Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 24/12/2021)
Europa słynie między innymi rzeczy dla swoich architektonicznych i historycznych klasztorów, które mają historyczne znaczenie w świecie.

 

Norawank, Вайоц Дзор (Armenia)

Norawank jest jednym z najbardziej zabytkowych i kultowych kompleksów klasztornych w Вайоц Дзор prowincja. Kościół otoczony jest ostrymi czerwonymi skałami, i dramatyczne krajobrazy jest to jedna z najlepszych powodów randki Armenia. Historyczne Norawank został zbudowany w ten 13ten wieku i oznacza "Nowy Klasztor" w Armenii. Klasztor stał się centrum kultury i edukacji w Armenii.

Norawank w Armenii

Татевский Klasztor, W Сюникской Dziedzinie (Armenia)

Татев-jedna z pereł architektury ormiańskiej. Klasztor został zbudowany w IX-XIII w centrum edukacyjne i ma historyczne znaczenie dla historii Armenii. Nazwa klasztoru ma ciekawe pochodzenie. Jest dobry i techniczny legenda o mistrzu, który zbudował klasztor. Mu nie zależało aby zobaczyć swoje dzieło z nieba i którzy chcą mieć skrzydła prosił Boga, aby dać mu skrzydła.

Bóg wysłuchał jego modlitwy i dał mu pożądany skrzydła. Słowo „Tatev” jest tłumaczone jako "dawać skrzydła". Po zwiedzeniu klasztoru poczujesz prawdziwy sens. Klasztor otoczony głębokimi wąwozami ze wszystkich stron. Ormiański kościół odegrały znaczącą rolę w religii i kulturze ormian. Mrówka typ ormiańskiego trasy regionalnej dadzą możliwość poznania najstarszy kraj Cię.

Skrzydła Татева w Armenii

Święta Rodzina, Barcelona (Hiszpania)

Święta Rodzina jest to najczęściej odwiedzana kościoła w Hiszpanii. Budowa pomnika rozpoczęła się w 1882. Architekt Francisco de Paula del Villar został zaprojektowany w klasycznym stylu gotyckim. Ale, w 1883 Antoni Gaudi zmienił projekt i zbudował nowoczesna architektura który jest sławny na świecie. Budowa może być zakończona w 2026, w setną rocznicę śmierci Gaudiego .

Architekt planował zbudować 12 wieże, poświęcony Jezus Chrystus i uczniowie, jeden do matki Jezusa, na cześć czterech ewangelistów. Obecnie, ukończył osiem wież. Wewnątrz kościoła, Gaudi zaprojektował kolumny w kształcie smukłych pni drzew, które nadają leśnemu stylowi. z szczyt świątyni, można zapoznać się z imponujący wygląd miasta.

Expiatori-Фамилиа W Barcelonie

Borgund Drewniane, Боргунда (Norwegia)

Drewniany kościół to najbardziej niesamowity punkt orientacyjny w Norwegii. Jest on zbudowany w 1180 i jest dedykowany do apostoła Andrzeja Первозванному. Tego typu kościoły to najważniejsze kultowe zabytki norweskiej architektury. Niektóre z jego delikatnej atrybuty w bogato rzeźbione portale i krzyże rzeźbione głowy smoków na dachy. Styl ten był popularny w Skandynawii i też jest używany w wielkiej Brytanii .

Obszar otoczony jest bogatym dziedzictwem historycznym. Skręć znajduje się obok kościoła i oferuje szeroką gamę chodzić . Ta historyczna droga został odznaczony "Najpiękniejsza droga w Norwegii" norweska administracja dróg publicznych w 2014.

Borgund-Klepka

Duomo, Mediolan (Włochy)

Duomo znajduje się w północnej części Mediolanu, jest to największa katedra jest jednym z najbardziej niesamowitych i atrakcyjnych struktur w świecie. Pan i Arcybiskup Mediolanu pragną zbudować wyjątkowa katedra które sprawią, że naród poczuje chwałę Boga i połączenie miasta. W budowę Duomo zaangażowali się konstruktorzy, egzotycznymi roślinami, i rzemieślników z całej Europy. Doświadczenie i każdego pracownika pracowitość pomogliśmy stworzyć międzynarodowy gotycka katedra.

Styl ten charakteryzuje się wysokością i dramatyczne dekoracja. W strukturze więcej 3400 posągi, 135 gargulce, oraz 700 marmur cyfry, które charakteryzują Duomo. z najwyższy szczyt, gdzie można wspiąć się po schodach lub windą, zobaczysz piękny Madonnia, posąg złotego przedstawicielstwo Maryi i w pogodne dni można podziwiać zapierający dech w piersiach widok W mediolanie.

Genua do Mediolanu Trains

Rzym do Mediolanu Trains

Bolonia do Mediolanu Trains

Werona do Mediolanu Trains

 

Duomo-Mediolan

Hallgrímskirkja, Reykjavik (Islandia)

Hallgrimskirkja kościół jest najwyższym i największym budynkiem w Reykjaviku i jest widoczny w całym mieście. Kościół 74,5 metrów wysoki i turyści może wejść do kościoła i cieszyć się monumentalnym widokiem. Budowa budynku rozpoczęła się w 1945 i został ukończony w 1986. Modernistyczny kościół był podobny do lawy bazaltowej, gdy lawa ochładza się w skale.

Hallgrímskirkja-Reykjavik

Rury oddalonych od cztery manuały i pedał. Są 102 szeregi, 72 zatrzymuje się, oraz 5275 rury i 15 metrów wysoki, zważać 25 kolory. Budynek jest potężny i zdolny wypełniać ducha i ogromną przestrzeń. Budowa narządu została zakończona w 1992 i był używany do różnych rekordów.

 

Jesteś gotowy, aby zobaczyć niektóre kultowe świątynie i klasztory w Europie? Można dotrzeć do wszystkich tych miejsc łatwo za pomocą Zapisz pociąg ! Bez żadnych ukrytych opłat dodatkowych, będziesz miał więcej wydać na niesamowite przejażdżki i dobrych czasów!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ficonic-churches-and-monasteries-in-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)