Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 06/08/2021)

Su tiek daug aukštų profilius, išpopuliarino tokios šalys kaip Prancūzija, Vokietija, ir Šveicarija, Nenuostabu, Austrija nebuvo gauti kuo daugiau dėmesio! Gerai, Italija niekada nukrito žemėlapį, bet traukinio maršrutas iš Austrijos į Italiją tikri buvo apleisti. bet, tai apie pakeisti! Austrija ir Italija geležinkeliu yra vienas iš labiausiai nuostabios patirtis jūs kada nors gauti liudininkai.

Su savo nuostabus kalnų kaimus, įtaigus natūralus atrakcionai, ir didinga miesto architektūra, gausite nuostabi Europa turas. Traukiniai Austrija yra tarp pažangiausias visoje Europoje, naktiniai traukiniai yra viršų formos (beje, Naktiniai traukiniai turi visas tas pačias maršrutus kaip dieną traukiniai padaryti), Patys nereikia papildomai iš anksto užsakyti ir yra neįtikėtinai patogi!

Taigi, nereikia laukti ilgiau: pradėti tyrinėti Austrijoje ir Italijoje geležinkeliais apsilankę šių gražių miestų:

 

Pradėkite Austrijoje ir Italijoje geležinkelių kelionę su Vienoje

Pradėkite Austrija ir Italija geležinkeliu suvirpinti pirmiausia patikrinti Austrijos didinga kapitalą. Viena skleidžia istorija, žavesys ir nepaaiškinama grožis!

Pasiklysti sugeria Austrijos muziejų dieną, išbandyti tradicinį Viena kava ir Sachertorte, kad bus smūgis jūsų protas! Check out Viena visų laikų mėgstamiausių kaip Vienos valstybinės operos ir Šionbruno rūmai (jie yra absoliutus turi pamatyti!). Priklausomai nuo traukinių maršruto norite priimti, arba eikite į Zalcburgas ir Hallstatt tiesus arba galvos link Gracas.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

 

Eiti į Gracas

Nuo Viena-Gracas turi tiesioginį geležinkelio linija, sustoti Graco ir Klagenfurtas jūsų būdas iš Vienos į Veneciją. Nepalikite Gracas be apsilankymą Schlossberg. Tai yra miesto žinomas dėl savo garsaus laikrodžio bokštas ir tvirtovės viduryje kalno. Jei esate geros formos, lipti laiptais iš Schlossbergplatz arba tiesiog naudokitės keltuvu. Tiesiog šalia Schlossbergplatz yra istorinis Kastner und Ohler apsipirkimas centras - patikrinti savo stogo kavinė.

Apie savo kelią į stotis, vaikščioti centro gatvėmis, ir pabandyk vienas iš geriausių ledai kada nors! “Ledo Geissler” į Sporgasse gamina organines ledus, kad ateina daugybė skonių ir yra super skanus! Jūsų Austrija ir Italija geležinkelių kelionės ieško iki kurią minutę, ar ne?

Gracas Insbrukas traukiniai

Viena Gracas traukiniai

Viena Zalcburgas traukiniai

 

Venecija yra įmanoma mokyti keliones, kai jūs darote Austrija ir Italija Geležinkeliai

 

Check out Venecija

Kitas mūsų sustojimas Austrijos ir Italijos geležinkeliais Venecija, Kai pasieksite Italija, Jūs įvedėte į grožiu žemę! Apgyvendinimas Venecija yra gana brangus, todėl dirba jūsų naudai, jei jūs gyvenate tik vieną dieną. Ar ne eikvoti savo laiką, bet tai padaryti kiek įmanoma šį trumpą laikotarpį. A Gondola Ekskursija yra būtina! FYI, ji taip pat yra labai brangus. Tikėtis mokėti apie 80 EUR 30 minučių gondolomis turą ir apie 120 EUR 45 minučių vienas. Tada, go patikrinti Ponte di Rialto - viena iš labiausiai žinomų tiltai Venecijoje. Tai apima Grand Canal, ir ji yra arti Ponte di Rialto. Apie savo kelią į geležinkelio stotį, pasimėgauti į grožio Piazza San Marco, dar žinomas kaip Šv Kvadratas.

Bolcanas į Veneciją traukiniai

Viena į Veneciją traukiniai

Triestas į Veneciją traukiniai

Udinė į Veneciją traukiniai

 

Ir baigti savo Austriją ir Italiją geležinkeliais metu Florencijoje

Jūsų Austrijoje ir Italijoje geležinkelių kelionė, jūs būsite linkę sustabdyti Florencijoje. Per dieną ar dvi šio miesto supakuota su istorinė, meniškas, o religinė reikšmė yra gryna magija. Pirmieji ką pamatyti, yra bazilika ir vienuolynai Santa Maria Novella. Jie yra šlovinga ir šalia geležinkelio stoties! Ten taip pat yra graži aikštė, kuri praktiškai visada užpildyta žmonių. Tada, pereiti į didinga Santa Maria del Fiore didžiulis kupolas. Patikrinkite Santa Croce ir bazilika San Lorenzo ir Medičių koplyčios bazilika, taip pat.

Padaryk pertrauką iš Austrijos ir Italijos galva į San Lorenzo turgus greitai ir skanus patiekalas! Ši rinka yra vietinių gyventojų mėgstama vieta pirkti ir užkandžių! Taigi, gal pirkti kam nors suvenyrą po norite patiko jūsų pietūs? Taip! Nepalikite Florencija be apsilankymą Uffizi, Accademia, Palazzo Vecchio, ir Pitti rūmai. Tai yra pagrindiniai muziejai mieste. Taip pat, apsilankyti gretimų Boboli sodai, gražiausių sodų kada nors pamatysi.

Kitas jūsų stotelė yra Roma. gerai, žinote, ką ten daryti ... ir jei jūs neturite patikrinkite mūsų Italija pinterest lentas.

Roma Florencija traukiniai

Bolonija Florencija traukiniai

Livornas į Florenciją traukiniai

Ravena Florencija traukiniai

 

Už įspūdingiausių Austrijoje ir Italijoje geležinkelių patirtis, Prisijungti Išsaugoti traukinį greičiausias ir labiausiai biudžeto draugiškas būdas gauti savo traukinio bilietus!

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcities-austria-italy-rail%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)