Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 21/12/2023)

Nuotolinio darbo ir skaitmeninio ryšio amžiuje, daugiau asmenų pasirenka laisvai samdomiems darbuotojams gauti skaitmeninę vizą, kuri leidžia jiems dirbti iš bet kurios pasaulio vietos. Skaitmeniniai klajokliai, kaip jie paprastai žinomi, pasinaudokite technologijomis, kad išsilaisvintumėte nuo tradicinės biuro sąrankos ir tyrinėtumėte naujus horizontus. Norint sėkmingai naudotis skaitmeniniu klajokliu, labai svarbu pasirinkti tinkamą paskirties vietą, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip pragyvenimo išlaidos, infrastruktūra, ir bendrą gyvenimo kokybę. Šiame straipsnyje, gilinsimės į penkias geriausias šalis, kurios siūlo idealią aplinką skaitmeniniams klajokliams, ieškantiems pusiausvyros tarp darbo ir nuotykių.

 • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šiame straipsnyje mokoma apie keliones traukiniu naudojant „Išsaugoti traukinį“., Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

Kas yra skaitmeninė klajoklio viza?

Skaitmeninė laisvai samdomų vertėjų viza arba Nomad Visa yra specializuota vizų arba rezidencijos programa, kurią tam tikros šalys siūlo asmenims, kurie dirba nuotoliniu būdu arba uždirba pajamas internetu gyvendami toje šalyje.. Skaitmeninės klajoklių vizos skirtos palengvinti nuotolinių darbuotojų legalų buvimą, laisvai samdomi darbuotojai, ir savarankiškai dirbantys asmenys, kurie savo darbo pareigas gali atlikti internetu. Šios vizos paprastai galioja nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, priklausomai nuo šalies. Daugelis šių programų suteikia galimybę pratęsti vizas, kad tilptų asmenys, kurie domisi ilgesniu buvimu..

Turėti teisę gauti skaitmeninę klajoklio vizą, paprastai turite atitikti šiuos kriterijus:

 1. Parodykite nuotolinio darbo įrodymus, kuris gali būti pagrįstas darbo sutarties kopija arba oficialu darbdavio raštu, suteikiančiu leidimą dirbti nuotoliniu būdu.
 2. Turėkite pakankamai finansinių išteklių, kad išlaikytumėte save visos viešnagės metu, kaip patvirtina banko išrašai ar kiti dokumentai, įrodantys pakankamai lėšų pragyvenimo išlaidoms padengti.
 3. Visą savo buvimo priimančiojoje šalyje laikotarpį apdrauskite sveikatos draudimą.
 4. Turėkite švarų teistumą.

Prieš apsigyvendami dėl kelionės tikslo, laisvai samdomi darbuotojai turi atsižvelgti į įvairius veiksnius. Kai kurie iš šių svarstymų apima:

Palankus oras – individualūs pageidavimai dėl oro sąlygų skiriasi. Nors kai kurie gali ieškoti šilumos, kiti gali teikti pirmenybę vėsesniam klimatui. todėl, ieškant naujos šalies, būtina sutelkti dėmesį į regione vyraujančius orus.

Patikimas WiFi – atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas skaitmeninis klajoklis priklauso nuo stabilaus interneto ryšio, Labai svarbu užtikrinti, kad pasirinktoje šalyje būtų tvirta WiFi infrastruktūra. Nuolatinis ryšys yra būtinas, nes jis tiesiogiai veikia jūsų gebėjimą efektyviai dirbti.

Klesti bendruomenė – labai svarbu užmegzti socialinius ryšius. Klajokliškas gyvenimo būdas gali būti izoliuojantis, pabrėžia, kad laikui bėgant svarbu užmegzti ryšius su kitais. Daugelis skaitmeninių klajoklių viešosios interneto prieigos taškų atsirado dėl tose srityse besiburiančių klajoklių.

Prieinamos pragyvenimo išlaidos – skaitmeniniams klajokliams, Svarbiausia yra išlaikyti ekonomišką gyvenimo būdą. Būsto nuoma trumpam laikui gali būti brangi, todėl protinga ieškoti šalių, kuriose pragyvenimo išlaidos mažesnės.

Optimali darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra – pasiekti tinkamą pusiausvyrą tarp darbo ir laisvalaikio gali būti sudėtinga skaitmeniniams klajokliams. Todėl, Labai svarbu pasirinkti vietą, kuri palengvintų darnų profesinio ir asmeninio gyvenimo derinį.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

1. Portugalija

 • Vidutinės mėnesio išlaidos: $1200-$2200+ JAV dolerių
 • viza: Gyvenamoji viza – ši viza leidžia išbūti pirmuosius keturis mėnesius. Įvažiavus į Portugaliją, galite kreiptis dėl leidimo gyventi dvejiems metams. Laikinojo buvimo viza – su šia viza, galite pasilikti 12 mėnesių. Negalite pratęsti šios vizos arba pasinaudoti ja gauti leidimą gyventi, bet galite pratęsti keturis kartus
 • Reikalingas mėnesinis atlyginimas: virš 3040 eurų

Atrodo, kad Portugalija virto Europos Baliu, tarnauja kaip skaitmeninių klajoklių centras. Vasaros 2022, Portugalija paskelbė apie specialios vizos įvedimą laisvai samdomiems darbuotojams ir nuotoliniams darbuotojams. Dabar jie gali tyrinėti Portugaliją su D7 nacionaline viza, suteikianti galimybę užsitikrinti leidimą gyventi.

būtinai, klimatas fantastiškas beveik visus metus, pragyvenimo išlaidos yra mažesnės nei didelėje Vakarų Europos dalyje, o virtuvė tiesiog nuostabi! Įsivaizduokite, kad mėgaujatės gardžiu maistu, po to kiaušinių pyragaičiai, ir baigiant gurkšneliu porto... puiku.

Nors įvairios Portugalijos sritys yra tinkamos internetiniams verslininkams, didžiausias skaitmeninių klajoklių miestas Portugalijoje yra ne kas kitas, o sostinė, Lisabona. Iš visų pusių trykšta skaitmeniniai klajokliai, patyrę keliautojai tvirtina, kad šiuo metu tai yra viena iš geriausių vietų susisiekti su panašiai mąstančiais asmenimis. Antra paklausiausia vieta yra Portas, gyvybingas studentų miestas, garsėjantis vaizdingu senamiesčiu, išsidėsčiusiu palei upę ir papuoštu mėlynomis plytelėmis išklotais pastatais. Pristatytas naujai inicijuotas projektas – skaitmeninio klajoklių kaimo įkūrimas Madeiroje! Tapti šios pastangos dalimi Ponta Do Sol mieste, reikia pateikti paraišką. Jei pasirinkta, labai gerai galėtumėte atrasti savo naujai atrastus namus Portugalijoje!

 

Digital Visa For Freelancers In Portugal

 

2. Estija

 • Vidutinės mėnesio išlaidos: $1000-$2000 JAV dolerių
 • viza: C skaitmeninė klajoklio viza galioja 6 mėnesių. D skaitmeninė klajoklio viza galioja 1 metų
 • Reikalingas mėnesinis atlyginimas: virš 3504 eurų

Ši buvusi sovietinė prie Baltijos jūros yra viena iš labiausiai neįvertintų (ir puikiai!) Europos vietos klajokliams. Į 2020, Estija sustiprino savo pirmaujančios Europos tautų statusą, pristatydama skaitmeninę vizą laisvai samdomiems darbuotojams., pažymėdamas novatorišką žingsnį. Estija atidarė novatorišką e. rezidentūros įstaigą. Idėja tokia, kad savininkai visame pasaulyje gali įsteigti įmonę Estijoje ir valdyti ją tik internetu. Tai vadinama skaitmenine rezidencija, ir jūs galite gauti tai patvirtinančias lustines korteles visame pasaulyje. Jei norite fiziškai užsiimti laisvai samdomu darbu Estijoje, galite sutelkti dėmesį į C ir D vizas.

Viso to centras yra sostinė, Talinas! Pasigirti žavinga viduramžių architektūra ir puikia virtuve, Talinas gali būti ideali vieta gyventi taupant lėšas. Tiesa, dėl užsienio darbuotojų antplūdžio, Talinas matė a nedidelis išlaidų padidėjimas. nors, kainos išlieka panašios į kitas Rytų Europos mėgstamiausias, tokias kaip Budapeštas ar Praha.

Dabar, Talino skaitmeninę klajoklių bendruomenę daugiausia sudaro emigrantai, dirbantys įvairiose tarptautinėse miesto įmonėse.. Nors nuotoliniams darbuotojams skirtų vietų dar nėra daug, tai neabejotinai keičiasi, kai klajokliai vis labiau traukia į miestą!

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Digital Nomad Lifestyle

3. Gruzija (Šalis, Ne valstybė…)

 • Vidutinės mėnesio išlaidos: $700-$1500 JAV dolerių
 • viza: be vizų iki 365 dienų
 • Reikalingas mėnesinis atlyginimas: nė vienas

Gruzija neseniai tapo skaitmeninių klajoklių tašku, sulaukia dėmesio už tai, kad skatina augančią bendruomenę šiame besikeičiančiame pasaulyje. Per pastaruosius kelerius metus, Gruzija aktyviai pritraukė nuotolinius darbuotojus, siūlo nemokamas vienerių metų vizas ir novatoriškas iniciatyvas, leidžiančias bendradarbiauti su vietos specialistais. Praeitais metais, šalis žengė novatorišką žingsnį – įvedė skaitmeninę klajoklių vizą, tapti pirmaujančia nuotolinio darbo vietose.

Tbilisis, kapitalas, yra žavus senosios Osmanų įtakos ir šiuolaikinės Europos kultūros derinys. Žinomas dėl savo įperkamumo, Tbilisis yra pageidaujamas pasirinkimas skaitmeniniams klajokliams, siūlo lengvą priėjimą prie snieguotų kalnų ir nuostabios pakrantės.

Nors Tbilisio skaitmeninių klajoklių bendruomenė vis dar auga, jame beveik kiekvieną vakarą vyksta renginiai, suteikia daug galimybių kurti tinklus ir įsitraukti. Ieškantiems laisvesnio tempo, Batumis ir Kutaisis yra puikios alternatyvos.

Papildomas patarimas klajokliams: Tik į pietus nuo Gruzijos, Armėnija siūlo panašią vienerių metų nemokamą vizą. Jerevanas, jos sostinė, turi didelį potencialą tapti kitu pagrindiniu klajoklių centru Kaukazo regione. Dėl to visa vietovė bus patraukli tiems, kurie naršo nuotolinio darbo pasaulyje.

 

4. Balis, Indonezija

 • Vidutinės mėnesio išlaidos: $700-$1200 JAV dolerių
 • viza: 30 dienos viza atvykus daugeliui tautybių arba Second Home Visa
 • Reikalingas mėnesinis atlyginimas: nė vienas

Pretendavęs į aukščiausią vietą kiekvieno skaitmeninio klajoklio sąraše, Balis įkūnija ikonišką klajoklių patirtį. Skaitmeninio klajoklio sinonimas, Balio žavesys yra beveik tobulas.

Šis atogrąžų prieglobstis siūlo „Pinterest“ vertų kavinių, didelės spartos Wi-Fi, nesugadinti paplūdimiai, vešlios džiunglės, įperkamos prabangios vilos, ir visapusišką saviugdą skatinančią kultūrą. Be savo svajonių savybių, Tikrasis Balio perlas yra jo bendruomenė. Kiekvienas skaitmeninis klajoklis ir klajoklis traukia tokiose vietose kaip Canggu, Uluwatu, ir Ubudas.

Be specialios Balio skaitmeninės klajoklių vizos, parinktys apima Second Home Visa arba B211A vizą. Nors Antrojo namo viza yra populiari, ne visi atitinka jos finansinius kriterijus. Jei 2 000 000 000 Rp (~133 485 USD) nėra įmanomas, B211A viza yra alternatyva. Atvykus, gausite Indonezijos riboto buvimo leidimą (ITAS). Valdžia nufotografuos, todėl apsvarstykite galimybę kirpti šukuoseną ir pailsėkite skrydžio metu, kad atrodytumėte reprezentatyvūs. Ši viza leis pasilikti iki 30 dienų. Pratęsimo atveju, turėsite išvykti iš šalies ir vėl įvažiuoti.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Digital Freelancers In Bali Indonesia

 

5. Dubajus, JAE

 • Vidutinės mėnesio išlaidos: $1500-$3000 JAV dolerių
 • viza: Nuotolinio darbo viza
 • Reikalingas mėnesinis atlyginimas: minimalios mėnesinės pajamos $3,500 JAV dolerių

Dubajus paskelbė apie skaitmeninę vizą laisvai samdomiems darbuotojams 2020. Dalyviai “Nuotolinis darbas iš Dubajaus” programa galėjo gyventi ir dirbti Emyratuose, bet neturėjo teisės gauti asmens tapatybės dokumento JAE – Emyratų asmens tapatybės kortelė.

Pavasarį iš 2022, taisyklės pasikeitė. Skaitmeniniai klajokliai dabar kartu su gyvenamosios vietos viza gauna Emyratų ID. Kortelė leidžia naudotis valstybinėmis paslaugomis, atidaryti banko sąskaitą, užregistruoti telefono numerį, ir apmokėti komunalinius mokesčius. Bet koks užsienietis, nepriklausomai nuo tautybės, ketinantys gyventi JAE ir dirbti nuotoliniu būdu užsienio įmonėje gali pateikti prašymą išduoti vizą.

Dubajus yra geriausias laisvai samdomų vertėjų pasirinkimas dėl neapmokestinamų pajamų politikos. Asmenys JAE nemoka pajamų mokesčio. Juridiniai asmenys nuo pelno mokesčio mokėjimo atleidžiami iki birželio mėn 2023. po to, įmonių, kurių pelnas viršija AED 375,000, arba $102,100, bus apmokestinamas tarifu 9%.

Verslui palanki politika supaprastina laisvai samdomų darbuotojų veiklą. Be darbo, laisvai samdomi darbuotojai mėgsta aukštos kokybės gyvenimo būdą su pasaulinio lygio patogumais, įvairus poilsis, ir kosmopolitiška atmosfera.

 

Dubai Is A Top Choice For Freelancers

 

Tinkamos šalies ir skaitmeninės vizos pasirinkimas laisvai samdomiems darbuotojams yra labai svarbus norint sėkmingai derinti darbą su kelionėmis ir nuotykiais. Penkios minėtos šalys – Estija, Portugalija, Indonezija, AUE, ir Gruzija – siūlo unikalią patirtį ir galimybes nuotoliniu būdu dirbantiems darbuotojams. Nuo skaitmeninio Estijos kraštovaizdžio iki Portugalijos kultūros turtingumo, kiekviena vieta suteikia savitą skonį tiems, kurie nori iš naujo apibrėžti tradicinę darbo sampratą. Kadangi pasaulis ir toliau naudojasi nuotoliniu darbu, šios šalys išsiskiria skaitmeninių klajoklių, ieškančių visavertį ir praturtinantį gyvenimo būdą už įprasto biuro ribų, švyturiai..

 

Puiki kelionė traukiniu prasideda ieškant geriausių bilietų pačiame gražiausiame ir patogiausiame traukinio maršrute. Mes Išsaugoti traukinį mielai padės jums pasiruošti kelionei traukiniu, kol ieškosite persikėlimo ir rasite geriausius traukinio bilietus geriausiomis kainomis.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Kaip pasiruošti kelionei traukiniu“.? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fdigital-visa-for-freelancers-top-countries%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)