Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 11/06/2022)

Sąrašo Geriausi miestai Europoje vegetarams pradeda pagaliau gauti ilgiau. Tai galėjo būti šiek tiek lėtas eiti, bet vegetariškas scena pagaliau įsibėgėja. Mes visi žinome kad mėsos orientuotas patiekalai dominuoti meniu daugelyje Europos šalių. Bet viskas pasikeitė. šių dienų, Jūs neturite eiti alkanas jei esate keliaujate vegetaru. Taip pat Jūs turėsite patenkinti tik save.

 

Štai keletas Geriausi miestai Europoje vegetarams ir kaip ten patekti traukiniu.

 

Geriausi miestai Europoje vegetarams

Geriausi miestai Europoje vegetarams: Berlynas, Vokietija

dorai, vyksta mėsos nemokama yra keletas iš daugiau patriotinių restauranteers swoling ne minties, bet restoranų, kurie apkabino ją, mes atsižvelgti į mūsų skrybėlės išjungti jums! Berlynas dabar siūlo neįtikėtiną masyvas vegetariškų restoranų. Kalbėjosi veganų ledai su įspūdingais Vegetaras mėsainiai. Dauguma vegetarų restoranai Berlynas yra aukštos kokybės ir taip pat itin madinga. Berlynas buvo net pavadintas Naujas Vegetariškas sostinė pasaulyje SaveuR 2015. Ir net ne iš labiausiai tradicinių restoranų, yra galimybių tinka Vegetaras valgytojai tarp mūsų.

Miunchenas į Berlyną traukiniai

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Geriausi miestai Europoje vegetarams: Barselona, Ispanija

Mes labai patinka Sain ir kaip ji apkabino vegetaras ir Vegan maisto! Barselona, ypatingai, taip nori būti svetingas, kad ji pasiskelbė „draugiška daržovėms“., iš veganų ir vegetarų kultūrą "draugas Kovas 2017. Rotušės net gaminami savo vegetarišką vadovas į miestą ir paragino savo gyventojus išbandyti mėsos be Mondays. Kaip ir dauguma vietų, rasite paprastų daržovių draugiškas vietas ir grynai veganų restoranų kaip mišinį BioBento ir tinkamai pavadinimu Vegetaras sodas. tortas meilužis? Tada jums reikia apsilankyti Santoni kavinė, kuri tarnauja veganų pica, vegan keksiukai, ir vegan bandelės, tarp kitų skanių skanėstų.

 

Geriausi miestai Europoje vegetarams: Stokholmas, Švedija

Jei jūs ieškote švelniavilnių pietūs vegetariškos-bilieto tada ieškoti ne toliau nei Stokholmas. Šis populiarus Skandinavijos miestas tikrai yra mūsų sąrašas Geriausi miestai Europoje vegetarams. Taip pat super lengva gauti traukiniu! Vienas vegetariškas restoranas nepraleisti: Daugelis mano, Hermansą (www.hermans.se) yra geriausias vegetariškas restoranas Europoje. Jie siūlo all-you-gali valgyti vegetarišką švediškas stalas su neįtikėtinu vaizdu į miestą.

 

Geriausi miestai Europoje vegetarams: Londonas, Anglija

Nuostaba? Mes ne taip manau! Londonas tikrai yra viskas! Įskaitant apsvaiginimo sumą Vegan parinkčių. Soho "gali pasigirti šalies pirmąjį visą-Veg užeiga - Treneris & arkliai yra Londono (o gal Anglijos) geriausiai žinomas vegetariškas restoranas. Ji siūlo veganų ir Vegetaras slants britų pub klasika. Jei jaučiatės drąsus vėliau Vaniliniai Juoda yra, kur jums reikia, kad būtų! Rekomenduojame šalta avokadų su alyvuogių trupiniai ir topinambų torto su Brazilija riešutų pieno ir kopūstų. Garsai pagunda visiems, ne tik vegetarai.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Geriausi miestai Europoje vegetarams: Glazgas, Škotija

Glazgas – Nekenkia tik vegetariškas, tai vienas iš šalies dauguma veganų draugiškas miestai ir vis didėja prieglauda visų dalykų vegetariškų.

Atrodo, kad yra naujas Vegetaras ar veganų hotSpot atidarymas beveik per savaitę, ir už tai paklausa yra tikrai ten. Laikas nuo laiko jis buvo pripažintas labiausiai veganų draugiškas vietą Jungtinėje Karalystėje. VegFest (didžiausia Europos veganų festivalis) taip pat pridėjo Glazgas į savo sąrašą.

 

Ten buvo ne geriau laiko nei dabar užsisakyti traukiniu į bet Europoje SaveaTrain Jei esate vegetaras ar veganų!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcities-europe-vegetarians%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)