Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 20/08/2021)

Už nedidelį šalyje, Belgija turi savo sąžiningai dalytis išskirtinį traukinių keliones su daug nuostabaus žvilgsnio pamatyti. Belgijos pakrantė yra puikus būdas atsipalaiduoti ir mėgautis saule ir 65 kilometrų pakrantės, yra daug įdomių pajūrio veikla pataikauti. Padarykite bendrą pertrauką ir pagauti traukinį į savo paskirties vietą pasirinkimo. Štai keletas iš geriausių paplūdimio atostogų traukiniu Belgijoje.

 

Ostendė

Jei ieškote tobulos dienos išėjimui į paplūdimį, tai yra vieta, kurią reikia aplankyti. Taip pat žinomas kaip "City prie jūros", Ostendė turi daugiau nei 9 kilometrų gražus smėlėti paplūdimiai paruošti degintis. Taip pat yra puikus promenada ir diapazonas Muziejai, parduotuvės, ir restoranai mieste. Iš 28 birželio iki 31 Kiekvienų metų rugpjūčio Ostendė atlieka priimančiosios į Sand Sculpture festivalis kuri yra daug įdomus! tik trumpas traukiniu iš Briuselio, Ostendė puikiai tinka paplūdimio miesto patirtis.

Briuselis Ostend traukiniai

Antverpenas į Ostend traukiniai

Amsterdamas į Ostend traukiniai

Briugė į Ostend traukiniai

 

Paplūdimio atostogų traukiniu Belgijoje, Beach Front View

Knokke-Heistas

Jei apynių Briuselyje traukiniu Jūs atsidursite Knokke-Heist aplink 50 minučių. Čia yra ne tik vienas, bet 5 lovely paplūdimiai laukia jūsų. Ši sritis turi kažką kiekvienam, įskaitant a golfo laukas, menas galerijos, kazino, kultūros centras, ir an neįtikėtinas gamtos draustinis vadinamas Zwinu. Su tiek daug dalykų, kuriuos reikia tai padaryti yra paplūdimio atostogų verta.

Briuselis Knokke-Heist traukiniai

Antverpenas į Knokke-Heist traukiniai

Amsterdamas į Knokke-Heist traukiniai

Briugė į Knokke traukiniai

Paplūdimio atostogų traukiniu Belgijoje, paplūdimys smėlio

de Haan

Tiems, kurie yra daugiau nuotykių, De Hann Resort yra puikus pasirinkimas. Tik trumpas traukiniu iš Briuselio, tai pajūrio miestas siūlo stulbinantį paplūdimyje su saulės kėdžių ir privačių skyriuose paplūdimio turimų nuoma, taip pat žavus Anglo-normanų stiliaus kotedžai ir vilos. Tai galima išsinuomoti dviračius ir dviračių kelyje arba pakrantės keliu ir mėgautis kraštovaizdžiu ir sūrus oras. Tam, kad lauko patirtis, tai yra puiki vieta.

Gentas į Ostend traukiniai

Šarlerua į Ostend traukiniai

Lilis į Ostend traukiniai

Lježas Ostend traukiniai

 

 

 

Niuportas

Tai turi būti pagrindinis paplūdimys paskirties Belgijoje kai šeimos Pramogos. Gerai žinomas dėl savo platų vandens sportas pavyzdžiui, dušo padėklas ir plaukimo, laivu, buriavimas, žuvis, bangų vežimas, ir banglenčių sportas, taip pat daug pasilinksminimo galimybių palei paplūdimį ir eismo nemokama promenada, Nieuwpoort siūlo kažką kiekvienam. Šis miestas yra lengvai prieinama iš Briuselio ir trumpas važiavimas traukiniu bus jums ten.

Belgija turi įspūdingą pakrantę, o lengva prieiga prie traukinių daro vis ten dar malonus ir be streso! Yra paplūdimys paskirties, kad tiktų visiems ir visada kažką naujo pabandyti. Kas gali būti maloniau, nei viena iš šių paplūdimio atostogų traukiniu Belgijoje?

Gentas De Panne traukiniai

Šarlerua De Panne traukiniai

Briuselis De Panne traukiniai

Lježas De Panne traukiniai

 

 

Paplūdimio Šventės traukiniu Belgijoje Santrauka

Eikite į Saveatrain.com patikrinti visus mūsų išskirtines traukiniai bilietą ir pradėti planuoti savo kitą nuotykį!

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeach-holidays-by-train-in-belgium%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)