Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 14/01/2022)

Jei jums įdomu, kaip patekti į Tomorrowland traukiniu, tada ieškoti ne toliau. Užsisakykite savo traukinio bilietus į Tomorrowland iš anksto su mumis! Jei esateE laimingųjų žmonių turi bilietus į Tomorrowland šiemet, būtinai nepalikite kelionės informacijos iki paskutinės minutės!

 

Kai yra Tomorrowland?

Ji nebus ilgai, kol festivalis prasideda, todėl įsitikinkite, kad jūs pasirengę su Tomorrowland traukiniu bilietai. Tomorrowland vyksta dviem savaitgaliais 2018. Tai paskutiniai du liepos savaitgaliai: 20-22ND ir 27.- 29-oji. Susirinkimas, kuris yra iš anksto šventė renginys stovyklautojų Dreamville, vyksta liepos 19 ir tada liepos 26 savaitgalio 2.

 

Tomorrowland traukiniu patalpų arenoje

 

Prieiga prie Tomorrowland traukiniu:

Tai paskutiniai du liepos savaitgaliai.

Briuselis Boom traukiniai

Antverpenas į Boom traukiniai

Lježas Boom traukiniai

Šarlerua Boom traukiniai

 

Įsiregistruoti:

Penktadienį & šeštadienis, registruojantis dirba iki 22.00. Svečiams bus atmesta po šio laiko.
Sekmadienį įsiregistravimo užsidaro 21h00. Svečiams bus atmesta po šio laiko.

Tomorrowland yra be jokios abejonės geriausias muzikos festivalis pasaulyje. Daugiau šalių yra ne Tomorrowland nei olimpinėse žaidynėse. Tai tikrai unikali patirtis ir puikus būdas jaustis prijungtas. Kiekvienais metais jis auga dar didesnis, todėl nereikia gauti užvaldo su minios būdama nepasiruošusi, gauti Tomorrowland traukiniu.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Kaip patekti į Tomorrowland Traukiniu:

Tomorrowland vyksta poilsio zonoje, de Schorre, į Boom. Iš Boom miestas įsikūręs Belgija, tarp Antverpeno & Briuselis. Tai mažas miestelis virsta šalies scenos. Paprastai ramus miestelis jie rodomi Tomorrowland vėliavas jų langų festivalio metu.

Geriausias pagrindinis stotis patekti į Tomorrowland traukiniu yra gauti į Antverpenas Centrinė. Kai esate čia jūs ketinate norite gauti kitą traukinį Boom.

Išlipkite Boom stoties ir imtis Nemokamas autobusas autobusas į Tomorrowland / DreamVille. Po kiekvieno festivalio dieną, trijų papildomų Naktiniai traukiniai bus paleisti į Antverpeno centrinės stoties.
NAUJAS: Darbo dienomis, dabar yra 2 traukinių per valandą tarp Antverpenas-Centrinės ir strėlės. Šeštadienį ir sekmadienį: 1 traukinys per valandą.

Roterdamas į Boom traukiniai

Paryžius Boom traukiniai

Mastrichtas Boom traukiniai

Amsterdamas į Boom traukiniai

 

Kas yra Tomorrowland Kaip?

Dabar, kad mes jums daviau sudėtingesni informaciją apie Tomorrowland traukiniu, atėjo laikas įdomus dalis! Jei tai jūsų pirmą kartą vyksta į Tomorrowland, jūs tikriausiai įdomu, ką jis bus panašus. Tai paskutiniai du liepos savaitgaliai. Tomorrowland buvo išrinktas neginčijamą didžiausią EDM muzikos festivalį pasaulyje kelerius metus iš eilės. Tai paskutiniai du liepos savaitgaliai Tai paskutiniai du liepos savaitgaliai Tai paskutiniai du liepos savaitgaliai, šalis žiūrovas, arba festivalis entuziastas. Tomorrowland 2018 formuoja iki būti didžiausias festivalio istorijoje. Ji tikrai stulbinantis skaičių nustatytų įsižiebti fantastinių tarptautinių Menininkų 16 neįtikėtinas etapai.

Briuselis Antwerp traukiniai

Amsterdamas Antwerp traukiniai

Lilis Antwerp traukiniai

Paryžius Antwerp traukiniai

 

 

Be to, turintys neįtikėtiną seriją, organizatoriai, atrodo, maniau viskas, įskaitant spintelės galite išsinuomoti, Tai paskutiniai du liepos savaitgaliai, Tai paskutiniai du liepos savaitgaliai. Jūs turite įvairių variantų į viršų į viršų savo apyrankė su Pearls: Jūs galite pridėti perlai internete savo Tomorrowland paskyra, tuo kortelėje 'Mano apyrankės’ prieš festivalį su savo kreditine kortele (VIZA, mastercard), Uždrausti kontaktą, Tai paskutiniai du liepos savaitgaliai, Tai paskutiniai du liepos savaitgaliai. Tai tikrai tampa vieta, kur jūs galite palikti visus savo rūpesčius už!

 

Mes rekomenduojame, kad jums sekti Tomorrowland "Facebook" gauti naujausią informaciją apie išsidėstymą ir apskritai festivalyje, ir jūs taip pat galite sekti Išsaugoti traukinys Twitter

 

Bet kuriam Europos traukinių bilietai, ir ypač Tomorrowland traukiniu iš visos Europos, Tiesiog įveskite Išsaugoti traukinys svetainę ir mėgautis savo traukiniu.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftomorrowland-by-train%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)