Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 14/01/2022)

Ja jūs domājām, kā nokļūt līdz Tomorrowland ar vilcienu, tad izskatās ne tālāk. Rezervējiet vilcienu biļetes uz Tomorrowland iepriekš ar mums! Ja esate no laimīgajiem cilvēkiem ir biļetes uz Tomorrowland šogad, pārliecinieties, ka neatstājat ceļojuma informāciju līdz pēdējai minūtei!

 

Kad Tomorrowland?

Tas nebūs ilgi, kamēr festivāls sākas, tāpēc pārliecinieties, ka jūs esat gatavi ar Tomorrowland ar vilcienu biļetes. Tomorrowland notiek divās nedēļas nogalēs 2018. Ir jūlija pēdējās divas nedēļas nogales: 20-22nd un 27- 29th. Sapulcēšanās, kas ir iepriekš festivāla notikums campers in Dreamville, notiek 19. jūlijā, un tad jūlijā 26. uz nedēļas nogali 2.

 

Tomorrowland ar vilcienu iekštelpu arēnā

 

Piekļuvi Tomorrowland ar vilcienu:

Ir jūlija pēdējās divas nedēļas nogales.

Brisele Boom Vilcieni

Antverpene uzplaukums Vilcieni

Liege uzplaukums Vilcieni

Charleroi uzplaukums Vilcieni

 

Reģistrēties:

Piektdienā & sestdiena, reģistrēšanās ir atvērta līdz 22.00. Pieeja tiks liegta pēc šī laika.
Svētdien reģistrēšanās slēgta 21h00. Pieeja tiks liegta pēc šī laika.

Tomorrowland ir neapšaubāmi labākais mūzikas festivāls pasaulē. Vairāk valstis atrodas Tomorrowland nekā Olimpiskajās spēlēs. Tas ir patiesi unikāla pieredze un ideāls veids, kā justies savienots. Katru gadu tas kļūst vēl lielāks, tā nesaņem overwhelmed ar ļaudīm, ko ir gatavs, nokļūt Tomorrowland ar vilcienu.

Luksemburga uz Briseles Vilcieni

Antverpenes Vilcieni

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Parīzes uz Briseli Vilcieni

 

Kā nokļūt Tomorrowland Ar vilcienu:

Tomorrowland notiek atpūtas zonas, The Schorre, in Boom. Par Boom pilsēta atrodas Beļģija, starp Antverpeni & Brisele. Šī nelielā pilsēta pārtop par partiju skatuves. Parasti klusa pilsētiņa viņi parādītu Tomorrowland karodziņus par saviem logiem festivāla laikā.

Labākais Galvenais stacija nokļūt uz Tomorrowland ar vilcienu, ir, lai saņemtu Antverpene Central. Kad jūs esat šeit, jūs gatavojas vēlaties saņemt citu vilcienu Straujas.

Izkāpiet Boom staciju un veikt bezmaksas autobusu turp un atpakaļ uz Tomorrowland / DreamVille. Pēc katra festivāla dienā, trīs papildu nakts vilcieni darbosies līdz Antverpenes Centrālā stacija.
JAUNS: Darba dienās, tagad ir 2 vilcieni stundā starp Antverpene-Centrālā un Boom. Sestdienās un svētdienās: 1 vilciens stundā.

Rotterdam uzplaukums Vilcieni

Paris uzplaukums Vilcieni

Maastricht uzplaukums Vilcieni

Amsterdama uzplaukums Vilcieni

 

Kas ir Tomorrowland Like?

Tagad, kad mums ir dota jums sīkāku informāciju par Tomorrowland ar vilcienu, ir pienācis laiks fun daļa! Ja tas ir jūsu pirmo reizi dodas uz Tomorrowland, jūs droši vien jautājums, ko tas būs, piemēram,. Ir jūlija pēdējās divas nedēļas nogales. Tomorrowland ir balsojis neapstrīdams vislielāko EDM mūzikas festivāls pasaulē jau vairākus gadus pēc kārtas. Ir jūlija pēdējās divas nedēļas nogales Ir jūlija pēdējās divas nedēļas nogales Ir jūlija pēdējās divas nedēļas nogales, puse gājējs, vai festivāls entuziasts. Tomorrowland 2018 ir veidot līdz būt lielākais festivāla vēsturē. Tā ir patiesi apbrīnojams vairākas fantastisku starptautisko mākslinieku, kas, lai iedegties 16 neticami posmi.

Brisele Antwerp Trains

Amsterdama Antwerp Vilcieni

Lille Antwerp Vilcieni

Parīzes uz Antverpene Vilcieni

 

 

Būdami neticami lineup, organizatori, šķiet, ir doma par visu, ieskaitot skapīši jūs varat īrēt, Ir jūlija pēdējās divas nedēļas nogales, Ir jūlija pēdējās divas nedēļas nogales. Jums ir dažādas iespējas papildināt savu Aproces ar pērlēm: Jūs varat pievienot Pērles tiešsaistē jūsu Tomorrowland konts, pie cilni 'Mans rokassprādze’ pirms festivāla ar savu kredītkarti (VĪZA, MasterCard karte), Aizliegt kontaktu, Ir jūlija pēdējās divas nedēļas nogales, Ir jūlija pēdējās divas nedēļas nogales. Tas tiešām kļūst par vietu, kur var atstāt visas savas rūpes aiz!

 

Mēs iesakām jūs sekojat Tomorrowland Facebook saņemt atjauninājumus par lineup un festivāla kopumā, un jūs varat arī sekot Saglabājiet vilcienu Twitter

 

Jebkuram Eiropas vilcienu biļetes, un jo īpaši Tomorrowland ar vilcienu no visas Eiropas, ievadiet Saglabāt vilcienā mājas lapā un baudīt savu vilcienu braukt.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftomorrowland-by-train%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)