Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Visų nuotykių narkomanų ir ieškotojų vadinimas! Ar norite sužinoti, kokie yra geriausi žygių pradžios taškai ir kaip ten nuvykti traukiniu? Tada esate reikiamoje vietoje!

 

BEST TURIZMAS START TAŠKAI: PENKTASIS TERRE PAKRANČIŲ TRAIL - ITALIJA

 

CINQUE TERRE Hiking Start Points

 

Žygiai į Cinque Terre yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Italijoje, ir vienas iš geriausių žygiai starto kiekis. Jos pėsčiųjų takai yra vienas gražiausių Europoje ir, jei esate lauke mėgėjai ar tiesiog kažkas, kas nori šiek tiek tarp nusmukęs pratimą Italijos valgiai, tai yra vienas naudingiausių būdų mėgautis Italijos įspūdinga pakrantė.

Bet kai jūs žygis Cinque Terre jums reikia ateiti pasiruošęs. Nuo suprasti takas sunkumų pakavimo teisingus dalykus ir vyksta į teisingą metų laiku, yra gerai informuoti leis tarp gyvenimą keičiančių žygis ir Varginančių vilktis skirtumo.

Kaip nuvykti traukiniu:

Kai Italijoje, su Išsaugoti traukinys pagalba, traukinys vis dar yra geriausias būdas pasiekti Cinque Terre. Yra vietinis traukinys, į Cinque Terre Express "traukinys, kuri eina palei tarp pakrantės stotys Centrale La Spezia ir Levanto. Jis sustoja prie visų penkių miestų (Monterosso, Korniglija, Vernazza, Manarola, Riomaggiore), ir jums reikia jį perkelti tarp jų, kai jūs esate zonoje (nebent pasirinksite žygis į dažnai iššūkį takai). Kaip vasarą 2016, Cinque Terre Express kaina yra 4 € už kelionę. Per sezono, paprastai nuo lapkričio iki kovo, kaina nukris iki 1.80 €. Šis traukinys nesiūlo rezervuotus krėslų.

• Atvykimas nuo Florencijos arba Roma: Yra keletas tiesioginiai traukiniai per dieną nuo Firenze Santa Maria Novella stoties La Spezia Centrale; kiti reikalauja keisti traukinių Piza. Kainos prasideda nuo 13,50 euro. La Spezia, pakeisti į Cinque Terre Express.

Florencija Levanto traukiniai

Florencija La Spezia traukiniai

Roma La Spezia traukiniai

Roma į Levanto traukiniai

 

BEST TURIZMAS START TAŠKAI: ERELIAI WALK - Austrija

Į erelis Pasivaikščiojimas yra pagamintas iš 23 susiję etapai, kurie sekti kvapą gniaužiantį maršrutą per Tirol. Geriausios žygiai pradžios taškai regione, daug skyriai gali būti lengvai prieinama funikulierių ir užbaigtas taip, kaip visą- arba pusę dienos turas. Norėtume pristatyti Jums mūsų mėgstamiausia skyriuje šio dienoraščio.

Nesvarbu, ar jūs planuojate dienų žygis ar kelių savaičių nuotykius kalnai, rasite Eagle vaikščioti į būti puikus lauko patirtis. Jis siūlo neprilygstamą galimybes tyrinėti, patirtis, ir prijunkite su gamta.

Mūsų viršų Pasirinkite: Ežeras Zireiner Žr

Pusės dienos pasivaikščiojimas atsitiktiniams žygeiviams. Nuo Kramsach Žemutinės Inn slėnyje, imtis KRZESEŁKOWY į Sonnwendjoch namuose. Pėsčiomis veda į idilišką Zireiner ežero, kuris yra įsikūręs slėnyje beveik 1800 metrų virš jūros lygio - puiki vieta atvėsti karštą vasara mėnesių. Pėsčiomis toliau Zireiner Alm ganyklos (1,698m) prieš grįždami į keltuvo viršaus, kad būtų galima važiuoti atgal į Inn slėnyje.

Kaip nuvykti traukiniu:

Tai lengva kelionė iš JK į Austrija traukiniu. Jūs galite pereiti iš Londonas į Vieną, Zalcburgas ar Insbrukas per vieną dieną Greitasis traukinys. Arba imtis pietų Eurostar iš Londono į Briuselį, Thalys "greitųjų traukinys į Kelnas, ir puikus Nightjet miegamoji traukinys į Insbruką, Lincas, arba per naktį Viena. kažkada, nuvykti į Tirol yra lengva su savo visa apimančio susisiekimo tinklo viešojo transportas. Tai lengva keliauti regione naudojant traukiniai. Keliautojams, kurie nori imtis dalį ar visas Erelio Walk gali pasiekti pradžios ir pabaigos taškus kiekviename etape, naudojant vietinį viešąjį transportą.

Londono į Briuselį traukiniai

Briuselis Kelnas traukiniai

Kelnas Viena traukiniai

Kelnas Insbrukas traukiniai

 

BEST TURIZMAS START TAŠKAI: CAMINO de Santiago - ISPANIJA

CAMINO DE SANTIAGO – SPAIN Trail

 

Camino yra žinoma anglų kalba, kaip Šv Jokūbo kelio. Visi Camino piligrimystės keliai veda į Santiago de Compostela, nes tai yra ten, kur Šv Jokūbo palaikai, (Santjagas), buvo rastas į IX amžiuje. Piligrimystės buvo populiarus 10, 11-oji, XII a., o po to pamažu mažėjo populiarumas.

Iki 20-ojo amžiaus, beveik nė vienas buvo vaikščioti nors iš maršrutų. Tada pabaigoje 1970-ųjų ir 1980-ųjų metų maršrutas tapo įdomūs keletas. Jie pradėjo rašyti ir žemėlapį maršrutus vėl.

21-ajame amžiuje, A piligrimystės idėja yra turbūt nuostabus. Tačiau, mėnesio vaikščiojimas ir atsijungimas nuo šiuolaikinių prietaisų yra nepaprastai išlaisvinantis.

Camino Maršrutai:

 

Camino Spain possible Routes

 

Sarria miesto renkasi piligrimų kaip taško, kur jie pradėti Camino de Santiago. Iš daugiau nei 300,000 piligrimai, kad keliavę Kompostelos Santjagas į 2017, keletas 60% pasirinko sekti Camino Frances. Ir daugiau nei 80,000 iš jų pasirinko Sarria jų atskaitos tašką. Pagrindinė „Sarria“ pasirinkimo priežastis yra ta, kad ji siūlo mažiausią atstumą, reikalingą piligrimams apdovanoti „Compostela“ (piligrimas pažymėjimas). Atstumas iki Santiago gali būti taikoma tik per penkis etapus ir gali pasigirti daug apgyvendinimo galimybes ir paslaugos piligrimų. Sarria lengva patekti į viešajame transporte nuo skirtingų dalių Ispanijoje.

Kaip patekti į Sarria traukiniu:

Traukinys yra vienas iš labiausiai patogus variantai jei keliaujate iš Madrido į Sarria. Yra tiesioginis ryšys kad palieka Madrido Chamartin traukinių stoties du kartus per dieną, su kelionė laikas maždaug šešias valandas. Be to, yra įvairių traukiniai, kad prijungti Madrido Santiago de Compostela ir Lugo, Galician miestai, iš kurios jis yra labai lengva patekti į Sarria, su keliomis tiesioginio ryšio kasdien. Galite pasikonsultuoti visais laikais ir dažnius susisiekę Renfe, Ispanijos nacionalinė traukinių kompanija.

Traukinys taip pat geriausias variantas keliaujant iš Barselonos. Yra dienos tiesioginės nuorodos iš Barselonos (arba galite pasikeisti Monforte de Lemos), su traukinių per dieną (Jei sujungti AVE arba greitųjų traukinių su Ilgas atstumas galimybės) ir greitųjų traukinių. Vidutinis kelionės laikas iš Barselona yra 12 valandų. Traukinys iš Barselonos į Sarria taip pat jungiasi su kitų didžiųjų miestų, įskaitant Tarragona, Lerida, Saragosa, Pamplona, Vitorija, Burgosas, Palensija, ir Leonas.

Nuo Santiago de Compostela, Renfe siūlo dvi kasdienes traukinių Sarria: po vieną 5 pm (Dvi valandos "kelionės laikas); ir pas 6.07 pm (su kelionės metu beveik keturias valandas).

nuo Lugo, į traukinys Taip pat yra patogiausias variantas. Renfe siūlo daug kasdienius ryšius, kad bus jums į Sarria Lugo į 30 protokolas.

 

BEST TURIZMAS START TAŠKAI: WESTWEG TRAIL - VOKIETIJA

WESTWEG TRAIL – GERMANY View

 

Galima teigti, kad Westweg takas yra visų Vokietijos ilgų nuotolių pėsčiųjų takai kilmė. Jis tapo pirmuoju paskirta kelias tokio pobūdžio atgal 1900. Nuo tada, Takas išaugo apima atstumą 177 mylios (285 kilometrų) - nuo Pforzheim šiaurėje ir baigiant Bazelyje pietuose.

Priešingai Mittelweg ir Ostweg, Westweg pateksite daugiausia per kalnų vakaruose. Ir kaip jūs einate, jums bus liudytojas natūralią įvairovę didžiausių Vokietijos mažo kalnų. Tankūs eglės ir eglės miškai. Tai yra tai, ką duoda kalnų savo vardą, Į bemedis platybės Šiaurės Juodasis miškas. Tylios kalnų ežerai, panoraminis roko herbo, ledinės slėniai, ir kalnai.

Tarp, jūs vėl ir vėl lipti aukščiausios viršūnės. Jūs žygis virš Hornisgrinde plynaukštėje ir aplankyti Belchen ir Hochblauen. Mėgaukitės nuomonę apie Schliffkopf ir klajoti didelės Moor aplink Hohloh. Tiesa didelis taškas jūsų žygis, žinoma, bus iš Feldberg pasikėlimas. Aukščiausias kalnas Juodajame miške.

Kaip patekti į Westweg traukiniu:

Daugumą žygių ruožų galima padalyti į valdomus atstumus. Tai todėl, kad dauguma kaimų palei pėsčiųjų takai gali būti pasiekė ir traukiniu. Puikus pagalbininkas planuojant žygis yra bendra žemėlapis nemokamai iš Schwarzwald Tourismus GmbH (Ludwigstrasse 23, 79104 Freiburgo, www.blackforest-tourism.com). Čia rodomi visi KONUS traukinių ir autobusų maršrutai regione ir už jo ribų.

Papildomai, daugelis bendruomenių turi specialius patarimų žygius ir ekskursijos už jų Konus svečiams. Jei planuojate ilgesniam laikui tai gali būti naudinga gauti SchwarzwaldCard taip pat. Ši kortelė yra gera investicija, jei jūs naudojate nuolaidas, susijusias su kortele intensyviai.

Offenburg į Freiburg traukiniai

Štutgartas į Freiburg traukiniai

Leipcigas į Freiburg traukiniai

Niurnbergas į Freiburg traukiniai

 

 

Pasirengę įdėti savo vaikščiojimo batai ir mėgautis šiek tiek gamtos žygiai? Užsisakykite traukiniu per kelias minutes ir be jokių papildomų mokesčių metu Išsaugoti traukinį!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-hiking-start-points%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)