Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 25/01/2021)

Nesvarbu, ar esate alaus mėgėjas ieško imtis savo aistrą ant kelias ar jau turite kelionę į Europa knygos, Pažvelkite į išvaizdą Alus Maršrutas traukiniu – Geriausi Alus Europoje traukiniu. Jums nebus nusivylė! dar geriau, kiekvienas iš mūsų pasiūlymų yra lengvai pasiekiamas traukiniu. ne vairuoja būtinas, o tai reiškia, jokių rūpesčių. Tiesiog linksma!

 

Alus maršrutu traukinys – Geriausi Beers Europoje: Geležinkelio stotyje!

Vienas dalykas, kurio galbūt nesuprantate, yra tas, kad geras alus Maršrutas traukiniu galima rasti daug traukinių stotys. Šefildo Bakstelėkite yra vienas iš geriausių, featuring apie 30 Kubilai ir projektai - kai kurie iš jų pabrėžti pasirinkimus iš vietos ir gana neaiškių alaus daryklų. Jūs galite gauti traukinyje ir eiti aplankyti kai kurias iš jų ... arba tiesiog likti įdėti ir daugiau laiko praleisti atrankos juos. Kaip cool?!

 

Šefildo alaus Bakstelėkite

Alus maršrutu traukinys – Geriausi Beers Europoje: Kliedesys Kaimas Briuselyje, Belgija

Rožinis dramblys Geriausias alus Europoje

dabar, tai yra vienas, kad aš asmeniškai buvo per kai lankiausi Briuselyje ir mano vyras buvo misija rasti Geriausi Alus Europoje. patarimas: Sekite rožinis dramblys!

Esu kilęs iš pietų Afrika ir jautėsi šiek tiek pasiilgęs namų lankantis Briuselis. taip, Aš užsisakiau sau pilis Lite iš namų. Žinoma, jie turėjo jį sandėlyje! Tai nenuostabu, nes kliedesys kavinė yra žinomas dėl savo ilgio alus sąrašas, stovėjo 2,004 Įvairių markių sausio 2004 kaip įrašyti į Gineso rekordų knygą. Pasiūla yra alus iš daugiau nei 60 šalys!

Baras įsikūręs mažame alėja vadinamas Impasse de la Fidelite / Getrouwheidsgang, tik šimtą metrų pora iš Grand Place ". Į Jeanneke Pis Statula yra per gatvę nuo įėjimo.

Baras pavadinimas kilęs iš alaus baltoji karštligė, kurių rožinė dramblys simbolis taip pat puošia kavinė įėjimą.

Traukinių stotis yra a 10 minutės pėsčiomis nuo kavinė, todėl nenuostabu, kad yra ant Alus Maršrutas traukiniu – Geriausi Alus Europoje.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Alus maršrutu traukinys – Geriausi Beers Europoje: Jūs Olde Cheshire sūris Londonas, Anglija

Jūs Olde Cheshire Sūris vieta ženklas

 

Mes mylime istoriją, kuri ateina su šia geriamojo ekspedicija. dorai, Tai baras neturi didžiausią pasirinkimą, lyginant su kai kurių jos kaimynių. Bet kas jam trūksta kiekį jis sudaro iki su jo kokybė istorija prie jos. Legenda pasakoja, kad vienuoliai verdamas svetainėje, kol jis tapo pub. Samuelis Johnsonas ir Charles Dickens gėrė čia, taip jums bus dalintis užvirinti su istorija ne šioje stotelėje.

Įmonė šiuo metu valdo Sam Smith Senoji alaus darykla. Jų barai yra eiti į gražių pastatų, tradiciniai aliai, ir jaukaus interjero. Nėra dideli ženklai, tiesiog puikus aukos iš savo alaus daryklos Tadcaster, yorkshire.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Alus maršrutu traukinys – Geriausi Beers Europoje: "Pilsner Urquell" alaus darykla Pilsen, Čekijos Respublika

Gerti geriausios Beers Europoje su draugais

 

Nors alaus darykla modernizavo nuo 1993, Senėjimo rūsiuose mylių, kurie lieka po žeme yra dalis kelionė. Po atviru mediniu fermentu baigiasi požeminis griovelis ir pora didžiulių tokio tipo medinių statinių, kurios buvo naudojamos visiems Pilsner Urquell sendinti.

Alus iš aikštelėje išsirikiavo itin barelį yra, gana paprastai, geriausia Lager alų mes kada nors paragauti. Ir jūs turėtumėte išbandyti jį sau! "Pilsner Urquell" alaus darykla kviečia Jus unikalią ekskursija. Tu darysi patirtis Nuotykių ir pramogos istorinių rūsių, sužinoti apie alaus bei paragauti puikios lager, žinoma!

Niurnbergas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

 

Alus maršrutu traukinys – Geriausi Beers Europoje: Vokietija (nE Miunchenas)

Ar galime leisti jums apie paslaptis? Geriausias alus Vokietijoje ne į Miunchenas. Vokietija turi didžiulę įvairovę išskirtiniais alaus. Net daugelis šalies kasdienio alaus yra nuostabiai gera. Bet ne kiekvienas alaus, gali būti puikus, net toje šalyje, kur alus yra legenda. Jei jūs ieškote įvairių ir jums patinka jūsų alus su charakteriu ir šnypšti, padaryti sau paslaugą ir planuoti kelionę į Bavarijos užnugarį, kur alaus yra dalis vietos kultūra ir paruošta pagal realių žmonių su istorijų pasakyti.

Kelnas Frankfurtas traukiniai

Miunchenas Frankfurto traukinių

Hanoveris Frankfurto traukinių

Hamburgas Frankfurto traukinių

 

Žemutinė Bavarija – Niederbayern

Žemutinė Bavarija - Niederbayern

 

Tai teritorijos ruožas Miuncheno Rytuose tęsiasi per Bavarijos Miškas Austrijos ir Čekijos pasienio ir yra viena iš mažiausiai keliavo Vokietijos regionuose. Vien todėl Žemutinė Bavarija patraukli Kelionės tikslas, bet istorija ir kultūra alaus tai padaryti dar labiau patrauklūs.

Septyniasdešimt viena mažų ir vidutinių alaus daryklų veikti šiame Bavarijos dalis. Kai kurie iš jų datuojamas 1400s. Vienuolika iš jų buvo arba įsteigta bažnyčia, valdo vienuolynai, ar priklauso bajorų. Trys vis dar valdo vokiečių baronai ir vienas seniausių Abbey alaus darykla pasaulyje. apatinis Bavarija yra paslėptas lobis kai kalbama apie alų.

 

Norite gauti geriausius Beers Europoje? (Atsakingai žinoma!) Tada užsisakyti kelionę su Išsaugoti Traukinys Nėra negaluojantis paslėptų mokesčių, o tai reiškia daugiau pinigų alui!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-beers-route-europe%2F%3Flang%3Dlt- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)