Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Pigūs SNCB traukinių bilietai ir kelionių kainos

Čia rasite visą informaciją apie Pigūs SNCB traukinių bilietai ir SNCB kelionių kainos ir privalumai.

 

tematika: 1. SNCB traukiniu
2. Apie SNCB 3. Populiariausios įžvalgos, kaip įsigyti pigų SNCB traukinio bilietą
4. Kiek kainuoja SNCB bilietai 5. Kodėl geriau važiuoti SNCB traukiniais, o ne keliauti lėktuvu
6. Koks skirtumas tarp pirmos ir antros klasės? 7. Ar yra SNCB prenumerata
8. Kiek laiko prieš atvykstant SNCB 9. Koks yra SNCB traukinių tvarkaraštis
10. Kurias stotis aptarnauja SNCB 11. SNCB DUK

 

SNCB traukiniu

  • Nacionalinė traukinių bendrovė, SNCB, tarnauja 244 milijonas keleivių per metus.
  • Kiekvieną dieną, nacionalinė traukinių kompanija 61 tūkstantis žmonių Belgijoje ir į paskirties vietas visoje Europoje.
  • Nacionalinė geležinkelio įmonė yra didžiausia Belgijos mobilumo paslaugų teikėja šalyje.

Apie SNCB

Belgijos nacionalinė traukinių bendrovė, SNCB, buvo įkurta 1926.

SNCB siūlo geležinkelio paslaugas Belgijoje ir visoje Europoje. Su tinkamu bilietu, galite aplankyti visa ko geriausio atostogų vietos Europoje. Su skirtingų kategorijų bilietais ir kortelių prenumeratomis, SNCB tenkina kiekvieno poreikius.

Traukiniai dažnai lankosi Briuselyje – Gentas, Antverpenas – naudotas, Briuselis – Namuras. Į kaimynines Europos šalis taip pat galite patekti naudodamiesi SNCB traukiniais.

Visoje korporacijoje, arti 20,000 geležinkelio ir autobusų tinkluose dirbantys darbuotojai užtikrina, kad keleiviai kiekvieną dieną saugiai pasiektų savo kelionės tikslą.

 

Cheap SNCB Train Tickets

Eiti į Išsaugokite pagrindinį traukinio puslapį arba naudokite šį valdiklį ieškodami traukiniai bilietus į SNCB

Išsaugokite traukinio „iPhone iOS“ programą

Išsaugokite „Android“ programą „Traukinys“

 

Išsaugoti traukinį

Kilmė

Kelionės tikslas

Išvykimo data

Grįžimo data (Nebūtina)

Suaugęs (26-59):

Jaunystė (0-25):

Vyresnysis (60+):


 

Populiariausios įžvalgos, kaip įsigyti pigų SNCB traukinio bilietą

skaičius 1: Užsisakykite SNCB bilietus iš anksto tiek, kiek galite

Kaina SNCB traukinių bilietai kyla artėjant kelionės dienai. Galite sutaupyti šiek tiek pinigų užsisakę SNCB traukinio bilietus kuo toliau nuo išvykimo dienos. SNCB traukinių bilietus galima įsigyti jau dabar 3 į 6 mėnesių prieš išvykstant traukiniui. Ankstyvas užsakymas užtikrina, kad gausite ekonomiškiausius SNCB traukinių bilietus. Jų skaičius taip pat ribotas, taigi kuo greičiau užsisakysi, tuo pigiau jums. Norėdami sutaupyti pinigų SNCB traukinių bilietams, kuo greičiau nusipirkite bilietus.

skaičius 2: Kelionė SNCB ne piko metu

SNCB traukinių bilietai yra pigesni ne piko laikotarpiais, savaitės pradžioje, o dienos metu. Galite būti tikri, kad gausite pigesni traukinių bilietai per savaitę. Antradienį, Trečiadienis, ir ketvirtadienis, SNCB traukinių bilietai yra ekonomiškiausi. Dėl daugybės verslo keliautojų, važiuojančių į darbą ryte ir vakare, traukinio bilietai tomis valandomis kainuoja daugiau. Kur kas pigiau keliauti bet kuriuo metu tarp po ryto ir iki vakaro kelionių į darbą. Savaitgaliai yra dar vienas piko laikotarpis traukiniams, ypač penktadieniais ir šeštadieniais. SNCB traukinių bilietų kainos taip pat didėja valstybines šventes ir mokyklų atostogas.

skaičius 3: Užsisakykite bilietus į SNCB, kai būsite tikri dėl savo kelionės tvarkaraščio

SNCB traukiniai yra labai paklausūs, ir su maža konkurencija, šiuo metu jie išlieka geriausiu traukinių pasirinkimu Belgijoje. SNCB gali sau leisti nustatyti tokius traukinių bilietų apribojimus, kokius jie turi, draudžiančius keisti bilietus ar grąžinti pinigus, nebent tai yra verslo bilieto rūšis. Nors vis dar yra forumų svetainių, kuriose galite parduoti savo bilietus iš antrų rankų žmonėms, SNCB neleidžia parduoti naudotų bilietų. Kaip tai padeda sutaupyti pinigų? Užsisakykite bilietą tik tada, kai įsitikinsite savo tvarkaraščiu, kad sutaupytumėte du kartus užsisakydami vieną bilietą, nes kažkas atsirado, o jūs negalėjote naudoti originalaus bilieto.

skaičius 4: Įsigykite SNCB bilietus „Save A Train“

„Save the Train“ yra didžiausias, geriausias, ir pigiausi traukinių bilietų pasiūlymai Europoje. Mūsų santykiai su daugeliu geležinkelio operatorių, traukinio bilieto šaltiniai, ir mūsų žinios apie technologijų algoritmus suteikia „Save A Train“ prieigą prie pigiausių traukinio bilietų pasiūlymų. Mes siūlome ne tik pigius traukinio bilietų pasiūlymus vien SNCB; tą patį teikiame ir kitoms SNCB alternatyvoms ir didžiuojamės geriausia klientų aptarnavimu geležinkelių rinkoje.

Traukinių kainos iš Briuselio į Antverpeną

Amsterdamo į Antverpeną traukinių kainos

Lilio į Antverpeną traukinių kainos

Paryžiaus - Antverpeno traukinių kainos

 

SNCB Train in Station

 

Kiek kainuoja SNCB bilietai?

SNCB bilietai kainuoja nuo 2,5 EUR iki 20 EUR už vieną kelionę traukiniu. Į SNCB traukinio bilieto kaina priklauso nuo to, kokį bilietą perkate ir kada pasirinkote keliauti:

Bilietas į vieną pusę Kelionė pirmyn ir atgal
Standartinis € 2,50 – € 15.00 15 € – 30 €
Pirma klasė € 10.50 – 20 eurų 21 € – 46 €

 

Kodėl geriau važiuoti SNCB traukiniais, o ne keliauti lėktuvu

1) Jūs atvykstate į miesto centrą. Tai yra vienas SNCB traukinių pranašumas, palyginti su lėktuvais. SNCB traukiniai ir visos kitos kelionės traukiniais iš bet kurios vietos miesto iki centro kito miesto. Tai taupo laiką ir išlaidas kabinai nuo oro uosto iki miesto centro. Su traukinių sustojimais, lengviau patekti į bet kurį miestą, į kurį vykstate. Nesvarbu, iš kur keliaujate, Briuselis, Antverpenas, naudotas, arba Lježas, miesto centro stotelės yra pagrindinis SNCB traukinių pranašumas!

2) Norėdami keliauti lėktuvais, turite būti oro uoste bent kelios valandos iki skrydžio laiko. Prieš leisdami į lėktuvą, turėtumėte atlikti saugumo patikrinimus. Su SNCB traukiniais, jūs tiesiog turite būti stotyje mažiau nei 30 minučių iš anksto. Kai atsižvelgsite ir į laiką, kurį jums reikia važiuoti iš oro uosto į miesto centrą, suprasite, kad SNCB traukiniai yra geresni viso kelionės laiko.

3) Ant paviršiaus, atrodo, kad SNCB traukinių bilietų kaina yra brangesnė nei pigių lėktuvų bilietų. Tačiau, kai palyginsite visus susijusius mokesčius, SNCB traukinių bilietai turi geresnę kainą. Su kitomis išlaidomis, pavyzdžiui, bagažo mokesčiais, kurių jums nereikia mokėti traukiniuose, keliaujantis SNCB yra tikrai geriausias.

4) Traukiniai yra ekologiškesni kai palygini traukinius ir lėktuvus, traukiniai išeitų viršuje. Lėktuvai labai teršia atmosferą dideliu anglies kiekiu, kurį jie išskiria. Traukiniai, palyginti su tuo, duoda daug mažiau anglies taršos nei lėktuvai.

Briuselis Bruges traukiniai

Antverpenas į Briugė traukiniai

Halle du Briugė traukiniai

Gentas į Briugė traukiniai

 

Koks skirtumas tarp pirmos ir antros klasės?

Skirtingų biudžetų ir tipų keliautojams yra skirtingos SNCB bilietų klasės. Standartinį bilietą galite įsigyti į 1 arba 2 klases. Pavyzdžiui, 2 klasė geriau tiks ilgoms kelionėms ir biudžeto keliautojams. Bet jei ieškote vietos, kur ištiesti kojas, ar esate verslo keliautojas ir nori dirbti, kol keliauji, tada 1 klasė jums idealiai tinka.

 

 

Ar yra SNCB prenumerata?

Belgijos piliečiams, yra įvairių prenumeratų, neribotą abonementą, ir standartinis sezonas. Tarptautiniams žmonėms siūlome pirkti ilgą laiką iš anksto, tada turėsite pigiausią variantą.

Abi korteles galima nusipirkti:

– SNCB bilietų kasos.

– SNCB programa.

Standartiniai SNCB bilietai:

Standartinis bilietas yra pats lankstiausias traukinio bilietas, kurį siūlo SNCB. Taigi, su standartiniu traukinio bilietu galite keliauti bet kur Belgijoje. Turėtumėte atkreipti dėmesį, kad internetu įsigyti standartiniai bilietai, negali būti kompensuojama. Tačiau, jei pasikeitė planai, galite grąžinti bilietą arba pakeisti bilietą bilietų kasose. Papildomai, ši paslauga yra prieinama, dieną prieš išvykimo datą, arba už 30 minučių po bilieto įsigijimo.

Didelės šeimos bilietas

Visi šeimos nariai gali mėgautis puikiomis nuolaidomis SNCB bilietams. Pavyzdžiui, vaikai iki 12 keliauti nemokamai, ir iki 50% dėl standartinių bilietų suaugusiems ir vyresniems vaikams 12. Be to, su šiuo bilietu, galite keliauti visais SNCB traukiniais.

Ši kortelė galioja kartu su asmens tapatybės pažymėjimo kortele, kuriame turėtų būti nurodytas turėtojo amžius.

Standartinis sezono bilietas

Belgijos piliečiai gali įsigyti „Standard Season Ticket“, ir mėgautis neribotomis kelionėmis tuo pačiu maršrutu. Kitaip tariant, už kainą 10 mėnesių prenumerata, jie gali keliauti į abi puses tiek kartų, kiek nori.

Savaitgalio bilietas

Savaitgalio bilietas galioja penktadienį – sekmadienį, su 50% nuolaida bet kuriai Belgijos vietai. Taigi, pradedant nuo 7 penktadienį vakaro, galite keliauti bet kurioje Belgijos vietoje, 1 arba 2 klasėje. Papildomai, šios specialiosios sąlygos taikomos ir valstybine švente taip pat.

Traukinių kainos iš Briuselio į Gentą

Antverpeno ir Gento traukinių kainos

Halės į Gentą traukinių kainos

Briugė į Gento traukinių kainas

 

Kiek laiko prieš atvykstant SNCB?

Tiksliai tiksliai tiksliai nustatyti sunku, bet „Save A Train“ pataria atvykti 30 minutės iki išvykimo laiko. Su šiuo laikotarpiu, taip pat turėsite pakankamai laiko apsipirkti reikalingus daiktus keliaukite traukiniu kuo patogiau.

 

Koks yra SNCB traukinių tvarkaraštis?

Tai galite sužinoti realiuoju laiku mūsų pagrindiniame puslapyje Išsaugoti traukinį SNCB traukinių tvarkaraštį, Tiesiog įveskite savo dabartinę vietą ir norimą tikslą, ir mes jums parodysime informaciją.

Traukinių kainos iš Briuselio į Lježą

Antverpenas į Dinant traukinių kainas

Gentas į Dinant traukinių kainas

Lježas iki Dinant traukinių kainų

 

Kurias stotis aptarnauja SNCB?

SNCB Briuselio stotis yra Briuselis – Centrinis, kuri yra Belgijos širdyje.

Kita centrinė SNCB stotis yra Antverpene, SNCB traukiniai išvykti ir atvykti iš Antverpeno centrinės stoties, netoli gražaus viešbučio „Blue Astrid“. Antverpeno centras yra antra pagal judrumą traukinių stotis Belgijoje.

SNCB traukiniai iš Gento išvyksta iš Gento Sent Piteris stotis, kuris yra trečias pagal dydį Belgijos miestas ir didžiausias Flandrijoje.

Lježas, Lježas „Guillemins“ yra SNCB centrinė geležinkelio stotis. Todėl, Lježo traukinių stotis jungia Belgiją su kaimyninėmis šalimis, todėl tai viena iš judriausių Valonijos traukinių stočių. Be to, jei planuojate keliauti į Vokietiją, Prancūzija, Liuksemburgas, arba Nyderlandai iš Belgijos, geriau rezervuokite SNCB traukinio bilietus iš anksto.

naudotas (Briugė – Tas pats miesto pavadinimas kita populiariąja kalba) geležinkelio stotis yra dar viena užimta SNCB traukinių stotis Flandrijoje. Pavyzdžiui, iš Briugės, traukinio bilietą galite užsisakyti į kitus lankytinos vietos Belgijoje: Gentas, Antverpenas, ir Briuselis greičiau nei per valandą. Briugės traukinių stotis yra a 20 minučių pėsčiomis nuo Miesto centras, ir gražioji Old City Markt aikštė.

SNCB traukinių stotis Levene yra pagrindinė geležinkelio stotis Flandrijos Brabanto regione Belgijoje. Ši judri traukinių stotis jungia Flandrijos regioną su kitais regionais ir yra viena iš aukščiausių 5 judriausių traukinių stočių Belgijoje. Taigi, tu gali traukinys kelionės į Briuselį, Briuselio oro uostas, Leuvenas, Antverpenas, ir iš esmės bet kuris Belgijos miestas.

Mechelenas arba Malinas, Mecheleno mieste, taip pat yra viena iš centrinių SNCB traukinių stočių Belgijoje. Rasite čia 10 platformos, aptarnaujančios tarpmiestines traukinių linijas, įskaitant Briuselio oro uostą iš Antverpeno. Papildomai, galite įsigyti SNCB bilietus į Amsterdamą, ir Liuksemburgas, per Antverpeną ir Briuselį.

 

SNCB DUK

Ar leistini dviračiai SNCB traukiniai?

Dviračiai leidžiami SNCB traukiniuose. Jei turite sulankstomą dviratį, tada galite įlipti į traukinį, nemokamai. Tačiau, kitų tipų dviračiai jums kainuos 4 € jūsų traukinio bilieto priedą.

Ar vaikai nemokamai keliauja SNCB traukiniais?

Taip, bet tik iki tam tikro amžiaus. Jaunesni nei amžiaus vaikai 12 keliaus nemokamai lydimi suaugusio keleivio.

Ar augintiniai leidžiami SNCB traukiniuose?

Taip, galite atsivežti savo augintinį į traukinį, už 3 € už kelionę. Tačiau, augintinis turėtų būti ant švino ar maiše, ar krepšelis.

Kokios yra SNCB įlaipinimo procedūros?

Kai kuriose stotyse yra elektroniniai ekranai, kurie atskleidžia traukinių susidarymą. toliau, naudokite juos norėdami patikrinti zonas, kuriose bus traukinio autobuso numeris atvykus traukiniui.

Labiausiai prašomi SNCB DUK – Ar turiu iš anksto užsisakyti vietą SNCB?

Tu gali rezervas a Aš žinauadresu iš anksto dėl vidaus SNCB traukiniai. Tu valia gauti asmeninį sėdynė atlikęs rezervaciją, bet tai nėra būtina.

Ar SNCB viduje yra „Wi-Fi“ internetas?

ne. Nėra Laisvas Bevielis internetas internetas SNCB traukiniuose. Galite mėgautis nemokamu belaidžiu internetu SNCB geležinkelio stotyse.

 

SNCB tickets are available for these trains

 

Jei perskaitėte iki šio taško, dabar jūs žinote viską, ką turite žinoti apie savo SNCB traukinius, ir esate pasirengęs pirkti SNCB traukinio bilietą Išsaugoti traukinį.

 

Šiems geležinkelio operatoriams turime traukinių bilietus:

DSB Denmark

Danijos DSB

Thalys railway

Thalys "

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgija

intercity trains

Tarpmiestiniai traukiniai

SJ Sweden Trains

SJ Švedija

NS International Cross border trains

NS Tarptautinė Nyderlandai

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvegija

Switzerland Sbb railwaySBB Šveicarija CFL Luxembourg local trains

CFL Liuksemburgas

Thello Italy <> France cross border railway

gilina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

„Deutsche Bahn ICE Germany“

European night trains by city night line

Naktiniai traukiniai

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vokietija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čekų kalba

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operatorTrenitalia eurail logotipas

Eurail

 

Ar norite įterpti šį puslapį į savo svetainę?? Paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sncb%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą), Arba galite tiesiog susieti tiesiogiai su šiuo puslapiu.

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti traukinį, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !