gerçek uçuş daha hızlı olsa da, aslında tasarruf seyahat süresi miktarını sınırlamak için havaalanlarında daha yavaş bir şey yok. Eğer havaalanlarına ulaşmanızı sürücü faktör kez Ayrıca daha pahalı olmak biter, çok! Hatta bize sıkışık yollarda başlamak etmeyin, Tiftik Örgü terminalleri, bitmez hatlar check-in ve güvenlik geçmesine, ve bagaj girişte iddiası gecikmeler tüm ekleyebilirsiniz!

Hepimizin otobüs seyahat bir hayır-hayır olduğunu kabul düşünüyorum! konfor karşılaştırdığımızda Özellikle trenlerle olsun. Henüz Avrupa'da seyahat en hızlı modu henüz olmasıdır Ne olacağına ikna olmadık? Okumaya devam etmek!

 

Brüksel seyahati en hızlı modu nedir:

trenler seyahat en hızlı modu vardır

 

En iyi yol Brüksel'den seyahat trenle. Biletler gizli ücreti olmadan birkaç dakika içinde kaydet A Train aracılığıyla rezerve edilebilir. Brüksel ile büyüleyici bir yerdir çarpıcı mimarisi ve büyüleyici tarihi her cadde ve sokağın içine paketlenmiş.

Brüksel gerçekten herkes için bir şey vardır ve bu tür daha fazla yanında sanat ve mimari olarak Avrupa zımba sunuyor sıradışı mekanlar. Eğer patates gibi bir diyet varsa Brüksel'i ziyaret etmeyin, Midye, ve bira yakında sen düşkünlük var. Brüksel hakkında en iyi bölümü, bu da süper olmasıdır trenle erişilebilir ve kolayca ve hızlı bir şekilde Avrupa içinde diğer şehirleri ziyaret edebilirsiniz. Sizin için matematik yaptım 😉

 

Brüksel'den Paris'e Seyahat

yolculuk Paris Brüksel hemen altında trenle tamamlanabilir 1:30 h. Brüksel Paris varmak gelen sık direkt tren yola’ Gün boyunca, Gare du Nord. Brüksel Paris uçak bileti’ Charles de Gaulle Havaalanı devralmak 5 havaalanı bekleme süreleri dikkate alınır saat.

Brüksel'den Londra'ya Seyahat

yolculuk Londra Brüksel biraz üzerinde tamamlanabilir 2 saatler. en hızlı yöntem taşıma trenle seyahat ediyor, Gün boyunca Londra'nın St Pancras istasyonunda geldikten sık direkt Eurostar trenleri ile. Londra Heathrow Havalimanı'na Brüksel varış noktası devralmak 5 saat havaalanı bekleme süreleri dikkate alınır.

Brüksel'den Amsterdam'a Seyahat

dan yolculuk Amsterdam Brüksel hemen altında sürer 2 trenle saat. Sık direkt trenler gün boyunca Amsterdam Merkez Garının varmak. Amsterdam'ın Schiphol Brüksel varış noktası Havalimanı Devralmak 5 havaalanı bekleme süreleri dikkate alınır saat.

Brüksel'den Lyon Seyahat

Lyon Brüksel'den yolculuk yaklaşık sürer 3:30 h. En seri yöntemi trenle seyahat ediyor, sık direkt trenler gün boyunca Lyon geldikten ile. Lyon Brüksel varış noktası hemen altında almak 6 Saat Havaalanı transit ve bekleyin kez dahil edildiğinde.

Brüksel'den Frankfurt Seyahat

Sadece devraldı 3 saat Frankfurt Brüksel'den trenle seyahat etmek. Direkt trenler gün boyunca sık sık Frankfurt varmak. Karşılaştırıldığında, Brüksel'den uçuş Frankfurt Devralmak 5 Havaalanı transit zamanı dikkate alınır saat.

Fransa'da seyahat hızlı modu nedir:

Paris'e seyahat en hızlı modu

Fransa'yı SEVİYORUM vermez Kim? Fransa'nın en iyi parçaları üzerinde sayısız bloglar yazdım. itibaren Güzel Paris'ten trenle seyahat için ipuçları Nerede yapabilirsiniz için Fransa'daki en iyi Fransız kızartması bulmak veya Michelin yıldızlı restoran Fransa'da İsterseniz. temel olarak, mısın kısa sürede oraya yapmak istiyorlar! hızlı yolu oraya? Tabii Trenle!

Tren Fransa'da seyahat Fransa diğer şehirler Paris'ten gitmekten en etkili yoludur. Paris'ten Fransa-da olsa biraz pahalı-edilir iyi trenle yapılan güneyindeki Seyahat; uçak ve tren fiyatların genelde benzerdir, fakat Tren seyahat çok bir güçlük daha azdır.

Otobüsle seyahat ya ederken binmek paylaşımı ucuzdur, o alacaktı saat miktarı sadece pratik değildir. Avrupa'da seyahat en hızlı modu trenle her zaman, ve Fransa dolaşmakta farklı değil!

 

İşte zaman kazandıran örnekleridir:

Paris Amsterdam

Paris Amsterdam yolculuk yaklaşık tamamlanabilir 3.5 saatler. seyahat en hızlı modu olan bir yüksek Hızlı Tren, sık direkt trenler gün boyunca Amsterdam Merkez İstasyonu'na gelen ile. Paris çıkışlı uçuşlar’ Amsterdam'ın Schiphol Havaalanı'na, Charles de Gaulle Havaalanı yaklaşık almak 4 saat terminali bekleme süreleri dikkate alınır.

Londra'dan Paris'e Seyahat

Birleşik Krallık ve biraz üzerinde Fransız başkentleri arasındaki seyahatinizi tamamlayabilirsiniz 2 saatler. seyahat en hızlı modu St gelen yüksek hızlı tren. Pancras İstasyonu. Sen sık direkt trenler Paris'te geldikten bulacaksınız’ Gün boyunca, Gare du Nord. kalkış noktası Paris Londra yaklaşık almak 4 saat havaalanı bekleme süreleri dikkate alınır.

Hollanda'da seyahat en hızlı modu nedir:

Hollanda'da yel değirmeni

Tren seyahat ulaşımın iyi yöntem Hollanda'da başka bir şehirden elde etmektir. Kaydet A Train web sitesi üzerinden bilet rezervasyonu gibi fiyatları nispeten ucuzdur Amsterdam'dan Rotterdam'a yaklaşık için 15 Lahey'e avro ve Amsterdam (Den Haag Merkez) Etrafında 11 Euro.

 

Tren ile Düsseldorf Amsterdam'dan Seyahat:

Yaklaşık sürer 2 saat trenle Amsterdam Düsseldorf arasında seyahat etmek. Sık direkt trenler gün boyunca Amsterdam Merkez istasyona varmak. Amsterdam'ın Schiphol Havaalanı'na Düsseldorf varış noktası devralmak 3 saatler.

 

Sayılar yalan söylemez! Zaman tasarrufu kendileri için konuşmak! Avrupa'da seyahat en hızlı modu Train gereğidir. baş üstünde yere bizim A Train web sitesini kaydet iyi fiyatlarla bulmak için, saniyeler içinde!

 

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fquickest-mode-travel-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)