Okuma zamanı: 10 dakika
(Son olarak Güncelleme: 10/09/2021)

En ortak ve Londra ve Paris arasında seyahat için en kolay yollarından biri Eurostar yoluyladır, İki başkentlerini bağlayan hızlı tren. hop yapmak isteyen yolcular için seçenekleri bir bolluk varken, Eurostar hız için en iyi seçeneklerden biri olmaya devam, maliyet, ve kullanım kolaylığı. tren sualtı kanal tüneli yararlanır, veya “kanal,” için İngiltere ve Fransa arasında inşa hedefinize hızla almak için.

Altında, Eğer Paris Eurostar yolculuk size Londra yönetmek yardım için ihtiyacınız olan tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.

 

Neden Seyahat Avrupa tarafından Tren?

Başlamadan Önce, Avrupa en iyi tren seyahati yoluyla deneyimli tam olarak neden 's rakam salmak- hepsinden sonra, Bu kıta binlerce yıldır yerleşim olmuştur, hangi onun altyapısının genellikle son derece gelişmiş olduğu anlamına gelir. ulaşım diğer modları kolayca kullanılabilir, ama tren seyahat büyük cazibesi için söylenecek bir şey var. Bu özellikle ilk kez seyahat edenler için geçerlidir., o yola hemen önce kim gemide hop tren saatleri yararlanabilir. Bu Avrupa'nın havaalanlarına derin zıtlık oluşturmaktadır, Yola çıkmadan önce minimum varış zamanı en az iki saat nerede, ve havaalanı konumuna ek süre ve para commuting harcamak.

seyahat süresi Konuşma, Avrupa kendi yüksek hızlı demiryolları için iyi bilinen, hangi uzak dolambaçlı otoyollar ve uygun yerleştirilmemiş havalimanlarına geçebilir. kıta genelinde Trenler hızlı ve sık sık direkt vardır, ki keşfetmek için daha az zaman giderken ve fazla zaman anlamına gelir.

Tren istasyonları da rahatlıkla önemli turizm ve cazibe olmanın avantajına sahip, bu yüzden hedefinize doğrudan tren ve kafanı adıma kolaydır.

En sonunda, tren biletleri daha kapsayıcı olan, Eğer iri ek ücret ödemeden koltuk bagaj getirmek ve seçim için izin gününde.

Bütün bunlar yani, Avrupa yolcuları için birçok seçenek varken, hiçbir şey iyi eski tren yolculuğu yener.

Londra - Brüksel Eurostar arası trenler

Londra - Paris Eurostar arası trenler

Lyon - Londra Eurostar arası trenler

Londra - Amsterdam Eurostar arası trenler

 

Bir Eurostar tren On Kişisel Bilet Rezervasyon

London To Paris In 2hrs 16mins By The Eurostar Train

Trenle uçağa binmenin en iyi özelliklerinden biri Eurostar'ın şehir merkezinden şehir merkezine doğru ilerlemesi. gibi aksine uzak havaalanları Londra Heathrow ve Paris Charles De Gaulle, Trenin London St-Pancras Uluslararası yola çıkmakta ve Gare Du Nord geldi, Nerede kolayca şehrin en iyi mekanlara tüm yürüyebilir.

Söylendiği gibi, Tüm Eurostar biletler en az iki parça içerir bagaj ve bir el çantası. Eğer Bagaj çok getirerek yapıyorsanız, daha fazla çanta getirmenize izin veren daha yüksek sınıf bir bilet de seçebilirsiniz.. Tersine, bütçe havayolları onların ilk rezervasyonları için daha az ücret alabilir, ancak bagaj ücretleri ve koltuk seçimi ücretleri hızla artabileceğini.

Bu yolculuk için bilet fiyatları çok dalgalanma eğilimindedir, Bu yüzden, sizin en kısa sürede bilet satın tavsiye sizsiniz, mümkün. Genel konuşma, Bu biletler önceden satış üç ay devam, mevsime bağlı olsa da önceden altı ay için onları bulabilirsiniz. Global kuruluşumuzun kullanmanızı tavsiye Web sitesi bulmak ve tren biletleri kitap, size mümkün olan fiyatı sağlamak için mevcut tüm envanteri otomatik olarak arar, garantili.

Londra - Antwerp Eurostar arası trenler

Trenler Lille - Londra Eurostar

Trenler Londra - Strazburg Eurostar

Londra - Rotterdam Eurostar arası trenler

 

Fiyatlandırma Ve Biletleri Türleri

Eurostar tren üç sınıf kabin çalışır, bütçenize bağlı. olanlar için sadece bir yerden diğerine almak isteyen, ikinci sınıf biletler en iyi seçeneğinizdir. İş seyahatlerine olanlar yerine Standart Premier veya Business Premier bilet tercih edebilir, Her ikisini de birinci sınıf antrenörler oturup yolculuk sırasında yemek sağlamaktayız, o halde biraz Londra-Paris tren biletleri hakkında bilgi edinelim:

Ücret tipi Kolaylıklar Kısıtlamalar
İkinci sınıf
 • 2 bagaj parçaları ve bir el çantası dahildir
 • Rezervasyon sonra kullanılabilir Koltuk seçimi
 • satın alınabilir Gıda
İade yapılmaz. tren ayrılmadan önce, Eğer biletinizi alışverişi yapabilir. Bir değişiklik ücreti 40 Euro ve ücret farkı uygular. Yeni bilet orijinal bilet daha ucuzdur ise, fiyat farkı iade edilmez.
Standart Premier
 • 2 bagaj parçaları ve bir el çantası dahildir
 • Yükseltildi koltuklar daha bacak alanı ve prim deneyimi özelliği
 • Hafif bir yemek ve içecekler Koltuğuna sunulacaktır
İade yapılmaz. tren ayrılmadan önce, Eğer biletinizi alışverişi yapabilir. Bir değişiklik ücreti 50 Euro ve ücret farkı uygular. Yeni bilet orijinal bilet daha ucuzdur ise, fiyat farkı iade edilmez.
İş Premier
 • 3 bagaj parçaları ve bir el çantası dahildir
 • Yükseltildi koltuklar daha bacak alanı ve prim deneyimi özelliği
 • Şef tasarlanmış yemekler ve şampanya Koltuğuna sunulacaktır
 • Yola çıkmadan önce özel salona Erişim
 • Taksi rezervasyon hizmetleri mevcuttur
 • Ücretsiz iptaller ve kadar sınırsız değişim 60 gün İngiltere'de arasındaki tüm yolları üzerinde ayrılmasından sonra, Fransa, ve Belçika.
 • Ücretsiz iptaller ve sınırsız borsaları yukarı İngiltere ve Hollanda arasındaki direkt yol üzerinde kalkış kadar, artı dolaylı yolu üzerinde serbest borsaları (Brüksel üzerinden Thalys / Eurostar) kalkış kadar.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, fiyatlandırma seyahat tarihlerine göre değişir, kullanılabilirliği açar kez kitap isteyeceksiniz böylece. Önceden yeterince rezervasyon yaparsanız, Eğer yaklaşık ödemek isteyen olacağım 55 tek yönlü doları, veya 90 gidiş-dönüş doları. son dakikaya kadar Bekleme Detaylar Fiyatları gök yüksek seviyesine sürebilirim, maliyetleri neredeyse iki katına ile sonradan biletinizi satın. Bu gidiş-dönüş ve tek yönlü hem bilet için geçerlidir.

Eurostar'ın demiryolu geçişine sahip herkes tarafından kullanılamayacağını belirtmekte fayda var., yani bu yolculuğu cazip ve uygun fiyatlı hale getirmek istiyorsanız, önceden tren bilet satın. Çeşitli web sitelerinde çevrimiçi trenler bilet bulabilirsiniz, tren bileti fiyatları ile karşılaştırıldığında şişirilmiş olabilir gerçi Bir Tren Kaydet.

Calais - Londra Eurostar arası trenler

Bruges - Londra Eurostar arası trenler

Lahey - Londra Eurostar arası trenler

Trenler Londra - Londra Eurostar

 

Check-In At London St-Pancras'a

senin ücret sınıfına bağlı olarak, Eğer en azından ayrılış istasyona varmak isteyeceksiniz 40-60 Londra'dan Paris'e tren hareket etmeden dakikalar önce. Londra'dan Paris'e birinci sınıf bir Business Premier bileti rezervasyonu yaptıysanız, Eğer özel salona erişebileceksiniz. Aksi takdirde, Eğer incelemek için kullanılabilir birçok dükkan ve restoranlar bulunmaktadır. Bizim favori restoranlar bazıları şunlardır:

 • AMT Kahve – istasyonların içinde iki yerde olan bir kahvehane. Bu el yapımı içecekler ve tamamen compostable bardak sunuyor, çevreyi gülümseten.
 • beşik kemer – Geleneksel İngiliz pub, bu teklif zanaat bira, gerçek ale, cin, Kahve, ve alkollü içkiler. Ayrıca kahvaltı ve klasik pub yemekler servis.
 • Chop'd – Bir sağlık odaklı restoran, Chop'd çeşitli çorbalar sunar, salata, güveç, ve her türlü gezgin için sarar.

durumunda sadece bir günlük gezi yapıyoruz, İstasyon ayrıca bagajınızı saklamak için kayıp eşya yerleri bulunan. Bu depolama seçenekleri ucuz ve genellikle uzatılmış servis saatleri sunuyoruz.

Köln - Londra Eurostar arası trenler

Gent - Londra Eurostar arası trenler

Trenler Middelburg - Londra Eurostar

Trenler Londra - Leiden

 

London UK

 

Eurostar tren Tümleşik

Bir kez gemide, Londra'dan Paris'e toplam seyahat süresi yaklaşık 2 saat ve 16 dakika. Önceden kalkış varış ile birlikte, toplam yolculuk süresi etrafında olacak 3 saat.

Tren kendisi işten izin ve kolaylıkla yemek masaları yanı sıra standart koltuklar vardır. Bunlar erken rezervasyon eğilimi, gerçi, O istediğiniz buysa bu yüzden önceden seçmeye özen. Ne olursa olsun oturup nerede, Eğer cihazları şarj etmek iyi bacak rahatlığı ve fişleri görünmesi garanti olsun.

Daha önce bahsedildiği gibi, gemide ücretsiz WiFi var, Eğer tüm e-posta ve sosyal medya ihtiyaçlarını uydurabilecek böylece. biletinizin bağlı, Ayrıca yemek koçu gidebilirler, nerede yiyecek bulabilirsiniz, içecekler, ve atıştırmalıklar. Eğer birinci sınıf bir kabinde oturmuş ediyorsanız, Gıda Koltuğuna doğrudan getirilecek.

Trenler Düsseldorf - Londra Eurostar

Trenler Essen - Londra Eurostar

Munster - Londra Eurostar arası trenler

Trenler Londra - Eurostar

 

Paris Gare Du Nord Tren İstasyonunda Geliş

St dan Trenler. Pancras istasyonu Paris ortasında varmak, Gare du Nord istasyonunda. Bu muhteşem istasyon kendi içinde bir sanat eseri, onun cephe ortalarında 1800 's inşa ve güzel yapılmaktadır ile. şehri ziyaret için dışarı çıkmadan önce binayı zevk için biraz zaman ayırın.

Eğer zaten bir varış işlemini tamamlamak gerekmez uk ayrılmadan önce check-tamamlamış Çünkü. Bu aynı zamanda pasaport kontrolü için şu anda doğrudur, UK AB bırakarak ile olsa bu süreçler önemli değişiklikler geçirecek olması muhtemeldir.

Geldiğiniz kez, Eğer şehrin göbeğinde olacağım, gıda seçenekleri düzinelerce, dükkanlar, ve içecekler. Eğer istasyonları terk etmek isterseniz, yakındaki Brasserie Terminus Nord bulacaksınız, Tren istasyonundan yolun karşısında bir ünlü Art Nouveau tarzı restoran. Aksi takdirde, Avrupa'da bazı en iyi gıda ve içecekler bulmak için herhangi bir yönde dolaşırken basitçe gerek.

tren istasyonu kendisi içinde, bulacaksın Metro ve RER trenler, Fransa seyahat yanı sıra trenler. Yerel raylar ve Metro trenleri tüm Fransız başkentinin her götürebilir, birçok müzeler, galeriler, içinde ve turist çekim.

Erken gelen ve check-in önce otele turu doğrudan dışarı çıkmadan ediyorsanız, o da yararlanmak için iyi bir fikir olabilir kayıp eşya seçenekleri tren istasyonu içinde mevcut. Bunlar depolama tesisleri nispeten ucuzdur ve günlerini maksimize etmek arayanlar için mükemmel bir seçenek olabilir.

Eurostar direkt tren biletinin bir sahibi olarak, Eğer edindikten 2 için 1 Bu müzeler ve galeriler çoğuna erişim, yüzlerce dolar tasarruf hangi.

Trenler Frankfurt - Londra Eurostar

Münih - Londra Eurostar arası trenler

Trenler Londra - Eurostar

Trenler Marsilya - Londra Eurostar

 

 

Tren Times için Londra için Paris With Eurostar

Eurostar sık ​​ishal, için yukarı bakacak şekilde 19 tatillerde bağlı olarak günlük kalkış ve hafta sonları. Günün ilk tren kalkar 05:40 ve toplam alır 2 saat ve 37 dakika. Bu genellikle mevcut en ucuz bilet biridir, böylece biraz para kazanmak ve şafakta, dışarı baş erken yükselen hoşlanmıyorsunuz değilseniz. Bu erken ayrılma başka yararı Paris varış zamanı olmasıdır 09:17, Eğer seçmek istiyorum herhangi faaliyetler için önünüzde tam bir gün var demektir.

Rota kez saatlik veya daha başka şekilde olan, hangi size seçim için gelen pek çok seçenek sunar. Gecenin son tren kalkar 18:31 ve ulaşır 21:47, Size bol zaman bırakarak otele almak ve hatta Eyfel Kulesi ışıltılı ışıklarında bir gece yarısı yemeği ve bir göz için dışarı baş. Gecelerin trenler uyuyan otomobil özelliği olabilir, hangi yolculuğa devam etmeden önce uyku birkaç dakika kapmak için iyi bir yoldur. bunlara ek olarak, Bazı trenler gece boyunca popüler yerlerinden arasında seyahat edebilir.

Trenler Londra - Eurostar

Trenler Maastricht - Londra Eurostar

Trenler Dijon - Londra Eurostar

Trenler Bonn - Londra Eurostar

 

eiffel tower

 

Londra'dan Paris'e Değil Eurostar Treniyle Diğer Rotalar

Bu makale St arasındaki seyahat ile ilgili esas duruluyor iken. Pancras Uluslararası İstasyonu ve Gare Du Nord, Eurostar da Londra'dan direkt yollarının bir dizi faaliyet:

 • Brüksel – Trenler her çalışacak 90 dakika 2 saat. Sadece devraldı 2 saat Brüksel Midi / Zuid istasyona ulaşmak.
 • Calais / Frethun- Trenler Londra'dan saatlik veya daha fazla çalıştırın ve toplam tren seyahat bir saatten fazla adildir.
 • Biraz- Trenler Lille neredeyse saat başı bırakın, Kuzey Fransa'da bulunan. aktarımına sizin için Fransız TGV ağına kolay bir bağlantı var. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 1.5 saat.
 • Disneyland Paris – Trenler okul tatillerinde günlük yıl boyunca haftada birkaç kez çalıştırın ve. Tren istasyonu Disneyland girişinin hemen dışındadır.. yolculuk altında sürer 3 saat toplamı.
 • Lyon, Avignon, ve Marsilya- Bir tren arasında çalışmaktadır Yıl boyunca 1 ile 5 Haftada gün, mevsimsel olarak etkilense de, ihtiyacınız olduğunda çalıştığından emin olun. Lyon Part-Dieu istasyonunda durur (4.75 saat), Avignon TGV istasyonu (6 saat), ve Marsilya St Charles istasyonu (6.5 saat).
 • Aime-La Plagne – İşletme
 • Amsterdam ve Rotterdam – başlayan yeni bir hizmet 2018, sadece Amsterdam'a günlük trenden birini almak, Rotterdam durak içeren. Tamamen yolculuk süresi yaklaşık 4 saat.

kış kayağı gibi aktiviteler için kullanılabilir diğer mevsimsel yolları vardır, böylece hizmeti çalışıyor olup olmadığını görmek için geri sık sık kontrol etmeyi unutmayın.

Tek bir mola kullanan ve Lille bulunan istasyonlardan ileriye devam ederek Avrupa içinde diğer hedeflere ulaşmak da mümkündür, Brüksel, ve Paris. Tren bileti almak çok kolay ve sadece tek bir güzergah gerektirir.

benzer şekilde, İngiltere'de başka bir yerden Londra'ya seyahat ediyorsanız, Ayrıca Ebbsfleet International istasyonlarına veya Ashford Uluslararası İstasyonu yerine St adresinden Eurostar yolculuğuna başlamak için seçebilirsiniz. Pancras. Bu araçlar olanlar özellikle yararlıdır, Ashford tren istasyonuna kapalı otopark ve doğrudan erişim sunar olarak.

 

Kişisel Londra için Paris Tren İçin Kaydet A Train ile Kitap Biletleri

tüm bilet rezervasyonu bizim sitede ara Avrupa'nın en iyi yerler, dahil olmak üzere Belçika, İtalya, İsviçre, ve Birleşik Krallık (Eurostar ile Londra Paris tren dahil). Bizim arama motoru için tasarlanmıştır para biriktir tüm biletlerde ve rezervasyon ücreti içermez. Biz ödeme için birden fazla yol kabul ederek Almak için kolaylaştır, dahil kredi kartı, Giropay, ideal, ve daha fazlası.

 

Böyle, seyahat için ne olursa olsun sebebi, Eğer tek başına veya başkalarıyla birlikte seyahat ederken, aramak için birkaç dakika sürebilir Kaydet bir tren tren biletleri, hangi teklifler en düşük fiyatlar, garantili.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Buraya Tıkla: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-paris-train%2F%0A%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)