Order A Train Ticket TANI

Vizualizimi dhe frymëzimi i hartës së udhëtimit

Vizualizimi i Hartës së Udhëtimit – Udhëzues për frymëzimin e udhëtimit – Harta e udhëtimit – Lojë udhëtimi

 

Vizualizimi i Hartës së Udhëtimit

Gëzoni këtë mjet të personalizuar të krijuar posaçërisht për ju, vizualizues i hartës së udhëtimit, e cila ju jep pamje të botës reale në lidhje me vendet rreth globit.

Në të djathtën e poshtme të hartës, do të shohësh pak e verdhe njeri, mund ta tërhiqni këtë ikonë kudo që dëshironi në hartë, dhe pastaj do të shihni pamjen reale të vendit.

Sapo të zgjidhni vendin, ju mund të lëvizni imazhi 360 gradë në destinacionin e rastësishëm që sapo keni zgjedhur, për më tepër, ju mund të klikoni dy herë në imazhin e hartës së udhëtimit për të hyrë më shumë në zonën e hartës, gjithashtu nëse klikoni në lidhjen e dytë nga lart majtas, dhe do të ridrejtoheni në më shumë informacione rreth vendit që keni zgjedhur, dhe do të shihni një tekst të gjerë në lidhje me këtë destinacion i ri sapo e morët vesh.

 

Ndonjëherë kjo faqe duhet të rifreskohet një ose dy herë para se të ngarkohet harta

   

   

  Save A Train gjithmonë mendon për udhëtarët dhe udhëtarët e trenave, qoftë ju klienti ynë apo klient i ardhshëm, kështu që ne vendosëm të ju ndërtonim këtë lojë të vogël Visualizer Harta e Udhëtimit, në mënyrë që të mund të luani me udhëtimet tuaja të së kaluarës ose udhëtimet në të ardhmen dhe se si ato shihen në hartën e botës në pamje reale.

   

  Tani që mësuat për mjetin tonë Vizualizer të Hartës së Udhëtimit, duhet ta dini që të merrni Çmimet më të mira dhe më të lira të biletave të trenit – Ju duhet të urdhërojë trenat biletat tuaja në Ruaj një tren.

   

  A doni të embed këtë faqe onto faqen tuaj, vetëm klikoni këtu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-map-visualizer%2F%3Flang%3Dsq - (Shkoni poshtë pak për të parë kodin embed)

  Copyright © 2021 - Ruaj një tren, Amsterdami, Holandë
  A mos i lënë pa një të pranishëm - Të marrë kuponat dhe lajme !