Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 16/12/2022)

Išlaikyti formą keliaujant, be abejo, yra iššūkis. Visada siūlomas viliojantis maistas. Tai kartu su įprastos mankštos tvarkos pertrauka, dėl kurios dažnai tenka nukristi nuo fitneso vagono. Taigi, kaip tinkama gyventi keliaujant? Tai nėra taip sunku, kaip jūs manote. Tiesiog laikykitės kelių paprastų taisyklių, pasitelk šiek tiek valios, ir jūs galėsite grįžti namo su tokia pat puikia sveikata, kokia prasidėjo jūsų atostogos.

 

Vaikščiokite kiek galite, kad išliktumėte tinkami

nors naudojantis viešuoju transportu gali skambėti kaip lengviausias planas, pabandykite vaikščioti vietoj to. Trumpi atstumai yra puikūs tiems, kurie nėra baisiai tinkami, nors kuo daugiau darai, tuo labiau padidės jūsų kūno rengyba keliaujant. Ilgas greitas pasivaikščiojimas gali turėti įtakos tiems, kurie jau yra pakankamai fiziškai aktyvūs. Apsvarstykite galimybę išlipti iš autobuso ar taksi likus keliems kvartalams anksčiau, kad galėtumėte eiti pėsčiomis. Traukiniai yra, žinoma, tai taip pat puikus būdas keliauti ne tik iš vienos šalies į kitą, bet nuo miesto iki miesto ir net miestuose. Iššok iš traukinio a kelios stotelės anksti, ir įsigilinkite į savo atostogų paskirties vietas bei garsus, kad maksimaliai padidintumėte savo galimybes išlaikyti formą keliaujant.

Milano į Romą bilietai

Bilietai į Florenciją į Romą

Piza į Romą bilietai

Neapolis į Romą bilietai

 

staying in shape while traveling a bike

 

Pakuokite tinkamus daiktus

Jei planuojate išlikti formos keliaudami, tada pasiruoškite tęsti bėgimą, ar žygiai, ar net važiuodami dviračiu, turite būti tikri, kad turite tinkamą įrangą. Atminkite tai, kol pakuojate. Jei turite pasirinkti iš kitos protingų batų ar sportbačių poros, supakuokite sportbačius. Nebus nieko blogiau, kaip nuvykti į gražią vietą, supranti, kad TIKRAI nori pabėgti, o negalite, nes namuose palikote tinkamą pavarą. Anksti pabudimas ir bėgiojimas yra vienas iš geriausių lankytinų vietų. Prieš visi kiti yra iš lovos, pasaulis yra ramus ir gražus. Vis dėlto to negalima padaryti džinsais ir batais.

Ciuricho į Berno bilietai

Bilietai į Ženevą į Berną

Interlaken To Bern bilietai

Ciurichas į Hamburgas bilietai

 

Atidėti 15 Minios, skirtos buvimui formoje keliaujant

Išlaikyti formą keliaujant reikia tik mankštintis. Jūs negalite tikėtis išlaikyti savo raumenų masę ir kūno rengybą keliaudami, jei valgysite daug maisto, gerti krovinius gėrimų, ir nedaryk jokių treniruočių. Jums tik reikia 15 minučių kiekvieną rytą, kad būtų galima treniruotis. Jei esate natūralioje vietoje, tokioje kaip paplūdimys, išeik anksčiau, nei per daug užimtas, ir darykite jogą ar jėgos treniruotes ant smėlio. Kardio galima pasiekti bėgant, žygis, arba greitas plaukimas. „YouTube“ yra daugybė puikių vaizdo įrašų su trumpomis idėjomis, atostogomis pagrįstos treniruotės, skirtos palaikyti ir pagerinti fizinę formą keliaujant. Stenkitės nepersistengti ir vakarais, nes tai paveiks jūsų ryto treniruotes ir galiausiai tai, kaip gerai išlaikote formą keliaudami.

Briuselis į Briugė bilietai

Bilietai į Antverpeną į Briugę

Briuselis į Viena bilietai

Bilietai į Gentą į Briugę

 

 

Laikykitės formos keliaudami sveikai maitindamiesi

Skanus, sviestiniai kruasanai ir kitos gėrybės gali kreiptis į jus iš už stiklinių prekystalių, tačiau visada gera idėja išlaikyti saikingą valios kiekį. Valgykite skanėstus, visomis prasmėmis, bet neik per bortą. Įsigykite vaisių pusryčiams, ir salotos pietums, kurios padės jums išlikti formos keliaujant. Taip išlaikėte pakankamai mažai kalorijų, kad galėtumėte šiek tiek pasimėgauti vakariene.

Amsterdamas į Londoną bilietai

Paryžius į Londoną bilietai

Berlynas į Londoną bilietai

Briuselis į Londoną bilietai

 

eat well to stay in shape while traveling

 

Buvimas formoje keliaujant Lipant Laiptais

Jei apsistojate viešbutyje su daugybe aukštų, turite puikią galimybę! Užuot ėmęsis lifto, lipk laiptais! Šis paprastas įpročio pakeitimas kiekvieną dieną įneš daugybę širdies, ir pasirinks jus kur kas sveikesnei ir nuotaikingesnei kelionei. Jei neturite jokių laiptų arba turite tik vieną skrydį, susirask keletą savo artimoje aplinkoje ir kelis kartus paleisk juos aukštyn ir žemyn, kad padėtų palaikyti formą keliaujant.

Bilietai į Diuseldorfą į Miuncheną

Bilietai į Drezdeną į Miuncheną

Bilietai į Paryžių į Miuncheną

Bilietai į Boną į Miuncheną

 

use the stairs to stay in shape while traveling

 

Važiuokite dviračiu, kad keliaudami liktumėte formos

Tokiu pat būdu, kaip mes pasiūlėme jums vaikščioti, o ne važiuoti autobusu, pabandykite išsinuomoti dviratį, o ne gaudyti transportą. Daugelis šalių turės Galima išsinuomoti dviračius. Sugaukite traukinį į netoliese esančią paskirties vietą, o tada likusį kelią važiuok dviračiu. Kai norite grįžti, tiesiog grįžkite į traukinių stotis ir palikite savo dviratį ten, kur jį radote, puiku išlikti formos keliaujant!

Frankfurto į Berlyną bilietai

Bilietai į Kopenhagą į Berlyną

Hanoverio bilietai į Berlyną

Hamburgas į Berlyną bilietai

 

Peržiūrėkite vietinę veiklą ir būkite tinkami keliaujant

Daugelyje šalių miestuose planuojami vietiniai užsiėmimai. Joga ar kalistika parkuose ar organizuoti žygiai dažnai būna. Prisijunkite prie šių užsiėmimų, kad galėtumėte palaikyti formą keliaudami. „CrossFit“ yra dar vienas pasaulinis reiškinys, gerinantis kūno rengybą, todėl stokite į užsiėmimą šiek tiek laiko iš savo tvarkaraščio, tiek viduje, tiek išorėje. Jūsų vietinis gidas ar konsjeržas turėtų nurodyti jums tinkama kryptimi.

Amsterdamas į Paryžių bilietai

Bilietai iš Londono į Paryžių

Roterdamas į Paryžių bilietai

Briuselis į Paryžių bilietai

 

nature hiking

 

Kaip pėsčiųjų takus naudokite traukinių stotis ir oro uostus

Taip smagu, kaip keliauti traukiniu, nėra tiek daug galimybių mankštintis, kol iš tikrųjų judei. Tas pats pasakytina apie lėktuvus. Kol laukiate skrydžio ar traukinio, Pasinaudokite proga įkišti kai kurias ausines ir greitai pasivaikščioti po terminalą, kad galėtumėte palaikyti formą keliaudami. Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų lagaminai yra saugūs, tačiau! Visada palikite savo rankose tai, kuo pasitikite. Kai eini, į pasivaikščiojimą įtraukite keletą lunges. Jums gali atrodyti juokinga, bet tavo kūnas tau vėliau padėkos. Išlaikyti formą keliaujant reikia pasinaudoti kiekviena proga, kuri save pristato. Užsisakykite traukinio bilietą internetu dabar, ir skirkite sau papildomo laiko produktyviai išnaudoti savo būklei palaikyti!

Milano į Veneciją bilietai

Paduvos į Veneciją bilietai

Bolonijos į Veneciją bilietai

Romos į Veneciją bilietai

 

Use Train Stations And Airports As Walking Tracks

 

Įpakuokite savo kūno rengybos juostas, kad keliaudami liktumėte formos

Pratimų juostos yra lengvos, lengvai nešiojamas ir puikus būdas išlikti apdailai keliaujant. Galite nustatyti juos savo kambaryje, ir sukurkite mini sporto salės grandinę patogiausioje erdvėje. Kiekvieną dieną skirkite laiko tam, kad padarytumėte apvalią ar penkias grandines, valgydami visus skanius pyragus, jūs nesijausite taip blogai.

Bilietai į Zalcburgą į Vieną

Miunchenas į Vieną bilietai

Gracas į Vieną bilietai

Bilietai į Prahą į Vieną

 

equipment to staying in shape while traveling

 

Apribokite savo alkoholį

Išgėręs tą kokteilį prie baseino, ar ledinis alus bare visada malonus. Persistengus sumažės jūsų kūno rengyba. Ne tik dėl cukraus, bet ir motyvacijos stokos kitą dieną. Gerkite nelyginį gėrimą, jei norite, bet stenkitės, kad jų būtų kuo mažiau. Atminkite, kad saldžiuose saldžiuose kokteiliuose yra labai daug kalorijų, kaip ir alus ir net baltasis vynas. Jei jie padės išlaikyti formą, o kelionės metu, jūsų planuojamos treniruotės bus daug sunkesnės.

Niurnbergo į Prahą bilietai

Miunchenas į Prahą bilietai

Berlyno į Prahą bilietai

Bilietai į Vieną į Prahą

 

Limit Your Alcohol while traveling

 

Kelionės daugeliu atvejų yra labai smagios. Tai gali, tačiau, labai sutrikdyti bet kokį kūno rengybos režimą. Išlaikyti formą keliaujant - tai laikytis sveikos mitybos programos ir kiek įmanoma daugiau sportuoti. Nepamirškite apriboti saldžių alkoholinių gėrimų. Pasirinkite Išsaugoti traukinį, mes norėtume padėti jums mėgautis kelione!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Patarimai, kaip likti formoje keliaujant” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-staying-shape-traveling/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)

  • Jei norite būti natūra jūsų vartotojams, Jums gali padėti juos tiesiai į mūsų traukinio maršrutą nukreipimo puslapius.
  • Per šią nuorodą, rasite mūsų populiariausių traukinių maršrutus – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- ši nuoroda yra anglų maršrutai nukreipimo puslapius, tačiau taip pat turime https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, ir jūs galite pakeisti es į fr arba nl ir daugiau jūsų pasirinktų kalbų.