Order A Train Ticket TANI

Convertmimet e këmbimit valutor Vegla e konvertuesit

Këmbimi i jashtëm mjet i monedhës converter – Save Një tren mjete Currency Converter – kurset e këmbimit të lirë të monedhës – Mjete Konvertim për të gjitha monedhat kryesore.

 

Jetojnë Jashtme Currency Exchange Rates Converter

Gëzojnë këtë klient ndërtuar normat Jetojnë Jashtme Currency Exchange converter, ju mund të klikoni inversi dhe për të ndryshuar drejtimin e këmbimit valutor 1 drejtim.

flamur 1 AUD
flamur
GBP
200.349
flamur
EUR
171.401
flamur
USD
155.542
flamur
CAD
117.533
flamur
INR
42.3533
flamur
NZD
41.4780
Rajon:
2021-10-15 07:43:16 UTC
sasi:

 

Shkëmbimi i jashtëm Valuta Konvertimi Tools

Ky mjet monedhës converter do të konvertohet automatikisht të dy monedhat kryesore në këtë botë, EUR në USD, por ju mund të vini nga lista drop down monedhave të këmbimit më të huaj dhe për të kryer të drejtën monedhës konvertimit për ju.

EUR/USD nga CurrencyRate. Sot

 

Cryptocurrencies Converter Tool

Cryptocurrencies ekzistuar që nga viti 2009, disa njerëz besojnë atë dhe disa jo, por ne ende menduar se do të jetë e drejtë, për të ju jap mundësi për të kthyer monedhat kryesore të këmbimit valutor dhe dallimet e tyre në valutë të cryptocurrencies.

BTC/EUR nga CurrencyRate. Sot

 

Lista e vendeve në mbarë botën dhe Monedhat për të kthyer që mbështet Save një tren

Lista e mëposhtme e monedhave është renditur sipas rendit A deri në Z, kështu që ju mund të gjeni monedhën e duhur të këmbimit valutor që dëshironi të konvertoni ose përdorni atë monedhë kur udhëtoni.

Vendi apo territorimonedhësimbol
A
Afganistanafgan afganeAFN
Shqipërileku shqiptarALL
Algjeridinar algjerianDZD
Andorravalutave kryesoreEUR
AngolëKwanza AngolanAOA
Antigua dhe BarbudaEast dollar të KaraibeveXCD
ArgjentinëPeso argjentinasARS
Armenidram armenianAMD
Arubaflorin ArubanAWG
AustraliAustralian DollarAUD
Austrieuro EvropianEUR
AzerbaixhanAzerbaijan Manat£
B
BahamasDollar BahamianBSD
Bahraindinar BahrainiBHD
Bangladeshplay BangladeshiBDT
BarbadosDollar BarbadianBBD
BjellorusiRubla BelarusianBYN
Belgjikëeuro EvropianEUR
BelizeDollar BelizeBZD
BeninWest African AQF-ja FrancINR
BermudaDollar BermudianBMD
ButanNgultrum BhutaneseBTN
BoliviBolivian BolivianoBOB
Bosnja dhe HercegovinaBosnja dhe Hercegovina shënojëBAM
BotsvanëBotswana PulaBWP
BrazilBrazilian vërtetëBRL
Ishujt e Virgjër BritanikëShtetet e Bashkuara DollarUSD
BruneiDollar BruneiBND
BulgariLev bullgareBGN
Burkina FasoWest African AQF-ja FrancINR
BurundiBurundi FrancBIF
C
Cape VerdeCape verdian EscudoCVE
KamboxhiRiel KamboxhianeKHR
KamerunQendrore CFA Franc AfrikësXAF
Kanadëdollar kanadezCAD
Ishujt CaymanCayman Ishujt DollarKYD
Republika Qendrore e AfrikësQendrore CFA Franc AfrikësXAF
ÇadQendrore CFA Franc AfrikësXAF
KiliPeso kilianCLP
KinëChinese Yuan RenminbiCNY
KolumbiPeso kolumbianCOP
Komorafranc ComorianKMF
Ishujt KukCook Islands Dollarasnje
KostarikëCosta Rican zorrë e trashëCRC
Kroaciacroatian atjeHRK
KubëPeso KubanCUP
CuracaoHollandë Antillian guldenE
Qiproeuro EvropianEUR
Çekiakoruna ÇekeCZK
D
DanimarkëCrown danishDKK
DjiboutiFranc DjiboutianDJF
DominicaEast dollar të KaraibeveXCD
Republika DomenikanePeso DominikaneDOP
E
EkuadorShtetet e Bashkuara DollarUSD
EgjiptPound egjiptianEGP
El salvadorShtetet e Bashkuara DollarUSD
Guinea EkuatorialeQendrore CFA Franc AfrikësXAF
EritreaNakfa EritreanERN
Estonieuro EvropianEUR
Swaziland SwazilandSwazi LilangeniSZL
EtiopiBirr etiopianETB
F
Ishujt FalklandIshujt Falkland PaundFKP
Ishujt FaroeKrona Faroeseasnje
FijiDollar FijianFJD
Finlandëeuro EvropianEUR
Francëeuro EvropianEUR
French Guianaeuro EvropianEUR
Polinezia francezeCFP francXPF
G
GabonQendrore CFA Franc AfrikësXAF
GambiaDalasi GambianeGMD
Gjeorgjidrejtuar GjeorgjisëGEL
Gjermanieuro EvropianEUR
GanaCedi GhanaianGHS
GjibraltarGjibraltar PaundGIP
Greqieuro EvropianEUR
GrenlandëCrown danishDKK
GrenadaEast dollar të KaraibeveXCD
Guadeloupeeuro EvropianEUR
GuamShtetet e Bashkuara DollarUSD
GuatemalaQuetzal guatemalanGTQ
gërnziGuernsey PoundGGP
giniFranc GuineanGNF
Guinea-BissauWest African AQF-ja FrancINR
GuyanaDollar GuyaneseGYD
H
HaitiGrud HaitianHTG
HondurasLempira HonduranHNL
Hong KongHong Kong DollarHKD
HungariForintë HungarishtHUF
unë
IslandëKrona IslandezeISK
IndiRupee indianeINR
IndoneziIndonesian RupiahIDR
IranRial iranianIRR
Irakdinar irakianeIQD
Irlandëeuro EvropianEUR
Ishulli i NjeriutManx poundIMP
IzraelSikli izraelit i riATA
Italieuro EvropianEUR
J
XhamaikaJamaican DollarJMD
Japonijen japonezJPY
Jersey IslandJersey paundJEP
JordanDinar jordanezJOD
K
KazahstanKazakistani TengeKZT
Kenyashilling KenyanOBSH
Kosovëeuro EvropianEUR
Kuwaitdinar KuvajtitKWD
KirgistanI KyrgyzstaniKGS
L
LaosLao puleLAK
Letonieuro EvropianEUR
LibanPound libanezLBP
LesotoLesoto LotiLSL
LiberiDollar LiberisëLRD
LibiDinar libianSOUND
Liechtensteinfranga zviceraneCHF
Lituanieuro EvropianEUR
Luksemburgeuro EvropianEUR
M
MacauPataca MacaneseMOP
MadagaskarAriary Malagasy<URL>
MalawiMalawian KwachaMWK
MalaysiaRinggit MalajzisëMYR
MaldivesRufiyaa MaldivianMVR
MaliWest African AQF-ja FrancINR
Maltëeuro EvropianEUR
Ishujt MarshallShtetet e Bashkuara DollarUSD
Martiniqueeuro EvropianEUR
MavritaniOuguiya MauritanianMRU
Mauritiusrupi MauritianWALL
Mayotteeuro EvropianEUR
MeksikëPeso meksikanMXN
Mikronezivalutave kryesoreUSD
Moldovëleu MoldovanMDL
Monacoeuro EvropianEUR
MongoliMongolian TugrikMNT
Mali i Zieuro EvropianEUR
MarokDirham marokenMAD
MozambikMetical MozambicanMZN
MyanmarMyanmar KyatMMK
N
NamibiaDollar NamibianNAD
NauruAustralian DollarAUD
NepalRupee NepaleseNPR
Holandëeuro EvropianEUR
Kaledonia e ReCFP francXPF
Zelanda e ReZelanda e Re DollarNZD
Nikaraguacordoba NikaraguasNIO
NigerWest African AQF-ja FrancINR
NigeriNigerian NairaNGN
Korea e VeriutNorth Korean WonKPW
North Maqedoni
denar maqedonasMKD
NorvegjiCrown norvegjezemjaft
Ose
OmanOmani rialOMR
P
Pakistanrupi PakistaniPKR
Palauvalutave kryesoreUSD
PalestinëSikli izraelit i riATA
PanamaShtetet e Bashkuara DollarUSD
Papua Guinea e RePapua New Guinean kinaPGK
ParaguajGuarani ParaguaiPYG
Perusol PeruanPEN
FilipinetPhilippines peso fotoPHP
Polonizloty polake & euroPLN
Portugalieuro EvropianEUR
Puerto RicoShtetet e Bashkuara DollarUSD
Q
QatarRiyal KataritQAR
R
bashkimeuro EvropianEUR
RumaniLeu rumunRON
RusiRubla ruseRUB
Rwandafranc RuandësRWF
S
SamoaSamoan TalaWST
San Marinoeuro EvropianEUR
Sao Tome dhe PrincipeSao Tome dhe Principe mirëSTN
Arabia SauditeSaudi Riyal arabSAR
SenegalWest African AQF-ja FrancINR
Serbiadinari serbRSD
Seychellesrupi SeychelloisSCR
Sierra LeoneSierra Leone LeoneSLL
SingaporeSingapore DollarSGD
Slovakiaeuro EvropianEUR
Slloveniaeuro EvropianEUR
Ishujt SolomonSolomon Islands DollarSBD
Somaliamonedhë SomaliSOS
Afrika e JugutAfrikës së Jugut RandZAR
Gjeorgjia Jugore IslandSterling PoundGBP
Korea e jugutwon të Koresë JugoreKRW
Sudani i JugutSudanese Paund JugutSSP
Spanjëeuro EvropianEUR
Sri LankaSri Lanka rupjeLKR
SudanSudanese PaundSDG
Surinamedollar SurinamezeSRD
SuediKrona suedezeSEC
Switzerlandfranga zviceraneCHF
SiriaPound sirianSYP
T
TaiwanRe Dollar TajvanTWD
TaxhikistanSomoni TajikistaniTJS
Tanzaniamonedhë TanzanisëTZS
TajlandëThai bahtTHB
Timor-Lestevalutave kryesoreUSD
TogoWest African AQF-ja FrancINR
Tokelau (Zelanda e Re)Zelanda e Re DollarNZD
karrocë me dy rrotaPa'anga TonganishtTOP
Trinidad dhe TobagoTrinidad dhe Tobago DollarTTD
Tunizidinar TunizianeTND
Turqilira turkeTRY
TurkmenistanTurkmen ManatTMT
Turks dhe Kaikosvalutave kryesoreUSD
TuvaluAustralian DollarAUD
U
Ugandamonedhë UgandanUGX
UkrainëUkrainian hryvniaUAH
Emiratet e Bashkuara ArabeUAE dirhemiAED
Mbretëria e BashkuarSterling PoundGBP
Shtetet e Bashkuara të AmerikësShtetet e Bashkuara DollarUSD
UruguayPeso uruguajanFiretrucks
UzbekistanI UzbekistaniUZS
V
VanuatuVanuatu VatuVUV
VenezuelaBolivar VenezuelësVES
VietnamVietnamese DongVND
W
Wake Island (SHBA)valutave kryesoreUSD
Wallis dhe FutunaCFP francXPF
dhe
JemenRial jemenasPLACE
me
ZambiaKwacha ZambianZMW
Zimbabvevalutave kryesoreUSD

 

Save A Train gjithmonë mendon për udhëtarët dhe trena udhëtarët, kështu që ne kemi vendosur për të ju jap një të këmbimit valutor mjet të lirë të monedhës converter, kështu që ju nuk keni nevojë për të humbur kohë në kërkim të një tjetër converter mjet monedhës, ose duke menduar se çfarë është norma e këmbimit valutor, kur ju e udhëtimit me tren, kudo qe te shkosh.

Jonë mjet Currency converter mund të përdoret kur ju e udhëtimit, por edhe thjesht për propozon përgjithshme, mjet tonë monedhë përfshin të gjitha monedhat kryesore dhe kurset e këmbimit të huaj ka, të tilla si EUR, USD, GBP, Por edhe ne gjithashtu kemi të gjitha cryptocurrencies konvertimet e mëdha.

 

Tani që ju kuptova në lidhje me mjetet tona Shkëmbimi i jashtëm Thrones dhe çfarë është shkalla e konvertimit në monedhën tuaj, ne besojmë se ju duhet të dini se për të marrë më të mirë dhe bileta më e lirë të trenit çmimet – Ju duhet të urdhërojë trenat biletat tuaja në Save A Train.

 

A doni të embed këtë faqe onto faqen tuaj, vetëm klikoni këtu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcurrency%2F%3Flang%3Dsq- (Shkoni poshtë pak për të parë kodin embed)

Copyright © 2021 - Save A Train, Amsterdam, Holandë
A mos i lënë pa një të pranishëm - Të marrë kuponat dhe lajme !