Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 16/12/2022)

Uzturēšanās formā ceļojuma laikā bez šaubām ir izaicinājums. Vienmēr tiek piedāvāti vilinoši ēdieni. Tas apvienojumā ar pārtraukumu parastajā vingrinājumu režīmā, kas bieži noved pie fitnesa vagona nokrist. Tātad, kā viens paliek piemērots ceļojuma laikā? Tas nav tik grūti, kā jūs domājat. Pieturieties pie dažiem vienkāršiem noteikumiem, izmantot kādu gribasspēku, un jūs varēsiet atgriezties mājās ar tikpat lielu veselību, kā sākās jūsu brīvdienas.

 

Staigājiet, cik vien iespējams, lai būtu fit

Lai gan izmantojot sabiedrisko transportu var izklausīties pēc vienkāršākā plāna, mēģiniet tā vietā staigāt. Nelieli attālumi ir lieliski piemēroti tiem, kuri nav šausmīgi piemēroti, lai gan vairāk jūs darāt, jo vairāk palielināsies jūsu piemērotība ceļojuma laikā. Gara ātra pastaiga var būtiski ietekmēt to, kā ceļojuma laikā uzturēt formu tiem, kuri jau ir diezgan formā. Apsveriet iespēju izkāpt no autobusa vai taksometra dažus kvartālus pirms tam, lai pārējos varētu doties kājām. Vilcieni ir, protams, tas ir arī lielisks veids, kā pārvietoties ne tikai no vienas valsts uz otru, bet no vienas pilsētas uz otru un pat pilsētu iekšienē. Izlec no vilciena a dažas pieturas agri, un uztveriet savas brīvdienu galamērķa vietas un skaņas, lai ceļojuma laikā maksimāli palielinātu savu spēju uzturēt formu.

Milāna uz Romu biļetes

Biļetes uz Florenci uz Romu

Biļetes uz Pizu uz Romu

Neapoles uz Romu biļetes

 

staying in shape while traveling a bike

 

Iesaiņo labo materiālu

Ja ceļojuma laikā plānojat palikt formā, tad sagatavojieties skriešanai, vai pārgājieni, vai pat braucot ar velosipēdu, jums jāpārliecinās, ka jums ir piemērots aprīkojums. Paturiet to prātā, kamēr iesaiņojat. Ja jums ir jāizvēlas starp citu viedo kurpju pāri vai čības pāri, iesaiņojiet čības. Nebūs nekas sliktāks par nokļūšanu skaistā galapunktā, saprotot, ka jūs tiešām vēlaties palaist, un nespēt, jo mājās atstājāt pareizo pārnesumu. Agri pamodināšana un skriešana ir viens no labākajiem apskates veidiem. Pirms visi citi ir ārpus gultas, pasaule ir klusa un skaista. Tomēr to nevar izdarīt ar džinsiem un zābakiem.

Biļetes uz Cīrihi uz Berni

Biļetes uz Ženēvu uz Berni

Interlaken To Bern biļetes

Biļetes uz Cīrihi uz Hamburgu

 

Atlikt malā 15 Minūtes uzturēšanās formā, ceļojot

Uzturēšanās formā, ceļojot, ir vingrošana. Jūs nevarat gaidīt, lai saglabātu savu muskuļu masu un fizisko sagatavotību ceļojuma laikā, ja ēdat daudz pārtikas, dzert kravas dzērieniem, un neveiciet nevienu treniņu. Jums tikai nepieciešams 15 minūtes no rīta, lai nokļūtu mini treniņā. Ja atrodaties dabiskā apgabalā, piemēram, pludmalē, dodieties ārā, pirms tā nav pārāk aizņemta, un nodarbojieties ar jogu vai spēka treniņiem uz smiltīm. Kardio var sasniegt ar skrējienu, ceļot kājām, vai ņiprs peldējums. YouTube ir daudz lielisku videoklipu ar idejām par īsajām idejām, uz brīvdienām balstīti treniņi, lai uzturētu un uzlabotu fizisko sagatavotību ceļojuma laikā. Centieties arī nepiespiest vakaros, jo tas ietekmēs jūsu rīta treniņus un galu galā to, cik labi jūs uzturēsities formā ceļojuma laikā.

Biļetes uz Briseli uz Brigesu

Biļetes uz Antverpeni uz Brige

Biļetes uz Briseli uz Vīni

Ģentes uz Briges biļetes

 

 

Palieciet formā, ceļojot, veselīgi ēdot

Garšīgi, sviesta kruasāni un citi labumi var tevi aicināt no aiz stikla letes, taču vienmēr ir laba ideja saglabāt mērenu gribasspēka daudzumu. Ēd gardumus, jebkādiem līdzekļiem, bet neej pāri bortam. Iegūstiet brokastīs dažus augļus, un salāti pusdienām, lai palīdzētu jums saglabāt formu formas ceļojuma laikā. Tādā veidā jūs esat uzturējis pietiekami zemu kaloriju daudzumu, lai varētu nedaudz izbaudīt vakariņas.

Amsterdamas uz Londonu biļetes

Parīze uz Londonu biļetes

Berlīnes uz Londonu biļetes

Biļetes uz Briseli uz Londonu

 

eat well to stay in shape while traveling

 

Uzturēšanās formā ceļojuma laikā Ejot pa kāpnēm

Ja jūs uzturaties viesnīcā ar daudziem stāviem, jums ir lieliska iespēja! Tā vietā, lai ņemtu liftu, ej pa kāpnēm! Šī vienkāršā ieraduma maiņa katru dienu ienesīs daudz sirds, un sagatavo jūs daudz veselīgākam un draudzīgākam ceļojumam. Ja jums nav kāpņu vai ir tikai viens lidojums, atrodiet dažus savā tuvākajā apkārtnē un pāris reizes skrieniet uz augšu un uz leju, lai palīdzētu uzturēt formu ceļojuma laikā.

Biļetes uz Diseldorfu uz Minheni

Drēzdene uz Minheni biļetes

Parīze uz Minheni biļetes

Bonnas uz Minheni biļetes

 

use the stairs to stay in shape while traveling

 

Brauciet ar velosipēdu, lai ceļojuma laikā paliktu formā

Tādā pašā veidā, kā mēs ierosinājām staigāt, nevis doties autobusā, mēģiniet noīrēt velosipēdu, nevis ķerties pie transporta. Daudzām valstīm tas būs Velosipēdu noma. Nobraukiet ar vilcienu līdz galamērķim, un pēc tam brauciet ar velosipēdu visu atlikušo ceļu. Kad vēlaties atgriezties, vienkārši velosipēds atpakaļ uz vilciena stacija un atstājiet velosipēdu tur, kur to atradāt, lieliski palikt formā, ceļojot!

Frankfurtes uz Berlīni biļetes

Biļetes uz Kopenhāgenu uz Berlīni

Hanover uz Berlīni biļetes

Hamburgas uz Berlīni biļetes

 

Pārbaudiet vietējās aktivitātes un uzturieties formā, ceļojot

Daudzās valstīs pilsētās tiek plānotas vietējas aktivitātes. Joga vai kalistika parkos vai organizēti pārgājieni bieži ir pieejami. Pievienojieties šīm aktivitātēm, lai ceļojuma laikā paliktu formā. CrossFit ir vēl viena parādība visā pasaulē, kas uzlabo fizisko sagatavotību, tāpēc, lai pievienotos nodarbībai, atvēliet kādu laiku no sava grafika, iekšpusē vai ārpusē. Jūsu vietējam gidam vai konsjeržam vajadzētu spēt norādīt jums pareizo virzienu.

Amsterdamas uz Parīzi biļetes

Biļetes uz Londonu uz Parīzi

Roterdamas uz Parīzi biļetes

Biļetes uz Briseli uz Parīzi

 

nature hiking

 

Izmantojiet vilcienu stacijas un lidostas kā pastaigu celiņus

Tikpat daudz prieka kā ceļot vilcienā, nav tik daudz iespēju vingrināties, kamēr jūs faktiski pārvietojaties. Tas pats attiecas uz lidmašīnām. Kamēr jūs gaidāt savu lidojumu vai vilcienu, izmantojiet iespēju pievienot dažas austiņas un strauji pastaigāties pa termināli, lai palīdzētu uzturēties formā ceļojuma laikā. Vispirms pārliecinieties, ka bagāža ir droša, tomēr! Vienmēr atstājiet savu darbu pie kāda, kam uzticaties. Ejot, pastaigā iekļaujiet dažas lunges. Jūs varat izskatīties smieklīgi, bet jūsu ķermenis jums pateiksies vēlāk. Uzturēšanās formā ceļojuma laikā ir jāizmanto katra izdevība, kas sevi piedāvā. Rezervējiet vilciena biļeti tiešsaistē šeit tagad, un dodiet sev papildu laiku produktīvai izmantošanai, lai paliktu formā!

Milāna uz Venēciju biļetes

Biļetes uz Padoju uz Venēciju

Biļetes uz Boloņu uz Venēciju

Romas uz Venēciju biļetes

 

Use Train Stations And Airports As Walking Tracks

 

Iesaiņojiet fitnesa joslas, lai ceļojuma laikā paliktu formā

Vingrošanas joslas ir vieglas, viegli pārnēsājams un lielisks veids, kā palikt apgrieztā ceļojuma laikā. Jūs varat tos iestatīt savā istabā, un izveidojiet mini vingrošanas shēmu visērtākajā telpā. Katru dienu veltiet laiku, lai izdarītu apli vai piecas no jūsu ķēdes, un jūs nejutīsities tik slikti, ēdot visus gardos konditorejas izstrādājumus.

Biļetes uz Zalcburgu uz Vīni

Minhene uz Vīni biļetes

Grāca uz Vīni biļetes

Prāgas uz Vīni biļetes

 

equipment to staying in shape while traveling

 

Ierobežojiet savu alkoholu

Paņemot šo kokteili pie baseina, vai ledus alus krodziņā vienmēr ir jauks. Pārspīlēšana novedīs pie jūsu fiziskās sagatavotības krituma. Ne tikai cukura, bet arī motivācijas trūkuma dēļ nākamajā dienā. Izdzeriet nepāra dzērienu, ja vēlaties, bet mēģiniet tos saglabāt minimāli. Atcerieties, ka saldos saldos kokteiļos ir ļoti daudz kaloriju, tāpat kā alus un pat baltvīns. Izstrādājot tos, lai palīdzētu uzturēties formā, ceļojuma laikā jūsu plānotos treniņus padarīs daudz grūtākus.

Biļetes uz Nirnbergu uz Prāgu

Minhene uz Prāgu biļetes

Biļetes no Berlīnes uz Prāgu

Vīnes uz Prāgu biļetes

 

Limit Your Alcohol while traveling

 

Ceļošana vairumā gadījumu sagādā daudz prieka. Tā var, tomēr, ļoti grauj jebkuru fitnesa režīmu. Uzturēšanās formas uzturēšanā nozīmē ievērot veselīgas ēšanas programmu un pēc iespējas vairāk nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Neaizmirstiet ierobežot saldos alkoholiskos dzērienus. izvēlēties Saglabāt vilcienu, mēs labprāt palīdzētu jums izbaudīt savu ceļojumu!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “10 Padomi, kā uzturēties formā ceļojuma laikā” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un dod mums kredītu ar saite uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-staying-shape-traveling/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)