Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 05/11/2022)

Žavūs senieji miesto centrai Europoje yra puikus Europos istorijos galios pavyzdys. Jaukūs namukai, įspūdingos katedros miesto centre, gerai išsilaikę rūmai, ir centrinės aikštės papildykite Europos miestų magija. į 5 žaviausi senieji Europos miestų centrai per amžius išliko nepakitę.

Spalvos, architektūra, o legendos vis gyvena ir stovi kiekviename mieste. Nuo Prahos iki Kolmaro, Europos senamiesčio centrai yra visiškai verti jūsų apsilankymo, ir bent vieną ilgąjį savaitgalį.

 

1. Prahos senamiesčio centras, Čekijos Respublika

Žavus senasis Prahos miesto centras yra nepaprastai gražus. Miesto centro aikštė yra gana didelė, su mielais bistro, kavinės, ir maisto prekystaliai. Aikštė yra puiki vieta žmonėms stebėti, degustacija Čekiškas alus, ir marinuotos dešros laukiant astronominio laikrodžio šou. Senojo miesto centro akcentas yra, žinoma, astronominis bokštas. Tad nenustebkite, kai kiekvieną apvalią valandą aikštėje matote minias turistų.

Ypatinga žavingo Prahos senamiesčio ypatybė yra gražūs spalvingi pastatai. Baroko stiliaus bažnyčia Šv. Nikolajus ir gotikinė XIV amžiaus Dievo Motinos bažnyčia prieš Tyną, negalima praleisti. Senasis Prahos miesto centras taip pat yra Vyksta kalėdinis turgus, o žavingas miesto centras virsta stulbinančia pasaka.

Niurnbergas - Praha traukinių kainos

Miunchenas į Praha traukinių kainos

Berlyno į Prahą traukinių kainos

Vienos į Prahą traukinių kainos

 

charming old city centers in Prague

 

2. Zalcburgas, Austrija

Žavus senasis Zalcburgo miesto centras yra išskirtinai gražus ir unikalus. Itališkos ir vokiškos architektūros mišinys, Vidurinio amžiaus iki XIX amžiaus stiliai, sukurti vieną žaviausių miesto centrų Europoje. Zalcburgas, dar žinomas kaip Altstadt yra a UNESCO pasaulio paveldas svetainė ir nuostabi dienos kelionė iš Vienos, prieinama traukiniu.

Senojo Zalcburgo miesto centro širdis yra seni kunigaikščio namai, Residenz valstija 180 kambariai. Residenz aikštėje galėsite mėgautis nuostabiu Zalsburgo kalėdiniu turgu, ir gyvos muzikos koncertai. Taip pat, būtinai paklaidžiokite po senamiesčio centrą, į „Residenz“ fontanas, Mozarto vaikystės namai, ir Zalcburgo katedrą.

Zalcburgo miestas yra į šiaurę nuo Alpių, su smaigaliais, o fone - kupolai. Upė kerta vieną iš geriausiai išsilaikiusių senamiesčių Europoje, pridedant atvirukų vaizdus.

Miunchenas į Zalcburgą Traukinių kainos

Vienos į Zalcburgo traukinių kainos

Gracas į Zalcburgą Traukinių kainos

Lincas į Zalcburgą Traukinių kainos

 

 

3. Briugės senamiesčio centras, Belgija

Briugė, arba kaip mes visi tai žinome Briugė, yra dar vienas nuostabus miestas su žaviu senamiesčio centru. Kadaise vikingų namai, šiandien taip yra vienas iš paslėptų Europos brangakmenių. naudotas’ siauros alėjos ir grindiniu gatvėse, spalvotų namų, o kanalai paverčia jį UNESCO paveldo objektu.

Kai klaidžiojate po senąjį miesto centrą Briugėje, pastebėsite mažas parduotuves, kurios siūlo gražius nėrinius. naudotas’ nėriniai garsėja visame pasaulyje, taigi be to, kad atnešė mielų nuotraukų, nėriniai bus nuostabus suvenyras, kurį galite parsivežti iš Briugės.

Į Briugę viešuoju transportu galima patekti iš Briuselio, ir galite apžiūrėti miestą vežimais, pėsčiomis, arba pagal a pasiplaukiojimas. „Markt“ yra puiki vieta pradėti savo kelionę per amžius, ir toliau link nuostabios Briugės varpinės, ir Dievo Motinos Briugės bažnyčia. Jei norite grožėtis žaviu senamiesčio centru iš viršaus, tada iš varpinės bokšto atsiveria išskirtiniai vaizdai.

Amsterdamo į Briugę traukinių kainos

Traukinių kainos iš Briuselio į Briugę

Antverpenas į Briugę traukinių kainos

Iš Gento į Briugę traukinių kainos

 

Bruges Belgium canal and pretty houses

 

4. Kolmaras, Prancūzija

Žavingas senasis Kolmaro miesto centras yra viena mieliausių lankytinų vietų Elzase. Senasis miesto centras yra vienas labiausiai išlikusių senųjų miesto centrų Europoje. Namai’ fasadai išlaikė savo atvirukams būdingą žavesį ir grožį nuo viduramžių laikų, o įspūdingoje architektūroje galite pastebėti ankstyvojo renesanso elementus.

Kolmarą supa vynuogynai, ir būdinga senamiesčio centrams, rasite gražią Saint-Martin bažnyčią. Nepraleiskite pro šalį ir mažosios Venecijos Kolmare, kur rasite nepakartojamų mažų restoranėlių, tiltai, ir kanalus tyrinėti.

Mažame Kolmaro mieste yra daugybė apgyvendinimo galimybių, bet jūs taip pat galite mėgautis senuoju miesto centru Kolmare, dienos išvykoje iš Strasburgo. Nuostabūs vynuogynai yra puikus pretekstas prancūzams miesto pertrauka ir savaitgalio pabėgimas.

Paryžiaus - Kolmaro traukinių kainos

Ciurichas į Kolmaro traukinių kainas

Štutgartas į Colmar traukinių kainas

Liuksemburgas į Colmar traukinių kainas

 

colmar old city center in the winter

 

5. Florencijos senamiesčio centras, Italija

Florencijos katedra, su bokštu ir katedra, žavingai valdykite senąjį Florencijos miesto centrą, didybė, ir grožis. Senasis Florencijos miesto centras yra vienas iš 5 žaviausia ir nuostabiausiai graži Europoje. Nuo šios UNESCO pasaulio paveldo vietos atskaitos taškas prasideda nuo Duomo aikštės iki Piazza Della Signoria.

Jei norite atrasti daugiau Florencijos, tada turėtumėte toliau eiti į Uffizi galeriją ir Boboli sodus. Nėra geresnio būdo sužinoti apie miesto istoriją ir kultūrą per amžius nei per meną. Florencija yra nuostabus Italijos miestas, kur galite patraukti panini, prie pat Duomo. Jei turi laiko, tada užlipkite į Duomo viršūnę, dėl kvapą gniaužiantys vaizdai vieno gražiausių Italijos miestų.

Senasis Florencijos miesto centras yra a dienos kelionė iš Venecijos. Tačiau, turėtum skirti bent jau 2 ištisas dienas tyrinėti Florencijos vietas ir brangakmenius.

Traukinių iš Florencijos į Milaną kainos

Traukinių iš Florencijos į Veneciją kainos

Milanas į Florencija traukinių kainos

Traukinių iš Venecijos į Milaną kainos

 

Charming Florence Italy

 

Jei norite laiku sugrįžti į viduramžių epochą ir Renesansą, tada šie 5 senieji miesto centrai Europoje yra idealus maršrutas. čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums planuoti kelionę į šiuos žaviausius senamiesčio centrus traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įdėti mūsų tinklaraščio įrašą „5 žaviausi senamiesčio centrai Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcharming-old-city-centers-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)