Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 30/04/2021)

Neapol jest wspaniałym, kwintesencją włoskiego miasta. Jest wypełniona wzgórzami, stare budowle, i inne małe i słodkie cuda. To jest w zasadzie idealne włoskie miasto dla każdego, kto chce doświadczyć prawdziwej włoskiej ducha i najlepsze wycieczki z Neapolu.

Jednakże, to nie wszystko. Musisz przejdź do Neapolu dla wspaniałych pizzy oni robią. Pizze nie są codziennie rodzaju można znaleźć w dowolnym miejscu na świecie. Napoli Pizza jest czymś wyjątkowym i szczyci się smak, który nie może być dopasowana.

Ale błądzić. Jeśli znajdziesz się w Neapolu, nie należy poświęcać cały swój czas zachwycając się pięknem miasta i jedzenia ich wspaniałą pizzę. Trzeba także odwiedzić okolicę. To dlatego, że Neapol oferuje jedne z najpiękniejszych okolic w całych Włoszech. Od potężnych ruin Pompei do malowniczej i zrozumiałe słynnego wybrzeża Amalfi - można zobaczyć wiele.

Pamiętając o tym, myśleliśmy, że pomóc, co daje ostateczną listę siedmiu najlepszych wycieczki z Neapolu, Włochy. Zacznijmy:

 

1. Jednym z najlepszych Wycieczki jednodniowe z Neapolu: Ruiny Herkulanum

Chcieliśmy, aby nie zacząć oczywiste, ale mniej oczywiste. Herkulanum jest mniej znanym kuzyn Pompejach. Słynny już 79 AD erupcja Wezuwiusza zniszczone zarówno Pompeje i Herkulanum sąsiednią.

Jednakże, dzisiaj, wszystkie honory iść do Pompei. Prawie każda osoba na świecie wie, co jest Pompeje, jeszcze bardzo mało wiedzą o Herkulanum. To wielki wstyd, jeśli poprosisz nas.

Po pierwsze, Herkulanum jest bardziej zakonserwowane. Kiedy tam dotrzesz, znajdziesz większość domów i innych zabytków w niemal nienaruszonym stanie.

druga, Herkulanum rzadko zatłoczone. Jak już zostało powiedziane, Te ruiny są mniej znane i odwiedzane w mniejszych liczbach. Jest to również mniejsze i łatwiejsze do zauważenia dokładniej.

Wizyta Herkulanum jest bardzo łatwe, Jak pociągi iść do niego z Neapolu co godzinę lub tak. Nawet nie trzeba się martwić o czas, jak trzeba będzie go dużo, aby zobaczyć te ruiny.

Milan Pociągi Neapol

Florencja pociągom Neapol

Wenecja pociągom Neapol

Pisa pociągom Neapol

 

The Ruins Of Herculaneum

 

2. Pompeje

Chociaż Herkulanum jest piękniejsze, w naszej opinii, nie można pominąć Pompeje. Dobrze, najlepsze wycieczki z Neapolu zawsze muszą zawierać zarówno Pompeje i Herkulanum.

Całe miasto Neapol żyje w cieniu potężnego Wezuwiusz. Jednakże, tylko Pompeje może prawdziwie powiedzieć, że zna potęgę Wezuwiusz. Można zobaczyć góry, gdy w Pompejach, i można naprawdę zrozumieć siłę czynną tylko wulkan w Europie.

Gdy idziesz do Pompejów, musisz być gotowy. To miejsce jest bardziej masywny niż większość ludzi myśli, więc trzeba się tam tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Na szczycie tego, jeśli pójdziesz w lecie, jest bardzo gorąco, więc trzeba będzie przynieść dużo wody.

Jednakże, dotarcie do Pompei jest najłatwiejszą częścią. Można szybko dotrzeć z Neapolu pociąg poprzez, który idzie przez cały dzień.

Neapol pociągów Pompei

Torre Del grecki Pociągi do Pompei

Pompeje pociągom Nocera Dolnej

Pociągi do Salerno Nocera Inferiore

 

Pompeii Best Day Trips from Naples

 

3. Jednym z najlepszych Wycieczki jednodniowe z Neapolu: Wezuwiusz

Naturalnie, Żadna wizyta w Neapolu może być kompletna bez widząc Vesuvius. Dosłownie nie można przejść, nie widząc go z powodu jego ogromnej wielkości, które mogą być widoczne z niemal każdego miejsca w Neapolu.

Jednakże, można najlepiej przeżyć to nie z daleka, lecz przez stojąc na nim. Góra jest bardzo wysoki, ale nadal można wziąć zorganizowaną wycieczkę i wędrować w górę w godzinę lub mniej. znajdziesz to wyzwanie, ale doświadczenie dostaniesz u góry jest całkowicie warto.

Aby dotrzeć na Wezuwiusz, wszystko, co potrzebne jest, aby wziąć szybki pociąg z Neapolu, który zabierze Cię w pobliżu dolnej stacji Ercolano Scavi. Następnie trzeba wziąć jedną z Vesuvio ekspresowe autobusy, które go do punktu wyjściowego o umiarkowanie wyzwanie wędrówka.

Pociągi do Salerno Mercato San Severino

Pescara pociągom Neapol

Bracciano pociągom Manziana

Santa Marinella pociągom Bracciano

 

Mount Vesuvius

 

4. Positano na wybrzeżu Amalfi

Cały Wybrzeże Amalfi jest po prostu prosi się okaże. Gdy tam, Ci szybko zrozumieć, dlaczego. Masywne skały są inspirujący, i piękno morza jest nie do opisania.

Musisz Weź pociąg jazdy albo Sorrento lub Salerno. Następnie można wziąć autobus lub wynająć samochód, aby przejść przez małe drogi, przebiegające wzdłuż wybrzeża Amalfi.

Positano jest w samym środku wybrzeża i jest najbardziej piękne miasto na tym. Jeśli kiedykolwiek widział żadnego zdjęcia miast na wybrzeżu Amalfi, masz najprawdopodobniej widział Positano. Sława, która otacza miasto zasługują, jak sceneria jest piersiach.

Bari do Neapolu Trains

Pociągi moc do Neapolu

Pociągi do Salerno Neapol

Taranto do Pociągi Neapol

 

 

5. Jednym z najlepszych Wycieczki jednodniowe z Neapolu: Sorrento

Sorento to małe miasto, które znajduje się na stronie przeciwnej wybrzeża Amalfi. Jest zatem bliżej do Neapolu, i można bardzo łatwo dotrzeć poprzez lokalny pociąg kwestia.

Miasto szczyci się kilka uderzających plaż i wspaniałej starówce. Większość ludzi pójść do Sorrento, nie na morze i klify przerażających, ale dla historii. Sorrento jest naprawdę kwintesencją stare włoskie miasto. Jest o wiele mniejszy niż Neapolu i ma to prawdziwy old spirit włoski tylko małe włoskie miasta na południu może mieć.

Na szczycie tego, powinieneś Zdecydowanie odwiedzić Sorrento na jednym z najlepszych wycieczek z Neapolu ponieważ Capri. Isle of Capri jest blisko i jest zdecydowanie jednym z najpiękniejszych małych wysp będzie kiedykolwiek zobaczyć.

Foggia do Pociągi Neapol

Tivoli pociągom Neapol

Temoli pociągom Neapol

Pociągi do Lecce Neapol

 

Sorrento Best Day Trips from Naples

 

6. Wyspie Ischia

Kilka przepięknych wysp Surround Neapol. Jednakże, zdecydowanie najpiękniejszy jest Ischia, a oto dlaczego:

  • Ischia jest największą wyspą w Zatoce Neapolitańskiej
  • Ischia ma to wszystko: plaże, wody termalne, restauracji, i okazałe budynki

Jest to najlepsze miejsce na relaks w Neapolu. Można również dostać się do niej szybko, biorąc łódkę od centrum Neapolu.

Salerno Pociągi Maratea

Bari Pociągi Maratea

Neapol pociągów Maratea

Pociągi moc do Maratei

 

Island Of Ischia

 

7. Reggia di Caserta: Włoski Versailles

Nie nazywają to masywny 1200 pokój pałac włoski Versailles za nic. Pałac jest wypełniona monumentalnych schodów i jest Światowego dziedzictwa UNESCO. Znajdziesz tu również bogate apartamenty królewskie oraz zbiór Presepi - szopki z Neapolu.

W sumie, nie można pomylić odwiedzając ten ogromny pałac. Można dojechać pociągiem z dworca centralnego w Neapolu i wysiąść na stacji Caserta. Pałac jest tylko krótki spacer potem.

Neapol pociągów Caserta

Pociągi do Salerno Caserta

Pociągi moc do Caserta

Bari Pociągi Caserta

 

Versailles Best Day Trips from Naples

 

Więc, tam masz je, siedem najlepsze wycieczki z Neapolu. Jeśli chcesz doświadczyć piękna Neapolu, trzeba iść na te wszystkie wycieczki. Również, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu Zapisz pociąg.

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “7 Najlepsze Wycieczki jednodniowe z Neapolu we Włoszech” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-naples/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)