Koha e leximit: 4 minuta
(Modifikimi I Fundit Më: 14/01/2022)

Nëse jeni të pyesin se si për të marrë në Tomorrowland me tren, pastaj nuk duken më tej. Të rezervoni biletat tuaja treni për Tomorrowland paraprakisht me ne! Nëse ju jeni nëe nga njerëzit me fat që të ketë bileta për Tomorrowland këtë vit, sigurohuni që të mos i lini detajet e udhëtimit në minutën e fundit!

 

Kur është Tomorrowland?

Ajo nuk do të jetë e gjatë deri në festival nis, prandaj sigurohuni që jeni të përgatitur me bileta Tomorrowland by Train. Tomorrowland është duke u zhvilluar në dy fundjavave për 2018. Janë dy fundjavat e fundit të korrikut: 20-22nd dhe 27- 29th. Mbledhja, që është ngjarja para-festival për campers në Dreamville, zhvillohet në 19 korrik dhe pastaj 26 korrik për fundjavë 2.

 

Tomorrowland nga Trenit arenë shtëpie

 

Qasja në Tomorrowland nga Train:

Qasja në festival është e mundur vetëm nëse keni një byzylyk të vlefshëm Tomorrowland të regjistruar në emrin tuaj.

Brukseli për Boom Trenat

Antwerp të Boom Trenat

Liège për Boom Trenat

Charleroi për Boom Trenat

 

Regjistrim:

Te premten & e shtunë, kontrolloni-në është i hapur deri 22h00. Qasja do të mohohet pas kësaj kohe.
Të dielën check-in mbyllet në 21h00. Qasja do të mohohet pas kësaj kohe.

Tomorrowland është pa diskutim festivali më i mirë i muzikës në botë. Më shumë vende janë në Tomorrowland sesa në Lojërat Olimpike. Kjo është me të vërtetë një eksperiencë unike dhe mënyrë e përsosur për të ndjehen të lidhur. Çdo vit ajo rritet edhe më të mëdha, kështu që nuk do të marrë përshkuar me turmat duke qenë të papërgatitur, shkoni në Tomorrowland me Tren.

Luksemburgu për Trenat Brukselit

Antwerp për Trenat Brukselit

Amsterdam për Trenat Brukselit

Paris për Trenat Brukselit

 

Si për të marrë në Tomorrowland By Train:

Tomorrowland zhvillohet në zonën e rekreacionit, de Schorre, në Bum. Qyteti i Boom ndodhet në Belgjika, në mes të Antwerp & Bruksel. Ky qytet i vogël transformon në një skenë të partisë. Zakonisht një qytet i qetë ata shfaqin flamuj Tomorrowland në dritaret e tyre gjatë festivalit.

Kryesore më të mirë stacion për të marrë në Tomorrowland duke trenit është për të marrë në Antwerp Qendrore. Pasi ju jeni këtu ju jeni do të duan për të marrë një tjetër tren për Boom.

Zbritni në stacionin Boom dhe merrni autobusin falas për në Tomorrowland / DreamVille. Pas çdo ditë të festivalit, tre ekstra trenat e natës do të kandidojë për Antwerp Central Station.
I RI: Gjatë ditëve të javës, tani ka 2 Trenat në orë në mes të Antwerp-Boom qendrore dhe. Të shtunën dhe të dielën: 1 tren në orë.

Rotterdam për Boom Trenat

Paris për Boom Trenat

Maastricht për Boom Trenat

Amsterdam për Boom Trenat

 

Çfarë është Tomorrowland Like?

Tani që ne kemi ju dhënë detajet finer në Tomorrowland me tren, është koha për pjesën e fun! Nëse kjo është hera e parë do të Tomorrowland, ju jeni me siguri pyesin se çfarë ajo do të jetë si. Tomorrowland ia vlen padyshim zhurma që është krijuar rreth tij. Tomorrowland është votuar si më i madh festivalin padiskutueshëm EDM muzikë në botë për disa vjet running. Të paktën duke vizituar një herë në jetë është bërë një domosdoshmëri për çdo adhurues të muzikës, kalimtar partia, ose entuziast festival. Tomorrowland 2018 po formohet si më i madhi në historinë e festivalit. Ka një numër vërtet mahnitës të artistëve fantastikë ndërkombëtarë të vendosur për të ndriçuar 16 fazat e pabesueshme.

Bruksel për Trenat Antwerp

Amsterdam për Trenat Antwerp

Lille për Trenat Antwerp

Paris për Trenat Antwerp

 

 

Përveç që ka një formacion të pabesueshme, organizatorët duket se kanë menduar për çdo gjë, duke përfshirë kyç ju mund të punësojë, vende për të karikuar telefonin tuaj, dhe madje edhe monedhën e tyre të quajtur Perla. Ju keni opsione të ndryshme për Top-up byzylyk tuaj me perla: Ju mund të shtoni Perla në internet sipas dëshirës tuaj Llogaria Tomorrowland, në tab 'Byzylyk im’ para festivalit me kartën tuaj të kreditit (VIZA, Mastercard), Bancontact, Transferta e menjëhershme bankare, ose iDeal. Ky me të vërtetë bëhet një vend ku mund t'i lini të gjitha shqetësimet tuaja!

 

Ne rekomandojmë që ju do të ndiqni Tomorrowland në Facebook të merrni më të reja në formacion dhe festivalit në përgjithësi, dhe ju gjithashtu mund të ndiqni Ruaj një Twitter Train

 

Për çdo bileta treni evropiane, dhe sidomos për Tomorrowland me tren nga e gjithë Evropa, thjesht Hyni Ruani një faqe në internet dhe shijoni udhëtimin tuaj me tren.

 

Dëshironi të futni postimin tonë të blogut në faqen tuaj, pastaj kliko këtu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftomorrowland-by-train%2F%3Flang%3Dsq- (Shkoni poshtë për të parë kodin embed)