Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 24/12/2021)
Europa garsėja tarp kitų dalykų, dėl savo architektūrinių ir istorinių vienuolynuose, kurie turi istorinę svarbą pasaulyje.

 

Noravank, Vayots Dzor Provincija (Armėnija)

Noravank yra viena iš labiausiai istorinių ir portretų vienuolynas kompleksų Vayots Dzor provincija. Bažnyčią supa aštrios raudonos uolos, ir dramatiškas peizažas yra vienas iš geriausių priežasčių ieškoti Armėnija. Istorinės Noravank buvo pastatytas į 13-oji a. ir reiškia "Naujas Vienuolynas" į armėnų. Vienuolynas tapo kultūros ir švietimo centras Armėnija.

Noravank-in-Armėnija

Tatev Vienuolynas, Syunik Provincija (Armėnija)

Tatev yra vienas iš brangakmenių, armėnų architektūros. Vienuolynas buvo pastatytas 9-13 amžiuje švietimo centras ir turi istorinę reikšmę Armėnijos istorijai. Pavadinimas vienuolyne yra įdomi kilmės. Yra gražus ir jaudinantys legenda apie kapitonui, kuris pastatytas vienuolynas. Jis norėjo pamatyti jo šedevras iš dangaus ir norintiems turėti sparnus paklausė Dievas jam duoti sparnai.

Dievas išklausė jo maldas ir davė jam pageidautina sparnus. Žodis "Tatev" yra verčiamas kaip "suteikti sparnus". Kai jums aplankyti vienuolyną, jūs pajusite tikrąją prasmę. Vienuolynas yra apsuptas gilių tarpeklių iš visų pusių. Armėnų Bažnyčia suvaidino svarbų vaidmenį armėnų religijos ir kultūros. Ant tipo armėnų regioninio turo duos jums galimybę tyrinėti seniausią šalį.

Sparnai-Tatev-in-Armėnija

Sagrada Familia ", Barselona (Ispanija)

Sagrada Familia " yra labiausiai lankomas portretų bažnyčia Ispanijoje. Statybos paminklas oficialiai prasidėjo 1882. Architektas Francisco de Paula del Villar buvo suprojektuotas klasikiniu gotikos stiliumi. bet, in 1883 Antoni Gaudi pakeitė projektą ir pastatė moderni architektūra kuris garsus pasaulyje. Statybos galėtų būti užpildyti 2026, už jubiliejiniai iš Antoni Gaudi mirties.

Architektas buvo planuojama statyti 12 bokštai, skirta Jėzaus Kristaus ir Mokiniai, vienas Jėzaus motinai, keturi paminėti Evangelistai. Šiuo metu, baigę aštuonias bokštai. Bažnyčios viduje, Gaudi suprojektavo plonų medžių kamienų stulpelius, kurie sukuria miško stilių. Nuo šventyklos viršuje, jūs galite pamatyti įspūdingi vaizdai miesto.

Sagrada-Familia-Barselona

Borgund Penklinė, Borgundas (Norvegija)

Stavkirke yra nuostabiausias orientyras Norvegijoje. Ji yra pagaminta 1180 ir yra skirta Apaštalo Andriejaus. Šio tipo bažnyčios yra svarbiausi Norvegijos architektūros paminklai. Kai kurie savo subtilią atributų yra ekstrawagancko raižyti portalai ir kryžiai ir skulptūros drakono galvutes stogai. Šis stilius buvo paplitęs Skandinavijoje ir naudojami didžiojoje Britanijoje per.

Teritoriją supa turtingas istorinis paveldas. Vindhellavegen yra įsikūręs netoli bažnyčios ir siūlo gražus pasivaikščiojimo galimybių. Šis istorinis kelias buvo apdovanotas "Norvegijos gražiausių kelias" norvegijos Viešųjų Kelių Administracijos 2014.

Borgund-Penklinė

Duomo, Milanas (Italija)

Duomo yra šiaurinėje Milano dalyje, tai didžiausia katedra yra viena iš labiausiai nuostabus ir patrauklus struktūrų pasaulyje. Milano Viešpats ir arkivyskupas nori pastatyti a unikali katedra kad tauta pajustų Dievo šlovę ir miesto ryšį. „Duomo“ statyboje dalyvavo konstruktoriai, amatininkų, ir amatininkų iš visos Europos. Kiekvieno darbuotojo patirtis ir darbštumas padėjo sukurti Tarptautinės Gotikos Duomo.

Šis stilius yra būdingas aukštis ir dramos apdaila. Aplink struktūra yra per 3400 statulos, 135 gargoyles, ir 700 marmuras duomenys, kurie apibūdina Duomo. Nuo aukščiausia, kur galima lipti laiptais arba imtis liftas, pamatysite gražus Madonnia, aukso atstovavimo statula Marija ir giedrą dieną galima mėgautis kvapą gniaužiantys vaizdai Milano.

Genuja Milanas traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Bolonijos į Milaną traukiniai

Veronos į Milaną traukiniai

 

Duomo-Milanas

Hallgrimskirkja, Reikjavikas (Islandija)

Hallgrímskirkja bažnyčia yra aukščiausias ir didžiausias pastatas Reikjavike ir yra matomas visame mieste. Bažnyčia 74,5 metrų didelis ir turistai galite įvesti bažnyčios ir mėgautis monumentalus vaizdas. Pastato statybos prasidėjo 1945 ir buvo baigtas m 1986. Modernistinė bažnyčia buvo panaši į bazalto lavos srautus, kai lava atvėsta į uolą.

Hallgrímskirkja-Reikjavikas

Vamzdžiai yra toli nuo keturių vadovai ir pedalų. Yra 102 gretas, 72 sustoja, ir 5275 vamzdžiai ir yra 15 metrų aukštas, pasverti 25 tonai. Pastatas yra galingas ir gali užpildyti šventosios ir didžiulė erdvė. Statybos organų buvo baigtas 1992 ir buvo naudojamos įvairioms įrašų.

 

Ar jūs pasiruošę pamatyti keletą Portretų Bažnyčių Ir Vienuolynų Europoje? Jūs galite gauti visų šių vietų lengvai pagalba Išsaugoti traukinį ! Be jokių paslėptų papildomų mokesčių, jūs turėsite daugiau išleisti awesome važiuoja ir gerais laikais!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, arba paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ficonic-churches-and-monasteries-in-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)