Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 30/04/2021)

Napoli harika olduğunu, özetin özeti İtalyan kasabası. Bu tepeler doludur, eski binalar, ve diğer küçük ve sevimli harikaları. Bu temelde otantik İtalyan ruh ve Napoli en iyi günlük geziler deneyim isteyen herkes için mükemmel İtalyan şehridir.

ancak, hepsi bu degil. Gerek muhteşem pizzalar için Napoli'ye gitmek onlar yapar. pizzalar tür dünyanın herhangi bir yerinde bulabilirsiniz gündelik değildir. Napoli Pizza şey tektir ve uyumlu olamaz bir tat sahiptir.

Biz ayrılırız. Eğer Napoli bulursanız, Eğer tüm zaman harcamak gerekir Şehrin güzelliği karşısında hayrete ve onların şanlı pizza yemek. Ayrıca çevreyi ziyaret etmek gerek. Napoli tüm İtalya'nın en güzel çevresi bazı sahiptir Bunun sebebi. pitoresk için kitlesel Pompei'nin kalıntıları ve anlaşılır ünlü Amalfi kıyıları itibaren - Bir sürü görebilirsiniz.

Bunu göz önünde bulundurarak, biz size Napoli'den yedi iyi günlük geziler nihai listesini vererek size yardımcı olacağını düşündük, İtalya. Hadi başlayalım:

 

1. Napoli itibaren en iyi günlük geziler biri: Herculaneum Of Harabeleri

Biz apaçık ama daha az belirgin değil başlamak istedim. Herculaneum Pompeii daha az ünlü kuzeni. Şimdi ünlü 79 Vezüv Yanardağı AD patlaması Her iki Pompeii ve komşu Herculaneum tahrip.

ancak, bugün, tüm onur Pompeii gitmek. Hemen hemen dünyadaki her kişi Pompeii ne olduğunu bilir, Henüz Herculaneum hakkında çok az bilgi. Bize sorarsanız bu büyük bir utanç.

Her şeyden önce, Herkulaneum daha korunmuş olduğunu. Oraya vardığında, Eğer evler ve diğer anıtların çoğu neredeyse bozulmamış bulacaksınız.

İkinci, Herkulaneum nadiren kalabalık. Daha önce de söylediğimiz gibi, bu kalıntılar vardır az bilinen ve ziyaret edilen Daha küçük sayılarda. Daha ayrıntılı olarak görmek daha küçük ve daha kolay.

Ziyaret Herculaneum çok kolaydır, olarak trenler Napoli'den kendisine her saat ya da öylesine gitmek. bu kalıntılar görmeye size bol olacak gibi Hatta zaman endişelenmenize gerek yok.

Milan Napoli trenleri

Floransa Napoli trenleri

Venedik Napoli trenleri

Pisa Napoli trenleri

 

The Ruins Of Herculaneum

 

2. Pompei

Herkulaneum daha güzel olsa da, Kanımızca, Pompeii kaçırmamalısınız. İyi, Napoli'den iyi günlük geziler her zaman eklemem gerekir Pompeii ve Herculaneum hem.

Napoli kentinin tamamı kudretli Vesuvius'un gölgesinde yaşayan. ancak, Sadece Pompeii gerçekten o Vezüv kudretini bilir söyleyebiliriz. zaman Pompei Sen dağ görebilirsiniz, ve gerçekten Avrupa'da sadece aktif yanardağ gücünü kavrayabilir.

Pompeii gittiğinizde, Hazır olmak gerekir. yer çoğu insanın düşündüğünden daha büyük olduğunu, Böylece kadar erken olabildiğince oraya gitmek zorunda. Üstüne üstlük, Yaz aylarında giderseniz, çok sıcak, Eğer bol su getirmek gerekir bu yüzden.

ancak, Pompeii almak kolay kısmıdır. Hızla Napoli'den kendisine ulaşabilmesi aracılığıyla tren, hangi gün boyunca gider.

Pompei Trains Napoli'nin

Torre Del Yunan Pompeii için Trenler

Pompeii Nocera Aşağı trenleri

Salerno Nocera Inferiore giden trenler

 

Pompeii Best Day Trips from Naples

 

3. Napoli itibaren en iyi günlük geziler biri: Vezüv Yanardağı

doğal olarak, hayır Napoli ziyareti Vezüv görmeden tam olabilir. Kelimenin tam anlamıyla çünkü Napoli neredeyse her yerden görülebilir muazzam boyutta görmeden gidemez.

ancak, en iyi uzaktan değil yaşayabilirsiniz, fakat tarafından Üzerinde duran. dağ çok uzun, ancak yine de bir organize tur atmak ve bir saat veya daha kısa sürede zammı. Bunu zorlu bulacaksınız, ancak üst kısmında alacak deneyim tamamen buna değer olduğunu.

Vezüv Yanardağı ulaşmak için, İhtiyacınız olan tüm Ercolano Scavi istasyonuna altına yakın götüren Napoli hızlı tren almaktır. Sonra birini almak gerekir Vesuvio Ekspres orta başlangıç ​​noktasına gitmek otobüsler zorlu zam.

Salerno Mercato San Severino Trenler

Napoli Trains Pescara

Bracciano Manziana trenleri

Bracciano Trains Santa Marinella

 

Mount Vesuvius

 

4. Positano On Amalfi Coast

Tüm Amalfi kıyıları Sadece görülecek yalvarıyor. Oraya gitmek kez, hızlı neden fark. masif uçurumlar huşu uyandıran vardır, ve denizin güzelliği tarif edilemez.

Gerek trene bin Sorrento veya Salerno birine binmek. Sonra Amalfi kıyıları çapraz minik yollar üzerinden gitmek için bir otobüs veya araba kiralayabilirsiniz.

Positano kıyılarının tam ortasında ve en çok güzel bir şehir üstünde. Hiç Amalfi Sahili'nde ilçenin herhangi fotoğraflarını görseydim, büyük olasılıkla Positano gördük. kenti çevreleyen ünü hak edilir, sahne kesicidir olarak.

Bari Napoli trenleri

Napoli Güç Trenler

Napoli trenleri Salerno

Napoli Trains için Taranto

 

 

5. Napoli itibaren en iyi günlük geziler biri: Sorrento

Sorento Amalfi sahil karşı tarafında oturur küçük bir kasaba. Bu Napoli'ye böylece daha yakın, ve ayrıca çok kolay yoluyla ulaşabilir yerel tren hatlar.

kasaba çarpıcı plajları ve muhteşem bir eski şehrin birkaç sahiptir. Çoğu insan Sorrento gitmek, değil deniz ve korkunç uçurumlara, ama tarih için. Sorrento gerçekten özetin özeti eski İtalyan şehridir. Bu Napoli çok daha küçük ve güney gerçek eski İtalyan ruhu yalnızca küçük bir İtalyan şehirleri olabileceğini vardır.

Üstüne üstlük, malısın kesinlikle Sorrento ziyaret Napoli'den yüzünden Capri en iyi günlük geziler birinde. Capri adası yakınındadır ve farkla hiç göreceksiniz en güzel küçük adaların biridir.

Napoli Trains Foggia

Tivoli Napoli trenleri

Napoli Trains için Temoli

Napoli trenleri Lecce

 

Sorrento Best Day Trips from Naples

 

6. Ischia Of Ada

Çeşitli muhteşem adaları Surround Napoli. ancak, arayla en güzeli Ischia olduğunu, ve burada neden:

  • Ischia Napoli Körfezi içinde büyük adasıdır
  • Ischia hepsi var: Sahiller, termal sular, restoranlar, ve muhteşem binalar

O Napoli rahatlama için en iyi yerdir. Ayrıca Napoli'nin merkezinde bir tekne alarak hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Salerno Maratea trenleri

Bari Maratea trenleri

Maratea Trains Napoli'nin

Maratea Güç Trenler

 

Island Of Ischia

 

7. Caserta Kraliyet Sarayı: İtalyan Versay

Onlar bu muazzam demiyorlar 1200 oda saray boşuna İtalyan Versay. Saray muazzam merdivenler dolu ve a edilir Unesco Dünya Miras. Ayrıca lüks kraliyet daireler ve Presepi bir koleksiyon bulacaksınız - Noel Napoli beşikleri.

Neticede, Bu devasa saray ziyaret ederek yanlış gidemem. Sen Napoli merkez istasyonu trene binip Caserta istasyonunda çıkabiliriz. Saray sonra sadece kısa bir yürüyüş.

Caserta Trains Napoli'nin

Caserta trenleri Salerno

Caserta Trains Güç

Bari Caserta trenleri

 

Versailles Best Day Trips from Naples

 

Böyle, Bunları orada var, Napoli'den yedi iyi günlük geziler. Eğer gerçekten Napoli güzelliğini yaşamak istiyorsanız, Bu gezilerin tüm gitmek gerekir. Ayrıca, Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, temas kurmaktan çekinmeyin Bir Tren Kaydet.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “7 Napoli ise İtalya'dan İyi Gün Gezileri” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-naples/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)