Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 30/07/2021)

Išgirdus kepsnių terminą, iškart pagalvosite apie JAV ar Europą. tačiau, tai ne vienintelės galvijų auginimo ir kepsnių vartojimo vietos. Wagyu ir Kobe, kurie laikomi geriausiais jautienos gabalais pasaulyje, kilę iš Japonijos. be to, tokios vietos kaip Portugalija ir Argentina nusipelno ypatingo paminėjimo.

Žoliniai tam tikro regiono galvijai turės išskirtinį skonį, būdingą būtent tam regionui. Įvertinusi pasakė, kad, sultingas kepsnio pjaustymas yra daugeliui mėsos mėgėjų pasirinkimas. Mes sukūrėme šį sąrašą 10 Geriausi kepsnių restoranai pasaulyje, kuris turėtų būti jūsų kibiras sąrašą jei kepsnys yra vienas iš jūsų mėgstamiausių maisto produktų.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. „Goodman“ kepsnių restoranas, Londonas

Tarp geriausių kepsnių pasaulyje, Gudmanas yra kilęs iš Niujorko. Goodmanas atidarė Londono filialą 2008, ir nuo to laiko franšizė išsiplėtė į dar tris vietas.

Restoranas įvertintas „Michelin“ žvaigžde ir jį pamėgo lankytojai dėl odos ir medžio akcentų, imituojančių Niujorko atmosferą. Klientai gauna galimybę rinktis iš Ispanijos, Jungtinė Karalystė, ar JAV gabalai. Restoranas sendina mėsą vietoje ir didžiuojasi savo šonkaulių akimi.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Goodman Steakhouse, London

 

2. „Mancy's Steakhouse“, Toledas

„Mancy's Steakhouse“ Toledo mieste, Ohajas, yra viena iš legendinių įstaigų. Kepsnių restoranas buvo įkurtas 1921 ir, jei tikėti vietiniais, ir toliau nuo dienos 1, net darbo dieną. Patartina patikrinti Toledo orų radaras prieš eidami ten, nes gali tekti šiek tiek palaukti, kol įeisite.

Geriausia pasirinkti dieną, kai Toledo oras yra malonus, o laukimas lauke tik padidins laukimą to, kas tau yra viduje, neverskite jūsų trauktis kitur. „Mancy“ kepsnių restorane patiekiami USDA sertifikuoti angusai, ir „Angus Prime Steaks“, kurie yra sendinti ir mėsingi vietoje. Reguliarūs žmonės taip pat prisiekia čia patiekiamomis jūros gėrybėmis, ypač Aliaskos karališkasis krabas ir australinis omaras.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

Mancy’s Steakhouse, Toledo

 

3. CUT Autorius Wolfgangas Puckas, Singapūras

Wolfgango Pucko nereikia pristatyti. Austrijoje gimęs Amerikos garsenybių šefas ir restoranas atidarė savo pirmąjį Azijos restoraną, pavadintą Iškirpti Marina Bay Sands, Singapūras, į 2010. Nuo tada, kai CUT imperija išsiplėtė visame pasaulyje, tačiau Singapūro filialas ir toliau yra geriausias.

Globėjai gali mėgautis pasaulinės klasės Kobe, 300-dienos grūdais maitinamas Angusas, arba A5 Wagyu. Šios įstaigos specialybė yra namų padažų asortimentas ir plati vyno kolekcija, puikiai deranti prie bet kokio pagrindinio kepsnio pjaustymo.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

CUT By Wolfgang Puck, Singapore

 

4. Aragawa, Tokijas, Japonija

Tokijo „Aragawa“ yra vienas brangiausių kepsnių restoranų pasaulyje. „Michelin“ žvaigždutėmis įvertintas restoranas yra žinomas dėl savo virėjo – Yamada Jiro, kuris patiekia tik geriausią Kobės jautieną pasaulyje.

Šio restorano USP yra tai, kad jis augina grynaveislių Tadžimos galvijų bandą nuo pat jo atidarymo 1967. Dėl puikios kokybės kontrolės ir pasirinkto patiekalo pasirinkimo „Aragawa“ yra prabangus valgomasis.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

Expensive Steakhouses in Aragawa, Tokyo, Japan

 

5. Peteris Lugeris, Niujorkas

Šis šeimos valdomas verslas didžiuojasi savo USDA jautienos sertifikatu. Jie į patalpas importuoja geriausią mėsą iš vidurio vakarų ir sauso amžiaus. Šis „Michelin“ žvaigždutėmis įvertintas restoranas yra ir pats seniausias, buvo įsteigta 1887.

Ši vieta laikoma Niujorko valgymo scenos piktograma ir daugelio apeigų apeigomis. „Porterhouse“ kepsnys, sausas sendinimas patalpose 28 dienų, yra rekomenduojamas patiekalas su vokiškų keptų bulvių puse ir vidaus padažais.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

6. Antica Osteria Nandone, Toskana

Toskanoje valdo Paolo Mugnai, duris atvėrė Antica Osteria 2007 ir turi kaimišką, senas pasaulis jaučiasi aukščiausios kokybės valgymo patirtimi. Restoranas yra žinomas dėl savo Bistecca Alla Fiorentina, itališkas kepsnys iš veršienos ar telyčios ir esminis Toskanos virtuvės patiekalas.

„Antica Osteria“ patiekalų įspūdis - virėjas, paruošiantis mėsą su kaulais priešais jus, naudodamas tik Toskanos alyvuogių aliejų ir truputį jūros druskos.

Milanas į Romą su traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Piza į Romą su traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

 

7. „Gibsons“ baras & Kepsnių restoranas, Čikagos

Čikagoje, baras „Gibsons“ ir „Steakhouse“ didžiuojasi tuo, kad yra pirmasis restoranų tinklas šalyje, gavęs savo USDA sertifikatas „Prime Angus“ jautienai.

Restoranas yra žinomas dėl juodųjų angusų galvijų, kukurūzais šeriami 120 dienų, o paskui patalpose sausai sendinamas 40 dienų. Vietiniai gyventojai čia, Čikagoje, prisiekia „WR Chicago“ mėsos pjaustymu, dvigubai keptos bulvės šone, ir garsioji Gibsons pagardina druską.

 

8. „Grillhouse“, Johanesburgas

„Grillhouse“ Johanesburge laikomas geriausiu kepsnių restoranu Pietų Afrikoje. Niujorko stiliaus grilio namai yra žinomi dėl to, kad patiekiami pasaulinės klasės prieskoniais apkepinti filė ir puikūs šonkauliai kartu su aukščiausios kokybės pavieniais salyklais ir vietiniai vynai.

Ši vieta garsėja lėtai skrudintu pagrindiniu šonkauliu, kuris skrudinamas ant silpnos liepsnos nuo bet kur nuo devynių iki 12 valandos. Kiti šios vietos ypatumai yra „T-bone“ ir „rumbas“. Šį restoraną išskiria aukščiausios kokybės Pietų Afrikos jautienos kepsniai ir puikus aptarnavimo personalas.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

The Grillhouse, Johannesburg

 

9. La Cabana, Buenos Airės, Argentina

Kaip jau minėjome įžangoje, Argentina yra vienas iš geriausių regionų, gaminančių švelnią ir sultingą jautieną, pasižyminčią specifiniu regiono skoniu. „La Cabana“ yra vienas žymiausių Buenos Airių restoranų, įsikūręs nuošalioje miesto vietoje.

Restorane pusryčiams patiekiami kepsniai, pietus, ir vakarienė. Keletas lengvų rekomendacijų apima jų „T-bone“ kepsnį, kūdikio jautiena, jautienos kepsnys, ir plonos juostos šonkauliai. Restorane taip pat siūloma plati vietinio vyno kolekcija prie jūsų kepsnio.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

10. Kaprizas, Leonas, Ispanija

El Capricho Leone, Ispanija, mėsos mėgėjų laikomas piligriminiu keliu, nes jis visiškai nesuvoktas, toli nuo populiariausių lankytinų vietų Ispanijoje. Įsikūręs Leone, El Capricho vadovauja Jose Gordonas, restoranas, virėjas, ir ūkininkas.

Restoranas yra žinomas dėl mėsos, augintos iš jaučių ir senų karvių iš Pirėnų pusiasalio nuo septynerių iki trylikos metų. Kartą paskerdęs, jautiena yra sausai brandinta 160 dienų, kuris yra daug didesnis už normą. Rėmėjai gali džiaugtis T kaulais, antrekotas, arba nugarinė, kepta iki tobulumo ant atviros ugnies grotelių, kartu su taure puikaus vietinio vyno.

Tai užbaigia mūsų populiariausių pasaulio vietų sąrašą 10 geriausi kepsnių restoranai. Jei laikote save kepsnių mėgėju, kiekvienas iš jų turėtų būti jūsų grupių sąraše.

Iš Dižono į Provansą traukiniu

Paryžius į Provansą su traukiniu

Lionas į Provansą su traukiniu

Marselis į Provansą su traukiniu

 

čia Išsaugoti Traukinys, mes mielai padėsime jums suplanuoti maisto kelionę į 10 Geriausi kepsnių restoranai pasaulyje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 geriausių kepsnių pasaulyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fbest-steakhouses-world%2F- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)