Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 30/04/2021)

Neapolis yra puikus, esmingiausias Italijos miestas. Jis alsuoja kalvų, seni pastatai, ir kiti smulkūs ir mielas stebuklai. Tai iš esmės puikus italų miestas visiems, kurie nori patirti autentišką Italijos dvasią ir geriausia diena keliones iš Neapolio.

Tačiau, tai dar ne viskas. Tau reikia eiti į Neapolyje didingų picos jie daro. Picos nėra kasdien rūšies jūs rasite bet kurioje pasaulio vietoje. Napoli Pizza yra kažkas unikalaus ir pasigirti skonį, kad negali būti suderinta.

Bet mes nutolti. Jei jums rasti sau Neapolyje, jums neturėtų praleisti visą savo gyvenimą stebėdamasis miesto grožiu ir valgyti savo šlovingą picą. Taip pat reikia aplankyti apylinkes. Taip yra todėl, Neapolis gali pasigirti kai kurie iš gražiausių apylinkėse visoje Italijoje. Nuo masinių Pompėja griuvėsiai vaizdingos ir suprantama garsaus Amalfi pakrantėje - jūs galite pamatyti daug.

Turint tai omenyje, mes manome, kad mes Jums padėti, suteikiant Jums galutinį sąrašą iš septynių geriausia diena keliones iš Neapolio, Italija. Pradėkime:

 

1. Vienas iš geriausių dienų kelionės iš Neapolio: Į griuvėsiai Herculaneum

Mes norėjome pradėti ne su akivaizdus, ​​bet mažiau akivaizdus. Herculaneum yra mažiau garsus pusbrolis Pompėjos. Dabar garsaus 79 AD išsiveržimas Vezuvijaus sunaikinta tiek Pompėja ir kaimyninių Herculaneum.

Tačiau, šiandien, visi pagyrimu eiti į Pompėjos. Beveik kiekvienas pasaulyje žmogus žino, ką Pompėja yra, dar labai nedaugelis žino apie Herculaneum. Tai didelis gėda, jei jūs paprašykite mus.

Pirmiausia, Herculaneum yra labiau išsaugotas. Kai jūs ten, rasite didžiąją dalį namų ir kitų paminklų beveik nepaliestas.

antra, Herculaneum retai perkrautas. Kaip jau sakė, Šie griuvėsiai mažiau žinomi ir lankomi mažesniuose skaičių. Taip pat yra mažesni ir lengviau pamatyti išsamiau.

Apsilankymas Herculaneum yra labai lengva, kaip traukiniai eiti į jį iš Neapolio kiekvieną valandą ar taip,. Jums net nereikia jaudintis metu, jūs turėsite daug tai pamatyti šiuos griuvėsius.

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Venecija Neapolis traukiniai

Piza į Neapolis traukiniai

 

The Ruins Of Herculaneum

 

2. Pompėja

Nors Herculaneum yra gražesnė, mūsų nuomone, Jūs negalite praleisti Pompėja. gerai, geriausia diena keliones iš Neapolio visada turi būti tiek Pompėja ir Herculaneum.

Visą miestą Neapolio gyvena stiprių Vezuvijaus šešėlyje. Tačiau, tik Pompėja iš tiesų gali pasakyti, kad jis žino Vezuvijaus galią. Jūs galite pamatyti kalną, kai Pompėja, ir jūs galite iš tikrųjų suvokti tik aktyvus vulkanas Europoje jėgų.

Kai jūs einate į Pompėjos, jūs turite būti pasirengę. Vieta yra masyvesnė nei dauguma žmonių galvoja, todėl jūs turite eiti ten taip anksti, kaip jūs galite. Viršuje, kad, jei jūs einate į vasarą, Tai labai karšta, todėl jums reikės, kad daug vandens.

Tačiau, nuvykti į Pompėjos yra paprasčiausias dalis. Galite greitai pasiekti jį iš Neapolio per traukinio, kuri eina ten visą dieną.

Neapolis Pompei traukiniai

Torre del Graikų Traukiniai į Pompėjos

Pompėja į Nocera Žemutinės traukiniai

Traukiniai į Salerno Nocera Inferiore

 

Pompeii Best Day Trips from Naples

 

3. Vienas iš geriausių dienų kelionės iš Neapolio: Vezuvijaus

natūraliai, Nėra apsilankymas Neapolio gali būti baigtas nematydami Vezuvijaus. Jūs tiesiog negali eiti nematydami, nes jos masyvi dydžio, kuris gali būti vertinamas iš beveik visur Neapolyje.

Tačiau, galite geriausiai pajusti ją ne iš tolo, bet stovi ant jo. Kalnų yra labai aukštas, bet jūs vis dar galite imtis organizuotoje kelionėje ir žygis per valandą arba mažiau. Rasite tai sudėtinga, bet patirtis gausite viršuje yra visiškai verta.

Pasiekti Vezuvijaus kalną, Viskas ko jums reikia yra imtis greitai traukiniu iš Neapolio, kad nukelia jus apačioje prie Ercolano SCAVI stoties. Tada jums reikia imtis vieną iš Vesuvio Express " Autobusai, kad eiti į pradinę taško vidutiniškai sudėtingas žygis.

Traukiniai į Salerno Mercato San Severino

Peskara į Neapolis traukiniai

Bracciano į Manziana traukiniai

Santa Marinella į Bracciano traukiniai

 

Mount Vesuvius

 

4. Positano Amalfi Coast

Visas Amalfio pakrantė tiesiog išmaldos būti vertinamas. Kai jūs einate ten, Jums greitai realizuoti, kodėl. Masinis uolos yra įspūdingiau, ir jūros grožis neapsakomas.

Tau reikia Keliauk traukiniu važiuoti į bet Sorrento arba Salerno. Tada galite važiuoti autobusu ar išsinuomoti automobilį eiti per mažyčius kelius, kad feed Amalfio pakrantė.

Positano yra teisinga kranto viduryje ir yra labiausiai gražus miestas ant jo. Jei jūs kada nors matė jokių miestelių nuotraukas ant Amalfio pakrantė, Jūs greičiausiai matė Positano. The Fame, kad aplink miestą yra nusipelnė, kaip peizažas kvapą.

Baris į Neapolis traukiniai

Baterijos Traukiniai į Neapolį

Salernas Neapolis traukiniai

Tarantas Neapolis traukiniai

 

 

5. Vienas iš geriausių dienų kelionės iš Neapolio: Sorentas

Sorento yra mažas miestelis, kad sėdi priešingoje pusėje Amalfi pakrantėje. Taigi arčiau Neapolio, ir jūs taip pat gali labai lengvai jį pasiekti per vietos traukinys linijos.

Miestas gali pasigirti įspūdingais paplūdimiais ir nuostabiu senamiesčio pora. Dauguma žmonių eiti į Sorrento, ne jūros ir gąsdinantys uolos, bet istorijai. Sorento yra tikrai esmingiausias metai Italijos mieste. Jis yra daug mažesnis, nei Neapolyje ir turi, kad tikrieji senosios Italijos dvasia tik maži Italijos miestų pietuose gali turėti.

Viršuje, kad, tu turėtum tikrai aplankyti Sorrento ant vieno iš jūsų geriausia diena keliones iš Neapolio, nes Kaprio. Capri sala yra netoli ir iki šiol viena gražiausių mažų salų jūs kada nors pamatyti.

Fodža Neapolis traukiniai

"Tivoli" Neapolis traukiniai

Temoli Neapolis traukiniai

Lečė Neapolis traukiniai

 

Sorrento Best Day Trips from Naples

 

6. Sala Ischia

Kelerių spalvingas salų Surround Neapolis. Tačiau, iki šiol gražiausias vienas Ischia, ir čia yra, kodėl:

  • Ischia yra didžiausia sala Neapolio įlankoje
  • Ischia turi viską: paplūdimiai, terminiai vandenys, restoranai, ir nuostabūs pastatai

Tai geriausia vieta poilsiui Neapolyje. Jūs taip pat galite gauti į jį greitai, atsižvelgiant valtis iš Neapolio centre.

Salernas į Maratea traukiniai

Baris į Maratea traukiniai

Neapolis Maratea traukiniai

Baterijos Traukiniai į Maratea

 

Island Of Ischia

 

7. Reggia di Caserta: Italijos Versalis

Jie nekeičia šis masinis 1200 Kambarių rūmai Italijos Versalio už nieką. Rūmai yra pripildyta monumentalių laiptinių ir yra UNESCO pasaulio paveldo objektas. Čia taip pat rasite dosniam Royal Apartments ir daug presepi kolekciją - Prakartėlių Neapolio.

Apskritai, Jūs negalite suklysti apsilankę šioje masyvi rūmus. Jūs galite vykti traukiniu iš centrinės stoties į Neapolį ir išeiti į Caserta stoties. Rūmai yra tik kelios minutės pėsčiomis po to.

Neapolis Caserta traukiniai

Salernas į Caserta traukiniai

Power Trains Caserta

Baris į Caserta traukiniai

 

Versailles Best Day Trips from Naples

 

Taigi, jūs turite juos, septynios geriausia diena keliones iš Neapolio. Jei norite tikrai patirti Neapolio grožį, jums reikia eiti į visas šias keliones. Taip pat, jei norite sužinoti daugiau, Nedvejodami susisiekite su Išsaugoti traukinį.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “7 Geriausia diena Kelionės iš Neapolio Italijoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-naples/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)